Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nadchodzący patch 1.5.2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nadchodzący patch 1.5.2 18 Ankieta - średnia ocena: 7,2818 Ankieta - średnia ocena: 7,28
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

opcja szukaj: Dlaczego przedmioty Rubionowe posiadają tak małą losowość?
08-05-2014 15:22
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
<BAM> napisał(a)
Skąd się wziął pomysł z rubinami?


Był temat naotagoany Necro

Ludzie dziwili się, w tym ja również, że praktycznie nie ma żadnych rubinów na serwie

Na r6 jest chyba tylko jeden znany mi rubin, dsk runi szczescia

a nic innego nie ma, rubin w legendzie ma fajny bonus, jakby zebrać sobie secik w legendzie z odpowiednimi sufami byłoby git

ale okazało się ich mniej chyba jak jastrzębi Big Grin

SM lub Konrad nam napisali później, że faktycznie drop rubinów jest zbyt mały Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-05-2014 15:22 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzieś w jakims temacie się przewinęło, że jest to zbyt rzadko wypadający pref - niestety pamietam tylko tyle, że ktoś zwrócił na to uwagę.

o, tu:
Dlaczego przedmioty Rubionowe posiadają tak małą losowość?
08-05-2014 15:23
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
<BAM> napisał(a)
Skąd się wziął pomysł z rubinami?


z braku losowości prefa. temat w systemie gdzieś był - na n1 nie idzie uskładać żadnego rubinowego setu - kolega drugi rok składa ds lewitkę i jeszcze nie uzbierał

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

08-05-2014 15:24 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
<BAM>
Member


Data rejestracji: 01-01-2014
Postów: 31
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba, że tak Tongue

Zdziwiłem się, bo na R7 widziałem kiedyś kogoś w db rubinach szczęścia/szaleńca/sztuki rotfl
08-05-2014 15:32 <BAM> jest offline Szukaj postów użytkownika: <BAM> Dodaj <BAM> do Listy kontaktów
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
[MORIA] Zrównano bonus do doświadczenia we wszystkich tatuażach dla Aktu III.



Super! Nareszcie weszło coś, co... powinno wejść ze 4 lata temu.
Nie spodziewałem się, że doczekam tej chwili.

Czyli pewnie za jakieś 2-3 lata wejdzie nerf majestatu. Kurczę... aż zacieram ręce na samą myśl, że jest na co czekać.

__________________
r5: jamik
08-05-2014 16:07 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
cytat:
<BAM> napisał(a)
Skąd się wziął pomysł z rubinami?


z braku losowości prefa. temat w systemie gdzieś był - na n1 nie idzie uskładać żadnego rubinowego setu - kolega drugi rok składa ds lewitkę i jeszcze nie uzbierał



ja 8 rok czekam zeby zobaczyć leg dsk runiczne spodnie na R1 i jeszcze nie miałem takiej okazji, moze administracja również w tym kierunku cos zrobi Smile

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



08-05-2014 16:38 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro już zaczęliście zwracać uwagę na niektóre niedociągnięcia w losowości to ja wytknę jeszcze kilka, mam nadzieję że je rozpatrzycie.

1. Wakizashi -> rozumiem, że jest bardzo mocne i dlatego szansa jest tak mała, ale 13 kwadratów na jakich występuje ogranicza znacząco ich ilość (zwłaszcza,że bez konkretnych affixów to śmieć). Pięść niebios która jest dużo lepsza ma szanse 3-krotnie większą i występuje też w 3strefie. (Ja bym proponował zwiększenie szansy albo wrzucenie do 3s)

2.Prawie cały dystans -> nóż,toporek i shuriken mają mniejszą szansę niż pilum i kusza, które są najlepsze (nie licząc refleksyjnego)

3.Krwawy set -> szansa na złożenie fajnego setu graniczy z cudem, a jego użyteczność poza setem jest równa zeru. Nie wyobrażam sobie by zmienić jego działanie, bo na to już za późno. Ale można podnieść jego szansę na znalezienie.

4.Tygrysie w spodniach -> mimo, iż szansa na nie jest zbyt duża to jest ich nie za wiele. Wydaje mi się, że jest to spowodowane niską szansą na prefix w spodniach. Ja bym podniósł tą szansę zmniejszając szansę na tygrysie.

5.Zrównanie szansy na kilt i spódnicę

6.Zwiększenie szansy/użyteczności Wilkołaka (Na zmianę działania już raczej za późno)

7.Drakuli -> bezużyteczny i rzadki jw.

8.Wilka -> zwiększyłbym szansę w stosunku do reakcji

9.Dodanie adrenaliny w hełmach do 3 lub 2 strefy -> Powstanie możliwości tygrysiej adrenaliny

10.Uników -> to już wgl. ewenement. Najrzadsze i jedne z najgorszych Smile

11.Pełna zbroja -> analogicznie do wakizashi


To wszystko co udało mi się wyłapać tak na szybko. Nie liczę na Bóg wie jakie zmiany, ale chociaż zastanówcie się nad tym co tu napisałem Smile



Edit : Piszę o Necro v2 nie wiem jak jest na innych

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JelenMaster: 08-05-2014 16:53.

08-05-2014 16:51 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

RE: Nadchodzący patch 1.5.2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
[Wszystkie serwery] Arena: Wprowadzono podgląd rankingu globalnego dla aren drużynowych i klanowych.

Pozdrawiam
SM


Ok, ale zdajesz sobie Sushi z Konradem sprawę że wtedy zrobienie z aktu pierwszego niezależnego świata dla nowych graczy jest koniecznością?... Smile

Właśnie ranking pokazujący że wyścig trwa od wielu lat najbardziej zniechęca nowych graczy i najbardziej napędza tematy "kiedy będzie nowy serwer?". Smile
A co pomyśli nowy gracz jak na "nowym serwerze" też ten globalny ranking zobaczy?... Smile
Oczywiste prawda? Smile

Jeśli Blood Wars ma trwać to z tego błędnego koła kolejnych serwerów musicie się wyrwać... Smile

Moria: Serwer globalny wersja b Smile

Wink Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

08-05-2014 18:41 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
<BAM> napisał(a)
Skąd się wziął pomysł z rubinami?



był zakładany że nie wypadają...



PS kiedy można spodziewać się patchu do palnej na R1? Tongue

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

08-05-2014 20:29 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Tak, zrównane będzie do 20% dla wszystkich w a3.

W niższych aktach nadal będzie działało 24%.

Termin, niedługo.


A można chociaż przybliżony termin (w miesiącach). Pytam bardzo poważnie

__________________

12-05-2014 21:31 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mroczny444 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Tak, zrównane będzie do 20% dla wszystkich w a3.

W niższych aktach nadal będzie działało 24%.

Termin, niedługo.


A można chociaż przybliżony termin (w miesiącach). Pytam bardzo poważnie


nie mozna tu wszystko jest scisle tajne

tylko kasacja nas moze uratowac dlatego dzisiaj na r17 czes Lego sie skasuje

wszystko tu nadchodzi ale jakos nie moze nadejsc

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nóóp: 12-05-2014 22:08.

12-05-2014 21:49 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
spec
Double Ace


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 124
Klan: Black Dragons
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak tundy do 2025 beda wiec jeszcze maja czasSmile a wmiedzycz a sie dostaniemy jakas nie dopracowana zapchaj dziure Wink
13-05-2014 05:33 spec jest offline Szukaj postów użytkownika: spec Dodaj spec do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw narzekacie, że administracja nie mówi o patchach, które wprowadzi.
A teraz jak zapowiedziała, to też źle.
Normalnie dramat, nie użytkownicy Wink

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
13-05-2014 06:27 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-05-2014 09:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Miss_Fortune
Double Ace


Data rejestracji: 11-04-2012
Postów: 135
Kraina: Necropolia IX

RE: Nadchodzący patch 1.5.2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
[Wszystkie serwery] Arena: Wprowadzono możliwość zrezygnowania z premii czasowej w dowolnym czasie przed upłynięciem jej terminu ważności.


koszt rezygnacji ew. zwrot części kosztów poniesionych za odpalenie?

__________________
Co ja gram?
13-05-2014 11:00 Miss_Fortune jest offline Szukaj postów użytkownika: Miss_Fortune Dodaj Miss_Fortune do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

RE: Nadchodzący patch 1.5.2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miss_Fortune napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
[Wszystkie serwery] Arena: Wprowadzono możliwość zrezygnowania z premii czasowej w dowolnym czasie przed upłynięciem jej terminu ważności.


koszt rezygnacji ew. zwrot części kosztów poniesionych za odpalenie?




No chyba nie bo by to bezsensowne bylo....

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

13-05-2014 11:24 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Miss_Fortune
Double Ace


Data rejestracji: 11-04-2012
Postów: 135
Kraina: Necropolia IX

RE: Nadchodzący patch 1.5.2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
Miss_Fortune napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
[Wszystkie serwery] Arena: Wprowadzono możliwość zrezygnowania z premii czasowej w dowolnym czasie przed upłynięciem jej terminu ważności.


koszt rezygnacji ew. zwrot części kosztów poniesionych za odpalenie?




No chyba nie bo by to bezsensowne bylo....


Wszystko jest mozliwe dlatego pytam jak to ma dzialac Wink

__________________
Co ja gram?
13-05-2014 11:31 Miss_Fortune jest offline Szukaj postów użytkownika: Miss_Fortune Dodaj Miss_Fortune do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żadnych kosztów ani zwrotów.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-05-2014 11:34 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Miss_Fortune
Double Ace


Data rejestracji: 11-04-2012
Postów: 135
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Żadnych kosztów ani zwrotów.


W takim razie z całym szacunkiem ale ta opcja jest bez sensu Smile

Limitu czasowych bonusów nie ma, skąd więc pomysł na przerwanie któregoś z nich w dowolnym czasie jego trwania?

Głupi chyba jestem że tego nie rozumiem ale głupszy będzie ten który przerwie antykwariusza albo erudyte w połowie ich trwania Roll Eyes

Co ma na celu ta opcja skoro nie będzie zwrot kosztów? Pierwsze co przychodzi mi na myśl, wyprać się w pewnym momencie z nadmiaru monet. No bo mam ich załóżmy 150, wszystko na 5 lvl odpalone, to poprzerywam je i odpale na nowo, przynajmniej monety nie będą się przelewały.


Nie no tragedia... Oświeć mnie ktoś po co to komu? Crying

@ w odpowiedzi na sugestie: mam 2 lvl, mam monety na 5 lvl to chce od razu odpalic 5 lvl a nie po uplywie 2 lvl:

Zbieraj monety od razu na 5 lvl Roll Eyes

__________________
Co ja gram?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Miss_Fortune: 13-05-2014 11:52.

13-05-2014 11:44 Miss_Fortune jest offline Szukaj postów użytkownika: Miss_Fortune Dodaj Miss_Fortune do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mnie to ciekawi. Po co taka dziwna zmiana? Bo też chyba głupi jestem i nie rozumiem.

Po co przerywać skoro nie ma limitów a zwrotu monet również nie ma?
13-05-2014 11:51 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo zamiast 3 poziomu chcesz wrzucić 5?
13-05-2014 11:55 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze ale po co w ogóle dawać 3 skoro to strata monet? Nie opłaca się brać innych niż 5 lvlowych.
13-05-2014 11:58 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gibelin napisał(a)
Też mnie to ciekawi. Po co taka dziwna zmiana? Bo też chyba głupi jestem i nie rozumiem.

Po co przerywać skoro nie ma limitów a zwrotu monet również nie ma?


e ja widzę to tak
mniej niż 5 lev sie opłaca nie każdy all wygrywa
a np taki "Erudyta" na nieparzystym odpalam żeby szybciej parzysty wskoczył Smile później nie bo po co a na nieparzystym znów żeby 50% szybciej te 3 do współczynników dostać a później znów na drop liczę

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

13-05-2014 12:11 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Miss_Fortune
Double Ace


Data rejestracji: 11-04-2012
Postów: 135
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miss_Fortune napisał(a)
@ w odpowiedzi na sugestie: mam 2 lvl, mam monety na 5 lvl to chce od razu odpalic 5 lvl a nie po uplywie 2 lvl:

Zbieraj monety od razu na 5 lvl Roll Eyes


Flacha, J/W

to jest BEZ SENSU. BEZSENSOWNA strata monet. zamiast odpalac 2/3 lvl poczekaj do aren 3v3, te 3-4 dni i odpal 5 lvl.

Powód, bo mam 2/3 lvl a chce 5 lvl do mnie nie trafia. Jest totalnym nieporozumieniem.

@Przewodnik, przekombinowałeś.

Jak ludzie nastawiaja sie na dropa w ogole nie expia by im lvl nie skoczyl. Ataki po evo pod wyprawy, zbieranie evo w taki sposob by dostawac 2/3 pkt w zaleznosci od genetyka "kosztem" jak najmniejszego expa za atak, czyt. atakuja osoby z dolnej czesci setki, na granicy otrzymywania za atak maxymalnej ilosci evo.


Nadal nie widze powodu dla którego ta opcja ma zostać wprowadzona w nadchodzącym patchu.

__________________
Co ja gram?
13-05-2014 12:43 Miss_Fortune jest offline Szukaj postów użytkownika: Miss_Fortune Dodaj Miss_Fortune do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
to jest BEZ SENSU. BEZSENSOWNA strata monet. zamiast odpalac 2/3 lvl poczekaj do aren 3v3, te 3-4 dni i odpal 5 lvl.

W takim razie nie korzystaj z tej opcji i poczekaj aż się skończy aktualny bonus. Nie rozumiem, na czym polega Twój problem.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-05-2014 12:53 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miss_Fortune napisał(a)
cytat:
Miss_Fortune napisał(a)
@ w odpowiedzi na sugestie: mam 2 lvl, mam monety na 5 lvl to chce od razu odpalic 5 lvl a nie po uplywie 2 lvl:

Zbieraj monety od razu na 5 lvl Roll Eyes


Flacha, J/W

to jest BEZ SENSU. BEZSENSOWNA strata monet. zamiast odpalac 2/3 lvl poczekaj do aren 3v3, te 3-4 dni i odpal 5 lvl.

Powód, bo mam 2/3 lvl a chce 5 lvl do mnie nie trafia. Jest totalnym nieporozumieniem.

@Przewodnik, przekombinowałeś.

Jak ludzie nastawiaja sie na dropa w ogole nie expia by im lvl nie skoczyl. Ataki po evo pod wyprawy, zbieranie evo w taki sposob by dostawac 2/3 pkt w zaleznosci od genetyka "kosztem" jak najmniejszego expa za atak, czyt. atakuja osoby z dolnej czesci setki, na granicy otrzymywania za atak maxymalnej ilosci evo.


Nadal nie widze powodu dla którego ta opcja ma zostać wprowadzona w nadchodzącym patchu.


Korzystać z tego będziesz? Nie . . .. to co ci to przekszadza?

I to mnie chcieli nazwać psem ogrodnika, bo niby hejtuje wszystko . . . a tutaj proszę . . . sami nie chcą, innym nie dadzą . . .

Podajcie konkretne argumenty, dlaczego ma to nie wejść, a nie
JA nie chce, to ma nie wejść


Ja widzę to tak, odpalam mysliwego na 5, czeka mnie kuźnia i targowisko, a na naszym niskim poziomie klanowym przyda się ninja (bez niego baty były)
więc nie czekam, odpalam ninje na 3, bo daje 45 inicjatywy i odpalam genetyka na tydzień, żeby połapać w spokoju evo

Wychodzą mi wszystkie KW, któe nie wychodziły bez ninjy, bo atakuję bardzo wysoko, praktycznie jako pierwszy ;x

Następnie zbieram sobie monetki i wymieniam ninje na 5 i zbieram znowu na myśliwego

Jakbyście przegrali tyle co ja w arenkach, to byście szybko zrozumieli dlaczego to jest wprowadzane . . .

Przegrałem z rzędu pare aren i obron i do tego 3/3 to brak monet od razu był odczuwalny, bo ani na genetyka nie miałem, a ni na ninje 5, wiec brałem jakikolwiek poziom, żeby się wzmocnić

teraz będzie mi łatwiej, bo bonus będę mógł przedłużyć, a jak zbiorę monetki na wyższy poziom, to będę mógł od razu wymienić i latać na targowisko, a nie czekać do zakończenia, żeby przedłużyć

Edit :
Konrad, może problem ich polega na tym, że chcą was zmusić do szybszego działania, wywalając bez sensu dla nich opcję, z której i tak nie będą korzystać . . .
a innym się ona przyda . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 13-05-2014 12:56.

13-05-2014 12:55 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie jest to bezsensu. zostało to zaproponowane przez gracza i każdy był świadom, że nie wszyscy będą z tego korzystać, ale też nikomu to nie przeszkadza w rozgrywce, więc w czym problem?

nie jest to coś skomplikowanego, więc to dodali, proste. Propozycja zmiany - Bonusy za monety - przedłużanie działania
13-05-2014 13:00
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)

Edit :
Konrad, może problem ich polega na tym, że chcą was zmusić do szybszego działania, wywalając bez sensu dla nich opcję, z której i tak nie będą korzystać . . .
a innym się ona przyda . . .


może i tak wywalić niepotrzebne i szybciej wejdzie
a właśnie widzę że mam 3 na 5 lev odpalone ale jak dla mnie all się przyda Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

13-05-2014 13:04 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Miss_Fortune
Double Ace


Data rejestracji: 11-04-2012
Postów: 135
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
to jest BEZ SENSU. BEZSENSOWNA strata monet. zamiast odpalac 2/3 lvl poczekaj do aren 3v3, te 3-4 dni i odpal 5 lvl.

W takim razie nie korzystaj z tej opcji i poczekaj aż się skończy aktualny bonus. Nie rozumiem, na czym polega Twój problem.


Ja problemu z tym nie mam. Nie mam zamiaru przerywać żadnego z aktywnych bonusów czasowych bo nie po to wydawałem monety. Jak ktoś śpi na monetach proszę bardzo, niech sobie kombinuje z poziomami ile wlezie, ciekawe w którym momencie zacznie żałować swoich decyzji Wink i kiedy mu zbraknie monet Big Grin

W moim mniemaniu jest to opcja ułatwiająca pozbycie się srebrnych monet Smile żadnej innej korzyści zmiana ta nie wniesie Wink taka zapchajdziurka w patchu Wink


aaaaale...

jak wyżej, robta co chceta. Wasze bonusy wasze monety, wasze decyzje.


@specjalista, podważam sens opcji przerwania danego zdarzenia czasowego a nie przedłużenia tego samego lvlu Wink jeśli się nie zrozumieliśmy

__________________
Co ja gram?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Miss_Fortune: 13-05-2014 13:07.

13-05-2014 13:05 Miss_Fortune jest offline Szukaj postów użytkownika: Miss_Fortune Dodaj Miss_Fortune do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nadchodzący patch 1.5.2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH