Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (12): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny 79 Ankieta - średnia ocena: 8,0079 Ankieta - średnia ocena: 8,0079 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.


Rumci nie pisz glupot. Wilk mial ataki. Roznica miedzy wilkiem a driada byla taka:
driada miala kryt i moda kryta
wilk mial duzy boost do dmg

Wejdz sobie na bete, tam sa caly czas bronie nie zmienione

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
26-03-2015 19:27 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
kris23
Junior Member


Data rejestracji: 03-06-2011
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.



tak zgadzam sie że bedzie mial niezly dopał (wkońcu wilk jest najwyzej w tabeli jakosci wiec dziwne zeby byl słabszy niż driady ) lecz tez ssak nie ma jak innaczej zwiakszyc obrażeń sporównaniem do innych ras (nie licze WZ bo on nie wystepuje na dystansie)


ale nie zgodze sie z tym ze nie byl testowany bo był
http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=a819318eee

wlasnie na tym eq z linku poprzedniego
26-03-2015 19:30 kris23 jest offline Szukaj postów użytkownika: kris23 Dodaj kris23 do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podczepiam się pod co pisał toldo. Bo jak to bd właśnie z takim czymś:
Idę w 3 osoby na lokacje mała brama 1 lvl idę w 3 osoby, i powiedzmy mam szczęście i dochodze do 3 lvl ale jestem tylko ja bo moim koledzy padli w 1 i 2 rundzie to jak to bd z przeciwnikami ? Losuje mi dodatkowych za to że jestem sam ?
Proszę o jakieś objaśnienie co i jak Smile

dzięki z góry

pozdrwaiam

Bobs Kils
26-03-2015 19:36 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezus, co za ciach.

Naprawdę liczycie na to, że runy w sposób magiczny nagle ożywią tę grę? Patch (parę zmian dla broni dystansowych?) testowany przez n miesięcy?

A może byście się wzięli w pierwszej kolejności za umierające serwery? Gdzie gra po 100 paru graczy aktywnie i nie widać szans na poprawę? Naprawdę macie klapki na oczach?

+1 za wulga
26-03-2015 19:39 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

toc to wkręt.. 1 kwietnia....

+1 za spam

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1
26-03-2015 19:50 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
mrdrozdek
Member


Data rejestracji: 13-02-2010
Postów: 32
Klan: FRYDMIKIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kiedy ten nowy server ?

__________________
R5 mr drozdek
R17 tooth
26-03-2015 19:50 mrdrozdek jest offline Szukaj postów użytkownika: mrdrozdek Dodaj mrdrozdek do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gibonek napisał(a)
toc to wkręt.. 1 kwietnia....


taaaa, epiki też wkręt bo były 1 kwietnia? kw nie pamiętam, ale chyba też były na 1 kwietnia

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-03-2015 19:52 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kfiecio
Lord


Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 463
Rasa w grze: Ssak
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
Podczepiam się pod co pisał toldo. Bo jak to bd właśnie z takim czymś:
Idę w 3 osoby na lokacje mała brama 1 lvl idę w 3 osoby, i powiedzmy mam szczęście i dochodze do 3 lvl ale jestem tylko ja bo moim koledzy padli w 1 i 2 rundzie to jak to bd z przeciwnikami ? Losuje mi dodatkowych za to że jestem sam ?
Proszę o jakieś objaśnienie co i jak Smile

dzięki z góry

pozdrwaiam

Bobs Kils


Nie ma kary za chodzenie samotne. Za przekroczony lvl dla lokacji są dolosowywani przeciwnicy i spodziewam się ze jeżeli na wyższej lokacji przekraczam lvl to tez nam dolosuje, tylko czy dolosuje nam też za martwych już kolegów?

I czy założyciel musi przeżyć żeby losować następny lvl? Nie ma o tym mowy wiec spodziewam się ze nie, a może powinien?

__________________
Zbieram na wino
26-03-2015 20:01 kfiecio jest offline Szukaj postów użytkownika: kfiecio Dodaj kfiecio do Listy kontaktów
migreena
Newbie


Data rejestracji: 12-05-2013
Postów: 5
Klan: PUB
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Neodo napisał(a)
1 kwietnia - prima aprilis


Coś mi się wydaje, że info o epikach też było 1 kwietnia, a jednak ! Smile

__________________
migrena

26-03-2015 20:09 migreena jest offline Szukaj postów użytkownika: migreena Dodaj migreena do Listy kontaktów
Raghveir
Lord


Data rejestracji: 15-08-2010
Postów: 299
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kfiecio napisał(a)
Nie ma kary za chodzenie samotne. Za przekroczony lvl dla lokacji są dolosowywani przeciwnicy i spodziewam się ze jeżeli na wyższej lokacji przekraczam lvl to tez nam dolosuje, tylko czy dolosuje nam też za martwych już kolegów?

I czy założyciel musi przeżyć żeby losować następny lvl? Nie ma o tym mowy wiec spodziewam się ze nie, a może powinien?


Nie ma?

cytat:
Changelog napisał(a)
v. 1.4.0 23 listopada 2011
Ekspedycje / Król Wzgórza: przeciwnicy będą skuteczniej walczyli z graczami w małych składach. Ma to zapobiec 1-2 osobowym ekipom wybijającym niskopoziomowych przeciwników, ograniczając tym samym ich dostępność dla graczy o niższych poziomach. Na serwerach typu Necro przeciwnicy otrzymają bonus do trafienia oraz obrażeń odwrotnie proporcjonalny do zapełnienia lokacji. Na serwerach typu Moria przeciwnicy otrzymają dodatkowo ignorowanie obrony (tylko dla bardzo małych składów).


Żaden późniejszy patch tego nie wyeliminował, za to było sporo różnych nerfów mobów.

__________________
" Whenever you think you can or think you can't, either way you are right. "
(Henry Ford)

26-03-2015 20:14 Raghveir jest offline Szukaj postów użytkownika: Raghveir Dodaj Raghveir do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Magico napisał(a)
Jezus, co za gówno.

Naprawdę liczycie na to, że runy w sposób magiczny nagle ożywią tę grę? Patch (parę zmian dla broni dystansowych?) testowany przez n miesięcy?

A może byście się wzięli w pierwszej kolejności za umierające serwery? Gdzie gra po 100 paru graczy aktywnie i nie widać szans na poprawę? Naprawdę macie klapki na oczach?



Tak, proponuję wziąć się najpierw za to i pozamykać te serwery. - 80% płaczu na forum Big Grin
26-03-2015 20:36 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł, solidne zmiany, grunt że coś się zmienia, a nie ciągle jest stara bida. Całkowity plus dla adminów za pracę nad ulepszaniem gry Wink

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

26-03-2015 20:37 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
OSEKWRC
Member


Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 33
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Warszawa

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015

Pozdrawiam
SM



Hahahahhahahhahahahahahahah


+1 za spam

__________________

KUPIĘ:
LEG DSK SŁONECZNĄ BIŻ NIETOPERKA/LEWITY
R10 OSEKWRC
R14 OSEK
26-03-2015 20:44 OSEKWRC jest offline Szukaj postów użytkownika: OSEKWRC Dodaj OSEKWRC do Listy kontaktów
Sir Death
Member


Data rejestracji: 27-07-2009
Postów: 36
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


dodatkowe ataki byly przypisane do noza nie do sufa.
na driadzie ssaki sa w plecy do pozostalych ras poniewaz arkana nie wnosza wartosi dodanej ( poza niewielkim wplywem lucka na uniki), bylo juz o tym pisane.

__________________
R2 Sidred
26-03-2015 20:49 Sir Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir Death Dodaj Sir Death do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macie rację. Zwracam honor. Przez to oczekiwanie i zamieszanie z tym patchem wszystko mi się pokręciło. Tongue
26-03-2015 21:04 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
DiakonII
Double Ace


images/avatars/avatar-20284.jpg

Data rejestracji: 27-12-2010
Postów: 113
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekałem na tę wiadomość ...
Może wreszcie powstanie nowy silny serwer, gdzie wszyscy zaczną z równymi szansami i od razu z świadomością na temat epików Smile
Mam nadzieję że ten nowy serwer będzie wolny od jadu i niesnasek i że będzie można świetnie się tam bawić.
Mam nadzieje spotkać tam wielu fajnych graczy z klanu 69 na r14 który stał się mega syfnym serwerem... niech sobie zarasta a famfik z przydupasami niech podlewa tam chwasty Big Grin

Pozdrawiam

Torqemada Coteaz Big Grin

__________________
Torqemada Coteaz

r18

Strzeż się ludzi którzy hodują świnie Big Grin

Nosił wilk razy kilka... Ponieśli i wilka...
26-03-2015 21:09 DiakonII jest offline Szukaj postów użytkownika: DiakonII Dodaj DiakonII do Listy kontaktów
Dyzma2222
Triple Ace


Data rejestracji: 28-03-2013
Postów: 230
Klan: RaVeN2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy to nowe moby czy po prostu "upasione" dotychczasowe?
26-03-2015 21:25 Dyzma2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dyzma2222 Dodaj Dyzma2222 do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy pytanie to padlo ale czy kazde kolejne poziomy kw na (kox kw) bedzie liczone 3h ? czy z automatu poleci poprostu? czy to bedzie rozgerywane automatycznie czy bedzie trzeba pojedynczo to odpalac? i czy bedzie to ponosilo jakies koszty?

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
26-03-2015 21:29 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mlesniak napisał(a)
Nie wiem czy pytanie to padlo ale czy kazde kolejne poziomy kw na (kox kw) bedzie liczone 3h ? czy z automatu poleci poprostu? czy to bedzie rozgerywane automatycznie czy bedzie trzeba pojedynczo to odpalac? i czy bedzie to ponosilo jakies koszty?


Padło to pytanie, ale nie ma jeszcze odpowiedzi, a by się przydała, bo to istotne info ;D

póki co wiemy, że dodakowe pkt krwi nie beda zabierane jak i hajs na jednorazy, to taki bonus bedzie jak sie uda przejsc
prawdopodobnie bedzie to automatyczne i mi sie wydaje, że nie bedzie trzeba czekac kolejnych 3h, tylko bedzie to instant ;p ale trzeba potwierdzenia ze strony SM lub Konrada

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-03-2015 21:35 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Bellator
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z ankiety dotyczącej nowego serwera wywnioskować idzie gołym okiem, że ludziom do szczęścia nie jest potrzebny nowy serwer.

cytat:

Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 199 43.83%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 117 25.77%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 86 18.94%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 52 11.45%
Łącznie: 454 głosów 100%


70% ludzi oceniło pomysł za zły lub jak kto widzi... umiarkowanie ciekawy.

Lepszym byłoby chyba połączenie ze sobą co niektórych bo brak ludzi na serwerze jest odczuwalny.

Co do kox kw to piły będą kosić, reszta graczy może mieć problem z wyższymi lokacjami lejąc lokację po lokacji o ile życie nie będzie regenerowane. Regenerowanie hp co 2 lokację może by ułatwiło tym '' koksom '' nie posiadającym pił co robią same robotę.

Ogólnie miło patrzeć, że coś się rusza, wolno bo wolno, ale zawsze do przodu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bellator: 26-03-2015 21:55.

26-03-2015 21:54 Bellator jest offline Szukaj postów użytkownika: Bellator Dodaj Bellator do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopowiem jeszcze co do KW.

Wyszło w tym patchu na jaw, że punkty zdobywane są tylko punktami "widmo".
Śmiem mocno twierdzić, że nie ma żadnej zależności między ilością punktów, a wpadającymi umagami.


Tym patchem wyraźnie to zostało potwierdzone.

Chłopaki mają temat na forum, gdzie po 500 + punktów zdobywają umag +3 do wyglądu.

Sam teraz mam sporo punktów i nie widzę żadnej zależności....

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

26-03-2015 22:05 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bellator napisał(a)
Z ankiety dotyczącej nowego serwera wywnioskować idzie gołym okiem, że ludziom do szczęścia nie jest potrzebny nowy serwer.

cytat:

Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 199 43.83%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 117 25.77%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 86 18.94%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 52 11.45%
Łącznie: 454 głosów 100%


70% ludzi oceniło pomysł za zły lub jak kto widzi... umiarkowanie ciekawy.

Lepszym byłoby chyba połączenie ze sobą co niektórych bo brak ludzi na serwerze jest odczuwalny.

Co do kox kw to piły będą kosić, reszta graczy może mieć problem z wyższymi lokacjami lejąc lokację po lokacji o ile życie nie będzie regenerowane. Regenerowanie hp co 2 lokację może by ułatwiło tym '' koksom '' nie posiadającym pił co robią same robotę.

Ogólnie miło patrzeć, że coś się rusza, wolno bo wolno, ale zawsze do przodu.



Zawsze masz nupie do kwadratu krew życia...

musisz obrażać innych?

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
26-03-2015 22:07 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Bellator
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
Bellator napisał(a)
Z ankiety dotyczącej nowego serwera wywnioskować idzie gołym okiem, że ludziom do szczęścia nie jest potrzebny nowy serwer.

cytat:

Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 199 43.83%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 117 25.77%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 86 18.94%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 52 11.45%
Łącznie: 454 głosów 100%


70% ludzi oceniło pomysł za zły lub jak kto widzi... umiarkowanie ciekawy.

Lepszym byłoby chyba połączenie ze sobą co niektórych bo brak ludzi na serwerze jest odczuwalny.

Co do kox kw to piły będą kosić, reszta graczy może mieć problem z wyższymi lokacjami lejąc lokację po lokacji o ile życie nie będzie regenerowane. Regenerowanie hp co 2 lokację może by ułatwiło tym '' koksom '' nie posiadającym pił co robią same robotę.

Ogólnie miło patrzeć, że coś się rusza, wolno bo wolno, ale zawsze do przodu.



Zawsze masz nupie do kwadratu krew życia...


nie każdy gra kultkiem a i z gwiezdnym na większe lokację może być i tak problem z zasięgiem koksiku z zaplecza.

Każdy pomysł w temacie jest godny przeanalizowania i nie musisz mnie pouczać bo mam pewnie większy staż w tej grze i daję sobie radę sam.
26-03-2015 22:15 Bellator jest offline Szukaj postów użytkownika: Bellator Dodaj Bellator do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom, właśnie widać jaki masz staż, skoro musisz wbijać na kocich/łowcy, by mieć zasięg na kw xD




A sam patch bardzo dobry i cieszy mnie rozwiązanie adminów co do kw. W sumie chyba kiedyś coś takiego proponowałem albo było proponowane Smile Zmotywuje ludzi do kombinowania, by nie iść tylko w dmg, ale i przeżywalność. No i w końcu roboty nie będą jedyną słuszną farmą. Patch jest ciut za późno, ale ważne że jest Smile


ps. To jest już nudne. Admini zawsze pierwszego piszą prawdę i jeśli coś ma być pierwszego, to będzie... a ludzie nadal zawsze uważają, że to kant xD

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 26-03-2015 22:39.

26-03-2015 22:34 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajne zmiany, wielki plus Smile

__________________
Nick R7: Nova

26-03-2015 22:41 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Marky
Member


images/avatars/avatar-16793.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To że 1 kwietnie nie jest równoznaczne z informacja napisaną 1 kwietnia nie ma co nad interpretować że to tylko żart do tej pory wszystko co miało być na 1 kwietnia się sprawdzało toteż wierzę iż informacja jest prawdziwa ewentualnie łykam info jak młody pelikan Tongue dlatego pytałem o której godzinie rusza r 18.

Co do KW to na logikę następne lvl będą od razu po sobie z automatu bez czekania no bo jaki byłby sens i jakie ułatwienie gdyby co lvl trzeba by było czekać ok 3h. Więcej wiary w ekipę. Smile

__________________
r10 -> KiraX
r14 -> Drake Dragonborn
r16 -> MarkyZ

coś kupiłem? coś sprzedałem? napisz w grze i najlepiej złóż offe tak będzie szybciej
jeśli za drogo? to zawsze można negocjować.
26-03-2015 23:09 Marky jest offline Szukaj postów użytkownika: Marky Dodaj Marky do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

26-03-2015 23:13 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.


Aha, czyli łapaczowi będzie regenerować hp?
26-03-2015 23:46 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego, co sie orientuje, patch kw nie ma na celu ulatwic farmienia cytki tylko ma ulatwic zdobywanie umagow/lpc hlvlom na niskich lokacjach

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

26-03-2015 23:50 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
cytat:
Cerbin napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.


Aha, czyli łapaczowi będzie regenerować hp?


Na starcie ma go 1,5-2x więcej niż niełapacz.
26-03-2015 23:50 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Strony (12): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH