Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA 8601; 1993 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 8601; 1993
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

8601; 1993 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 8601
Postać Lela
Login dratek

ID 1993
Postać EWCIA
Login Pysku

Wielokrotne zasiadanie i ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-06-2014 23:01 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R16 na....

mogę odzyskać r17 ?Wink
24-06-2014 23:20 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
hanza
Junior Member


images/avatars/avatar-24377.gif

Data rejestracji: 07-03-2012
Postów: 15
Klan: OLA
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie multi konto
ja logowalem sie na tym koncie co dzien ostatnie logowanie dzisiaj rano przed praca
prosze o odblokowanie
niestety nie posiadam maila do tego konta

__________________
https://zk.nakoz.org/24860r18p1.png
25-06-2014 17:40 hanza jest offline Szukaj postów użytkownika: hanza Dodaj hanza do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy moge odzyskac r17 ?Wink
25-06-2014 17:59 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
ochman
Newbie


images/avatars/avatar-21556.jpg

Data rejestracji: 16-02-2011
Postów: 7
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Zakopane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co ma do tego R17 ? wymiana to wymiana R17 za R16 to ze cie zbanowali widocznie mieli racje nie o moje ip chodzi tylko twoje wiec nie widzę powodu z jakiego mam ci oddać z powrotem konto na R17 czego i tak nie moge zrobic gdyz za to jest ban

__________________
R15 / R16 / R17
25-06-2014 18:45 ochman jest offline Szukaj postów użytkownika: ochman Dodaj ochman do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę cofnąć wymianę kontami i oddać konto na r17

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

25-06-2014 23:31 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te 2 konto nie bylo moje, najwidoczniej twoje lub osoby poprzedniej Smile Jak mowi Pan Szeszej, prosze o zwrot passow Smile
26-06-2014 17:43 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
ochman
Newbie


images/avatars/avatar-21556.jpg

Data rejestracji: 16-02-2011
Postów: 7
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Zakopane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1993
Postać EWCIA
Login Pysku

na to konto nigdy sie nie logowalem ani tez nie znam osoby do ktorej nalezy

ID 8601
Postać Lela
Login dratek

to konto zostalo przekazane graczowi Elric w zamian za konto z R17 .

W regulaminie wymiany konto jest napisane: Informacyjnie:
Przejęcie konta nie kasuje jego historii. Może być zablokowane za przewinienia popełnione przez poprzedniego/poprzednich właścicieli.
Konta przejmuje się na własną odpowiedzialność.

Gdyz jesli nie ja je popelnilem tylko Elric badz posiadacz konta Lela ktory byl przedemna jego wlascicielem popelnil przewinienia nie widze powodu odmiany kont .

__________________
R15 / R16 / R17
26-06-2014 19:38 ochman jest offline Szukaj postów użytkownika: ochman Dodaj ochman do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mimo wszystko jeśli przewinienie zostało wychwycone szybko po wymianie to wyaminy kontami cofamy.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-06-2014 21:33 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
ochman
Newbie


images/avatars/avatar-21556.jpg

Data rejestracji: 16-02-2011
Postów: 7
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Zakopane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

,,wychwycone szybko'' pare miesiecy panie Szeszej nie wydaje mi sie ze to szybkie wychwycenie przewinnien i jakiej przyczyny to ja mam zostac ukarany skoro nie przeze mnie zostal nie przestrzegany regulamin bw . W regulaminie nie pisze nigdzie ze jest mozliwe cofniecie wymiany w takim przypadku jak teraz ? dalej nie widze podstaw do cofniecia wymiany

__________________
R15 / R16 / R17
26-06-2014 22:43 ochman jest offline Szukaj postów użytkownika: ochman Dodaj ochman do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z kim Ty sie kłócisz kolego ?Smile przeciez to Pan Szeszej wie lepiej, sam tworzył regulamin...
26-06-2014 23:16 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ochman
ban był dany 1 dzień po wymianie, więc to jest szybko

skoro gracz miał krótko konto to może, po decyzji operatora, powrócić na konto, za któro się wymienił

dodatkowo ty też łamałeś regulamin, w ciągu twojej gry występowało zasiadanie
możesz jednak przekazać mi link z wymiany konta (kiedy dostałeś to na r16) i zostanie sprawdzone czy ty też będziesz mógł odzyskać konto, któro oddałeś

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-06-2014 09:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ochman
Newbie


images/avatars/avatar-21556.jpg

Data rejestracji: 16-02-2011
Postów: 7
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Zakopane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

linka takowego nie posiadam jeśli to możliwe proszę o sprawdzenie czy w dniach od okolo 8.25.2013 do daty odania konta graczowi Elric byl łamany regulamin przy okazji podam iż posiadam 2 numery IP co chyba nie jest zle ?

__________________
R15 / R16 / R17
28-06-2014 10:54 ochman jest offline Szukaj postów użytkownika: ochman Dodaj ochman do Listy kontaktów
ochman
Newbie


images/avatars/avatar-21556.jpg

Data rejestracji: 16-02-2011
Postów: 7
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Zakopane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

passy do konta na R17 zostały przesłane graczowi Elric . Jesli to możliwe proszę o usunięcie tego konta ID 8601 Postać Lela Login dratek gdyż posiadam już inne konto co zostało zgłoszone na operatora .

__________________
R15 / R16 / R17
28-06-2014 11:02 ochman jest offline Szukaj postów użytkownika: ochman Dodaj ochman do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam passy Wink Szeszej odpisz w mojej sprawie na priv.
28-06-2014 11:06 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ochman
od 9go czerwca 2013 grupy IP były takie same aż do oddania konta
z wyjątkiem jednej sieci
jeśli nie przejąłeś konta w czerwcu, co jest prawdopodobne, to przejąłeś je 16go września, wtedy ta jedna sieć zniknęła

zarówno w czerwcu jak i we wrześniu były przelogowania z innymi kontami

skoro wymiana nie odbywała się przez forum to nawet nie mam co sprawdzać, nie wiadomo jakie konto było oddawane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-06-2014 20:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 to moze Ty mi odpiszesz na pytanie które zadałem Szeszejowi, to jest ważne.
28-06-2014 20:41 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
hanza
Junior Member


images/avatars/avatar-24377.gif

Data rejestracji: 07-03-2012
Postów: 15
Klan: OLA
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

postac ewcia dostalem od kolegi
gralem ponad miesiac czy cos takiego po pracy sie loguje a tam ban
z rana jeszcze bylo wszystko ok

__________________
https://zk.nakoz.org/24860r18p1.png
29-06-2014 11:22 hanza jest offline Szukaj postów użytkownika: hanza Dodaj hanza do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA 8601; 1993

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH