Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.5.5 33 Ankieta - średnia ocena: 7,0033 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tofic
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 35
Kraina: Moria IV

RE: Patch 1.5.5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]Originally posted by SushiMaker
Witam,

w nadchodzącym patchu zaplanowane są dwie rzeczy, na które czekaliście od dawna:

1. Rytuał dla przedmiotów od doskonałego do doskonałego +5 dla serwerów Moria.
Opis: koszt rytuału będzie obliczany jak dla wcześniejszych poziomów (tyle co statystyczny koszt podniesienia na dany poziom) z niewielką korektą: dodany zostanie koszt w kamieniach przemiany w ilości równej ilości kamieni dusz potrzebnych do przeprowadzenia rytuału na dany poziom.

Przegiecie totalne , to na czym ta gra teraz bedzie polegala niby???

kolejny element zabawy znika , byle nob uzbiera troche kamieni i wbija na dsk5 i tak kazdy zaraz bedzie dsk5 i gdzie tu element losowatosci ?????
zero ryzyka to po co budowanie kaplicy bylo jako budynku klanowego ???

jeszcze zróbcie 100% na wygranie kazdego puszczonego ataku , 100% na udana kazda expe i wyprawke
gwarantowany drop za 100kd raz na kwartal i pewnie przedszkolaki sie beda cieszyc z gry

a wlozyl ktos juz pomysl ze mu areny nie ida , i kolejnym "chwitem marketingowy" bedzie mozliwosc zakupowania zlotych czy tam srebrnych monet za dni premium

__________________
r14 GOLUMB
01-07-2014 16:47 tofic jest offline Szukaj postów użytkownika: tofic Dodaj tofic do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

RE: Patch 1.5.5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
4. Tatuaż Łowca skarbów: bonus szczęścia zostanie lekko osłabiony do wartości: 10 punktów szczęścia, na każde 15 poziomów postaci.


To daje 20 lucka na 30 poziomów. Nie da się ciut obniżyć progu poziomowego? np 6 lucka na 9 poziomów? Wbicie później 15 lvl jest mega ciężkie. A tak chociaż zostanie podobna proporcja...
01-07-2014 16:48 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym to jeszcze z innej strony ugryzł. Bo jedynym problemem w przypadku lucka u ŁSa było to, że ludzie w nich po prostu nie trafiali.

Może warto zmienić przelicznik szansy trafienia w stosunku do lucka, by większa ilość lucka nie powodowała aż tak drastycznych różnic.

Jak sama nazwa wskazuje ŁOWCA SKARBÓW powinien być w jakiś sposób ukierunkowany pod wyprawki w jakiś wyjątkowy sposób. Dostał lucka 10 za każde 10 poziomów co było super z duchem samej nazwy, a teraz ucinanie tego w momencie gdy część ludzi już zmieniła tatuaż kierując się też tym faktem jest troszke bez sensu.

Miotacie się administracjo między różnymi pomysłami. ŁS, Berek, Mnich, Gang, Rewo, wszystko jest co chwile zmieniane i wymaga poprawy.
Naprawdę ten serwer beta miałby sens, z krótkimi expami by przetestować w krótkim odstępie wiele zmian i wtedy już po odpowiednich malutkich zmianach wprowadzić na live serwery.

A niektórzy po prostu będą co chwile wydawać 60 dni premki bo co miesiąc jeden tatek dostaje nerfa, a drugi jest przegięty, a potem mamy sytuacje w drugą stronę.

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
01-07-2014 16:59 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
Drakanus
Lord


Data rejestracji: 26-10-2007
Postów: 497

RE: Patch 1.5.5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tofic napisał(a)
[quote]Originally posted by SushiMaker
Witam,

w nadchodzącym patchu zaplanowane są dwie rzeczy, na które czekaliście od dawna:

1. Rytuał dla przedmiotów od doskonałego do doskonałego +5 dla serwerów Moria.
Opis: koszt rytuału będzie obliczany jak dla wcześniejszych poziomów (tyle co statystyczny koszt podniesienia na dany poziom) z niewielką korektą: dodany zostanie koszt w kamieniach przemiany w ilości równej ilości kamieni dusz potrzebnych do przeprowadzenia rytuału na dany poziom.

Przegiecie totalne , to na czym ta gra teraz bedzie polegala niby???

kolejny element zabawy znika , byle nob uzbiera troche kamieni i wbija na dsk5 i tak kazdy zaraz bedzie dsk5 i gdzie tu element losowatosci ?????
zero ryzyka to po co budowanie kaplicy bylo jako budynku klanowego ???

jeszcze zróbcie 100% na wygranie kazdego puszczonego ataku , 100% na udana kazda expe i wyprawke
gwarantowany drop za 100kd raz na kwartal i pewnie przedszkolaki sie beda cieszyc z gry

a wlozyl ktos juz pomysl ze mu areny nie ida , i kolejnym "chwitem marketingowy" bedzie mozliwosc zakupowania zlotych czy tam srebrnych monet za dni premium


moze teraz byle noob nie bedzie wbijac za grosze, a koks miesiacami...
01-07-2014 17:15 Drakanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Drakanus Dodaj Drakanus do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tofic napisał(a)
Przegiecie totalne , to na czym ta gra teraz bedzie polegala niby???

kolejny element zabawy znika , byle nob uzbiera troche kamieni i wbija na dsk5 i tak kazdy zaraz bedzie dsk5 i gdzie tu element losowatosci ?????
zero ryzyka to po co budowanie kaplicy bylo jako budynku klanowego ???

argumenty, którymi się posługujesz sprawiły, że będzie rytek:
Podnoszenie poziomu przedmiotu MORIA
Rytuał wyżej jak d+5 Smile
Rytuał powyżej dsk+0
Rytek Ds5
fartowne wbicie na ds5, lub nie, zależało w jakikolwiek sposób od umiejętności grania? nie. na morii grę powinno determinować planowanie, a fart(np. we wbijaniu) powinno dać się obejść.

ja byłem sceptyczny, ale skoro przeszło, to będzie i nie ma co drążyć tego tematu, bo to i tak bez znaczenia w tym konkretnym przypadku.
01-07-2014 17:25
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym do rytka dodał jeszcze koszt repy, powiedzmy:

dsk->dsk+1 = 10k rep
dsk+1->dsk+2 = 20k rep
dsk+2->dsk+3 = 30k rep
dsk+3->dsk+4 = 40k rep
dsk+4->dsk+5 = 50k rep

wyeliminuje to podbijanie itemów przez nisko lewelowych graczy, którzy mieli farta z dropem.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




01-07-2014 17:31 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sam koszt rytka powinien wyeliminować, a jak mieli farta z dropem, to niech korzystają, a co. nic bym nie dodawał
01-07-2014 17:41
DuszyCIen
Ex-OP FR


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 223
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soseniusz napisał(a)
A ja bym to jeszcze z innej strony ugryzł. Bo jedynym problemem w przypadku lucka u ŁSa było to, że ludzie w nich po prostu nie trafiali.

Może warto zmienić przelicznik szansy trafienia w stosunku do lucka, by większa ilość lucka nie powodowała aż tak drastycznych różnic.

Jak sama nazwa wskazuje ŁOWCA SKARBÓW powinien być w jakiś sposób ukierunkowany pod wyprawki w jakiś wyjątkowy sposób. Dostał lucka 10 za każde 10 poziomów co było super z duchem samej nazwy, a teraz ucinanie tego w momencie gdy część ludzi już zmieniła tatuaż kierując się też tym faktem jest troszke bez sensu.

Miotacie się administracjo między różnymi pomysłami. ŁS, Berek, Mnich, Gang, Rewo, wszystko jest co chwile zmieniane i wymaga poprawy.
Naprawdę ten serwer beta miałby sens, z krótkimi expami by przetestować w krótkim odstępie wiele zmian i wtedy już po odpowiednich malutkich zmianach wprowadzić na live serwery.

A niektórzy po prostu będą co chwile wydawać 60 dni premki bo co miesiąc jeden tatek dostaje nerfa, a drugi jest przegięty, a potem mamy sytuacje w drugą stronę.


Nie. To rozwiązanie spowoduje osłabienie arkan ssaka... chyba ze bedzie dotyczylo jedynie luck'a LS, wątpie jednak ze to wykonalne.
01-07-2014 17:44 DuszyCIen jest offline Szukaj postów użytkownika: DuszyCIen Dodaj DuszyCIen do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zawsze można dodać w tatku lucka działającego tylko na wyprawach, co by ssaka niepotrzebnie nie karać
01-07-2014 17:47
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
zawsze można dodać w tatku lucka działającego tylko na wyprawach, co by ssaka niepotrzebnie nie karać


I to by było sympatyczne. Tylko zróbmy zmianę raz a porządnie a nie co miesiąc z czapy.

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
01-07-2014 17:53 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wuj komuś lucek na wyprawy kiedy ten tatek niedomaga gigantycznie na expie .

Znajdźcie mi proszę 5 ( słownie pięciu ) LS na wszystkich moriach którzy przekraczają 15k na rundę na Wenie ....
01-07-2014 18:00 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ismahel napisał(a)
Na wuj komuś lucek na wyprawy kiedy ten tatek niedomaga gigantycznie na expie .

Znajdźcie mi proszę 5 ( słownie pięciu ) LS na wszystkich moriach którzy przekraczają 15k na rundę na Wenie ....


mogli dac lucaka nie głupie

ale dmg na expe tez powinni sypnać coś jakiś bonus :>
01-07-2014 18:10 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Sefcio
Double Ace


Data rejestracji: 22-12-2010
Postów: 105
Klan: Czarny Księżyc
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
Fajnie, że w końcu się za to zabraliście.

Nie mniej jednak korzystając z okazji pokażę jak administracja odnosi się do swoich graczy, dużo czytania, dużo liczb ale to pokazuje dlaczego ta gra wygląda tak jak wygląda.


47850, 44573, 33010


W skrócie

cytat:

-Dostałem niesłusznie bana SM!
-Słusznie, był push, cena nie jest rynkowa!
-Ale zobacz na liczby, na aukcje, gdzie jest ten push? Przecież nie różni się ten kilt ceną od innych
-Transakcja była ustawiona!
-Dlaczego uważasz, że była ustawiona? Bo poszło po cm?
-Transakcja była ustawiona bo cena nie jest rynkowa!


A teraz powiedzcie mi gracze:

http://scr.hu/258e/egy1k

Czy aukcja z 2014-05-27 jest pushem, czy odbiega ona od ceny rynkowej w tamtym okresie?

Jest to jedyna moja transakcja o jakiej mi wiadomo z graczem Don Koyote.



Ban jest śmiechem na sali i totalnym wypięciem pośladów na przedstawione dowody, które tak samo co w przypadku bana Melisa na r13, są ewidentnym poparciem niewinności gracza oskarżanego o PUSH, czy inne "(...)- muje, dzikie węże".


A co do pacza... Pacz jak najbardziej na plus - szkoda tylko, że ponad dwa lata spóźniony. Ci którzy swoje 1k/2k hp(lub inne podobne umagi z najwyższej półki) mieli od dawna są już dawno na pierwszych miejscach tabel na swoich serwerach i ze względu na SPÓŹNIONY pacz balansujący +%EXP z tatuaży, w tym momencie dogonić się ich już nie da.

Cieszy mnie to, że administracja próbuje coś zmieniać, ale to jest ratowanie topiącego się statku, a nie małe zmiany kosmetyczne porządnego jachtu. Ale tak to zwykle bywa jak ma się pomysł, ale nie umie się go poprzeć odpowiednimi wzorami, które trzymały by to wszystko w kupie - Sytuacja podobna do tej z banami Melis'a i KING'a, administracja najpierw działa w jakimś kierunku(przeważnie złym) - później niekoniecznie uczy się na tych błędach, po czym wprowadza masę kolejnych niedopracowanych zmian.


Ustne za spam. To temat o patchu nie banach //Midas

Edit: Jakbyś nie umiał czytać, to o paczu się wypowiedziałem, a przy okazji powiedziałem prawdę na temat innego tematu. Deal with it.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sefcio: 02-07-2014 21:29.

01-07-2014 18:12 Sefcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sefcio Dodaj Sefcio do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
Fajnie, że w końcu się za to zabraliście.

Nie mniej jednak korzystając z okazji pokażę jak administracja odnosi się do swoich graczy, dużo czytania, dużo liczb ale to pokazuje dlaczego ta gra wygląda tak jak wygląda.


47850, 44573, 33010


W skrócie

cytat:

-Dostałem niesłusznie bana SM!
-Słusznie, był push, cena nie jest rynkowa!
-Ale zobacz na liczby, na aukcje, gdzie jest ten push? Przecież nie różni się ten kilt ceną od innych
-Transakcja była ustawiona!
-Dlaczego uważasz, że była ustawiona? Bo poszło po cm?
-Transakcja była ustawiona bo cena nie jest rynkowa!


A teraz powiedzcie mi gracze:

http://scr.hu/258e/egy1k

Czy aukcja z 2014-05-27 jest pushem, czy odbiega ona od ceny rynkowej w tamtym okresie?

Jest to jedyna moja transakcja o jakiej mi wiadomo z graczem Don Koyote.


Zamiast wprowadzać zmiany w grze, które niszczą cały jej urok - losowość podczas wbijania (najpierw kaplica, teraz rytek ds5), moglibyście zająć się podstawowymi sprawami, jak niesłuszne bany...



+1 za spam. To nie Pręgierz //Midas

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 01-07-2014 22:00.

01-07-2014 18:26 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Vactis
Member


Data rejestracji: 20-04-2011
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rytual na dsk5 jest jedyna sluszna droga, a teksty, ze byle noob sobie wbije sa zalosne. Jesli potrafi odlozyc kamienie na rytual to nie jest noobem...

Co wiecej bez rytualu tez noob mogl sobie wbic, widzialem goscia ktory mial zalosna studnie i zero pomyslu na gre wbil de na dsk 5 majac okolo 10 kz i 8 kd..sprzedal za 300 kd wtedy... I on jest pro tak?

Ryt ustali mniej wiecej staly koszt wbitego itemu i kazdy sam moze zadecydowac wbijac z rytem, wbijac bez, kupic wbity...

A co do banow, zwlaszcza Kinga...To widac , ze admnistracja ma racje, nie potrzebuje do tej racji argumentow, po prostu ja ma ...

A udowadnianie, ze jej nie ma jest bezcelowe , bo o tym, czy admistracja ma racje decyduje administracja...

Wiec ban jak najbardziej sluszny !!!

A, że nieuczciwy... samo niezycie Smile


Ostrzeżenie ustne za spam. Tu nie zajmujemy sie banami //Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 01-07-2014 22:07.

01-07-2014 18:46 Vactis jest offline Szukaj postów użytkownika: Vactis Dodaj Vactis do Listy kontaktów
bogus123
Junior Member


Data rejestracji: 03-12-2011
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ameniasty napisał(a)
Zamiast wprowadzać zmiany w grze, które niszczą cały jej urok - losowość podczas wbijania (najpierw kaplica, teraz rytek ds5), moglibyście zająć się podstawowymi sprawami, jak niesłuszne bany...


no co ty gadasz

wielki zly Bucek jak daje bany to ma podstawy widac na przykladzie KING

po co administracja ma sie zajmowac banami skoro wala jak leci jak sie odwolasz i udowodnisz ich blad itak maja racje po tooni sa by gra stala sie coraz gorsza a nie lepsza



+1 za spam //Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 01-07-2014 22:01.

01-07-2014 19:01 bogus123 jest offline Szukaj postów użytkownika: bogus123 Dodaj bogus123 do Listy kontaktów
EST
Forum Ace


Data rejestracji: 05-10-2011
Postów: 83
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushiMaker kiedy ogarniesz tatuaż Łowcy?
01-07-2014 19:34 EST jest offline Szukaj postów użytkownika: EST Dodaj EST do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak czytam i nie wierze... Widzę, że są osoby (najpewniej masochiści), dla których wejście do studni dusz, przepalenie setek, tysięcy kamieni i wyjście bez pożadanego efektu daje uczucie na kształt orgazmu? Jaja jak berety... Świetny ruch administracji - mimo tego, że mam już wszystko wbite to jestem za. Wrócimy do Morii pozwalającej coś zaplanować, a nie mam farta to wbijam, nie mam to dalej jestem leszczemSmile

I sobie policzcie ile będzie kosztował rytuał dosk5 a potem mówcie, żę będzie to tanie, łatwe i przyjemne.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
01-07-2014 19:37 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

RE: Patch 1.5.5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w nadchodzącym patchu zaplanowane są dwie rzeczy, na które czekaliście od dawna:




3. Ograniczona zostanie ilość SEZONOWYCH złotych monet zdobywanych na arenach do 1/2 obecnego stanu.






SERIO ??? to juz stare serwery moga pomachac nowym... U nas nie ma klanow 50/50 gdzie wszyscy graja tylko klany widmo z max 20-30 aktywnymi graczami gdzie zdobywamy po 10-20 sezonowych monet co teraz da nam marne grosze. Ktos napisze zaraz zebysmy zlaczyli czy tez nowych graczy przyjeli to ja juz teraz odp zeby pukneli sie w lepek bo pisac latwo ale takie cos zrobic jest u nas malo wykonalne tak samo zmiana lidera da nam tyle ze bedzie dostawac w tylek bo liczy sie srednia pkt teraz a 10% dmg za mocnego lidera ktory przezyje dlugo to bardzo wiele. Sam staram sie maluszkow sciagac do klanu ale jest ich bardzo malo i z 10 takich graczy gra dalej moze z 1 a teraz to juz calkiem odechcialo mi sie ogarniac areny klanowe bo po co sie starac jak i tak guzik z tego bede mial nawet na 1 premie czasowa bedzie ciezko sporej ilosci klanow utrzymac gdzie na nowych serwerow beda miec full prawie wszystko. I jak mamy im dorównywać ???

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
01-07-2014 19:39 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rytek fajny, w końcu!
Punkty fajne, w końcu... a nie, mimo wszystko nadal losowość, czyli w gruncie rzeczy bez zmian Happy
Witamy ere wyglądu +5/7 zamiast wyglądu +3/5!
ŁS...
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3f228ae4b8
Tak, ŁS tak bardzo przekoszony, tak bardzo zły że trzeba go znerfiać mimo dodanych zmian... ale na rewo nikt nie patrzy, na gangstera że za dobry... cieszymy się wszyscy że administracja ugina się pod płaczem nupów, mając gdzieś resztę rzeczy! gang dobry, rewo dobry, dystans który dmg na ekspach ma taki że żal i jedyną jego mocną stroną są tak na prawdę pvp... znerfić! co tam gang gdzie bije innych i tu i tu...
Czekamy z niecierpliwością na kolejne pacze które jeszcze bardziej zniszczą tą grę!

__________________

Envy

01-07-2014 20:59 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
czarks
Full Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co ten rytek wogole ???? co w tym momencie z graczami gdzie wbili eq a przy tym dostali 1000 nowych siwych wlosow ??? wyglada mi to na zwykly chwyt reklamowy zeby ludzie zostali i placili dalej :/
01-07-2014 21:20 czarks jest offline Szukaj postów użytkownika: czarks Dodaj czarks do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czarks napisał(a)
po co ten rytek wogole ???? co w tym momencie z graczami gdzie wbili eq a przy tym dostali 1000 nowych siwych wlosow ??? wyglada mi to na zwykly chwyt reklamowy zeby ludzie zostali i placili dalej :/


A co z tymi co wydali 5k kz na JEDEN ITEM i nie wbili? podczas gdy inni wbili cale eq za 20% tego? Co cie boli w tym rytku? Nikt ci nic nie zabiera.

__________________

01-07-2014 21:30 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
czarks
Full Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale co mnie to interesuje ile komu poszlo na wbijanie ?? ja nie placze ile przepalilem, tylko staram sie wbijac dalej


wiec dla mnie to rylko jest czysty marketing zeby zdobyc nowych graczy ( co sie wiaze z dochadami) i nic pozatym
01-07-2014 21:38 czarks jest offline Szukaj postów użytkownika: czarks Dodaj czarks do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znam takich ktorzy Wbili cale eq Kosztem mniejszym niż ja PeleryneSmile

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
01-07-2014 21:39 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czarks napisał(a)
po co ten rytek wogole ????

bo gracze chcieli. poza tym to było zapowiadane trzy miechy temu.

p.s. Wbijanie miotełki na hard
01-07-2014 21:44
Khallayne
Lord


Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 354
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w końcu rytek Big Grin

ciekawe ile bedzie kosztować bo przepalenie ponad 1500kz na jedna durną peleryne zakrawa o kpine, podczas gdy niektórzy wbijaja kosztem +/- 400-600kz a inni jeszcze taniej

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam propozycję, jak Wam tak bardzo wszystko nie pasuje to SKASUJCIE SIĘ albo zamilknijcie, bo czytać się tego nie chce!

1 przedmiot - 2000kz i nawet nie ds4? Zapomnijcie o premce, za bubel nie płace
01-07-2014 22:28 Khallayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khallayne Dodaj Khallayne do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze powiem super, a zwłaszcza dla rytuału, a przynajmniej wielcy nieszczęśliwcy nie będą płakać, że ciągle umag słaby;p
01-07-2014 22:41 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla tych co płaczą, że rytek. Nikt wam nie każe go używać, wbijanie bez rytka będzie dalej dostępne.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




02-07-2014 07:50 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi,

Możesz powiedzieć co skłoniło Cię do zmiany zdania?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1.
W związku z hejtem w sprawie LS.

LS pozostanie bez zmian, uważam, że jest to fajny bonus i nie spowoduje przegięcia tego tatuażu.


Czy kolejny raz po prostu tona płaczu bez dobrych argumentów??

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 02-07-2014 08:52.

02-07-2014 08:50 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czarks napisał(a)
ale co mnie to interesuje ile komu poszlo na wbijanie ?? ja nie placze ile przepalilem, tylko staram sie wbijac dalej


wiec dla mnie to rylko jest czysty marketing zeby zdobyc nowych graczy ( co sie wiaze z dochadami) i nic pozatym


- Ej stary, słyszałeś o takiej grze Blood Wars?
- Nie, a co?
- No bo amini wprowadzili w niej rytuał przy ulepszaniu powyżej doskonałego!
- Łoooooooooo, muszę się zarejestrować!



Zmiany jak najbardziej ok.
Za szczęściem u mojego łsa jakoś nie będę specjalnie tęsknił, w dalszym ciągu będzie to spory boost do pvp, a na expach w dalszym ciągu będę lamił Tongue
Co do KW, zobaczymy w praktyce jak to zadziała. Pewnie będzie trochę jak z luckiem na wyprawach, większa szansa na znalezienie czegoś, ale czego to już nie wie nikt Smile Ostatnio 4x pod rząd dostałem 10 wiedzy w umagu z th, więc czekam niecierpliwie na tę zmianę Smile

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-07-2014 08:52 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH