Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 opisanym w temacie?
Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 206 43.01%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 122 25.47%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 94 19.62%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 57 11.90%
Łącznie: 479 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Co sądzicie o takim serwerze? 57 Ankieta - średnia ocena: 4,1157 Ankieta - średnia ocena: 4,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli to byłby serwer inny od reszty nie tylko pod względem multikont? Czemu nie, ale żeby np. mnie zachęcić do powrotu to serwer musiałby być bez epików. Dodatkowo miło widziane byłyby klany max 20 osobowe.


Ps. miło widziany byłby też w miarę równiejszy drop dla wszystkich, ale wiem że to niemożliwe Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dwim: 26-01-2015 12:53.

26-01-2015 12:30 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer sezonowy wg mnie byłby niewypałem. Znakomita większość moich znajomych z BW kończyło grę na starym R ze względów osobistych, część złapała jakiegoś bana, więc to nie jest kwestia "chcenia się". Sam wróciłem po 2 latach przerwy na r14, ale zrobiłem to tylko i wyłącznie dlatego że miałem konto z 58lvl.

Często rozmawiam z ludźmi na ten temat i wiem, że po prostu nie chce mi im się od zera zaczynać, bo czekałaby ich gra bez emocji. Co to za gra, jak wymarzone na początku dsk ak możesz kupić za 100pr?

Nowy serwer da drugi oddech bw. Argument, że inne serwery się wyludniają do mnie nie trafia, bo wyludniają się tak czy siak. Fakt, że na startych serwach jest coraz mniej aktywnych graczy nie obchodzi także tych, którzy chcą zacząć grę mając równe szansę na to, żeby ich obecność miała jakiekolwiek znaczenie... Ja, grając na r14 i będąc w top 800 z nieco ponad 500pkt jestem nic nieznaczącym klientem BW Team, który klika, żeby stracić trochę czasu Smile

__________________
...
26-01-2015 16:20 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Veridos na r12 dlugi czas ylem w plecy z rankiem bo glownie wyprawkowalem żeby w tren dobic teraz nowi maja latwiej za zlom siekają taki trening co ja po roku dropienia a gonic topke nie jest trudno lapiesz się do klanu trzaskasz expy az milo i tyle i zasowasz ja w ok tydzień z 85 na 86 wskoczyłem i jakos nie placze ze topki nie dogonię bo jak podgonie to z moim trenem będę lepszy w takim samym eq niż topowy gracz o te x lvli wyżej.. wiec oplaca się grac na starszym serwerze a teraz legendy leca na leb wiec w a2 tez można niezle się bawic a od a2 epiki leca wiec na akt 3 możesz sobie zdropic ladny end game build

@ dół

No a co powie Topka grająca od początku nie mająca mega dropa i prki ciułająca na expach wydawała na eq żeby właśnie być Top albo idziesz w Top i prki pakujesz w eq albo chcesz mieć koks tren Smile ale wtedy już takiej topki nie dogonisz i co z tego że na początku bsłabszy tren mają jak na 100+lvlu masz z 1kkpr na następny lvl więc masz za co tren podnosić e że epika nie kupisz to cóż jak dropniesz to masz fair drop działa jak działa i goście z gorszymi statami niż moje na dalekich dropią lepsze epiki niż ja na pielgach więc nie ma zasady co do tego.

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SHAD79: 27-01-2015 14:24.

27-01-2015 10:07 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SHAD79 napisał(a)
Veridos na r12 dlugi czas ylem w plecy z rankiem bo glownie wyprawkowalem żeby w tren dobic teraz nowi maja latwiej za zlom siekają taki trening co ja po roku dropienia a gonic topke nie jest trudno lapiesz się do klanu trzaskasz expy az milo i tyle i zasowasz ja w ok tydzień z 85 na 86 wskoczyłem i jakos nie placze ze topki nie dogonię bo jak podgonie to z moim trenem będę lepszy w takim samym eq niż topowy gracz o te x lvli wyżej.. wiec oplaca się grac na starszym serwerze a teraz legendy leca na leb wiec w a2 tez można niezle się bawic a od a2 epiki leca wiec na akt 3 możesz sobie zdropic ladny end game build


Z doświadczenia powiem jak to wygląda:
zbierasz złom, w zależności od serwera uzbierasz od paruset k do nawet miliona-dwóch. Wbijasz w tren, kupujesz dobre eq które starczy do a3 za grosze. Żeby się jakoś wyróżnić z tłumu musisz już wydać więcej prków, ponieważ jak db speed leci po 100k czy nawet mniej to każdy go ma itp...
Wszystko pięknie i tak dalej, ale wszystko i tak sprowadza się do tego czy masz dropa czy nie. Niby łatwiej zarobić ze złomu, ale nie zarobisz sobie dropiąc np dsk elementy jastrzębia które chodzą po np 50k. Chodząc na expy można wbić bardzo szybko lvl ale nagle się okazuje że trening już wcale nie jest taki dobry, itemy też już nie najlepsze na dany lvl i się odechciewa grać bo bez dropa którego brak nie dogonisz topki. Wszystko fajnie idzie ale do pewnego poziomu, po za tym żeby tak było musisz zbierać złom, a nie każdemu się chce poświęcić kilka miesięcy na to żeby dogonić po roku-dwóch top 200-300 w zależności od aktywności serwera.

Problem nie leży w starych/nowych serwerach, tylko moim zdaniem w systemie dropa. Nie, nie chodzi mi o to żeby każdy dropił codziennie leg dsk speedy. Chodzi mi o to żeby nie dropiły ciągle jedne i te same osoby a 90% serwera obchodziło się smakiem. Zamienić xx dropów przypadających na x osób na x dropów przypadających na xx osób. Gorszy drop dla jednoski lepszy dla ogółu. Nie raz widziałem sytuację gdzie ktoś dropił leg dsk speeda a następnego dnia leg db/dsk runiki na dupę, a kumple grali kilka lat i nie widzieli lepszego dropa niż leg dsk kąsająca pałka...


Ogólnie uważam, że polityka BW Teamu jest o kant pupy potłuc. Dużo fajnych zmian zostało tak wprowadzonych, że się odechciewało grać, aż w końcu epiki przechyliły szalę goryczy w moim wypadku, gdzie chęci brakowało już przynajmniej od roku.
27-01-2015 12:39 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
KINTARO2
Triple Ace


Data rejestracji: 02-06-2010
Postów: 211
Kraina: Necropolia VI

RE: Co sądzicie o takim serwerze? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tematem o dekryminalizacji zasiadania itd:
Dekryminalizacja zasiadania i multikonta

Jestem ciekaw Waszych opinii w załączonej ankiecie.

Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 prowadzonym na następujących zasadach:
- silnik necro 2
- serwer AUKCYJNY

dodatkowe zasada:
- można prowadzić na serwerze więcej niż jedno konto i logować się na konta kolegów/znajomych
- ZABRONIONY jest WSZELKI PUSH między kontami na dotychczasowych zasadach
- zablokowane będzie obleganie niskopoziomowych kont dla zdobywania złomu


Jeżeli okazałoby się, że taki serwer cieszył by się znacznym zainteresowaniem rozważylibyśmy stworzenie jego ?testowej? wersji.

Jeżeli uważacie, że Wasza wypowiedź mogła by wnieść coś do dotychczasowej dyskusji, wskazać na możliwe oszustwa na takim serwerze lub zaproponować ich uniemożliwienie proszę o pisanie KULTURALNYCH komentarzy.

Z poważaniem
SM



Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 prowadzonym na następujących zasadach:
- silnik necro 2 -TAK
- serwer AUKCYJNY -TAK
- patch antynajemniczy - do dyskusji - TAK
- BRAK EPIKÓW
dodatkowe zasada:
- można prowadzić na serwerze więcej niż jedno konto i logować się na konta kolegów/znajomych
- ZABRONIONY jest WSZELKI PUSH między kontami na dotychczasowych zasadach
- zablokowane będzie obleganie niskopoziomowych kont dla zdobywania złomu -
ZASADNICZO BEZ SENSU BO NISKOLEVELOWY ZŁOM UZBIERA SIĘ MOŻE PO 2-3 LATACH - ALE NIECH BĘDZIE

__________________


Żyć jest bardzo niezdrowo. Kto żyje ten umiera.

R10 - KINTARO

Miszcz ciętej riposty

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KINTARO2: 27-01-2015 15:42.

27-01-2015 15:40 KINTARO2 jest offline Szukaj postów użytkownika: KINTARO2 Dodaj KINTARO2 do Listy kontaktów
Clairwil
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 14
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciastek napisał(a)
O rety, bo nowy serwer = nowi gracze
Zakładać konta na 2-8 letnim serwie to jest masakra, gra wygląda zupełnie inaczej, a skoro sami zauważacie w komentarzach, że gracze ze starych serwerów przerzucą się na nowy, to zwyczajnie świadczy o tym, że jest zapotrzebowanie na nowy serwer.

A jak kogoś będzie bawiło zbieranie 600k PLN za atak, to sobie założy konto na starym serwie, będzie zbierał złom i kupi sobie leg ds ak za grosze... wymaksuje staty i będzie złomował wszystko co dropnie, bo tylko złom ma wartość i leg fajnie sprefixowane i zsufixowane przedmioty... które dropił będzie po kilku miesiącach nudnej jak flaki z olejem gry.

Dla mnie nowe patche (które oczywiście są konieczne, żeby gra się rozwijała), są w tym momencie tylko efektem takiego przedłużania życia starych serwerów (a które często doprowadzają do kolejnego wykruszania się graczy - jak na przykład patch epików, który jedynie sprawił, że do grona złomu dołączyło mnóstwo nowych przedmiotów, to raczej takie zabicie części gry niż usprawnienie)

Dlaczego gry typu pl*miona mają miliony graczy na całym świecie? Bo są takie mega lepsze od BW?
Nie, bo wciąż jest napływ nowych graczy, nie da się uniknąc, że ~50% się wykruszy po czasie, ale przekrój wiekowy graczy jest ogromny, od dzieciaków 9 letnich po dziadków (dosłownie), a Ci co za dzieciaka pograją w grę i nawet zrezygnują, to naukowo udowodnione jest, że po jakimś czasie wrócą. Tutaj też zaczynałem dawno temu i mimo tego że obecnie gram, to muszę stwierdzić, że zwyczajnie nie ma do czego wracać. W tym momencie BW jest całkowicie zamknięte na nowych. A cwaniaczki piszące 'graj na R16, po roku aktywnej gry będziesz w topce' są dla mnie egoistami, bo bardzo mały odsetek graczy będzie na tyle uparty i zawzięty, żeby faktycznie to zrobić, a już na pewno nie jest to czymś co zachęca do rozpoczynania zabawy.

Całkowicie odwrotnie diagnozujecie przyczynę małej ilości aktywnych graczy... jest dokładnie odwrotnie, a wprowadzanie takich ogromnych patchy jak ten ostatni, to całkowite zmienieni reguł i układu sił. (przykładowo, ktoś kto 2 miesiące temu wydał na R16 fortunę (~1,3kk) na leg ds mp5k, jak ma grać, gdy miesiąc potem było warte 0,1kk). Takie zmiany tylko i wyłącznie na nowy serwer powinny wchodzić, a to że kurde 8 letnie R1 musi się kiedyś skończyć to rzecz naturalna (ale też nikomu sięnie zabrania tam dalej grać i rejestrować).

Zwyczajnie dajcie grać nowym graczom, a nie zmuszajcie ich do kopania się po czole na kilkuletnim opustoszałym serwie...

Jestem za otworzeniem jakiegokolwiek serwera, tylko normalnego, bez jakichś przekombinowanych zasad. Dałbym miesiąc premki, żeby tylko zagrać na takim serwerze jak R1 od początku.

Co do zasad związanych z 'zasiadaniem' to po prostu jestem za tym, żeby było tutaj trochę luźniej - jak kolega koledze wbije na konto, żeby dołączyć do oblega.skrócić expę to nie róbmy z tego afery - póki nie ma jakiegoś puszu - to powinno być tak samo surowo karane jak jest.

edit: dokończyłem urwane w natłoku myśli zdania.


O to to, podpisuje się pod tym wszystkimi moimi rencyma.

Zwykłe necro, aukcyjne czy nie, myślę że byłoby idealne.

__________________
R14: Clairwil
R16: Roseluck
R18: Condwiramurs Tilly
04-02-2015 22:01 Clairwil jest offline Szukaj postów użytkownika: Clairwil Dodaj Clairwil do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żadni nowi gracze, tylko starzy gracze z różnych r, nowy gracz to taki, który nie grał w bloodwars nigdy, a taki gracz nie ma szans ze starymi wyjadaczami, którzy zarejestrują się na nowym serwerze, przez co ten nowy szybko skończy grę, a czy się jakiś nowy zarejestruje, w to wątpię. Nowy serwer wyludni starsze r, a chyba admini chcą utrzymać wszystkie serwery jakie mają, dlatego stop zakładaniu nowych r i inwestowanie w stare r.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 04-02-2015 22:44.

04-02-2015 22:43 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
cavs12
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2011
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale na nowy serwer nie czekają tylko nowi gracze jest dużo takich którzy kiedyś zakonczyli przygode z bw i chcieli by wrocic i gre calkiem ogarniają. Spróbuj zacząć teraz od początku na najmlodszym necro R16... Dostajesz ataki od ludzi po 90 lvl z kosmicznymi epikami i za nic w swiecie nie jestes w stanie sie obronic a dropa tez nie ma bo co nie spadnie to nie ma wartosci jakiejkolwiek, a np szybkosci czy tygrysy suffowane no nie leca zbyt często. NIe mowiąc już o tym ze nic sie nie dzieje przynajmniej nic dla mniejszych graczy zadnych wojen zadnej walki o klocki bo jak nawet chcesz cos zaczać to przyjdzie pare ludzi po 10k pkt i sami wygraja caly obleg. Potrzeba nowego serwera i tyle moze nie koniecznie takiego jak jest przedstawiony w tym temacie ale cos powinno nowego powstac zeby ta gra byla dostepna dla szerszego grona ludzi nie tylko dla "starych wyjadaczy"

__________________
R18 - Lapserdak

"Gdzie kucharek sześć... tam piłka zawsze wpada w środek"
04-02-2015 23:55 cavs12 jest offline Szukaj postów użytkownika: cavs12 Dodaj cavs12 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już pisałem, jeżeli admini mają zakłądać nowy serwer, to tylko z resetem po jakimś czasie, bo niedługo będzie r50 a młodsze r będą stały wyludnione. Już prędzej połączą serwery niż powstanie kolejny coś mi się zdaje i do tego było im zniesienie zasiadania.

__________________

r3 barthi
05-02-2015 00:56 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
KINTARO2
Triple Ace


Data rejestracji: 02-06-2010
Postów: 211
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podstawowym problemem jest mała różnorodność serwerów i brak mozliwości wyboru rodzaju gry. Zasadniczo są tylko 2 opcje czyli albo necro albo moria.
Poza tym już na dobra sprawę nic się nie różni.
Popracujcie nad większą różnorodnością w obrębie samych serwerów. Może wersje szybkie typu krótsze czasy ataków - wyprawek - ekspedycji, podwójna ilość wypraw ataków, expa nawet 2x dziennie. Podwójny drop etc.

Może serwer z dowolna zmiana postaci typu jednego dnia gram łapaczem a innego ssakiem? Kolejna zmiana możliwa za 24 h.

Może większe nastawienie na rozwój postaci? Np. profesje? Np. handlarz - 100% więcej PLN za złomowanie itemów, Poszukiwacz skarbów - 100 % więcej dropa z wypraw, wojownik - 100% więcej expa z ekspedycji, fighter - 100% więcej evo z ataków? A może alchemik i możliwość robienia własnych jednorazów ze składników z dropu. Nowa mapa wypraw właśnie na drop składników na jednorazy. Tyle jest możliwości.

Można z BW zrobić naprawdę rozbudowaną grę a nie tylko klikacza samograja.

__________________


Żyć jest bardzo niezdrowo. Kto żyje ten umiera.

R10 - KINTARO

Miszcz ciętej riposty
10-02-2015 02:41 KINTARO2 jest offline Szukaj postów użytkownika: KINTARO2 Dodaj KINTARO2 do Listy kontaktów
lift
Full Member


Data rejestracji: 07-07-2010
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cavs12 napisał(a)
Ale na nowy serwer nie czekają tylko nowi gracze jest dużo takich którzy kiedyś zakonczyli przygode z bw i chcieli by wrocic i gre calkiem ogarniają. Spróbuj zacząć teraz od początku na najmlodszym necro R16... Dostajesz ataki od ludzi po 90 lvl z kosmicznymi epikami i za nic w swiecie nie jestes w stanie sie obronic a dropa tez nie ma bo co nie spadnie to nie ma wartosci jakiejkolwiek, a np szybkosci czy tygrysy suffowane no nie leca zbyt często. NIe mowiąc już o tym ze nic sie nie dzieje przynajmniej nic dla mniejszych graczy zadnych wojen zadnej walki o klocki bo jak nawet chcesz cos zaczać to przyjdzie pare ludzi po 10k pkt i sami wygraja caly obleg. Potrzeba nowego serwera i tyle moze nie koniecznie takiego jak jest przedstawiony w tym temacie ale cos powinno nowego powstac zeby ta gra byla dostepna dla szerszego grona ludzi nie tylko dla "starych wyjadaczy"


dodam do tego co wyżej, że jest grono osób które będę grały na obu serwerach mniej lub bardziej aktywnie. Zresztą pomysł połączenia serwerów też jest ok tylko z głową by nagle nie pojawiła się kosmiczna dysproporcja w itemach.(przykładowo r17 z r15, r16 z r14 etc )

Przydała by się informacja od at co dalej z tym pomysłem i jego (nie)realizacją.

__________________
R14 - Lift (oddane)
R17 - 4fun
Wygrałeś licytacje/kt - złóż oferte w grze.


"Bogów na świecie stworzył naprzód strach!"

Publiusz P. Stacjusz
11-02-2015 11:24 lift jest offline Szukaj postów użytkownika: lift Dodaj lift do Listy kontaktów
FonsFonsFons
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 13
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbcie morię bo to jedyna nadzieja BW, necro jest nudne jak flaki z olejem Wink

Ewentualnie może jakąś hybrydę pomiędzy tymi dwoma - bo na samym necro jak nie masz dropa to tylko siąść i się popłakać. Zasiadanie tak - multikonta nie, ale niestety ciężko to rozróżnić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FonsFonsFons: 11-02-2015 11:33.

11-02-2015 11:28 FonsFonsFons jest offline Szukaj postów użytkownika: FonsFonsFons Dodaj FonsFonsFons do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysl mega mocny!

Czy dobrze rozumiem?

Bedę mógł mieć dwa konta?
, czyli starzy gracze z poprzednich serwerow beda ciagneli dwa konta, placic podwojnie. Patrzec ktorej postaci lepiej przydropi...

Z ounktu widzenia firmy i zarobku powiem tak, Startujcie!! Zastrzyk będzie okazały!


Co dalej,, powinna ruszyc mocna reklama gry
Wyjasnienie zasad uaktualnione
Linki do forum z dzialem porady typu jak zaczac gre na starszym serwerze, jak zaczac na nowym

Wyjasnienie przed rejestracja czym różnią się serwery jakie są plusy i minusy...

Reklama juz teraz że rusza nowy serwer powiedzmy za 3 m-ce wiec zarejestruj sie juz teraz na starszym by poznac mechanike gry zanim ruszysz w wyscig na nowym..


Inaczej nowy serwer bedzie zbyt maly, zbyt malo ludzi itp...

A opcje epikow na nowym serwerze pdblokowalbym dopiero po 3 latach jego istnienia...
Lub w momencie gdy poziom postaci wskoczy np na 82lvl

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

11-02-2015 13:38 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Cczechu
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2012
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbcie serwer BEZ EPIKÓW !!!

__________________
R6/R10/R14 Ten Typ Czesiu
11-02-2015 14:19 Cczechu jest offline Szukaj postów użytkownika: Cczechu Dodaj Cczechu do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym chcial morie bez handlu (zadnego, jedynie zlomem z uwolnionymi cenami), co sobie wydropisz/skleisz to twoje, tyle ze zbrojownia duzo wieksza

__________________
nick w grze: danielm
11-02-2015 20:06 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Romanos27
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 307
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: OPOLSKIE(ZDZIESZOWIC E)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co kolejny multikontowy serwer, powoli widać, że chyba brak kasy i szukacie jakiś mega zastrzyków kasy, powoli to jest żałosne

__________________
R4 Romano kasacja
R11 Romano


GG 9973897



HANDEL ZLOMEM SKLEPOWYM CENY DO NEGOCJACJI


13-02-2015 10:08 Romanos27 jest offline Szukaj postów użytkownika: Romanos27 Dodaj Romanos27 do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Romanos27 napisał(a)
po co kolejny multikontowy serwer, powoli widać, że chyba brak kasy i szukacie jakiś mega zastrzyków kasy, powoli to jest żałosne


pfff po co takie domysły i dorabianie teorii? Gdyby szukali kasy, to by nie robili ankiet...

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
13-02-2015 11:06 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
greengoblin
Newbie


Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze to dziwny pomysl ale mi bardziej odpowiadaloby cos bardziej w stylu wojny klanow z roznych serwow np za dodatkowa premke mozna wejsc na serwer wojny w ktorym beda uczestniczyly tylko klany wejscie bedzie mozliwe tylko z poziomu lidera klanu za wygrane bedzie mozna dostac np dodatkowe zlote monety dla klanu nagroda dodatkowa to np dodatkowe miejsce w zbrojowni klanu na np tydzien po wygranej 50 miejsc to czasami za malo dla wszystkich w klanie a tym bardziej w czasie eventu
13-02-2015 13:26 greengoblin jest offline Szukaj postów użytkownika: greengoblin Dodaj greengoblin do Listy kontaktów
Szydek3
Junior Member


images/avatars/avatar-25289.jpg

Data rejestracji: 31-12-2014
Postów: 13
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sto(L)ica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat: Lipa
Multikonto : A do tej pory banowało się Braci na stałe? - Lipa MAX !!!!

__________________
Jedno Miasto, Jeden Klub !
(L)


r14 - Szydek
14-02-2015 02:10 Szydek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Szydek3 Dodaj Szydek3 do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na multikontowej morii bym zagral a na nekro nie zamierzam
18-02-2015 14:30 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
BloodyWidow
Junior Member


Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 13
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowe tradycyjne necro bez zadnych udziwnien + handel z aukcją.

Ja i ludzie czekamy na coś takiego Big Grin
BW

__________________
BloodyWidow

24-02-2015 19:15 BloodyWidow jest offline Szukaj postów użytkownika: BloodyWidow Dodaj BloodyWidow do Listy kontaktów
Cobrra
Member


Data rejestracji: 27-02-2012
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA zaproponuje, nową morię, ale nie serwer tylko nową nową morię, każdy teraz płacze przy próbie balansu czy to prefów czy sufów czy arkan, rasy umiejętności czy tatków... proponuje nową BW2 z serwerem Morii ze zbalansowanymi grywalnymi tatkami i rasami z arkanami... z nowymi prefami sufami nową mapą ekspedycyjną nowymi mobami itp (wiem że to masa pracy) ale znam sporo 2'ek które były lepsze od jedynek Wink

W tej chwili mamy na Moriach WZ CR oraz ŁM Rewo (Gangster wręcz odszedł do lamusa) dla CR mamy broń Leg Zwinną lub Demoniczną Katanę Krwiopijcy (sufix krwiopijcy najlepszy pod CR a tak nisko w tabeli łączeń) zadaje ogromne obrażenia... mają super defa a 1h biała może ich połaskotać.

Moby ekspedycyjne walą na oślep po zabójcach, CR'ach czy snajperach, bo przecież snajper stoi w tym samym rzędzie na polu bitwy co CR czy Berserker, a uniki na poziomie max 30% może mieć zarówno zwinny i szybki zabójca co ociężały i tankowaty CR.

Żar Krwi w obecnej postaci powinien być elementem tatuażu Berserkera, przecież im mniej życia tym Berserk bardziej wpada w szał.
(dodanie tego odżywania berseka powiedzmy że jest ok... tylko proszę opiszcie to inaczej wampir w swoim nieżyciu wskrzesza się z 1 pkt życia? System nie może przeliczyć że właśnie zostały zadane obrażenia zabijające postać i w wyniku odjąć 1 obrażeń tak aby postać oberwała za 867 a nie 868 obrażeń? Fakt że wszyscy zastanawialiby się na początku, że gość ma mega farta bo kończy ekspy mając 1 życia... ale przecież można by to było opisać w tatku "Berserker w momencie zagrożenia śmiercią przyjmuje na klatę wszystko i przeżywa z 1pkt życia"

ostatnio rozmawiałem z kumplem porównanie Mnicha i Zabójcy... najlepiej jest zagrać babeczką wz zabójcą opaska przebicie trafienie atak siła itp... mnichem łm facetem wpływy hp obr itp.

a rozwiązać można by to było prosto gdyby przedmioty były klasowe, obrażenia były klasowe, chce grać broniami jednoręcznymi przeliczają się obrażenia ze zwinności nie z siły o super to kultysta jest idealny pod białą 1h... a wz pod 2h bo przeliczenie jest z siły...
o a ssak będzie super na dystansa bo ma skalowanie obr od szczęścia... albo potępiony skalowanie obrażeń od spostrzegawczości...
Wprowadzenie witalności, i mniejsza losowość z dodatkowymi punktami za poziom... dla danej rasy wpadałyby zawsze takie same pkty np wz 1siły 1witalności 1zręczności, ale już wz cr miałby 1siły i 2 witalności a berek 2siły 1 witalności... od gracza zależałoby czy chce rozwijać się w hp... i być berkiem z HP... a bonusy rasowe jasno by sugerowały wybór rasy do ścieżki rozwoju...
Znajdą się tacy co będą grać "gargulcem" zabójcą (zupełne niezrozumienie wyboru, ale się da jeżeli chcesz... ale będzie wiadome że taka postać nigdy lepsza od kultysty zabójcy nie będzie.

Może drugi stopień tatka... czyli biorę sobie np. wz gram w takim razie bronią białą 2h... skalowanie obrażeń od siły wybieram sobie "zestaw arkan" klasę rozwoju (tatek) no i na standardzie jestem barbarzyńcą Big Grin dalej po wymaksowaniu tatka mogę się zmienić na CR albo Berka ale mogę zostać Barbarzyńcą, bo będzie miał standardowe 2/1 i 1/2 w punktach naprzemiennie.

nie wiem biała 1h niech będzie rzezimieszek, i ten mnich i zabójca, dystans: łowca-> wd i łs, lub podzielenie na lekki i ciężki dystans... czemu nie? jak jest 1h biała i palna zróbmy 1h dystans i 2h dystans, shurek i noże do rzucania z powodzeniem mogę być broniami 1h z łowcy moglibyśmy wyszczególniać właśnie ciężki dystans na łowcę skarbów i władcę (tu mi bardziej pasuje zwierząt - władca demonów bardziej na rasę) a lekki zwiadowca -> tropiciel i traper zastosować lekkie bronie dystansowe 1h i 2h i ciężkie 1h i 2h (oszczep jest typowo 1h bronią - jeżeli ktokolwiek z was rzucał kiedyś oszczepem oburącz to gratuluje pomysłowości) mogłaby się pokazać włócznia, strzałki czy proca można wymyślać co się chce.
a jeszcze palna została 2h - strzelec -> snajper i kanonier, 1h - bandyta -> rewo i gangster.

pozdrawiam, jestem fanem BW, stąd mój post i chęć rozwoju gry w takim a nie innym kierunku, uważam że coś świeżego a nie odgrzewanie w kółko starych kotletów może spowodować to co działo się w 2006-8...
Peace

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cobrra: 25-02-2015 07:02.

25-02-2015 06:45 Cobrra jest offline Szukaj postów użytkownika: Cobrra Dodaj Cobrra do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cobrra napisał(a)
JA zaproponuje, nową morię, ale nie serwer tylko nową nową morię, każdy teraz płacze przy próbie balansu czy to prefów czy sufów czy arkan, rasy umiejętności czy tatków... proponuje nową BW2 z serwerem Morii ze zbalansowanymi grywalnymi tatkami i rasami z arkanami... z nowymi prefami sufami nową mapą expedycyjną nowymi mobami itp (wiem że to masa pracy) ale znam sporo 2'ek które były lepsze od jedynek Wink

W tej chwili mamy na Moriach WZ CR oraz ŁM Rewo (Gangster wręcz odszedł do lamusa) dla CR mamy broń Leg Zwinną lub Demoniczną Katanę Krwiopijcy (sufix krwiopijcu najlepszy pod CR a tak nisko w tabeli łączeń) zadaje ogromne obrażenia... mają super defa a 1h biała może ich połaskotać.

Moby ekspedycyjne walą na oślep po zabójcach, CR'ach czy snajperach, bo przecież snajper stoi w tym samym rzędzie na polu bitwy co CR czy Berserker, a uniki na poziomie max 30% może mieć zarówno zwinny i szybki zabójca co ociężały i tankowaty CR.

Żar Krwi w obecnej postaci powinien być elementem tatuażu Berserkera, przecież im mniej życia tym Berserk bardziej wpada w szał.
(dodanie tego odżywania berseka powiedzmy że jest ok... tylko proszę opiszcie to inaczej wampir w swoim nieżyciu wskrzesza się z 1 pkt życia? System nie może przeliczyć że właśnie zostały zadane obrażenia zabijające postać i w wyniku odjąć 1 obrażeń tak aby postać oberwała za 867 a nie 868 obrażeń? Fakt że wszyscy zastanawialiby się na początku, że gość ma mega farta bo kończy ekspy mając 1 życia... ale przecież możnaby to było opisać w tatku "Berserker w momencie zagrożenia śmiercią przyjmuje na klatę wszystko i przeżywa z 1pkt życia"

ostatnio rozmawiałem z kumplem porównanie Mnicha i Zabójcy... najlepiej jest zagrać babeczką wz zabójcą opaska przebicie trafienie atak siła itp... mnichem łm facetem wpływy hp obr itp.

a rozwiazać możnaby to było prosto gdyby przedmioty były klasowe, obrażenia były klasowe, chce grać broniami jednoręcznymi przeliczają się obrażenia ze zwinności nie z siły o super to kultysta jest idealny pod białą 1h... a wz pod 2h bo przeliczenie jest z siły...
o a ssak będzie super na dystansa bo ma skalowanie obr od szczęścia... albo potępiony skalowanie obrażeń od spostrzegawczości...
Wprowadzenie widalności, i mniejsza losowość z dodatkowymi punktami za poziom... dla danej rasy wpadałyby zawsze takie same pkty np wz 1siły 1witalności 1zręczności, ale już wz cr miałby 1siły i 2 witalności a berek 2siły 1 witalności... od gracza zależałoby czy chce rozwijać się w hp... i być berkiem z HP... a bonusy rasowe jasno by sugerowały wybór rasy do ścieżki rozwoju...
Znajdą się tacy co będą grać "gargulcem" zabójcą (zupełne niezrozumienie wyboru, ale się da jeżeli chcesz... ale będzie wiadome że taka postać nigdy lepsza od kultysty zabójcy nie będzie.

Może drugi stopień tatka... czyli biore sobie np. wz gram w takim razie bronią białą 2h... skalowanie obrażen od siły wybieram sobie "zestaw arkan" klasę rozwoju (tatek) no i na standardzie jestem barbarzyńcą Big Grin dalej po wymaksowaniu tatka mogę się zmienić na CR albo Berka ale mogę zostać Barbarzyńcą, bo będzie miał standardowe 2/1 i 1/2 w punktach naprzemiennie.

nie wiem biała 1h niech będzie rzezimieszek, i ten mnich i zabójca, dystans: łowca-> wd i łs, lub podzielenie na lekki i cieżki dystans... czemu nie? jak jest 1h biała i palna zróbmy 1h dystans i 2h dystans, shurek i noże do rzucania z powodzeniem mogę być broniami 1h z łowcy moglibyśmy wyszczególniać właśnie ciężki dystans na łowcę skarbów i władcę (tu mi bardziej pasuje zwierząt - władca demonów bardziej na rasę) a lekki zwiadowca -> tropiciel i traper zastosować lekkie bronie dystansowe 1h i 2h i ciężkie 1h i 2h (oszczep jest typowo 1h bronią - jeżeli ktokolwiek z was rzucał kiedyś oszczepem oburącz to gratuluje pomysłowości) mogłaby się pokazać włócznia, strzałki czy proca można wymyślać co się chce.
a jeszcze palna została 2h - strzelec -> snajepr i kanonier, 1h - bandyta -> rewo i gangster.

pozdrawiam, jestem fanem BW, stąt mój post i chęć rozwoju gry w takim a nie innym kiedunku, uważam że coś świerzego a nie odgrzewanie w kółko starych kotletów może spowodować to co działo się w 2006-8...
Peace


Zgadzam się, że przydałaby się "świeżość" w tej grze - ale taka duża, rewolucyjna. Nie w formie patch'a, ale właśnie zupełnie nowego serwera. Może nie tyle masowo ściągnęłoby to nowych graczy - ale starych, którzy porezygnowali. Przy okazji byłby to dobry moment do wprowadzenia pewnych rzeczy, których na obecnych serwach z tych czy innych przyczyn nie da się wprowadzić.

Dziwi mnie tylko - dlaczego do tej pory Adm nie zaproponowali nam takiej różnorodności?

Cobrra - z całym szacunkiem, ale Twoje pomysły w chwili obecnej to tylko przerzucanie hegemonii z jednych na drugich Wink
25-02-2015 06:55 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Cobrra
Member


Data rejestracji: 27-02-2012
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Magico napisał(a)

Dziwi mnie tylko - dlaczego do tej pory Adm nie zaproponowali nam takiej różnorodności?

Cobrra - z całym szacunkiem, ale Twoje pomysły w chwili obecnej to tylko przerzucanie hegemonii z jednych na drugich Wink


nie czuje urazy, i mam odpowiedź na Twoje pytanie, administracja boi się że "stare serwery" nie będą na siebie zarabiać bo wszyscy pójdą na nowy lepszy serwer ver 2.0

otóż nie, nie pójdą tam, na nowym serwerze będą i starzy i nowi i ci aktywni gracze, którzy są lub byli znudzeni tym systemem, pójdą sprawdzić nowy lepszy/bądź gorszy system (bez żadnych multikont czy innych bo to nie będzie potrzebne)

Poza tym żeby takie coś jak BW 2.0 powstało, ktoś musi zacząć chociażby nad tym myśleć.

myślę że spokojnie można by było pociągnąć nowy ciekawy scenariusz dla takiej rozgrywki żeby ludziki wczytywali się w grę rozważali chęć grania daną postacią ze względu na jej podłoże wygląd czy fabułę a nie tylko staty.

Przyszłość w zarobkach to może i premium, ale niech nie daje on przewagi w grze nad graczami którzy premium nie posiadają niech daje udogodnienia, jak skrócenie trwania wyprawy czy ataku... czy nawet ekspedycji.
Abonament miesięczny z możliwością postawienia łowów i skrócenia każdej swoje expy, może jakieś elementy "wyborów w trakcie trwania ekspedycji" na zasadzie wyszukiwania przeciwnika na tej lokacji a nie idę i się trafia ten ten albo tamten ( i żeby nie było to do rozszyfrowania... trzeba zrobić to to tamto i nacisnąć tu i mam złotego smoka)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cobrra: 25-02-2015 17:53.

25-02-2015 17:46 Cobrra jest offline Szukaj postów użytkownika: Cobrra Dodaj Cobrra do Listy kontaktów
BloodyWidow
Junior Member


Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 13
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Reasumując nowe tradycyjne necro z Handel ew Aukcje i do widzenia Big Grin

__________________
BloodyWidow

05-03-2015 18:30 BloodyWidow jest offline Szukaj postów użytkownika: BloodyWidow Dodaj BloodyWidow do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BloodyWidow napisał(a)
Reasumując nowe tradycyjne necro z Handel ew Aukcje i do widzenia Big Grin


Reasumując żadnego nowego serwera bo zabije to stare.

__________________

r3 barthi
05-03-2015 18:50 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
cytat:
BloodyWidow napisał(a)
Reasumując nowe tradycyjne necro z Handel ew Aukcje i do widzenia Big Grin


Reasumując żadnego nowego serwera bo zabije to stare.


Więc będzie to znaczyło, że ludzie chcą grać od nowa i prędzej czy później przestaną grać na starszych. O ile oczywiście nie mówimy o grze typu - a zaloguje się puszcze wyprawkę, ataku już mi się nie chce, to może jeszcze do expy dobije.

Na starszych serwerach necro brak wyzwań więc ich los jest już przesądzony.
07-03-2015 08:19 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli nowy serwer powinien co dwa lata się resetować, bo wtedy staje się stary i nikt już na nim nie chce grać Tongue
07-03-2015 11:31
cavs12
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2011
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie trzeba resetować serwerów zeby gra pozostała ciekawa. Juz na forum w róznych działach padały sensowne propozycje zeby uatrakcyjnić gre jak np:

-połączenie starych serwerów
-zmniejszenie liczby osob w klanie do poziomu 20-25 osob
-nowa mapka ekspedycji

Gra zrobilaby sie ciekawsza i nowy serwer nie byłby jakims wyrokiem dla innych, starszych.

A nowy serwer musi powstać bo gra od poczatku na starym serwerze naprawde jest nudna

__________________
R18 - Lapserdak

"Gdzie kucharek sześć... tam piłka zawsze wpada w środek"
08-03-2015 16:08 cavs12 jest offline Szukaj postów użytkownika: cavs12 Dodaj cavs12 do Listy kontaktów
woda z dżemem
Member


images/avatars/avatar-24141.jpg

Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 31
Kraina: Necropolia X
Skąd: z nienacka !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak, ale jesli serw ten bedzie mial end game, np co 6mc chytry i na koniec takiego end game wielkie oblegi miedzy klanami, cos jak areny klanowe z tym, ze obowiazkowe gdzie klan jest wbity z automatu nie z zapisu lidera, zwyciezcy serwera dajmy na to 30dni premki gratis, jesli wystartuja po restarcie serwa Tongue klany max 20 osob bez epikow i innych bzdur.

__________________
Jeśli słuchając muzyki masz dreszcze znaczy, że dobrze słuchasz Wink
13-03-2015 21:34 woda z dżemem jest offline Szukaj postów użytkownika: woda z dżemem Dodaj woda z dżemem do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH