Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 78898; 5364 + 145435; 127871; 143276; 140811 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 78898; 5364 + 145435; 127871; 143276; 140811 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomnialem spytac... Ile mam czekac na te logi? Mowisz jak Sushi sie zgodzi, a nastapi to jakos w najblizszym czasie, czy mam czekac pol roku?
30-11-2014 16:06 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
skazanySS
Member


Data rejestracji: 05-10-2014
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krzaczek i tak będziesz miał bana i tak oni robią co chcą i jak chcą.

Wina zawsze jest gracza a nigdy ich pomyłka!!!

A witam serdecznie opów tak jak pisałem będę wam bruździł za wasze błędy.

i teraz słynne +1
30-11-2014 17:03 skazanySS jest offline Szukaj postów użytkownika: skazanySS Dodaj skazanySS do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Art. 212. Zniesławienie
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

-----------------
Moze to was zmotywuje do dania dowodow mojej winy? Bo poki co czuje sie jak ofiara art. 212 k.k....
30-11-2014 18:28 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Złożyłeś odwołanie do sushiego, więc czekaj na odpowiedź, a nie piszesz bezsensowne posty...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-12-2014 09:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zanim mi wlepisz kolejnego warna to chce wiedziec ile mam czekac na odpowiedz? bo zeby wyjasnić i zobaczyć logi swiadczace o moim przewinieniu juz czekam 10 dni..... Sushi wyglada jakby był na jakimś urlopie... Poki co widze tylko wykrety i kombinowanie oraz trzeszczenie ze nie mozna pokazac logow itepe....
02-12-2014 13:02 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie jestem przełożonym sushiego, więc skąd mam to wiedzieć?

poza tym wklejenie logów nie zmieni nic w karze

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-12-2014 14:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak masz racje... w koncu jestem winny i nie trzeba mi tego udowadniać... Po prostu chce zobaczyć jak bardzo jestem multi i pewnie sie okaze ze albo nic nie ma bo sa to tylko domysly albo bedzie to tylko jakies mikro zasiadanie. Cóż poczekam w końcu im dluzej jest ban tym wiecej bedziecie musieli mi oddać jak się okaże że bezpodstawny.

Wiele razy sie słyszy uczciwości i nieomylności i jeśli chodzi o udowodnienie winy to zaczynają się schody itp.

Dlatego proszę się nie dziwić skoro chce zobaczyć dowody swojej winy...
02-12-2014 14:43 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to przyrodzenie wam w zadek... skoro bez dowodow orzekliście o winie i być może posądzacie niewinnego... + już jestecie w stanie stwierdzić że nawet jak jest niewinny to i tak macie to w 4 literach i bana nie sciagniecie.. gra zeszla na psy... przez arogancje opow...

__________________
R 2 Sir_Brutus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sir_brutus: 03-12-2014 12:49.

03-12-2014 12:48 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez dowodów nigdy nie ma kar

i kto pisze, że jak ktoś jest niewinny to nie będzie odblokowany?


dałeś hasło i jeszcze żądasz logów? i to z nieswojego konta - jak sushi się zgodzi to zostaną podane
ewentualnie jak zgłosi się osoba, której dałeś to hasło i używała tych kont - ale wątpię by to zrobiła mając też pewnie inne konta (sprawa zasiadań nie jest zakończona, czekam na pewne dane z bazy, więc pewnie będzie więcej zablokowanych kont na które się logowano)


dziwne też, że nie skomentowałeś mojej odpowiedzi na twoje punkty
po tych twoich punktach też widać, że 'kręcisz'
podobnie po twoich rozmowach z bacem i jego komentarzu 'korzystać z tora trzeba umieć'

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-12-2014 13:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 chciałem zobaczyć logi zanim skomentuje twoj wpis, ale skoro nalegasz to:


cytat:
C47 napisał(a)

5. Dodatkowo stwierdzilem ze nie mam w zwyczaju zapisywac ip jakie w danej chwili mam

dziwne gdybyś zapisywał IP łącząc się przez TORa - a takie połączenia były celowym działaniem mającym ukryć wejścia na wiele kont
tylko, jak już pisałem kilka razy, tego raczej ty nie robiłeś tylko ktoś inny komu dałeś hasło



Tak używam od czasu do czasu TOR'a zwlaszcza jak nie jestem pewien sieci w ktorej jestem. I tak być może używałem tora będąc u rodziny. Nie jest to zakazane i pamietam kiedyś byla rozważana opcja zablokowania tego na BW (jeszcze za czasów Mitha ale sobie nie potrafiliście z tym poradzić...)
I nie zgodzę się z tobą że to jest celowe żeby ukrywać multikonto. TOR'a tez uzywa się po to żeby np hasła nie słać jawnym tekstem tak jak jest to zrobione na BW. W koncu https jest wam obcy..

cytat:
C47 napisał(a)
14. Pytam, jak to mozliwe ze uwazaja to za multi a potrzebuja zgody wlascicieli innych kont. Czyzby to jednak nie multi?

ile razy mam pisać to samo?
skoro przekazałeś komuś hasło i ta osoba używała kilku kont w tamtym okresie to jest to multikontem, ale te konta nie należą do ciebie, twoje jest tylko to jedno do którego dałeś dostęp


Oczywiście ty wiesz lepiej, że przekazałem komuś hasło bo jakby inaczej... Nie można założyć że się np mylicie w ocenie (stąd moja prośba o logi). Wiecie że udostępniłem komuś hasło i to jak sam napisałeś pewnie liderowi klanu. Czyli czekać aż XC dostanie bana bo jest liderem to musi być winny.... Nie ważne, że mówie co innego ważne że ty wiesz lepiej. "Twoja racja jest najsza i ma tak być i koniec tematu"

cytat:
C47 napisał(a)

jeżeli sushi się zgodzi na udostępnienie logów z tamtego konta to zostaną udostępnione



Bardzo mnie to zastanawia i jeszcze raz powtórzę moje pytanie na które nigdy mi nie odpowiedziałeś ( nie liczę wykrętów o ochronie danych ble ble ble)

1. Skoro jestem posądzany o multi konto to można to poznać po:

- Ciastkach (tu sprawa jasna nie ma ich - nie ma dowodow)
- Logowanie z tego samego ip czyli tzw przelogowania. (tutaj moje żądanie zobaczenia logów)

Ten drugi myślnik jest bardzo widzę kontrowersyjny i wymaga super zgody Sushiego, tylko pytanie po co ?? Skoro logi mają zawierać ten sam adres IP co mój to jakie tu występuje naruszenie danych osobowych tych innych kont ???
Dodatkowo skoro ja jestem ich multi lub oni są moim multi to czyją ty chcesz tak naprawdę zgodę?? To jest mega zagadka której naprawdę nie mogę zrozumieć.
Dodatkowo w banie pojawiają się skasowane konta. to zrobilem im multi a potem skasowałem?!?

cytat:
C47 napisał(a)

dziwne też, że nie skomentowałeś mojej odpowiedzi na twoje punkty
po tych twoich punktach też widać, że 'kręcisz'
podobnie po twoich rozmowach z bacem i jego komentarzu 'korzystać z tora trzeba umieć'



To jest bardzo ciekawe... Jakie to ja rozmowy odbyłem z Bac'em ? Chyba jest coś o czym ja nie wiem. Czyżby twoja kryształowa kula miała jakieś przestery?? Teraz bazując na komentarzu Bac'a to hmm czyżby to był kolejny mętny dowód na to, że nie masz żadnych dowodów i operujesz na domysłach ???. A może to Bac, w końcu sie chwalił że ma tyle haseł do kont to robi za tego mistrza multikontowania dla całej sparty i pewnie dla innych też... No co za dedukcja.... tylko chyba troche mocno nie trafiona...


cytat:
C47 napisał(a)

dałeś hasło i jeszcze żądasz logów? i to z nieswojego konta - jak sushi się zgodzi to zostaną podane
ewentualnie jak zgłosi się osoba, której dałeś to hasło i używała tych kont - ale wątpię by to zrobiła mając też pewnie inne konta (sprawa zasiadań nie jest zakończona, czekam na pewne dane z bazy, więc pewnie będzie więcej zablokowanych kont na które się logowano)



Na część odpowiedziałem wcześniej to nie będę się wypowiadał, tylko wspomne Multi = 1 wlasciciel. (tylko nie mów że nikt mnie o multi nie oskarża.. zerknij pierwszy post).
"...Pewne dane z bazy.." hmmm jak to tajemniczo zabrzmiało. Teraz zbierzesz informacje o wszystkich osobach którekolwiek kiedykolwiek użyły TOR'a i uznacie ze to też moje multi co nie? Bo jakby inaczej to zrozumieć?

==========================
Potrafisz określić po logach czy ktoś się loguje w sieci lokalnej gdzie jest jedno zewnętrzne IP i uznać że to nie jest multi konto czy zasiadanie, a w moim przypadku nie mając żadnych ciastek od razu uznajesz że to multi i że dałem komuś swoje hasło.
Tak się zastanawiam skoro masz taka idealna wiedzę i doskonale wiesz jak jest, jak było i pewnie jak będzie to może powinieneś pomyśleć o grze w totka? albo zabrać się za wróżbiarstwo.
==========================

Jeszcze raz pozwole sobie ciebie zacytować Wróżó C47,

cytat:
C47 napisał(a)

poza tym wklejenie logów nie zmieni nic w karze


Wiadomo, że nic nie da. Wiadomo że jak nawet się okaże że nie macie racji i nie jest to multikonto a np okaże się że to było jakieś przypadkowe powtórzenie adresu IP ( istnieje taka możliwość, ta sama sieć IP, to samo ip w TOR'ze - w koncu lista hubów jest ograniczona) to i tak będę miał bana.
Tak ustaliłeś i byłby to wielki dyshonor jakby się okazało inaczej co nie? Pokazało by, że wielki nieomylny Wróż C47 może się mylić.



Tak offtopic.: Dlaczego admini (ty i sephi) możecie edytować swoje posty i zmieniać prawie całkowicie ich zawartość i tego nie widać w poscie?? U nas jest info, że post był edytowany a u was nic... Pewnie niedługo może zdażyć się sytuacja że w pierwszym poscie twoim pojawią sie logi i będzie zdzwienie co ja takiego chce przecież umieścileś...


No nic pewnie dostane kolejnego warna za spam, w końcu nie mam prawa się tu wypowiadać i walczyć o swoją rację...
03-12-2014 15:16 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krzaczek napisał(a)
Tak używam od czasu do czasu TOR'a zwlaszcza jak nie jestem pewien sieci w ktorej jestem. I tak być może używałem tora będąc u rodziny.


czyli nie wiesz jak się logowałeś przez 2 tygodnie?
właśnie takie wypowiedzi i inne podobne tylko potwierdzają słuszność blokady - i z drugiej strony mogą jednak sugerować, że to jednak ty posiadałeś kilka kont

cytat:

Oczywiście ty wiesz lepiej, że przekazałem komuś hasło bo jakby inaczej... Nie można założyć że się np mylicie w ocenie

dopuszczam możliwość, że się pomyliłem, że faktycznie nie oddałeś nikomu konta pod opiekę, ale sam się logowałeś... na oba konta

cytat:

Bardzo mnie to zastanawia i jeszcze raz powtórzę moje pytanie na które nigdy mi nie odpowiedziałeś ( nie liczę wykrętów o ochronie danych ble ble ble)

1. Skoro jestem posądzany o multi konto to można to poznać po:

- Ciastkach (tu sprawa jasna nie ma ich - nie ma dowodow)
- Logowanie z tego samego ip czyli tzw przelogowania. (tutaj moje żądanie zobaczenia logów)

tzw przelogowania to logowania na tym samym komputerze widoczne po ciastkach
logowanie z jednego IP nie musi być z przelogowaniem
zasiadanie czy multikonto nie musi być też z jednego IP, może być np przed każdym logowaniem
zmieniane
to czym jest zasiadanie i multikonto jest jasno opisane

polecam też poczytanie o danych osobowych i adresie IP
jeśli jesteś właścicielem obu kont to zostaną ci przekazane logi, jak nie jesteś właścicielem drugiego konta to nie możesz żądać logów z niego

cytat:

Dodatkowo skoro ja jestem ich multi lub oni są moim multi to czyją ty chcesz tak naprawdę zgodę??


nie jesteś niczyim multi, chyba że uważasz siebie za konto w grze

cytat:
Dodatkowo w banie pojawiają się skasowane konta. to zrobilem im multi a potem skasowałem?!?


wszystkie konta są ze sobą powiązane

cytat:
A może to Bac, w końcu sie chwalił że ma tyle haseł do kont to robi za tego mistrza multikontowania dla całej sparty i pewnie dla innych też...


akurat bac miał przelogowanie z tym drugim kontem zanim zaczęły się na nim logowania razem z iinnymi kontami
nie ma dowodów na to, że on je prowadził (mimo, że nie jest to wykluczone), przypuszczalnie przejął je i oddał komuś innemu

co do rozmów to chodzi o smsy i jego komentarz do nich na SB


cytat:
Multi = 1 wlasciciel.

a gdzie jest mowa o różnych właścicielach? w podanym czasie widocznym w logach był jeden właściciel obu kont

cytat:
tylko nie mów że nikt mnie o multi nie oskarża..

tak, nikt ciebie nie oskarża o multi, dotyczy to kont, nie osoby
BYŁO multikonto, z TWOJEJ winy (przekazanie hasła lub używanie tych kont)
dowód na multikonto jest, ale nie ma dowodów na to kto się logował na obydwa konta na raz - tylko, że i tak nie robi to żadnej różnicy w karze dla tych kont

cytat:
moim przypadku nie mając żadnych ciastek od razu uznajesz że to multi i że dałem komuś swoje hasło.
Tak się zastanawiam skoro masz taka idealna wiedzę i doskonale wiesz jak jest, jak było i pewnie jak będzie to może powinieneś pomyśleć o grze w totka? albo zabrać się za wróżbiarstwo.

są logi, czasy, IP - jest to wypisane czarno na białym, nie są rozrzucane kości by przewidzieć przyszłość czy przeszłość

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-12-2014 16:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm a wiec tak:
1. Czy uzywalem TOR'a przez 2 tygodnie 3 miesiace temu? Mozliwe, w koncu to bylo 3 miesiace temu i bylem u rodziny to czekaj niech pomysle na obiad bylo....
2. Czy sie logowalem na jakies inne konto w tym czasie i w ogole? Nie bo tego nie robie i nigdy nie robilem bo i po co?
3. Jesli nie ciastka, nie ip to jak? Tak mnie zastanawia, jesli zdazy sie sytuacja ze ktos sobie gra i sie wyloguje a po paru minutach zaloguje sie ktos inny badz pare sekund po ale z innego ip to jego konto bedzie rozpatrywane jako multi?

Nie krece i nie kombinuje o co mnie posadzasz, tylko co dokladnie robilem i jak sie logowalem i czy uzywalem tora czy nie 3 miesiace temu mam prawo nie wiedziec. Jakbym doskonale wiedzial co wtedy robilem to wtedy by wydawalo sie to podejrzane...
Nie wiem cocmam ci C47 napisac skoro prawda srednio cie interesuje.

Cos przeczuwam ze jak juz sie Sushi kiedys zgodzi na logi to wyjdzie ze beda rozne adresy ip dla obu (jak twierdzisz chociaz sephi wrzucila cale stado) kont i bedziesz mi mowil ze to multi bo konto bylo zalogowane a potem nie bylo bo bylo inne. Idac takim tokiem rozumowania to z tego 2 tygodniowego okresu wylapiesz z 40 kont albo i wiecej i bedziesz to mogl podeslac mojej zonie jako dowod w sprawie rozwodowej bozamiast cieszyc sie urlopem i zajmowac sie dzieckiem to siedzialem i odwalalem multi czy tam zasiadanie na calym r2.... A tak naprawde wbijalem do exp odpalalem swoje i chyba nikogo nawet nie atakowalem (tu pewnie znowu krece bo doskonale wiem kogo i o ktorej..) moze zdazylo mi sie ogarnac zbrojownie lub probowalem sil z studnia dusz... Zreszta sam widzisz w tych tajnych magicznych logach ze czestotliwosc grania bylko znikoma.

Wszyscy doskonale wiedza ze czy jestem faktycznie winien czy szukacie kozla ofiarnego zeby rozprawic sie z torem to i tak bana miec bede. Ja tez to doskonale wiem. Moja niewinnosc tego nie zmieni.
Moze faktycznie czas przestac pisac i krzyczec o logi bo co to da? Okaze zie ze nie multi to np oszukiwanie na aukcjach lub boty lub pies sasiada mnie nie lubi.


Tak wiec ja sobie daruje.
Po pelnych 30 dniach sie spytam czy mi odblokujecie czy nie. Jak nie to nie, jak tak to ok.
Caly ten moj krzyk to przez to ze polowa znajomych z r2 mnie podburzala. Moglem olac sprawe jak w ktoryms z pierwszych postow i tak teraz zamierzam zrobic.

. z mojej strony
03-12-2014 18:38 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdyby chodziło o jakieś pojedyncze logowania z TORa to może i byś mógł nie pamiętać
ale chodzi o to, że pokazane logi to są jedyne logowania w tamtym czasie
nie mógł byś zapomnieć, że przez cały okres, codziennie, używałeś TORa, którego normalnie nie używasz

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-12-2014 20:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sprawie PW oraz podania o udostępnienie logów innych kont. Tak by było to dla wiedzy ogólu:

- Nie udostępniamy logów innych graczy. To, że jedna osoba loguje się na X kont nie znaczy, że ma prawo wglądu w logi innych kont niż jej własne. /np. przy zasiadaniu, oddawaniu kont pod opiekę itp itd/

W sprawie bana:
- jeżeli twierdzisz, że logowałeś się w tym czasie
- stwierdzamy, że korzystałeś z TOR
- a Ty twierdzisz, że to pewnie włamanie, po czym stwierdzasz, że ew mogłeś się logować z TOR to jest to kłamstwo.

Gdybyś logował się z TOR to byś o tym wiedział.
Twoje własne zeznania Cię pogrążyły.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-12-2014 12:28 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Jameson
Triple Ace


images/avatars/avatar-13294.jpg

Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 228
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Kalisz/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A w którym dokładnie punkcie regulaminu jest napisane, że nie można korzystać z TOR'a ?

Dziękuje za +1,2,3 czy ile tam dacie Smile

__________________

Wampirzy Pajacyk
10-12-2014 13:10 Jameson jest offline Szukaj postów użytkownika: Jameson Dodaj Jameson do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK wypowiem się chociaż miałem już to olać.

Po
1. Sushi czytaj całość wypowiedzi a nie tylko kawałki których używał C47
2. Nigdy nie twierdziłem, że nie używałem TOR'a, a nawet przed chwilą ci napisałem na PW, że bardzo często go używałem jakiś czas temu dopóki nie udało mi się zestawić tunela z pracy do domu. Niestety u mnie w firmie BW jak również inne strony są zblokowane przez co używanie TOR'a jest jedyną możliwością żeby pograć.
3. Powtórzę to jeszcze raz bo widać nie jesteście w stanie tego doczytać. Sprawa miała miejsce 3 miesiące temu i mam prawo nie pamiętać czy używałem wtedy TORa czy nie (czy logowałem się codziennie czy tylko sporadycznie). Jeżeli po tagowaniu pakietów widać, że tak to najwidoczniej tak było. NIGDY NIE NAPISAŁEM ŻE NIE UŻYWAŁEM TORA!!!
4. Co do logów to rozumiem że to tajne, dane poufne ale skoro występuje to samo IP tu i tu to gdzie jest problem?!?! (kolejny raz powtarzam)
5. Jak kolega wyżej napisał... Gdzie w regulaminie jest napisane że nie wolno używać TORa??

6. Niby gdzie ja się pogrążam ??? Skoro twierdzicie że były logowania miedzy moim kontem a tymi innymi a ja tego nie robiłem, tak samo nigdy nikomu konta pod opiekę nie oddawałem to chyba jest logiczne że zgłaszam włamanie co nie?!? I chyba logiczne jest że chce zobaczyć logi co nie?

Reasumując:

1. Dostałem bana bo używałem TOR'a ? (nie jest niezgodne z regulaminem czyli mogłem bez problemu)
2. Pogrążyłem się faktem że nie pamiętam czy robiłem to 3 miesiące temu. W końcu BW jest jak jedzenie obiadu, takie rzeczy się pamięta tak więc może powinienem wiedzieć co wtedy jadłem. Aaaa (żeby nie było że znowu ściemniam) byłem wtedy u rodziny, jeju musze sobie przypomnieć co było na obiady bo mnie żona z domu wygoni jak się o tym dowie, że nie wiem...
3. Dodatkowo upewniłem was, że kłamie bo... nie logując się na te inne konta, nie dając nikomu konta pod opiekę (bo niby komu i niby skąd miałbym znać hasła do tych innych kont) raczyłem zgłosić włamanie?!?


Nie wiem co jeszcze napisać skoro prawda znaczy tyle co nic...
10-12-2014 14:41 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2. pisałeś, że 'czasem korzystasz z TORa' - co potwiedzają logi
3. powtórzę to jeszcze raz, gdy używa się 'czasem' TORa to można nie pamiętać kiedy się tak logowało, ale jak przez dwa tygodnie logujesz się tylko przez TORa - gdzie normalnie jest to może raz na miesiąc, to ciężko coś takiego zapomnieć
4. nie przeczytałeś zapisów o danych osobowych...
5. a kto pisał, że nie wolno go używać?
6. pogrążasz się właśnie swoim tłumaczeniem + zgłoszeniem włamania (nie mógł ktoś używać twojego konta przez 2 tygodnie, szczególnie jak twierdziłeś, że się wtedy sam logowałeś - więc oddałeś hasło lub korzystałeś z dwóch kont)


1. tak, pośrednio dostałeś bana bo używany był TOR... na obu kontach przez jedną osobę
2. jak schabowy jesz raz na miesiąc, a przez dwa tygodnie, akurat jak jedziesz do rodziny, masz go na obiad codziennie to tego nie zapominasz po dwóch miesiącach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2014 15:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
3. powtórzę to jeszcze raz, gdy używa się 'czasem' TORa to można nie pamiętać kiedy się tak logowało, ale jak przez dwa tygodnie logujesz się tylko przez TORa - gdzie normalnie jest to może raz na miesiąc, to ciężko coś takiego zapomnieć


Powiedz mi co robiłeś 3 miesiące temu w środę między godzinami 14-14 i w co byłeś wtedy ubrany....
To co piszesz jest conajmniej chore (wybacz jeśli cię obrażam nie mam takowego zamiaru). Jeżeli logi mówią że logowałem się cały czas przez te 2 tygodnie używając tylko TORa to tak było. Nie będę się upierał bo może ty tak robisz ale ja nie prowadzę dzienniczka dnia i nie zapamiętuje co robiłem danego dnia coby pamiętać po kilku miesiącach. Ja uważam takie informacje za SPAM i wurzucam je z głowy bo mi są do niczego nie potrzebne.

cytat:
C47 napisał(a)
4. nie przeczytałeś zapisów o danych osobowych...

Może i czytałem a może nie... teraz powiesz mi że powinienem pamiętać jak przeczytałem...

cytat:
C47 napisał(a)
5. a kto pisał, że nie wolno go używać?


Nikt jak widać poniżej:

cytat:
C47 napisał(a)
1. tak, pośrednio dostałeś bana bo używany był TOR... na obu kontach przez jedną osobę


cytat:
C47 napisał(a)
6. pogrążasz się właśnie swoim tłumaczeniem + zgłoszeniem włamania (nie mógł ktoś używać twojego konta przez 2 tygodnie, szczególnie jak twierdziłeś, że się wtedy sam logowałeś - więc oddałeś hasło lub korzystałeś z dwóch kont)


Ty w ogóle czytasz co sam napisałeś ? i czytasz moją odpowiedź wyżej ?? Skoro moje stwierdzenie, że logowałem się w tamtym okresie i logowałem się tylko ja na tylko swoim koncie nic dla ciebie nie znaczy poza tym że się "pogrążam" to sorry ale nie mamy o czym dyskutować.
WY po prostu nie zakładacie takiej możliwości że ktoś mógł przechwycić moje konto i logować się sporadycznie tylko np zaglądając jak idzie na koncie. A że używa tora do tego i w tym czasie ja tez go używałem i może wystąpić taki związek to nic nie znaczy co nie?
Wg WAS jestem winny i jak to określasz "swoim tłumaczeniem" się pogrążam. No w końcu próba udowodnienia, że jest się niewinnym i że się nie złamało regulaminu to jest jak najbardziej pogrążanie się....

cytat:
C47 napisał(a)
2. jak schabowy jesz raz na miesiąc, a przez dwa tygodnie, akurat jak jedziesz do rodziny, masz go na obiad codziennie to tego nie zapominasz po dwóch miesiącach


Widzisz C47 nie każdy jest taki jak ty, że kolekcjonuje takie wspomnienia... Ja np nie zaśmiecam sobie umysłu takimi rzeczami. Ja np nie do końca pamiętam co robiłem 2-3 tygodnie temu, że już nie wspomnę o takim okresie. Może powinienem wysłać do ciebie zeznania mojej żony która zawsze się ze mnie śmieje, że po każdej wycieczce na którą jedziemy jak oglądam zdjęcia to robie minę jakbym tam był pierwszy raz w życiu.
Ale tak masz rację kombinuje, wykręcam się itp.

Cała ta sprawa z moim banem jest żałosna.
Wlepiliście mi bana bo logowałem się TOR'em. I złożyło się że całe stado kont wspomnianych w banie tez uzywało TOR'a. Nie ma żadnych dowodów na złamanie regulaminu to tworzycie historie dodając do tego "poufność danych" coby nie można było się do czego doczepić..
Wiesz... Jak chcesz to też analizując twoje wypowiedzi można znaleźć sporo niespójności
Np.
1. Moje konto zostało zbanowane za multikonto a w pierwszej twojej wypowiedzi pada stwierdzenie, że nikt nie mówi tu o multi
2. Ban jest na pare kont (w tym skasowanych) oczywiscie o multikonto a ty już któryś raz wspominasz o tym że było jakieś magiczne logowanie na 2 konta. W takim wypadku co robi tu cała masa innych?
itp...


Jedyne do czego się przyznaje to to, że prowadzę bezsensowną walkę z koniem.
- Ja piszę że jestem nie winny
- Wy ze jestem winny i chu...
- Ja proszę o logi świadczące o mojej winie
- Wy ze ich nie dostane i chu...
- Ja pytam czemu
- Wy że nie bo nie ale i tak to nic nie zmieni bo jestem winny
i tak w kółko....

Jedyne pytanie jakie się nasuwa to takie:

Czy jest sens pisać jakieś odwołania, prosić o dowody winy, pisać że się jest nie winnym skoro to i tak nie ma znaczenia?


Pewnie zaraz odpiszesz że się myle i wy macie racje itp. Bo wiadomo Twoje musi być na wierzchu i niech tak zostanie.
Nie gram juz ja wiem... chyba 2 lub 3 tygodnie przez tego bana. I juz mnie nie ciągnie do powrotu tak więc daruje sobie dalszą dyspute.
Niech będzie twoje na wierzchu. Nie zależy mi już... Jak tam ma wyglądać uczciwość w waszym wykonaniu to mam to głęboko w odwłoku.

Edit: Ciekawi mnie panujacy tu brak niekonsekwemcji... Buc jako nowy operator r2 nie ma problemow wklejac logi po wlepieniu bana bez zadnych prosb ze strony obwinionych. Ja mimo kilkutygodniowego jeczenia logow nie widze bo podobno wlasciciele tych innych kont musza sie zgodzic... Jak to jest w koncu??? Czy ochrona danych osobowych jest inna w zaleznosci od obwinionego? Czy po prostu nic niema... ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krzaczek: 10-12-2014 20:19.

10-12-2014 16:40 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z używaniem TORa ciągle kręcisz
raz czasem używasz gdy logujesz się z 'niepewnego' komputera
teraz piszesz, że często używasz bo tylko tak z pracy mogłeś się logować
piszesz też, że nie wiesz czy się przez dwa tygodnie logowałeś przez TORa - mimo, że to nie jest normalne u ciebie, że masz tak długi okres logowań przez TORa, zawsze były to sporadyczne, pojedyncze przypadki
to nie kwestia zapamiętania co robiłeś danego dnia 3 miesiące temu tylko co robiłeś przez bite DWA TYGODNIE

ciekaw też jestem jak by ktoś się logował na twoje konto w sposób abyś tego nie zauważył - I PO CO? żeby 'zobaczyć jak idzie'?! O_o
nie mówiąc już o tym skąd by wziął hasło do niego


co do danych osobowych to nawet przy takim samym IP nie mogą być podawane, szczególnie z dokładną datą i godziną


pisałem też, że ban jest POŚREDNIO przez logowania przez TORa - t sama osoba logowała się tak na oba konta
gdyby logowano się z normalnej sieci (np. z kasowaniem cookies aby to ukryć) to niczego by tu nie zmieniło


twierdzenie, że nie logowałeś się na inne konta i nie dawałeś hasła faktycznie nic nie znaczy skoro widać, że logowała się na te dwa jedna osoba

cytat:
1. Moje konto zostało zbanowane za multikonto a w pierwszej twojej wypowiedzi pada stwierdzenie, że nikt nie mówi tu o multi

nikt nie pisze tu o TWOIM multi, czytanie ze zrozumieniem się kłania
to MOŻE być twoje multi, ale mogły być te konta używane przez inną osobę - co jest bardziej prawdopodobne

"cała masa innych kont" ma powiązania z tymi dwoma (np. przez te logowania niecałe 3 mieś temu)
z powodu ilości logowań sprawa skupiona jest tylko na tych dwóch


pewnie bac by mógł więcej powiedzieć, np. komu oddał tamto konto (jeżeli to nie on je prowadził, a tylko przejął je w celu dalszego oddania) - tobie czy komuś innemu
ale tego najpewniej nie zrobi...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2014 21:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzisz C47... piszesz mi o czytaniu ze zrozumieniem a najwidoczniej masz ten sam problem.
Przeczytaj o logowaniu sie torem w pracy tak jeszcze ze 4 albo 5 razy... zauwazysz w koncu, ze pisalem ze niegdys logowalem sie dosyc czesto dopoki nie udalo mi sie zestawic tunela z pracy do domu bo inaczej grac sie nie dalo. Jak mi sie udalo to juz nie musialem tego robic i robilem to sporadycznie ( z przyczyn o ktorych tez pisalem). To ze akurat logowalem sie uzywajac tora ( chociaz nie jestem pewien czy caly czas bo naprawde nie pamietam) przez 2 tygodnie 3 miesiace temu to moze oznaczac ze uznalem tamta siec za niepewna. Zreszta jak zerkniesz w logi to chyba mozesz stwierdzic ze to nie byla aktywna gra tylko takie wpadniecie na chwile zeby odpalic expe lub dobic jako asysta. Nie wiem ( i to juz mowie poraz kolejny) czy poza tym robilem cos jeszcze. W sumie jak sie dobrze przyjzysz to nawet niektore ataki jak robie to zmieniam arkana. Nie dla tego ze chce cos sprawdzic tylko dlatego ze nigdy nie pamietam kogo jak i w czym bije. Dodatkowo w notatkach mam zapisane o ktorej odpalam expy i do kogo wbijam. Taki juz jestem. Ta gra nie jest dla mnie czyms wyjatkowym dlatego uzywam do niej pamieci tymczasowej oraz jakos 0.01CPU albo i mniej.

Wiem ze mi nie wierzysz, wiem ze wg ciebie jestem oszustem i te magiczne logi ci o tym mowia. Szczerze powiedziawszy mam to gdzies. Nie znam cie osobiscie i nie zalezy mi na opini kogos kto uwaza sie za nieomylnego. Dla mnie zasada jest prosta: " uwazasz kogos za winnego czegos? Udowodnij. Jesli nie potrafisz, nie blaznij sie". Moze jestem winny moze to konto jest multikontem, a moze bylo tylko jednorazowe przelogowanie a moze nie jestem winny. Poki co wszyscy widza ze to wy sciemniacie zaslaniajac sie jakimis bujdami o ochronie danych itp.. skoro widac ze to nie tyczy sie innych o czym ponizej.

Tylko jeszcze jak mozesz (dziwnie to pominales w odpowiedzi) napisac dlaczego Buc moze udostepnic logi przelogowan z 2 zbanowanych kont bez pytania o zgode wlascicieli nie mowiac o prosbie z ich strony a jesli chodzi o 'moje' przewinienie jest to az takie tajne ze potrzeba zgody sushiego (ktorej z oczywistych dla was powodow nie udzielil) ??

Pusze to po przeczytaniu twojej odpowiedzi i nie uwzgledniam niewidzialnych dla nikogo zmian (o tym tez juz pisalem).
Zycze wszystkim milej lektury do poduszki i sorki za bledy i literowli ale pisze z komorki a tu polskich znakow niemam ( tak pisze w razie jak sie admini doczepia ze najpierw pisze ladnie, cytujac a czasem jak teraz..)
10-12-2014 23:05 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyżbym poruszył jakiś niewygodny temat i teraz ustalacie wspólną wersje wydarzeń ???

Zadałem proste pytanie i chciałbym także prostą odpowiedź uzyskać. Robicie ze mnie krętacza i kombinatora który się pogrąża co chwile a sami zachowujecie się jeszcze gorzej... Buc jako chyba jedyna ogarnięta osoba w całym teamie nie ma problemu z udowadnianiem komuś winy. Jego zasady są proste, jak ktoś jest winny to dostaje dowody winy bez jakichś szczególnych problemów ewentualnie po tym może się usprawiedliwić. W moim przypadku muszę jęczeć prawie miesiąc żebyście mi pokazali dowody winy a wy unikacie odpowiedzi zasłaniając się jakimiś niby zasadami....
12-12-2014 12:59 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczy, że właściciel konta poprosi o te logi a będą mu przekazane
Bac doskonale wie czyje jest to konto (ale pogrąży jakiegoś gracza/siebie/ciebie?, chociaż częściowo już to zrobił komentarzem do waszych smsów)


Buc nie miał ani jednej podobnej sprawy, więc nie rozumiem porównania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-12-2014 13:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit: całkowicie przeredagowałem odpowiedź:

Co do porównań z BUC'em
143930, 28603
Tu multikonto i u mnie multikonto. Chyba ze to nie multi tylko co innego a u mnie to jakaś wendetta o TOR'a który notabene nie jest zakazany.

Sprawa rzekomych smsów do BACa. Ciekawi mnie o jakich smsach ty mówisz... Czyżby coś takiego jak logi? ktoś gdzieś kiedyś a tak w ogóle nic nie ma?...
Jestem właścicielem smsów wysłanych do BACa tak więc udostępnij ich treść jak tak się na nie powołujesz albo teksty z SB które o tym mówią bo czuje się jak jakaś postronna osoba w czeskim filmie...

Co ja chce:

Skoro BUC umieścił bez problemu logi kont posądzonych o multikonto (obu bez pytania o zgode) to ja tez chce to zobaczyć. I proszę nie sciemniaj mi że to inny temat bo multi to multi...
Poza tym określ się w końcu czego dotyczy ban mojego konta. I czy dotyczy to 1 konta czy 2 czy wszystkich. Bo zaczyna sie robić tu straszny bałagan w waszych zeznaniach...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez krzaczek: 12-12-2014 14:24.

12-12-2014 14:12 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

komentarz Baca do smsów miałeś napisany kilka postów wyżej
pisane było o tym, że smsujecie i, że na początku 'nie wiesz za co jest ban', gdzie później się 'wyjaśniło' i Bac skomentował to pisząc w stylu 'korzystać z TORa trzeba umieć' (trochę też ironiczny komentarz gdy się weźmie pod uwagę, że ma przelogowanie z tym drugim kontem ze sprawy ;])

skoro wie kto korzystał z drugiego konta i smsowaliście ze sobą w tej sprawie to komentarz jasno pokazuje, że chodziło o to, że albo ty 'nawaliłeś' w sprawie logowań przez TORa, albo ktoś inny kto miał dostęp do twojego konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-12-2014 14:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O matko C47 ty to jestes detektyw łodyga... Ja mam wszystkie smsy z Bac'em i jakos nie widze tego tam... Mozesz wrzucić te wypowiedzi z SB? o moich smsach itp? Napisałem do Bac'a smsa zeby mi napisal o co chodzi bo nie kumam... Chciałbym zobaczyć o czym mowa a nie jakieś wzmianki i domysły...

Jeśli chodzi o nawalenie kogokowiek w czymkolwiek to znowu prosze o DOWODY do jasnej ciasnej... bo juz ta zabawa w "domyśl się" mnie irytuje.

Znowu pomijasz (pewnie celowo) sprawe Buc'a i skupiasz sie na jakichś magicznych smsach....
12-12-2014 15:28 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to spytaj się baca...

napisałem to co pamiętam
sens wypowiedzi jest zachowany
dokładnego tekstu już nie ma w bazie
pisałem o tym jego komentarzu już dawno


co do buca to już odpisałem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-12-2014 16:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie odpisales w sprawie Buc'a.
Ja widze najnowszego bama na r2 o multi autorstwa Buc'a. Moj ban tez jest za multi. Jak to sa inne sprawy? Tam logi podane u mnie dziwnie tajne....
Chce zebys mi to wyjasnil. Czemu tam mozna bylo pokazac a u mnie nie.... multi to multi. Chyba ze moj bam nie jest za multi tylko za cos innego...

Odpowiedz dokladnie na moje pytanie bez dziwnych wykretow stylu "domysl sie"
12-12-2014 19:55 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co innego multi 'normalne', a co innego 'czasowe' na dodatek z używaniem TORa w celu ukrycia łamania regulaminu

pisałem też na początku, nie możesz żądać logów z nieswojego konta
zgłasza się właściciel konta - podane zostaną logi

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-12-2014 20:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jalas paranoja... jest sytuacja ze ktos kogos zasiada przez tydzien lub miesoac i dostaje bana za multi/zasiadanie (ciezko zrozumiec wasza roznice miedzy jednym a drugim) i nie ma problemu z pokazaniem logow... u mnie sprawa widac jest mocno szemrana bo kombinujecie z logami.
Wg mnie robicie nagonke na TOR'a i znalezliscie sobie kozla ofiarnego.
Nie ma zadnych dowodow na multi czy zasiadanie. Po prostu z okresu tygodnia wzieliscie wszystkie konta ktore korzystaly wtedy z tora i wlepiliscie bana za multi.

Taka jest prawda, a ze nie chcecie ujawnic dowodow (w postaci tych logow niewidow) bo nie ma zadnych dowodow. Nie zlamalem regulaminu i glupio wam sie do tego przyznac...
Jak inni maja wierzyc w wasza bezstronnosc i pilnowanie zasad skoro sciemniacie juz prawie miesiac...
12-12-2014 21:06 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PS. Komentarz - powinniście rozdzielać wiadomości sb, i operatorom umieszczać wypowiedzi z sb a nie pojedyńcze wiadomosci graczy sb ( już pomijając fakt że z sb klanowego wam nie wolno )
o ile kojarzę wiadomości sb - wypowiedź Bac'a odnośnie że " z tora też trzeba umieć korzystać " była komentarzem do innego bana i rozmowy sb publicznym na temat możliwości wykrycia sprawcy przez administrację, sam też rzuciłem wtedy swój komentarz = wyciągacie wiadomości z rękawa bez kontekstu w jakiej zostały zamieszczone.ł Łamiecie prawo a na dodatek nie umiecie tego zrobić porządnie, wyrwana z kontekstu wiadomość w 95% przypadków jest bezużyteczna.
No chyba że to tylko pretekst i dowody czy wina jest bez znaczenia byle paragraf się znalazł ( osobiście nigdy z TOR'a nie korzystałem, ale jestem informatykiem i wiem po co powstał do czego służy = jakie ma wady i zalety ) - sb ogólne chyba do tego służy do wymiany poglądów = bo jeśli nie to lepiej usuńcie - wrócimy sobie do używania irc'a i będzie więcej spokoju ( sb miał ułatwiać życie graczom )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
12-12-2014 21:07 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 78898; 5364 + 145435; 127871; 143276; 140811

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH