Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6 +inne. Ponownie brak aren, prawdopodobnie problem po przenoszeniu serwów nie panikować żale tutaj :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony +inne. Ponownie brak aren, prawdopodobnie problem po przenoszeniu serwów nie panikować żale tutaj :) 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

+inne. Ponownie brak aren, prawdopodobnie problem po przenoszeniu serwów nie panikować żale tutaj :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: Nie ma nadal aren Smile będą jak poprawią czekamy. Postaram się uruchomić drabinkę powiadomień Smile

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

26-02-2015 22:33 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Zytus Firrod
Full Member


images/avatars/avatar-25381.png

Data rejestracji: 24-12-2012
Postów: 59
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r10 potwierdza

__________________

26-02-2015 22:40 Zytus Firrod jest offline Szukaj postów użytkownika: Zytus Firrod Dodaj Zytus Firrod do Listy kontaktów
dobramorda
Forum Ace


Data rejestracji: 17-03-2014
Postów: 83
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Znaleziony w kapuście

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R3 też

__________________
R18 TypSpod6SieRozpad
R18 rSk
R18 Dragon-of-death
26-02-2015 22:43 dobramorda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobramorda Dodaj dobramorda do Listy kontaktów
tunajerzy
Triple Ace


images/avatars/avatar-12994.gif

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 157
Klan: B33RS33K3RS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+ R14

__________________

Grafika wykonana przez D3vill

R6 Tuna
26-02-2015 22:46 tunajerzy jest offline Szukaj postów użytkownika: tunajerzy Dodaj tunajerzy do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tunajerzy
xRxAxGxEx
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+R8
26-02-2015 22:53 xRxAxGxEx jest offline Szukaj postów użytkownika: xRxAxGxEx Dodaj xRxAxGxEx do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie necro mają na pewno ten sam problem, bo jeżeli jeden serwer necro nie odpowiedział na zapytania o areny (czy jak to tam jest skonstruowane) to żadne necro areny nie ruszą dalej Tongue
Czekamy do jutra pewnie, chyba że uda się automatycznie to ruszyć Wink ważne, że zapis zadziałał.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

26-02-2015 22:57 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Wszystkie necro mają na pewno ten sam problem, bo jeżeli jeden serwer necro nie odpowiedział na zapytania o areny (czy jak to tam jest skonstruowane) to żadne necro areny nie ruszą dalej Tongue
Czekamy do jutra pewnie, chyba że uda się automatycznie to ruszyć Wink ważne, że zapis zadziałał.


aukcyjne (a przynajmniej r16) dostalo nawet sekundy wczesniej niz zwykle

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

26-02-2015 23:14 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak było przeniesienie na nową architekturę sprzętową mogliście nie zdeklarować połączenia między serwerami albo nie odblokować na nowej jakiś portów komunikacyjnych przez które są problemy z łącznością serwerów

__________________
e_fifi
26-02-2015 23:21 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ulta 21:53 -> hmmm na r12 raport z areny był już o 21:20:43


a na r6 i r3 pi.. z rowem Frown


poza tym na r6 rano wyskakiwał mi komunikat, że nie mogę atakować ludzia, gdyż już wcześniej był atakowany, a to nieprawda Frown kłamstwo i oszustwo Frown
26-02-2015 23:43 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
anth napisał(a)
Ulta 21:53 -> hmmm na r12 raport z areny był już o 21:20:43


a na r6 i r3 pi.. z rowem Frown


poza tym na r6 rano wyskakiwał mi komunikat, że nie mogę atakować ludzia, gdyż już wcześniej był atakowany, a to nieprawda Frown kłamstwo i oszustwo Frown

Ten problem z atakami został rozwiązany Smile
A co do aren to fakt necra handlowe i necra aukcyjne maja oddzielne areny 3v3 Tongue

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

26-02-2015 23:48 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R7 necro nie ma tego problemu, nawet wcześniej raport był.

Na R3 nadal nie ma.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
26-02-2015 23:57 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
7xZbanowany
Lord


Data rejestracji: 13-01-2011
Postów: 260
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie jak zwykle, po 4 rano bedzie z automata

__________________

27-02-2015 01:11 7xZbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: 7xZbanowany Dodaj 7xZbanowany do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i nadal nic Mad

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


27-02-2015 06:35 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
dobramorda
Forum Ace


Data rejestracji: 17-03-2014
Postów: 83
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Znaleziony w kapuście

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6 rano i nadal nie ma

__________________
R18 TypSpod6SieRozpad
R18 rSk
R18 Dragon-of-death
27-02-2015 06:37 dobramorda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobramorda Dodaj dobramorda do Listy kontaktów
KYSIO
Member


images/avatars/avatar-19826.jpg

Data rejestracji: 24-02-2010
Postów: 25
Klan: Templariusze Arleonu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wadowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może jakaś rekompensata w jakimś evencie w końcu płace a wy macie się wywiązywać ze swojej pracy;p Macie 1h na to żeby to rozwiązać i co mało pare arenek zrobić?? I pewnie czekam na 12 punktów w plecy bo tak będzie. Nic tylko się wkurzyć! Co za polityka może ja też tydzień po zapłacę premke jak mi się skończy jak się tak traktujemy??? Przemyślcie to bo się odechciewa grać. I serwery co miały opóźnie powinny dostać jakiś event i tyle moje zdanie na ten temat płace i wymagamWink

__________________
KYSIO r6 Evil
27-02-2015 07:36 KYSIO jest offline Szukaj postów użytkownika: KYSIO Dodaj KYSIO do Listy kontaktów
krl18
King


images/avatars/avatar-11816.gif

Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 785
Klan: Hades :D
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Tomaszow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 3 minutach bezczynności wywaliło mnie z gry dziwne, dlatego pisze tutaj a nie gdzies, bo moze tu powod jest xD pewnieTongue P

do Kysia sie zgadzam w 100 %

a na powaznie wylogowało mnie z powodu bezczynnosci po 3 minutach nie całych, powod jest mi nie znany czy cos jest robione ??

__________________

27-02-2015 08:47 krl18 jest offline Szukaj postów użytkownika: krl18 Dodaj krl18 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krl18 napisał(a)
po 3 minutach bezczynności wywaliło mnie z gry dziwne, dlatego pisze tutaj a nie gdzies, bo moze tu powod jest xD pewnieTongue P

do Kysia sie zgadzam w 100 %

a na powaznie wylogowało mnie z powodu bezczynnosci po 3 minutach nie całych, powod jest mi nie znany czy cos jest robione ??

Prace konserwacyjne na serwerach R5, R6, R7, R8

A co do Kysia, premium jest dobrowolne. Więc to nie jest "płące i wymagam" tylko "płacę bo lubię".
Brak aren w niczym nie przeszkadza i nie utrudnia Ci gry. Kolejne są dopiero w poniedziałek, więc może bez przesady...

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

27-02-2015 08:50 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Areny zostały rozegrane. Przepraszamy za utrudnienia.

Co do wylogowania przed kilkoma minutami: Prace konserwacyjne na serwerach R5, R6, R7, R8

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-02-2015 08:54 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6 +inne. Ponownie brak aren, prawdopodobnie problem po przenoszeniu serwów nie panikować żale tutaj :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH