Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan 18 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaledonka napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Działą dobrze i normalnie tylko ty masz jakieś chore fantazje i problemy z tym i zamiast założyć normalny temat systemie z propozycją zmiany, wolisz rozpisywać głupoty w każdym innym temacie na forum . . .

Podał Ci Konrad 2 możliwości wybierz jedną z nich i do dzieła zamiast pisać farmazony . . .


Nie działa poprawnie... Wink
I mylisz się co jest moim obowiązkiem jako gracza a co jest obowiązkiem Konrada i Sushiego jako Twórców.
Jak mi w restauracji podadzą spalony na węgiel kotlet i potem zaproponują by osobiście pofatygować się do kuchni i upiec sobie nowy kotlet to po prostu zmienię restaurację... Wink


I o to chodzi właśnie idź zmień restaurację
Bo prawda jest taka, że podają ci dobry kotlet, tylko ty masz chore kubki smakowe i dla Ciebie jest to złe i ciągle ich męczysz, żeby dali Ci lepszy ;d

Przestań korzystać z aren jak Ci ta przeszkadzają ;d
Bo ja znam multum maluchów z mojego serwera R6 jak i z innych na jakich gram, którzy się cieszą z darowych monet, a znam nie jednego z góry komu brakuje bo wtapia np. 3/3 i nadrabia tylko 1/1

Masz takie problemy, skoro 90% BW mówi, że jest dobrze, to nie będą zmieniać tylko pod Ciebie

Zmień grę albo wymyśl coś co przekona innych do tego . . .
Jak na razie to co piszesz przekonało 1-2 osoby ;d a pozostałe dalej uważają, że nie masz racji, w tym admini . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
12-06-2014 14:12 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
magig
Forum Ace


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 82
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddalibyście lepiej hp z opiekunów i tym podobnym oraz obcięli z powrotem demom i przeklętym.

Wymyśliliście coś nowego (ARENY) i bach okazuje się, że przez wszystkie lata coś co działało dobrze nie pasuje do nowego elementu... więc zmieniacie mechanikę pod areny..


Rozumiem nowe areny nowe zasady... ale niech te zasady będą obowiązywały tylko w nowych elementach gry, a pvp, expy/kw (noc bohaterów) powinno być zostawiane po staremu.


Ja wiem że jestem w mniejszości, a boosta dostaje tu spora grupa graczy (nie wiem czy nawet nie więcej niż połowa)

__________________
bla bla bla

R7 - Melikika
17-06-2014 00:59 magig jest offline Szukaj postów użytkownika: magig Dodaj magig do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH