Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Blacha za Kronosa [pierwsza na Necro!!] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Blacha za Kronosa [pierwsza na Necro!!] 12 Ankieta - średnia ocena: 7,0012 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Shocked Blacha za Kronosa [pierwsza na Necro!!] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa historia, bo nie robię już eksp by nie iść w pkt, moja ostatnia ekspa zakończyła się blachą za anuba: Anub
Od tego momentu nie robiłem żadnych ekspedycji, ale ponieważ przyszedł event, to postawiłem Wendigo
Niesamowity fart, po blaszce za Anuba pierwsza próba na Wendigo i od razu blacha, jaka jest na to szansa? Został ostatni dzień eventu to czysto dla próby, klanowej zabawy postawiłem Kronosa
Pierwsza na Necro - ma ktoś info o innej? Czysty fart, 3 blachy na 3 ekspedycje, co się dzieje? To wręcz kuriozalne szczęście, ale szczęściu trzeba dopomóc:

KRONOS

Bardzo duża ekipa, nie spodziewałem się, że pójdzie, bo nie jesteśmy żadną topką serwera, fakt faktem nikt prawie nie chodzi na Kronosa [z uwagi na blachy za Wendola] poza 1 klanem - no.1

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 15 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 08-04-2015 00:56.

06-02-2015 21:33 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
HybridTheory
Member


Data rejestracji: 31-07-2010
Postów: 36
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Graty. Aczkolwiek drop jest zacny, po co w ogole probowac jak mozna na bazylu dostac szerszy zlom. Graty jeszcze raz

__________________
R4 - Buckethead
R13 - Buckethead
R14 - Buckethead
06-02-2015 22:03 HybridTheory jest offline Szukaj postów użytkownika: HybridTheory Dodaj HybridTheory do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosilbym Autora o zmiane nazwy i nie wprowadzanie ludzi w blad bo 1 blache za kronka od ponad roku? ma hauru na r3 jak dobrze pamietam wiec bez sciemy;p


i gz blachy^^

__________________
Nick w grze Bartt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartt: 09-02-2015 14:22.

09-02-2015 14:21 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Prosilbym Autora o zmiane nazwy i nie wprowadzanie ludzi w blad bo 1 blache za kronka od ponad roku? ma hauru na r3 jak dobrze pamietam wiec bez sciemy;p


i gz blachy^^


No Chyba nie chytry nawet za smerfa nie miał. a pozatym hauru już nie ma.

Sama blacha. brawo. Da się i bez samograj-itemu z loterii.

__________________

09-02-2015 17:15 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Godzinę później wpadła na r10 Tongue

Gratulacje... Oj sypią się nam kronosy Tongue

Arek11, Duch Mściciela oraz Satorem_de_Morte świetne DMG Wink

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

09-02-2015 23:58 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bartt napisał(a)
Prosilbym Autora o zmiane nazwy i nie wprowadzanie ludzi w blad bo 1 blache za kronka od ponad roku? ma hauru na r3 jak dobrze pamietam wiec bez sciemy;p


i gz blachy^^


Dzięki, jeśli można link do kogoś kto ma blachę na kronosa[poza tą z tego samego dnia] to będę wdzięczny. Póki co nie dostałem takiego info, a "jak dobrze pamiętam od roku ma", widzę, że zostało to dosyć negatywnie zweryfikowane Smile Przeszukuję też pole bitwy z wyszukiwarką "kronos" i nie znalazłem żadnej blachy. Zmienię oczywiście nazwę jak tylko ktoś udowodni, że się mylę, mam nadzieję, że jest to uczciwe Smile

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 10-02-2015 23:07.

10-02-2015 23:03 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mega sprawa, wielkie gratulacje.

Drop z ekspedycji jest żenujący, to wstyd że takie śmieci wypadają na najtrudniejszej ekspedycji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

12-02-2015 10:28 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
Godzinę później wpadła na r10 Tongue

Gratulacje... Oj sypią się nam kronosy Tongue

Arek11, Duch Mściciela oraz Satorem_de_Morte świetne DMG Wink



Niestety tylko na takim evencie..

brawo blachy.. całym klanem poszliście chyba, ale blaszka wpadła.. przeszedłeś grę Smile

10/10
12-02-2015 19:47 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
Bartt
Triple Ace


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 187
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro hauru juz nie ma to coz cofam poprzednia prosbe i gratuluje 1 blachySmile

__________________
Nick w grze Bartt
13-02-2015 13:09 Bartt jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartt Dodaj Bartt do Listy kontaktów
Veyron*
Royal Blue xD


images/avatars/avatar-21984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2008
Postów: 165
Klan: MASS, Scream, Valhalla
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

blacha była już zrobiona na r7 dawno temu...

__________________

ZMIEL KORZENIE SKRUCHY
Z LIŚCIEM PRZEBACZENIA
W MOŹDZIERZU SERCA
MŁOTEM JEDNOŚCI.
PRZESIEJ TO PRZEZ SITO SPRAWIEDLIWOŚCI I SŁUSZNOŚCI.
GOTUJ W OGNIU MIŁOŚCI
Z MIODEM UCZUCIA
JEDZ TO RANO I WIECZOREM
PALCEM ZADOWOLENIA.

13-02-2015 22:34 Veyron* jest offline Szukaj postów użytkownika: Veyron* Dodaj Veyron* do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veyron* napisał(a)
blacha była już zrobiona na r7 dawno temu...


Ale linku nie masz nie? Słyszałem, że na R1 to już za Konrada mają blachy. Nie chcę wprowadzać w błąd opisem, jak ktoś ma link do kogoś, kto zdobył blachę, to poproszę, a nie "słyszałem, że dawno temu w lesie..."

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
17-02-2015 00:43 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit
Przypomniałem sobie jak łątwo posprawdzać
http://statstracker.pomocebw.org/index.p...u=DA.TE&pokaz=0
Mozna lecieć serwerami i po największych klanach

Kermit jaracz ma blache (R10)

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
18-02-2015 01:22 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Midas-grala napisał(a)
Edit
Przypomniałem sobie jak łątwo posprawdzać
http://statstracker.pomocebw.org/index.p...u=DA.TE&pokaz=0
Mozna lecieć serwerami i po największych klanach

Kermit jaracz ma blache (R10)


Zdobył ją godzinę po mnie, zatem git, temat jest aktualny Smile

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
19-02-2015 20:25 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Blacha za Kronosa [pierwsza na Necro!!]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH