Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan 18 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

po wgraniu patcha:
Balans CR i Berserker + premium

dokończony zostanie obecnie tworzony patch, poniżej znajdziecie jego zawartość:


[Wszystkie serwery]

- Nosiciel Kajdan- zmienione zostanie blokowanie przez Nosiciel Kajdan, tak by zdarzało się rzadziej i nie dotyczyło wszystkich graczy z drużyny.
Nosiciel Kajdan będzie teraz mądrzejszy i blokował będzie graczy bijących silnie (duży dmg/rundę), natomiast pomijał najsłabsze ogniwa.

- Arena 1v1 - nowo tworzeni gracze będą otrzymywać punkty tak by znajdować się "na szczycie" listy graczy z 1000 Exp, co pozwoli im dynamiczniej awansować, a jednocześnie przeciwnicy powinni ciągle być od nich słabsi, dzięki czemu będą łatwo zdobywać monety, a rozgrywka nie będzie taka monotonna. - patrz Update: 05 06 2014

- Arena Klan vs Klan - podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.
Wgrany zostanie algorytm obliczający ranking klanu na podstawie siły zgłoszonych do areny graczy:
* Nieaktywni i wyraźnie słabsi członkowie klanu będą pomijani w rankingu.
* Ranking klanów będzie uaktualniany na zakończenie każdej areny.
* Klany z wyraźnie słabszymi poziomowo graczami będą POMIJANE w procesie wyszukiwania przeciwników.

[Necro 1]
Wymagania poziomowe następujących przedmiotów zostaną obniżone:
- Piła łańcuchowa
- Katana
- Wakizashi
- Pełna zbroja


[Necro 2]
Wymagania poziomowe następujących przedmiotów zostaną obniżone:
- Piła łańcuchowa
- Katana
- Wakizashi
- Pełna zbroja
- Korona
- Peleryna
- Karabin snajperski


Update: 04 06 2014

UWAGA! Zmiany w arenach 1v1 będą się wiązały ze zresetowaniem rankingu.

W przypadku rankingu Klanowego nie będzie resetu, raczej dynamiczne dostosowanie, gdyż będzie on "od nowa" tworzony za każdym razem.


Update2: 04 06 2014

Zmieniony będzie Nosiciel Kajdan, a nie Koruptor, zedytowałem też cały post.


Update: 05 06 2014

W arenach 1v1 wprowadzony zostanie przelicznik punktów rankingowych graczy znany z aren 3v3 dzięki czemu ranking będzie dynamiczniejszy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


30-05-2014 12:37 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


- Arena Klan vs Klan - podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.
Wgrany zostanie algorytm obliczający ranking klanu na podstawie siły zgłoszonych do areny graczy:
* Nieaktywni i wyraźnie słabsi członkowie klanu będą pomijani w rankingu.
* Ranking klanów będzie uaktualniany na zakończenie każdej areny.
* Klany z wyraźnie słabszymi poziomowo graczami będą POMIJANE w procesie wyszukiwania przeciwników.


Mam zapytanie tylko do tego, ponieważ w moim klanie jest zróżnicowanie lvl i każdy jest aktywny (dużo maluchów przechodzi przez mój klan) pomagam im się rozwijać i służę radą ;d żeby zbyt szybko nie przestali grać w BW, bo R6 potrzebuje maluchów i złomu xd

Zróżnicowanie lvl jest aż od 20lvl do 99 lvl Przed A3 mam aż 14/40 osób
Czy przez nowy rank dalej będą brani pod uwagę nasi najsilniejsi? I dalej będziemy dostawali baty? Czy jak to teraz będzie? Big Grin proszę o małe tłumaczenie ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-05-2014 12:48 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podlinkuje dwa tematy

Propozycja : Aktywne premie czasowe: premie weekednowe


zakładka Ranking - dodanie linków do rankingów arenowych

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
30-05-2014 12:59 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wreszcie, szczególnie wymagania itemów, o których nie raz mówiono.

Darkshu propsy za pomoc Smile

Admini dziękuję za sensowny patch.

Jeszcze cofnijcie zmiany opiekunów, by tylko na arenach nie działał bonus jak przed patchem (o ile to możliwe).

__________________

30-05-2014 13:27 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Kaledonka
Triple Ace


images/avatars/avatar-25119.jpg

Data rejestracji: 30-05-2014
Postów: 151

RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Arena 1v1 - nowo tworzeni gracze będą otrzymywać punkty tak by znajdować się "na szczycie" listy graczy z 1000 Exp, co pozwoli im dynamiczniej awansować, a jednocześnie przeciwnicy powinni ciągle być od nich słabsi, dzięki czemu będą łatwo zdobywać monety, a rozgrywka nie będzie taka monotonna.


...jeśli tylko tyle i nic więcej, to...

...obecny ranking aren 1vs1 na r2*:
przykładowy 2 lev ok 2700 pkt.
przykładowy 6 lev ok 2900 pkt.
różnica 4 lev i 200 pkt.

Czyli tylko opóźniasz o góra 2 dni to co nieuniknione Sushi...
...zobaczenie przez nowego, aktywnego gracza że coś tutaj jest nie tak.

Wybacz Twórco że nie podam recepty ale zwyczajnie brak mi motywacji... Frown
Tak samo jak 99,99% nowym graczom...

...i zjedź C że nie zblokował dostatecznie szybko nowo utworzonego malucha za recydywę...

*r pomylone ale to nie ma znaczenia, na wszystkich jest podobnie... Frown

**przez trzy miesiące samemu mając 10-20-30-40-50 lev walić w 1-2-3-4-5 lev widma... Frown Frown Frown Frown

***miejsca rankingu 1vs1 z nickami co mają chociaż 1 wygrany atak lub wyprawkę i nie mają w pobliżu nikogo z gołym saldem wygranych ataków lub wyprawek zaczynają się ok 6900 miejsca i mają ok 2200pkt...

i tyle dacie mi po patch na starcie... 2200 pkt arenowych... bo temu miejscu odpowiadają postacie mające wbite cokolwiek powyżej 1000 expa...

2 lev to ok 2700 pkt...
6 lev to aktywnie wbije się od założenia postaci po 4 godzinach... ale nie 500 pkt arenowych różnicy...
...od 4 aktywnej godziny gry przez następne miesiące do resetu ma się w rankingu większość "słabszych"... Frown
w tej chwili, niecałe 5 godzin od założenia postaci mam w okienku aren 1vs1 6 ludzi, 3 "słabszych", 2 "równych" i 1 "silniejszy"... Frown
***...przepraszam... już 4 "słabszych", 1 'równy" i 1 "silniejszy", właśnie 6 lev wbity...
...nawet dając mi te 2200 pkt arenowych na starcie wciąż będę w miejscu rankingu gdzie przeważają 1 lev widma... i mając już pierwszego dnia aktywności 6 lev... Frown

...
...
...

Tylko czemu ja robię za testera????...... Frown Frown Frown Frown
Bycie hejterem jest przecież łatwiejsze... Frown Frown Frown Frown

__________________
Złoty medal Twórców
pytanie do...

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaledonka: 30-05-2014 17:53.

30-05-2014 14:02 Kaledonka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaledonka Dodaj Kaledonka do Listy kontaktów
MadMac
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 181
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest wszystko kosmetyka ale nie mam nic przeciwko. Itemow ktorych nie da sie zalozyc na nekro2 jest kilka na wszystkie serwery.
dodałbym, żeby koruptor blokował tylko na 1 runde, a nie tak jak obecnie na kilka rund do wybicia wszytkich graczy (skoro padnie na 1 mocnego to prawdopodobnie bedzie w stanie samemu ubic sklad).
PS: nie wiem czy tak to dziala, ale po zabiciu koruptora specjał powinnen przestawac dzialac.

__________________
R11: Lyana
30-05-2014 14:04 MadMac jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMac Dodaj MadMac do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do koruptora:

czy dalej jak np na mnie specjal poleci to w 100% atakow bede bil swoich czy bedzie jakaś szansa ze atak poleci na wrogów (nie liczac koruptora bo przecież to on "mnie przekupil" xD)

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

30-05-2014 14:18 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga administracjo, nie uważacie ze jedna sprawa została totalnie 'spieprzona'... gracze prosili i ''wnosili'' o zrobienie porządku z bunkrami na arenach, a Wy skosiliście wszędzie...

Temat Bunkrów na Arenach
30-05-2014 15:53
Człowiek_Pająk
Forum Ace


images/avatars/avatar-24484.jpg

Data rejestracji: 23-02-2013
Postów: 77
Klan: Roznegliżowany klan
Kraina: Necropolia II
Skąd: Nowy Jork / Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam mam pytanie, kiedy mniej więcej zostanie wprowadzony patch


[Necro 2]
Wymagania poziomowe następujących przedmiotów zostaną obniżone:
- Piła łańcuchowa
- Katana
- Wakizashi
- Pełna zbroja
- Korona
- Peleryna
- Karabin snajperski


bedzie to na dniach niedlugo czy za jakiś długi czas kiedy można się spodziewać ?

__________________
R3 - Spider_Man
01-06-2014 12:58 Człowiek_Pająk jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek_Pająk Dodaj Człowiek_Pająk do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Człowiek_Pająk napisał(a)
Witam mam pytanie, kiedy mniej więcej zostanie wprowadzony patch


[Necro 2]
Wymagania poziomowe następujących przedmiotów zostaną obniżone:
- Piła łańcuchowa
- Katana
- Wakizashi
- Pełna zbroja
- Korona
- Peleryna
- Karabin snajperski


bedzie to na dniach niedlugo czy za jakiś długi czas kiedy można się spodziewać ?


Będzie to będzie Big Grin już nie długo, administracja jak zwykle nie poda daty bo albo będzie opóźnione albo dadzą na czas ale z masą błędów Big Grin Takie jest BW Big Grin

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink
01-06-2014 14:05 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Człowiek_Pająk
Forum Ace


images/avatars/avatar-24484.jpg

Data rejestracji: 23-02-2013
Postów: 77
Klan: Roznegliżowany klan
Kraina: Necropolia II
Skąd: Nowy Jork / Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
emilop95 napisał(a)
cytat:
Człowiek_Pająk napisał(a)
Witam mam pytanie, kiedy mniej więcej zostanie wprowadzony patch


[Necro 2]
Wymagania poziomowe następujących przedmiotów zostaną obniżone:
- Piła łańcuchowa
- Katana
- Wakizashi
- Pełna zbroja
- Korona
- Peleryna
- Karabin snajperski


bedzie to na dniach niedlugo czy za jakiś długi czas kiedy można się spodziewać ?


Będzie to będzie Big Grin już nie długo, administracja jak zwykle nie poda daty bo albo będzie opóźnione albo dadzą na czas ale z masą błędów Big Grin Takie jest BW Big Grin



hehe rozumiem Smile

__________________
R3 - Spider_Man
01-06-2014 14:16 Człowiek_Pająk jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek_Pająk Dodaj Człowiek_Pająk do Listy kontaktów
jarstanek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 88

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawiązując do rankingów na arenach
konieczne są zmiany
ja w arenie 1-1 cały czas mam za przeciwników tych samych graczy od których się tylko odbijam
i mimo że cały czas przegrywam nie przesuwam się w dół
tylko stoję w miejscu co jest totalnie niesprawiedliwe

Kolejna sprawa
Po patchu lokacja kuźnie jest spoko , natomiast Targowisko do 2 lev jakoś idzie
a dalej już jest jak na razie nie do przejścia na starszych serwerach gdzie w klanach nie ma już takiego pola manewru z doborem graczy
przy okazji wprowadzania zmian
zwiększcie ratio na dropa na r6 bo będzie to kolejny serwer który upadnie
dajcie cieszyć się grą tym ludziom którzy jeszcze na nim pozostali

__________________
jarstan1
____________________________________
r6 , r14

01-06-2014 14:49 jarstanek jest offline Szukaj postów użytkownika: jarstanek Dodaj jarstanek do Listy kontaktów
emilop95
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2011
Postów: 133
Klan: APEIRON
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie że obniżacie Big Grin szkoda że jakieś pół roku temu zezłomowałem leg dsk dem piłę łańcuchową Frown gdybym wiedział że tka się stanie i że będę jeszcze wtedy grac to by leżała w zbrojowni Frown

moja wina moja wina moja bardzo wielka wina Frown

TAK WIEM ŚCIANA PŁACZU Big Grin

A tak żeby nie że spam to co do aren klanowych
To rozumiem że juz nie będzie dochodzić d sytuacji gdzie klan który ma 6 wygranych i 0 przegranych z 50 graczy będzie niżej w rankingu niż klan z 34 graczami z 0 wygranych 6 przegranych? bo jak widzę to teraz tak jest i to boli -,- bo to nie ma zupełnie żadnego sensu...

Głównie o to mi chodzi Klick

__________________
Nick w Grze Eleonore

Po wygranej aukcji składasz ofertę Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez emilop95: 01-06-2014 14:59.

01-06-2014 14:55 emilop95 jest offline Strona domowa emilop95 Szukaj postów użytkownika: emilop95 Dodaj emilop95 do Listy kontaktów
Yodi
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2014
Postów: 69
Klan: AA
Kraina: Necropolia VI
Skąd: sc

RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


[Necro 2]
Wymagania poziomowe następujących przedmiotów zostaną obniżone:
- Piła łańcuchowa
- Katana
- Wakizashi
- Pełna zbroja
- Korona
- Peleryna
- Karabin snajperski


w końcu będzie można latać z piłamiBig Grin

__________________

01-06-2014 15:04 Yodi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yodi Dodaj Yodi do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
emilop95 napisał(a)
Fajnie że obniżacie Big Grin szkoda że jakieś pół roku temu zezłomowałem leg dsk dem piłę łańcuchową Frown gdybym wiedział że tka się stanie i że będę jeszcze wtedy grac to by leżała w zbrojowni Frown

moja wina moja wina moja bardzo wielka wina Frown

A pisałem Tobie wtedy, nie złomuj, bo pewnie obniżą wymagania, jak widać nie posłuchałeś Big Grin

A co do patchu to bardzo dobra zmiana obniżenia wymagań przedmiotów, ale nie wiemy na razie jak bardzo zostaną obniżone. Zmiany u koruptora również są bardzo fajne. Ale zmieniłbym również sposób oddziaływania Zamętu. A mianowicie delikwent atakowałby każdego a nie tylko sojuszników(ze zwiększoną szansą na atakowanie swoich). W ten sposób skończyłyby się sytuacje patowe, gdy np. na targowisku zostaje gracz "opętany" i halucynator, przez co KW kończy się remisem.

__________________
R14 - Sonny Psycho

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonny Psycho: 01-06-2014 15:47.

01-06-2014 15:47 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamęt powinien działać jak groza na oblężeniu czyli w drugiej rundzie.
Jeżeli trafi kogoś na początku to pewnie 90% KW będzie w plecy a tak byłaby szansa na ubicie go w pierwszej rundzie zanim zacznie mącić ludziom w głowach.

Można by też zrobić tak żeby pozostali członkowie drużyny mogli ubić swojego sojusznika tak jak moba kiedy ten zostanie dostanie zamętu we łbie..

Ewentualnie tak jak kolega wyżej napisał żeby gracz który dostanie tego specjala od Koruptora walił tak samo w swoich jak i w moby. (Nie pasowałaby tylko wtedy nazwa moba - Koruptor czyli ten który może przekabacić na swoją stronę)

__________________
R14 : Brzydall
01-06-2014 17:46 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
RaZor86
Triple Ace


Data rejestracji: 16-02-2010
Postów: 214
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnośnie koruptora
http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e081e14709

czy nie powinno być tak że
Koruptor 2 rzuca Fale Zamętu. RaZor86 traci zmysły i atakuje również swoich sojuszników.

Czyli atakuje i swoich i moby, a nie tylko swoich, skoro traci zmysly to atakuje wszystkich dookoła

__________________

01-06-2014 18:40 RaZor86 jest offline Szukaj postów użytkownika: RaZor86 Dodaj RaZor86 do Listy kontaktów
BlacTiger
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2007
Postów: 21
Klan: Blacki
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękujemy za zmiany w rankingu aren klan vs klan.

Miejmy nadzieję, że w końcu nieliczne klany z mocnym liderem będą mogły również powalczyć, a nie być tylko dawcą złotych monet poprzez niesprawiedliwe aktualne usadzenie w rankingu.

Czy znana jest data wprowadzenia...?

__________________
Nick: BlacTiger
Id: 33312
01-06-2014 21:44 BlacTiger jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacTiger Dodaj BlacTiger do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Trova
cytat:
SushiMaker napisał(a)


- Arena Klan vs Klan - podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.
Wgrany zostanie algorytm obliczający ranking klanu na podstawie siły zgłoszonych do areny graczy:
* Nieaktywni i wyraźnie słabsi członkowie klanu będą pomijani w rankingu.
* Ranking klanów będzie uaktualniany na zakończenie każdej areny.
* Klany z wyraźnie słabszymi poziomowo graczami będą POMIJANE w procesie wyszukiwania przeciwników.


Mam zapytanie tylko do tego, ponieważ w moim klanie jest zróżnicowanie lvl i każdy jest aktywny (dużo maluchów przechodzi przez mój klan) pomagam im się rozwijać i służę radą ;d żeby zbyt szybko nie przestali grać w BW, bo R6 potrzebuje maluchów i złomu xd

Zróżnicowanie lvl jest aż od 20lvl do 99 lvl Przed A3 mam aż 14/40 osób
Czy przez nowy rank dalej będą brani pod uwagę nasi najsilniejsi? I dalej będziemy dostawali baty? Czy jak to teraz będzie? Big Grin proszę o małe tłumaczenie ;d




Cos wiecej na ten temat?
Mam ludzi w klanie od 22lv do 96lv
Po wejsciu aren zastanawialem sie nad rozwiazaniem klanu ale postanowilem spróbowac zwerbowac graczy i treaz sie okaze ze mosze sie ich pozbyc?
Jak tak to ilu i jakich?
22lv-1 gracz
46lv-1
50-59lv-2
60-69lv-4
70-79lv-11
80-89lv-8
90-96lv-8

Tak wyglada typowy sredni klan na wszystkich R na jakich gram
02-06-2014 08:50 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit: przepraszam za double.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez adek007: 02-06-2014 13:10.

02-06-2014 10:22 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adek007 napisał(a)
[quote]emilop95 napisał(a)
Fajnie że obniżacie Big Grin szkoda że jakieś pół roku temu zezłomowałem leg dsk dem piłę łańcuchową Frown gdybym wiedział że tka się stanie i że będę jeszcze wtedy grac to by leżała w zbrojowni Frown

moja wina moja wina moja bardzo wielka wina Frown

TAK WIEM ŚCIANA PŁACZU Big Grin



Głównie o to mi chodzi Klick


Pozdrawiam i gratuluję wyboru. Demony nie mają przyszłości. pozdrawiam także w imieniu kolegów i koleżanek z r3, którzy pozytywnie zareagowali na twój post na czacie.



__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez adek007: 02-06-2014 11:36.

02-06-2014 10:33 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
amfik
Triple Ace


Data rejestracji: 30-05-2012
Postów: 204
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oddawajcie bunkry na pvp!!!!!!, płaczki były na arenach a ucięliście wszystko bez sensu!!!!

poucinajcie wszystkim a nie tylko bunkrom - demonom dmg i cryta, pająkom zabierzcie bonus w postaci bloku przeciwnika itd jak sprawiedliwie to sprawiedliwie rotfl

zabroniliście mi tym samym grać tak jak ja chcę , kazaliście mi grać w tym momencie bo jakieś Conchity zaczęły płacz o to , że ich miliony kk na arenie nie umieją przejść bunkra za 100k pr , zabierzcie tylko na arenie a na pvp oddajcie Evil

amfik

__________________
malwina -> amfik typowy polaczek zawistny wredny kłotliwy mały pieniacz po za tym zero totalne

Torqemada Coteaz: Famfik to zwykły debil, właśnie dzięki takim ludziom odechciewa się gry.
03-06-2014 07:34 amfik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik Dodaj amfik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)


- Arena Klan vs Klan - podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.
Wgrany zostanie algorytm obliczający ranking klanu na podstawie siły zgłoszonych do areny graczy:
* Nieaktywni i wyraźnie słabsi członkowie klanu będą pomijani w rankingu.
* Ranking klanów będzie uaktualniany na zakończenie każdej areny.
* Klany z wyraźnie słabszymi poziomowo graczami będą POMIJANE w procesie wyszukiwania przeciwników.


Mam zapytanie tylko do tego, ponieważ w moim klanie jest zróżnicowanie lvl i każdy jest aktywny (dużo maluchów przechodzi przez mój klan) pomagam im się rozwijać i służę radą ;d żeby zbyt szybko nie przestali grać w BW, bo R6 potrzebuje maluchów i złomu xd

Zróżnicowanie lvl jest aż od 20lvl do 99 lvl Przed A3 mam aż 14/40 osób
Czy przez nowy rank dalej będą brani pod uwagę nasi najsilniejsi? I dalej będziemy dostawali baty? Czy jak to teraz będzie? Big Grin proszę o małe tłumaczenie ;d


System będzie wyliczał siłę "lepszej" części graczy i tylko ich brał do kalkulacji siły klanu, następnie poszuka dla Was klan o podobnej sile ogólnej oraz podobnej sile "średniej".

Jak to wyjdzie w praniu już niedługo się przekonamy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


04-06-2014 14:18 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asche napisał(a)
cytat:
Originally posted by Trova
cytat:
SushiMaker napisał(a)


- Arena Klan vs Klan - podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.
Wgrany zostanie algorytm obliczający ranking klanu na podstawie siły zgłoszonych do areny graczy:
* Nieaktywni i wyraźnie słabsi członkowie klanu będą pomijani w rankingu.
* Ranking klanów będzie uaktualniany na zakończenie każdej areny.
* Klany z wyraźnie słabszymi poziomowo graczami będą POMIJANE w procesie wyszukiwania przeciwników.


Mam zapytanie tylko do tego, ponieważ w moim klanie jest zróżnicowanie lvl i każdy jest aktywny (dużo maluchów przechodzi przez mój klan) pomagam im się rozwijać i służę radą ;d żeby zbyt szybko nie przestali grać w BW, bo R6 potrzebuje maluchów i złomu xd

Zróżnicowanie lvl jest aż od 20lvl do 99 lvl Przed A3 mam aż 14/40 osób
Czy przez nowy rank dalej będą brani pod uwagę nasi najsilniejsi? I dalej będziemy dostawali baty? Czy jak to teraz będzie? Big Grin proszę o małe tłumaczenie ;d




Cos wiecej na ten temat?
Mam ludzi w klanie od 22lv do 96lv
Po wejsciu aren zastanawialem sie nad rozwiazaniem klanu ale postanowilem spróbowac zwerbowac graczy i treaz sie okaze ze mosze sie ich pozbyc?
Jak tak to ilu i jakich?
22lv-1 gracz
46lv-1
50-59lv-2
60-69lv-4
70-79lv-11
80-89lv-8
90-96lv-8

Tak wyglada typowy sredni klan na wszystkich R na jakich gram


Trzymaj maluszki, nie wliczą się w ogóle do siły klanu, a zawsze choćby 1 cios wezmą na klatę.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


04-06-2014 14:22 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Update: 04 06 2014

UWAGA! Zmiany w arenach 1v1 będą się wiązały ze zresetowaniem rankingu.

W przypadku rankingu Klanowego nie będzie resetu, raczej dynamiczne dostosowanie, gdyż będzie on "od nowa" tworzony za każdym razem.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


04-06-2014 14:25 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

System będzie wyliczał siłę "lepszej" części graczy i tylko ich brał do kalkulacji siły klanu, następnie poszuka dla Was klan o podobnej sile ogólnej oraz podobnej sile "średniej".

Jak to wyjdzie w praniu już niedługo się przekonamy.


Czyli na razie zapowiada się dalej na baty ;/
oby po sezonie wpadło to złoto za te pkt, których mamy sporo ;d to nasza obecnie chyba jedyna szansa

P.S To co pogrubiłem, boję się jak tak piszesz xd

To czekam na zmiany i będę zapisywał linki do aren klan vs klan, żeby potem je przedstawić gdzieś na forum ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
04-06-2014 14:28 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Update2: 04 06 2014

Zmieniony będzie Nosiciel Kajdan, a nie Koruptor, zedytowałem też cały post.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


04-06-2014 15:19 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + koruptor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

System będzie wyliczał siłę "lepszej" części graczy i tylko ich brał do kalkulacji siły klanu, następnie poszuka dla Was klan o podobnej sile ogólnej oraz podobnej sile "średniej".

Jak to wyjdzie w praniu już niedługo się przekonamy.


Czyli na razie zapowiada się dalej na baty ;/
oby po sezonie wpadło to złoto za te pkt, których mamy sporo ;d to nasza obecnie chyba jedyna szansa

P.S To co pogrubiłem, boję się jak tak piszesz xd

To czekam na zmiany i będę zapisywał linki do aren klan vs klan, żeby potem je przedstawić gdzieś na forum ;d


Wręcz przeciwnie, powinno Was rzucać na klany o podobnej sile, gdyż uwzględniać będzie dołączone do oblężenia postacie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


04-06-2014 15:20 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro mowa o arenach klanowych - nie pamietam dokladnie czy gdzies to czytalem czy tylko ktos mi powiedzial, ale podobno za sam udzial w arenie klanowej calym klanem jest nagroda 10 zlotych monet za kazde takie uczestnictwo na koniec sezonu - taka premia za aktywnosc?

Jesli to prawda to dodatkowe pytanie - rozumiem, ze jak klan ma 50/50 to musi byc tych 50 na 50 wbitych do areny klanowej - natomaist jesli klan ma np. 47/50 to rozlicza to w oparciu o te 47 osob a nie o maksymalna ilosc osob?

Pozdrawiam

EDIT:
ewentualnie jesli cos pomieszalem to prosilbym o wskazanie miejsca gdzie jest to opisane, bo na forum BETY nie znalazlem poki co nic powiedzianego wprost.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 04-06-2014 15:35.

04-06-2014 15:32 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Były gdzieś wzory. Nie dostaniesz max 50 punktów sezonowych, jeśli masz 47/50 w klanie i wszyscy dołączą. Żeby zdobyć max musisz mieć 50/50 i wszyscy dołączeni.

Konrad wrzucał wzory, gdzie mozna było obliczyc dokładnie ile tych punktów dostaniesz i w jakich warunkach. Właściwie to wrzucił dwa wzory- jeden był jakiś błędny Smile

__________________
Coś, kiedyś
04-06-2014 15:48 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch: Zmiany dla serwerów Necro oraz balans rankingów arenowych + Nosiciel Kajdan

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH