Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Polska Mistrzem Świata. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Polska Mistrzem Świata. 28 Ankieta - średnia ocena: 8,4328 Ankieta - średnia ocena: 8,4328 Ankieta - średnia ocena: 8,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli skoro będzie odpalony od 9 to będzie trwał do 29 do 9 rano? bo co z tymi, którzy swoje ekspy stawiają 28 wieczorem? teoretycznie nie będą mieli w ogóle szansy na złapanie eventu...

__________________

Envy

23-09-2014 14:06 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łatwiej zmienić sobie czas postawienia ekspy i skonczyc ją wcześniej...
niz by jedni mieli szanse stawiac dwie ekspy na evencie, a drudzy tylko 1Wink

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

23-09-2014 14:09 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale Ty nic nie rozumiesz... w końcu czego się spodziewać, no ale...
tu rozchodzi się o to właśnie żeby wszyscy mieli szanse postawić chociaż JEDNĄ ekspe (bo przy obecnym wymyśle administracji i płaczach ariusa osoby stawiające swoją ekspe 26 przed północą nie załapią się na event i tak samo stawiając 2 dni później o tej samej porze, bo event się skończy).
Więc jeśli, administracjo, skracacie event z jednej strony to wydłużcie go z drugiej o tyle samo czasu.
Niech będzie fair dla wszystkich a nie tylko dla wybranych przez was.

__________________

Envy

23-09-2014 14:42 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko, że wtedy masz event trzydniowy, ergo ktoś i tak walnie dwa razy ekspę na evencie.

27.09 odpalasz ekspę powiedzmy o 12, a 29.09 odpalasz np. o północy i kończysz 30 minut później. masz dwie ekspy na evencie. a ktoś odpalający w parzyste ma jedną.
23-09-2014 15:00
Sasuke.Uchiha
Forum Ace


Data rejestracji: 05-12-2012
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Chojnice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak musicie czymś się ratować , event z luckiem był do niczego dropa nie widać na oczy to chociaż dacie zarobić te pare k.

__________________
r1:Son Goku
23-09-2014 15:05 Sasuke.Uchiha jest offline Szukaj postów użytkownika: Sasuke.Uchiha Dodaj Sasuke.Uchiha do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Slayer94 napisał(a)
Ale Ty nic nie rozumiesz... w końcu czego się spodziewać, no ale...
tu rozchodzi się o to właśnie żeby wszyscy mieli szanse postawić chociaż JEDNĄ ekspe (bo przy obecnym wymyśle administracji i płaczach ariusa osoby stawiające swoją ekspe 26 przed północą nie załapią się na event i tak samo stawiając 2 dni później o tej samej porze, bo event się skończy).
Więc jeśli, administracjo, skracacie event z jednej strony to wydłużcie go z drugiej o tyle samo czasu.
Niech będzie fair dla wszystkich a nie tylko dla wybranych przez was.



Nie bardzo rozumiem jakich moich płaczach?
Mógłbyś rozwinąć?
Jak dla mnie to event może trwać od północy do północu.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-09-2014 16:44 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

slayer ale event trwa od 27 od godz. 9 do 28 do 24:00 to wszyscy gracze maja szanse postawic swoja expe w event wiec o co placz?

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 23-09-2014 21:30.

23-09-2014 21:30 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie chodzi o to żeby każdy miał szansę postawienia ekspy w event, tylko o to żeby nie bylo osób które mogą postawić 2 ekspy w event.
23-09-2014 21:42 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najdłuższa faza ekspy nie dochodzi do 9h, więc jak ktoś postawi przed 00:00 26 wrzesnia, to ekspa zakończy się i tak przed eventem.

Chociaż nie wiem jak kto jest z kronosem bo nie mam blachy.

__________________

r3 barthi
23-09-2014 21:59 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Najdłuższa faza ekspy nie dochodzi do 9h, więc jak ktoś postawi przed 00:00 26 wrzesnia, to ekspa zakończy się i tak przed eventem.

Chociaż nie wiem jak kto jest z kronosem bo nie mam blachy.



byl patch kiedys co wszystkie expy zrównał czasem do expy bazyla czyli 8:15 (wszystkie czyli od robota up)

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

23-09-2014 23:18 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli to jest jasne, że nikt nie zdarzy założyć dwóch eksp

__________________

r3 barthi
24-09-2014 00:13 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
utharu22
Newbie


Data rejestracji: 27-06-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem wam tylko tyle typowi polacy z niczego niepotrafia sie cieszyc tylko nazekac i krytykowac
i dlatego w tym kraju nigdy niebedzie normalnie wescie przyklad z krajow ktore potrafia sie cieszyc z tego co maja ja mieszkam nacodzien w holandii i moge tylko powiedziec ze daleko nam donich oni potrafia sie cieszyc z kazdego sukcesu sportowego i to rozglaszac a wy tylko ryczycie

ps a zamisat cieszyc sie z eventu i podziekowac to krytykujecie i beczycie
ja powiem tyle gratz dla naszych siadkazy i dzieki za event

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez utharu22: 24-09-2014 09:25.

24-09-2014 09:24 utharu22 jest offline Szukaj postów użytkownika: utharu22 Dodaj utharu22 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Slayer94 napisał(a)
Czyli skoro będzie odpalony od 9 to będzie trwał do 29 do 9 rano? bo co z tymi, którzy swoje ekspy stawiają 28 wieczorem? teoretycznie nie będą mieli w ogóle szansy na złapanie eventu...


zakonczysz 1 faze wczesniej

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
24-09-2014 11:09 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
Slayer94 napisał(a)
Czyli skoro będzie odpalony od 9 to będzie trwał do 29 do 9 rano? bo co z tymi, którzy swoje ekspy stawiają 28 wieczorem? teoretycznie nie będą mieli w ogóle szansy na złapanie eventu...


zakonczysz 1 faze wczesniej


Po repe albo premiumy ma się do Ciebie zgłosić czy do administracji? Smile
24-09-2014 15:41 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cykasz dwie cytadele i masz repy sporo...

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

24-09-2014 18:20 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież nikt mu nie broni stawiać ekspy o innej godzinie...

Ja chcę dodać, że event mnie bardzo cieszy, jest szansa, że wpadnie więcej pr i troszkę kamieni, zawsze coś, można będzie te drobne popalić.
24-09-2014 22:28 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z sukcesami w narodowym polskim sporcie - zuzlu? Byly jakies eventy na uczczenie sukcesow polakow? W kazdym razie, lepsze nb niz kolejny lucek Smile

p.s. Dzisiaj na r16 bez zadnego eventu padly leg dsk elfie szorty nocy, dziekuje, dobranoc Smile

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

24-09-2014 23:07 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekstra, swoje ekspy stawiam między 19 a 22, aby jedna osoba ze składu mogła dobić do mnie po północy, więc w takim razie ani jednej ekspy nie będę mógł zakończyć na evencie... ale skorzystam z sukcesu chłopaków rotfl

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

25-09-2014 00:38 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WaszKiller napisał(a)
Ekstra, swoje ekspy stawiam między 19 a 22, aby jedna osoba ze składu mogła dobić do mnie po północy, więc w takim razie ani jednej ekspy nie będę mógł zakończyć na evencie... ale skorzystam z sukcesu chłopaków rotfl


To sobie znajdź kogoś innego na tą jedną ekspę.
Swoją drogą i tak będzie pewnie pełno duetów, to zrobi się zamieszanie i chyba nikomu nie będzie to przeszkadzało.


cytat:
Sherlock napisał(a)
a co z sukcesami w narodowym polskim sporcie - zuzlu? Byly jakies eventy na uczczenie sukcesow polakow? W kazdym razie, lepsze nb niz kolejny lucek Smile

p.s. Dzisiaj na r16 bez zadnego eventu padly leg dsk elfie szorty nocy, dziekuje, dobranoc Smile


Już Ci wyjaśniam w ciągu roku:
liczba dropionych przedmiotów w ciągu jednego dnia niech będzie x np. 14 tysięcy
liczba dropionych przedmiotów na eventach do lucka w ciągu roku (było ich z 10 dni) to 10*x czyli 140 tysięcy.
liczba dropionych przedmiotó bez eventu w ciągu roku 346*x to u nas 4,8 mln.
Luck odrobinę podbija szanse na dropa, odrobinę.
To jak sądzisz w którym z tych dwóch zbiorów masz większą szansę znaleźć leg elfie szorty nocy?
w 140 tysiącach z małym bonusikiem, czy w 4,8 mln?

Te 14 tysięcy to założenie 24 wyprawek po 3 przedmioty przy 200 graczach.
Ale nawet jakby ta wartość była ździebko inna, to masz 10 * x vs 346 *x
E
A gdybys zastanawial sie, czy w takin razie takie eventy maja sens.
To odpowiem tak: w skali makro, calego serwera maja.
Lepsze 10x na evencie + 346x bez eventu niz 356 x bez eventu.

Dziękuję, dobranoc Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 25-09-2014 09:56.

25-09-2014 07:33 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WHacko napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
Slayer94 napisał(a)
Czyli skoro będzie odpalony od 9 to będzie trwał do 29 do 9 rano? bo co z tymi, którzy swoje ekspy stawiają 28 wieczorem? teoretycznie nie będą mieli w ogóle szansy na złapanie eventu...


zakonczysz 1 faze wczesniej


Po repe albo premiumy ma się do Ciebie zgłosić czy do administracji? Smile


jak nie masz 16k repy to co z Ciebie za gracz?Smile

PKT REPUTACJI 2 240 662

a pewnie ludzie maja wiecej

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
25-09-2014 17:46 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam koło 50 lvl a jestem w stanie skrócic 2 expy xd

Edit down, od kiedy zobaczłem post SM o nocy, to przestałem wydawać repkę na głupoty ;p mam ponad 50k repy i myślę, że mógłbym postawić wendola i go skrócić z palcem w nosie ;D

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 28-09-2014 12:37.

25-09-2014 17:59 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
jak nie masz 16k repy to co z Ciebie za gracz?Smile

PKT REPUTACJI 2 240 662

a pewnie ludzie maja wiecej


Ja mam. Chociaż pewnie nie każdego stać na odpalanie łowów co drugi dzień grając bez premki. I takich graczy właśnie dotyczyło moje pytanie Smile

@up
Wątpię żebyś na 50lvl stawiał już wendole co drugi dzień i wyrzucał 16k na łowy.
28-09-2014 08:40 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Polska Mistrzem Świata.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH