Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Eventy Mundialowe » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Eventy Mundialowe 23 Ankieta - średnia ocena: 5,74
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Eventy Mundialowe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z mistrzostwami w Brazylii przygotowaliśmy dla Was kilka eventów serwerowych:


12.06 - 13.06 Pierwszy gol (+20 szczęścia)
UWAGA! Na zagranicznych serwerach event rozpocznie się po wgraniu na nie patch'a 1.5.4

28.06 - 29.06 oraz 1.07 Szczęście sprzyja lepszym (+30 szczęścia)

4.07 - 5.07 oraz 8.07 - 9.07 Tylko dla orłow (+40 szczęścia)

12.07 - 13.07 Zwycięzca jest tylko jeden (+50 szczęścia)


Życzymy wszystkim świetnych dropów oraz niezapomnianego mundialu.

Z poważaniem,
BWTeam

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


11-06-2014 14:17 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki.

czyli na dniach dostaniemy patch 1.5.4. jakieś szczegóły? bo już wiadomo, że nie będzie tak olbrzymi jak 1.5.3.
11-06-2014 14:20
mrdrozdek
Member


Data rejestracji: 13-02-2010
Postów: 32
Klan: FRYDMIKIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne eventy, fajnie ze cos bedzie

__________________
R5 mr drozdek
R17 tooth
11-06-2014 14:21 mrdrozdek jest offline Szukaj postów użytkownika: mrdrozdek Dodaj mrdrozdek do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.
11-06-2014 14:22 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?


co do eventów super ;-) ale i tak mś przed bw przez miesiąc ;-P

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

11-06-2014 14:24 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Kiju5
Junior Member


images/avatars/avatar-25079.gif

Data rejestracji: 22-04-2014
Postów: 10
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.


Bramce polaków Big Grin ?
11-06-2014 14:25 Kiju5 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kiju5 Dodaj Kiju5 do Listy kontaktów
Dragonlance
Member


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Mazury

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.


znaczy się ani razu? Tongue

może lepiej jak nam strzelą Big Grin

__________________
Wygrałeś coś?? To proszę o info i ofkę w grze na nick:

Niosący Światło

R-6 Necropolia IV

11-06-2014 14:25 Dragonlance jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragonlance Dodaj Dragonlance do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.


W sumie niegłupie. Klose albo Podolski pewnie coś strzelą Wink
11-06-2014 14:26
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?

wielka to ona nie jest

cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.

dobre Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 11-06-2014 14:28.

11-06-2014 14:26
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?

wielka to ona nie jest


bedzie rozegranych ponad 100 meczy w naszych halach (w porownaniu do euro gdzie bylo ok 20) to wielka impreza
moze nie ma takiej oglądalności jak piłka nożna ale umniejszac jej skalni nie można bo tak jest to WIELKA impreza

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.

dobre Big Grin

dla mnie troszke suche ale moze mam inne poczucie humoru xd

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

11-06-2014 14:36 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Człowiek_Pająk
Forum Ace


images/avatars/avatar-24484.jpg

Data rejestracji: 23-02-2013
Postów: 77
Klan: Roznegliżowany klan
Kraina: Necropolia II
Skąd: Nowy Jork / Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.



to poczekamy na to dłuuuuugi czas xD

__________________
R3 - Spider_Man
11-06-2014 14:37 Człowiek_Pająk jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek_Pająk Dodaj Człowiek_Pająk do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?

wielka to ona nie jest


bedzie rozegranych ponad 100 meczy w naszych halach (w porownaniu do euro gdzie bylo ok 20) to wielka impreza
moze nie ma takiej oglądalności jak piłka nożna ale umniejszac jej skalni nie można bo tak jest to WIELKA impreza

to, że nazwiesz coś wielkim, nie znaczy, że to takie jest dla ogółu. zapewne jest to wielka impreza dla fanów siatkówki. euro było wielkie, byłem, widziałem, czułem. takiej imprezy z tych mistrzostw w siatkówce nie zrobisz choćbyś nie wiem jak się starał, zwyczajnie w sporcie siatkówka ma mniejszą rangę, a kto twierdzi inaczej, to jedynie sam siebie oszukuje.

gdyby z każdej okazji robić eventy, to nie byłoby normalnego dnia na bw, bo zawsze się coś znajdzie co można świętować.

ed: o i nowy patch, czyli nie na dniach, a w minutach Big Grin

ed2: skoro darkshu pomagał, to obawiam się o poprawne funkcjonowanie rotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 11-06-2014 14:56.

11-06-2014 14:46
Sergio
Lord


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 311

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.


Nie takie złe. Nikt nie mówi, że muszą grać dla naszej reprezentacji, więc kilka razy powinno się załapać (jak wyżej nadmienione największe szanse to Klose i Podolski, ale nie tylko. Jest po jednym obrońcy w Brazylii, Anglii i Francji i 2 zawodników USA (w tym jeden to napastnik albo ofensywny pomocnik, bo dużo strzela tamtej w lidze).
11-06-2014 14:57 Sergio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sergio Dodaj Sergio do Listy kontaktów
Ciabs
Member


Data rejestracji: 21-04-2011
Postów: 47
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: z r9 :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, tylko jedno pytanie. Gram na r5 i r9 gdzie aktualnie leca eventy... r5 do 1:01 w nocy r9 do 4 w nocy. ktory event bedzie dzialal? Te dopiero co wlaczone czy juz te mudialowe?
11-06-2014 20:07 Ciabs jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciabs Dodaj Ciabs do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mundialowe eventy będą nadpisywały aktualnie działające eventy.

__________________
R14 - Sonny Psycho
11-06-2014 20:11 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?

wielka to ona nie jest


bedzie rozegranych ponad 100 meczy w naszych halach (w porownaniu do euro gdzie bylo ok 20) to wielka impreza
moze nie ma takiej oglądalności jak piłka nożna ale umniejszac jej skalni nie można bo tak jest to WIELKA impreza

to, że nazwiesz coś wielkim, nie znaczy, że to takie jest dla ogółu. zapewne jest to wielka impreza dla fanów siatkówki. euro było wielkie, byłem, widziałem, czułem. takiej imprezy z tych mistrzostw w siatkówce nie zrobisz choćbyś nie wiem jak się starał, zwyczajnie w sporcie siatkówka ma mniejszą rangę, a kto twierdzi inaczej, to jedynie sam siebie oszukuje.

gdyby z każdej okazji robić eventy, to nie byłoby normalnego dnia na bw, bo zawsze się coś znajdzie co można świętować.

ed: o i nowy patch, czyli nie na dniach, a w minutach Big Grin

ed2: skoro darkshu pomagał, to obawiam się o poprawne funkcjonowanie rotfl


Akurat fanów reprezentacji polski w piłce siatkowej jest więcej od fanów piłki nożnej, bo chociaż w piłce siatkowej coś wygrywają.

__________________

r3 barthi
11-06-2014 20:42 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)

to, że nazwiesz coś wielkim, nie znaczy, że to takie jest dla ogółu. zapewne jest to wielka impreza dla fanów siatkówki. euro było wielkie, byłem, widziałem, czułem. takiej imprezy z tych mistrzostw w siatkówce nie zrobisz choćbyś nie wiem jak się starał, zwyczajnie w sporcie siatkówka ma mniejszą rangę, a kto twierdzi inaczej, to jedynie sam siebie oszukuje.


Takiej atmosfery jaka jest na meczach siatkówki, takiej kultury kibica, takiej organizacji oraz takich sukcesów jak ma nasza siatkówka, zarówno ta w wykonaniu kadry jak i klubowa, to piłka nożna w naszym pięknym kraju mieć zapewne już nigdy nie będzie. Euro było, jakie było, podobało Ci się, super(również mi się podobało), nie umniejszaj jednak siatkówce bo wcale nie jest gorsza a przysparza kibicom więcej radości a krajowi prestiżu niż piłka kopana. To, że dla Ciebie coś nie jest wielkie, nie znaczy, że inni są podobnymi ignorantami. Tak się składa, że widzów siatkówki w czasie finałów ligi światowej można liczyć w milionach i tak, Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014 w Polsce to jest wielka i prestiżowa dla nas impreza. Czy ci się to podoba czy nie.


Eventy, z całym szacunkiem, ale lepsza byłaby noc bohaterów.

__________________

11-06-2014 22:46 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Immort napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)

to, że nazwiesz coś wielkim, nie znaczy, że to takie jest dla ogółu. zapewne jest to wielka impreza dla fanów siatkówki. euro było wielkie, byłem, widziałem, czułem. takiej imprezy z tych mistrzostw w siatkówce nie zrobisz choćbyś nie wiem jak się starał, zwyczajnie w sporcie siatkówka ma mniejszą rangę, a kto twierdzi inaczej, to jedynie sam siebie oszukuje.


Takiej atmosfery jaka jest na meczach siatkówki, takiej kultury kibica, takiej organizacji oraz takich sukcesów jak ma nasza siatkówka, zarówno ta w wykonaniu kadry jak i klubowa, to piłka nożna w naszym pięknym kraju mieć zapewne już nigdy nie będzie. Euro było, jakie było, podobało Ci się, super(również mi się podobało), nie umniejszaj jednak siatkówce bo wcale nie jest gorsza a przysparza kibicom więcej radości a krajowi prestiżu niż piłka kopana. To, że dla Ciebie coś nie jest wielkie, nie znaczy, że inni są podobnymi ignorantami. Tak się składa, że widzów siatkówki w czasie finałów ligi światowej można liczyć w milionach i tak, Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014 w Polsce to jest wielka i prestiżowa dla nas impreza. Czy ci się to podoba czy nie.


Eventy, z całym szacunkiem, ale lepsza byłaby noc bohaterów.


Co do offtopu to tak, Polska piła nie osiąga nic, co w ostatnich 10 latach miała polska piłka nożna??

A siatkówka, mistrzowie europy i vice mistrzowie świata
Są 100 razy lepsi niż piłka nozna i przynajmniej coś osiągają . . .
Dla mnie większym wydarzeniem są mistrzostwa w siatkówce niż w piłce nożnej

A co do tematu to wolę lucek Big Grin i dobrze wiedzieć kiedy dokładnie będzie ;d będę wiedział kiedy na s3/s2 skoczyć xd

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-06-2014 22:57 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
tomasz1967
Junior Member


images/avatars/avatar-25403.gif

Data rejestracji: 20-09-2012
Postów: 10
Klan: Night Lords
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczęście będzie max 50 a będziemy dropić pałki..... Taka polityka BWT..

__________________
R2 tomasz1967
11-06-2014 23:46 tomasz1967 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomasz1967 Dodaj tomasz1967 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomasz1967 napisał(a)
szczęście będzie max 50 a będziemy dropić pałki..... Taka polityka BWT..


Dla mnie dzień jak co dzień xd ale więcej złomu zarabiam niz tracę na pielgi także nie narzekam Big Grin

złom w cenie xd

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-06-2014 23:46 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Spirol
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 24
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że dopiero teraz to znalazłem, inaczej bym nie zakładał expy pod noc bohaterów, bo do 1 miała trwać wg opisu, a tu taka niespodziewajka Tongue

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9b32c2febc
12-06-2014 01:24 Spirol jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirol Dodaj Spirol do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aleś Sushi wyskoczył do przodu z datami.Wink


My tu czekamy też na dzień ojca!Wink +100 do szczęścia wystarczy.Smile

23 czerwca jakby ktoś zapomniał.Wink


A co do piłki to cóż... Tym razem nie będziemy musieli śpiewać: "Polacy nic się nie stało".

i TO JEST DOBRA NOWINA!:d

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
12-06-2014 06:43 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Większość świata pewnie nie wie co to siatkówka.
Zresztą jeżeli w danym sporcie najważniejszym trofeum jest złoto olimpijskie, to nie ma lepszego wyznacznika, że to sport niszowy.
Vide: pn, boks, KRYKIET (ponoć mś ogląda sumarycznie więcej ludzi niż mś fifa...) , f1, hokej, football amerykański, golf, koszykówka itd. To są sporty globalne, a nie jakaś siatkówka czy piłka ręczna (oglądalność w polsce porównywalna).

W Polsce siatkówka, hokej, piłka ręczna i koszykówka mają taką samą bazę (i podobna historię) i ich popularność jest uzależniona od sukcesów. Sezonowcy stanowią ogromny procent kibiców (co nie jest złe, po prostu fakt).

Event na plus, szkoda że nie grają Polacy. Pamiątki po golu to było by coś. Następna taka akcja jak rozumiem na IO? I pamiątki po złocie?
12-06-2014 09:26 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taak. Krykiet, golf i football amerykański sportami globalnymi. W krykieta nie gra nikt poza byłymi państwami Dominium Brytyjskiego ( a i to nie każde bo na świecie istnieje aż 10 reprezentacji dopuszczonych do gry na poziomie MŚ); football amerykański poza USA nie istnieje (Tak, wiem, są nawet mistrzostwa Europy tylko kto o nich słyszał?)Golf podobnie - kraje Dominium Brytyjskiego i to wszystko.

A to, że krykieta ogląda sumarycznie większa ilość ludzi to w sumie prawda - tylko populacje Indii to trudno w takiej konkurencji przebić.

cytat:
Większość świata pewnie nie wie co to siatkówka.


Pewnie dlatego, że w rozgrywkach biorą udział drużyny ze wszystkich kontynentów (chociaż oczywiście potęgi to Europa i Ameryka Południowa; reszta to statyści.

Ale właśnie dzięki powszechnie prezentowanemu powyżej tokowi rozumowania w reprezentację kopaczy pompowane sa olbrzymie pieniądze a inne sporty pozostaja na marginesie.
12-06-2014 09:43
zolza
Newbie


Data rejestracji: 31-05-2014
Postów: 2
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostajecie lucka i jeszcze marudzicie o pamiątkach
wszystkiego nie dostaniecie cieszyc sie ze choc tyle jest z dobrego serca
bo mogli nic nie dac na mudial
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
12-06-2014 09:44 zolza jest offline Szukaj postów użytkownika: zolza Dodaj zolza do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Profes79 a co za różnica czy ogląda polak, amerykanin czy hindus? Żadna, liczby nie kłamią. Mś w siatkówce pod względem oglądalności na świecie będą daleko. I żeby nie było w polsce nie będzie to prawdopodobnie druga impreza (po mś w pn). Trochę to zależy od kalendarza i sytuacji. Finał będzie miał dużą oglądalność porównywalną na pewno z pucharem w skokach w szczycie formy Polaków(7mln?). Mecz innych krajów niż Polska - oglądalność mizerna.
Pełne hale podczas meczów to żaden wyznacznik. Jak grały dzieciaki w LoLa to Spodek też pękał w szwach. Tak samo sukcesy. Kogo obchodzą sukcesy w polskiej kulturystyce?

U mnie w pracy już wiadomo, że roboty nie będzie. Kontrachenci zagraniczni już dawno poinformowali o możliwych problemach a holendrzy zaraz po losowaniu grup zaklepali urlopy(menadzerowie miesięczne). Dlatego jest ewent w bw. Proste. Piłka nożna number 1.
Gogo Brazylia!

Ps. Oglądam siatkę reprezentacyjną. Wszystko co mogę. Niszowe sporty są ok Smile
Ps2. dla mnie sportem nr 2 jest eSportowy SC2.
12-06-2014 21:29 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?

wielka to ona nie jest


bedzie rozegranych ponad 100 meczy w naszych halach (w porownaniu do euro gdzie bylo ok 20) to wielka impreza
moze nie ma takiej oglądalności jak piłka nożna ale umniejszac jej skalni nie można bo tak jest to WIELKA impreza

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.

dobre Big Grin

dla mnie troszke suche ale moze mam inne poczucie humoru xd


Zgadzam się, że siatka jest fajna, a kibice boscy ale eventy robimy tytułem Wielkich wydarzeń Globalnych.

Oczywiście możemy robić event tytułem IEM Katowice, gdzie nasi wygrali w CS czy WCS w SC2, z drugiej strony nasi padli w Ro16...

Nie robimy eventów tytułem siatki tak jak nie robimy ich tytułem "Małysza" ani "Justyny K".

Jeżeli ranga medialna tych wydarzeń podskoczy to zaczniemy je robić.

Z drugiej strony zobaczymy, jest to wydarzenie na naszym podwórku i było by fajnie je promować, ale niczego nie obiecuję bo rozgrywki długo trwają i kolidują z 1.09 na kiedy chciał bym zrobić specjalny event jak znajdziemy na to czas.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


13-06-2014 13:01 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aż sam siebie zacytuję z okazji przeczytania paru raportów z aren klanowych:
cytat:
specjalista napisał(a)
ed2: skoro darkshu pomagał, to obawiam się o poprawne funkcjonowanie rotfl

dzięki darkshu z twój wkład i dzięki administracjo z korzystanie pomocy gościa który w jednym temacie w systemie potrafi się parę razy zbłaźnić

rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 15-06-2014 22:36.

15-06-2014 21:31
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
SUSHI a na wielką imprezę jaką będą MISTRZOSTWA ŚWIATA w siatkówce rozgrywane w naszym kraju też będą jakieś eventy czy tylko w piłkę kopana faworyzujemy?

wielka to ona nie jest


bedzie rozegranych ponad 100 meczy w naszych halach (w porownaniu do euro gdzie bylo ok 20) to wielka impreza
moze nie ma takiej oglądalności jak piłka nożna ale umniejszac jej skalni nie można bo tak jest to WIELKA impreza

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
Flacha napisał(a)
Ja proponuje jeszcze otwierać sklep z pamiątkami po każdej bramce Polaków.

dobre Big Grin

dla mnie troszke suche ale moze mam inne poczucie humoru xd


Zgadzam się, że siatka jest fajna, a kibice boscy ale eventy robimy tytułem Wielkich wydarzeń Globalnych.

Oczywiście możemy robić event tytułem IEM Katowice, gdzie nasi wygrali w CS czy WCS w SC2, z drugiej strony nasi padli w Ro16...

Nie robimy eventów tytułem siatki tak jak nie robimy ich tytułem "Małysza" ani "Justyny K".

Jeżeli ranga medialna tych wydarzeń podskoczy to zaczniemy je robić.

Z drugiej strony zobaczymy, jest to wydarzenie na naszym podwórku i było by fajnie je promować, ale niczego nie obiecuję bo rozgrywki długo trwają i kolidują z 1.09 na kiedy chciał bym zrobić specjalny event jak znajdziemy na to czas.



Sushi a czy Mistrzostwa świata nie są zdarzeniem globalnym?

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale mecz otwarcia Mistrzostw , odbędzie sie na Stadionie narodowym. Bedzie to 1 przypadek w Historii gdzie na meczu w siatke bedzie ponad 40 Tysięcy ludzi.

Biletów na mecze już praktycznie nie ma , wszystko wyprzedane.

Czy na 3 miesiace przed Mundialem w brazylii bylo o nim mega głosno? No wlaśnie nie. Mi sie przypomnialo 2 tygodnie przed iż mamy Mundial. Podobnie bedzie z Siatkówką. Im bliżej tym bardziej będzie rósł balon zainteresowania. Tym bardziej ze Polacy caly czas graja w lidze światowej

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 15-06-2014 23:21.

15-06-2014 22:50 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Spankin
Junior Member


Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 15
Klan: ParAnormalnII
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy nie powinno być też eventu 30 czerwca? wtedy też są grane mecze 1/8 finału

__________________
R3 Spankin
R7 Atobe
R16 spankin
www.ginto.pl
27-06-2014 09:25 Spankin jest offline Szukaj postów użytkownika: Spankin Dodaj Spankin do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Eventy Mundialowe

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH