Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 1617 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1617 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
AR156sw
Member


Data rejestracji: 13-07-2014
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazanySS napisał(a)
pisze jasno ze konta jej nie sprzedam i ponad to mam lepsza ofertę ale od kogo i na jaki towar i za ile tego tu nie ma wiec nie było mowy o sprzedażny konta ten wyraz nie padł.


skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna jednak Ci konta nie sprzedam mam lepsza oferte za mało dajesz
o tu jest ten wyraz,a nawet dwa.

cytat:
skazanySS napisał(a)
mam lepsza ofertę ale od kogo i na jaki towar i za ile tego tu nie ma


Skoro mowa byla tylko o twoim koncie w grze to jak myslisz o jakim towarze myśleliśmy?
O ziemniakach na rynku?Ogarnij sie czlowieku i nie rob z innych idiotow swojego pokroju.
Myslisz ze admin potrzebuje takiej wypowiedzi jak niżej by dać bana?

skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna (id: 21494) jednak Ci konta (id:1617) nie sprzedam za realne pieniądze w kwocie 200 Pln mam lepsza ofertę ,czyli więcej niż 200Pln za mało dajesz mi realnych pieniędzy

Ty naprawdę jesteś taki tępy czy się zgrywasz?Bo już zbliżamy się do momentu w którym napiszesz,ze to kot wlazł ci na klawiaturę i to napisał.

Poproszę kolejne ostrzeżenie i blokadę mojego konta na forum,przynajmniej nie będę musiał tłumaczyć temu niepelnosprytnemu jego własnych slow,bo on naprawdę sam siebie nie czyta i nie bardzo rozumie co myśli,pisze i mówi.
Adminowi zazdroszczę cierpliwości,ja za twoja głupotę bym zbanował wszystkich w promieniu 100km od ciebie z obawy,ze to może być zaraźliwe.
Pozdrawiam

__________________
szybciej zmienisz zdanie niz pomyslisz jeszcze raz po co mi było z nim zaczynac
no i ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AR156sw: 11-10-2014 06:57.

11-10-2014 06:56 AR156sw jest offline Szukaj postów użytkownika: AR156sw Dodaj AR156sw do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powtarzam ostatni raz

cytat:
skazanySS 2014-10-04 19:37:08 -> Mentalna jednak Ci konta nie sprzedam mam lepsza oferte za mało dajesz


w tej wiadomości jest przyznanie się do tego, że chciało się sprzedać konto dla mentalna - bo skoro się rezygnuje to był taki zamiar - tak wynika z wypowiedzi

jest też tutaj wyrażenie chęci sprzedaży konta innej osobie
jest to w jednej wypowiedzi, więc ciągle chodzi o sprzedaż konta - innej osobie z 'lepszą ofertą'

to, że chodziło o pieniądze sam potwierdziłeś pisząc, że na PW masz dowody na to, że to on chciał kupić konto i powinien zostać zablokowany
zresztą to jest całkowicie logiczne, że nie oferowałeś konta za coś innego co mogło być legalne - a i tak niedozwolona jest wszelka sprzedaż za korzyści majątkowe - czyli za, jak w błędnym przykładzie wyżej, ziemniaki też mogła by być kara


sprawa twojego bana jest zakończona, była taka w chwili nadania kary [p uprzednim przeczytaniu wypowiedzi na SB
ale całość sprawy nadal się toczy, jak wyjdą dowody na próbę kupna to zostanie zablokowane konto gracza wyżej (nie to na serwerze, bo jest już usunięte, ale aktywne, używane przez niego, które zostanie wykryte)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-10-2014 11:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawdzone zostały wiadomości w bazie gry
były wysłane 3, od strony mentalna, w żadnej nie było mowy o kupnie konta, więc znowu najpewniej mogła być taka rozmowa na gg (w jednej wiadomości było 'załóż gg na chwilę') lub w inny sposób
jeżeli w ogóle była między wami, ale tylko tak można wytłumaczyć tekst na SB 'jednak ci nie sprzedam' - napisane ponad godzinę później niż ostatnia wiadomość w grze

uważam, że obie osoby złamały regulamin, ale potrzebne są dowody na próbę kupna ze strony mentalna, aby móc coś więcej w tej sprawie zrobić

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-10-2014 15:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 1617

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH