Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Dobry Smoking Szybkości » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Legendarny Dobry Smoking Szybkości
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Legendarny Dobry Smoking Szybkości Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Dobry Smoking Szybkości


Zbroja (Tylko dla mężczyzn)
Obrona: 9
Cechy: WPŁYWY +7, WYGLĄD +9, ZWINNOŚĆ -1, ilość dodatkowych ataków każdą bronią: 5, trafienie krytyczne bronią palną -40 %
Wymagania: POZIOM: 89, SIŁA: 35, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 290 250 PLN


Ile?

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
13-03-2015 10:40 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Cojones
Newbie


Data rejestracji: 30-01-2015
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5kk

__________________
R4 Valmort
R16 Cojones
13-03-2015 11:03 Cojones jest offline Szukaj postów użytkownika: Cojones Dodaj Cojones do Listy kontaktów
wues_back
Newbie


Data rejestracji: 18-02-2014
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5kk

__________________
wues_back
13-03-2015 11:13 wues_back jest offline Szukaj postów użytkownika: wues_back Dodaj wues_back do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6kk

__________________
Norther
13-03-2015 12:37 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurtka za 4,5kk nie poszla, gorset za 3,5kk chyba to te wolywy i -1 zwinki warte o 2-3kk wiecej?

3-4kk
13-03-2015 17:30 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
DEFON
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia III
Skąd: CZe-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak sprzedaż za 5kk to gratulacje dla napaleńca

3,5kk - 4kk moja wycena

__________________
R4
R7
15-03-2015 11:46 DEFON jest offline Szukaj postów użytkownika: DEFON Dodaj DEFON do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaniżajcie dalej, to po 200k będą jak dsk....

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
15-03-2015 21:54 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Ramirez
Newbie


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 4
Klan: Lost Horizon
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4,5kk max
15-03-2015 23:54 Ramirez jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramirez Dodaj Ramirez do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Runejczyk napisał(a)
zaniżajcie dalej, to po 200k będą jak dsk....



coen ale czemu mówisz, ze zaniżają? takie są fakty - raz, że przepłaciłeś za kamizelkę - koszulka na aukcji w tym samym czasie nie chce już za 10kk zejść - ty dałeś za trochę defa 5kk więcej, a dwa że gorset niedawno chyba za 4,5kk poszedł, a teraz w sprzedanych za 3kk stoi. Leg db kurtka była za 4,5kk wystawiana i widać po aukcji i dziale 500k+, że nie została sprzedana.

realnie 3,5-4kk max, reszta to przepłacanie przez kultystę który ma zwinki jak lodu

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

16-03-2015 06:16 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Dobry Smoking Szybkości

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH