Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (12): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny 79 Ankieta - średnia ocena: 8,0079 Ankieta - średnia ocena: 8,0079 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Postów w wątku Autor Data
 Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny SushiMaker 26-03-2015 17:15
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Trova 26-03-2015 17:33
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Neodo 26-03-2015 17:33
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny migreena 26-03-2015 20:09
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Damjan 26-03-2015 17:34
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Rumci 26-03-2015 17:48
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny kris23 26-03-2015 18:26
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Rumci 26-03-2015 19:16
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny 78dyzio 26-03-2015 19:27
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny kris23 26-03-2015 19:30
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Sir Death 26-03-2015 20:49
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Blind- 26-03-2015 18:20
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Dżinjus 26-03-2015 19:17
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny OSEKWRC 26-03-2015 20:44
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Cerbin 26-03-2015 23:13
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Xerter 26-03-2015 23:46
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny _KING_ 26-03-2015 23:50
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Exorcist 27-03-2015 00:00
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Bau 27-03-2015 11:54
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny 78dyzio 27-03-2015 12:00
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Pożeracz Dusz 27-03-2015 12:07
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny specjalista 28-03-2015 06:24
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Korghan 28-03-2015 14:42
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Sherlock 28-03-2015 15:24
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Cronxxx 28-03-2015 16:32
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny nóóp 28-03-2015 18:42
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny BadBoy190 29-03-2015 00:31
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny SzatanCieZje 29-03-2015 07:05
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny shockth 29-03-2015 11:37
 RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny CIPIOR 29-03-2015 11:56
Następna Strona »

Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


KW – kox patch
Zdajemy sobie sprawę, że część z Was, pomimo wprowadzenia systemu Łaski Pana Ciemności nadal ma problemy ze zdobyciem odpowiednio mocnych umagicznień, dlatego postanowiliśmy by naprawdę silni gracze mieli szansę pokonania kilku poziomów KW za jednym podejściem.

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.
Przedmiot jednorazowy oraz Arkana działają na wszystkich dodatkowych poziomach KW bez dodatkowych kosztów.
W przypadku przegrania na dodatkowym poziomie gracz będzie mógł kontynuować daną lokację od ostatniego udanego poziomu KW, czyli przykładowo: po zaliczeniu poziomu 1 slumsów gracz kończy poziom 2 slumsów, ale na poziomie 3 przegrywa. Następnym razem slumsy będzie rozgrywał od poziomu 3, poziomy 1 oraz 2 będą zaliczone.

Nagrody dodatkowe przyznawane są dla każdego poziomu oddzielnie.


Patch broni dystansowych - Moria!
W najbliższych dniach na wszystkie serwery typu Moria zostanie wgrany patch broni dystansowych dający im dodatkowe efekty przeciwko potworom.

Szybkostrzelność:
dodatkowe ataki przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny i Pilum (od dsk+0: 1, 1, 1, 1, 1, 2)
obrażenia przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny (od dsk+1: 40, 60, 80, 100, 100)
trafienie przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny (od dsk+1: 20, 40, 60, 80, 100)
ignorowanie obrony przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny (od dsk+3: 20%, 30%, 50%)
ignorowanie obrony przeciwko potworom dla: Pilum (od dsk+1: 20%, 40%, 60%, 80%, 100%)
szansa trafienia krytycznego przeciwko potworom dla: Pilum (od dsk+1: 30%, 40%, 50%, 60%, 70%)
obrażenia przeciwko potworom dla: Pilum (od dsk+3: 20, 30, 40)

Driada:
szansa trafienia krytycznego przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny i Nóż do rzucania (od dsk+2: 40%, 50%, 60%, 70%)
modyfikator obrażeń krytycznych przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny i Nóż do rzucania (od dsk+3: 20%, 30%, 40%)
obrażenia przeciwko potworom dla: Łuk refleksyjny (od dsk+1: 10, 20, 30, 40, 50)
dodatkowe ataki przeciwko potworom dla: Nóż do rzucania (od dsk+1: 1, 1, 2, 2, 3)

Wilka:
procentowa szansa trafienia przeciwko potworom dla Pilum i Noża do rzucania (od dsk+1: 20%, 20%, 30%, 30%, 40%)
dodatkowe ataki przeciwko potworom dla Noża do rzucania (od dsk+1: 1, 1, 2, 2, 3)
obrażenia przeciwko potworom dla Noża do rzucania (od dsk+1: 10, 20, 30, 40, 50)
ignorowanie obrony przeciwko potworom dla Pilum (od dsk+1: 20%, 40%, 60%, 80%, 100%)
modyfikator obrażeń krytycznych przeciwko potworom dla: Pilum (od dsk+1: 20%, 40%, 60%, 80%, 100%)
szansa trafienia krytycznego przeciwko potworom dla Pilum (od dsk+3: 70%, 100%, 130%)


Anubis i Wendigo dla Necro
Zgodnie z Waszymi sugestiami postanowiliśmy zwiększyć mnożnik doświadczenia zdobywanego za pokonanie ww potworów kolejno o 1,5 oraz 1,7 razy.


Balans aren klanowych
Wsłuchując się w Wasze problemy związane z arenami klanowymi postanowiliśmy 4-krotnie zwiększyć ilość zdobywanych punktów rankingowych dzięki czemu klany powinny dynamiczniej zmieniać swoją pozycję w rankingu.


Balans klanowych punktów sezonowych
Obecny algorytm naliczania punktów sezonowych zostanie zastąpiony nowym wzorem, który bardziej promuje aktywność graczy.
Pełen wzór: 50/max_możliwych_graczy_w_klanie * ilość_dołączonych


RUNY oraz dodatkowa mapa ekspedycyjna
Wraz z wprowadzeniem powyższych zmian rozpoczynamy prace związane z zakodowaniem nowych przeciwników oraz systemu run. Nie wiemy ile czasu nam to zajmie, natomiast na pewno nie stanie się to w ciągu jednego lub dwóch miesięcy, raczej czterech lub pięciu.

Na pierwszy ogień pójdą nowe moby dla drugiej mapy ekspedycyjnej po zakodowaniu mobów oraz ich ataków specjalnych przejdziemy do kodowania nowych efektów specjalnych dla zestawów run oraz nowego interfejsu gry, tak by obejmował on używanie run, ich rozwój oraz wszystkie potrzebne nowe opcje.

Dlatego moja osobista prośba: postarajmy się być dla siebie mili i uprzejmi, zarówno w grze jak i na forum. Czym mniej zbędnych swar i kłótni, które musi rozstrzygać administracja tym więcej czasu uda się nam poświęcić na pracę nad nowym patchem.
Zamiast zgłaszać błąd gry bezpośrednio do mnie lub Konrada zastanówcie się czy jest to na pewno błąd gry, czy raczej błąd ludzki wynikający z Waszego działania.
W pierwszej kolejności napiszcie pytanie do operatora swojego serwera, są to osoby z wielkim doświadczeniem i znajomością gry, jeżeli nie będą potrafili dać Wam odpowiedzi to na pewno zasugerują najlepsze rozwiązanie np. zgłoszenie sprawy w dziale bugi zamiast pisania PW do, któregoś z adminów.


R18 – serwer rodzinny
Wiele osób zadawało nam pytanie: kiedy otworzycie kolejny serwer. Ten czas właśnie nadszedł. Postanowiliśmy w praktyce spróbować innego podejścia do kwestii uczciwości w grze i całkowicie zaufać Wam, graczom.
Na serwerze R18 nie będą obowiązywały ograniczenia związane z multikontami oraz zasiadaniem. W praktyce oznacza to, że będziecie mogli grać z dowolną osobą, lub kilkoma osobami, na tym samym urządzeniu, a operator nie będzie tego weryfikował.
UWAGA! Będziemy ze szczególną uwagą śledzić Wasze działania w zakresie handlu i eliminować wszelkie próby oszustw.
Dane serwera:
silnik – Nekropolia 2
handel – Tylko aukcyjny
patch antynajemniczy – brak - nie będą aktywne opcje wymienione w http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p..._antynajemniczy
operator - Szeszej


Oczywiście wraz z patchem wejdzie wiele mniejszych poprawek i zmian, o których przekonacie się w grze lub wiecie z innych tematów.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-03-2015 17:15 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajne zmiany, szczególnie co do rankingu aren ;D i to kw całkiem fajnie się zapowiada xD

A co do R18 oby tylko szeszej od początku pilnował puszów itd. żeby nie było, że po roku czy dwa ktoś za push dostanie bana, albo zostanie ułaskawiony a postać bedzie spushowana . . . .
bo nawet na aukcyjnych można pushować i to nawet łatwiej niż na handlowych, bo wielu za niskich cen opy nie cofają ;d i ktoś potem sobie z nadwyżka sprzedaje i ma darmowe pr

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
26-03-2015 17:33 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Neodo
Member


images/avatars/avatar-25419.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 47
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Chodzież

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 kwietnia - prima aprilis

+1 za spam

__________________
Necropolia R14 - SuperSonic
BIAŁAS NA STRZAŁA
Legendara Doskonała Szybka Kamizelka Orchidei
26-03-2015 17:33 Neodo jest offline Szukaj postów użytkownika: Neodo Dodaj Neodo do Listy kontaktów
migreena
Newbie


Data rejestracji: 12-05-2013
Postów: 5
Klan: PUB
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Neodo napisał(a)
1 kwietnia - prima aprilis


Coś mi się wydaje, że info o epikach też było 1 kwietnia, a jednak ! Smile

__________________
migrena

26-03-2015 20:09 migreena jest offline Szukaj postów użytkownika: migreena Dodaj migreena do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


Tyle Big Grin
Nie ma zmian, sa tylko halucynacje od ciaglego bicia wendoli i kasacja konta.

Nic rzeczowego w tym poście nie widzę

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
26-03-2015 17:34 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumci: 26-03-2015 17:52.

26-03-2015 17:48 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
kris23
Junior Member


Data rejestracji: 03-06-2011
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )
26-03-2015 18:26 kris23 jest offline Szukaj postów użytkownika: kris23 Dodaj kris23 do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.
26-03-2015 19:16 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.


Rumci nie pisz glupot. Wilk mial ataki. Roznica miedzy wilkiem a driada byla taka:
driada miala kryt i moda kryta
wilk mial duzy boost do dmg

Wejdz sobie na bete, tam sa caly czas bronie nie zmienione

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
26-03-2015 19:27 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
kris23
Junior Member


Data rejestracji: 03-06-2011
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.



tak zgadzam sie że bedzie mial niezly dopał (wkońcu wilk jest najwyzej w tabeli jakosci wiec dziwne zeby byl słabszy niż driady ) lecz tez ssak nie ma jak innaczej zwiakszyc obrażeń sporównaniem do innych ras (nie licze WZ bo on nie wystepuje na dystansie)


ale nie zgodze sie z tym ze nie byl testowany bo był
http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=a819318eee

wlasnie na tym eq z linku poprzedniego
26-03-2015 19:30 kris23 jest offline Szukaj postów użytkownika: kris23 Dodaj kris23 do Listy kontaktów
Sir Death
Member


Data rejestracji: 27-07-2009
Postów: 36
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


dodatkowe ataki byly przypisane do noza nie do sufa.
na driadzie ssaki sa w plecy do pozostalych ras poniewaz arkana nie wnosza wartosi dodanej ( poza niewielkim wplywem lucka na uniki), bylo juz o tym pisane.

__________________
R2 Sidred
26-03-2015 20:49 Sir Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir Death Dodaj Sir Death do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


KW – kox patch
Zdajemy sobie sprawę, że część z Was, pomimo wprowadzenia systemu Łaski Pana Ciemności nadal ma problemy ze zdobyciem odpowiednio mocnych umagicznień, dlatego postanowiliśmy by naprawdę silni gracze mieli szansę pokonania kilku poziomów KW za jednym podejściem.

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.
Przedmiot jednorazowy oraz Arkana działają na wszystkich dodatkowych poziomach KW bez dodatkowych kosztów.
W przypadku przegrania na dodatkowym poziomie gracz będzie mógł kontynuować daną lokację od ostatniego udanego poziomu KW, czyli przykładowo: po zaliczeniu poziomu 1 slumsów gracz kończy poziom 2 slumsów, ale na poziomie 3 przegrywa. Następnym razem slumsy będzie rozgrywał od poziomu 3, poziomy 1 oraz 2 będą zaliczone.

Nagrody dodatkowe przyznawane są dla każdego poziomu oddzielnie.



Sugestia - w przypadku udanego losowania i zaliczenia poziomu niech każdy kolejny poziom kw daje 50% niższą nagrodę w przypadku wyjścia z repem, tj.
Robimy slumsy, 1k repa + 100k zasobów na każdym poziomie, mamy farta z losowaniem (czyli 3 poziomy za jednym podejściem klepiemy i nam wychodzą) ---> 1 poziom = 1k repa + 100k zasobów, drugi poziom = 500 repa + 50k zasobów, trzeci poziom = 250repa + 25k zasobów.

Analogicznie na innych lokacjach.
26-03-2015 18:20 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne pół roku czekania, serio BWT?
Skołujcie sobie 1 albo 2 osoby i będzie to o wiele szybciej szło..
26-03-2015 19:17 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
OSEKWRC
Member


Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 33
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Warszawa

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015

Pozdrawiam
SM



Hahahahhahahhahahahahahahah


+1 za spam

__________________

KUPIĘ:
LEG DSK SŁONECZNĄ BIŻ NIETOPERKA/LEWITY
R10 OSEKWRC
R14 OSEK
26-03-2015 20:44 OSEKWRC jest offline Szukaj postów użytkownika: OSEKWRC Dodaj OSEKWRC do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

26-03-2015 23:13 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.


Aha, czyli łapaczowi będzie regenerować hp?
26-03-2015 23:46 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
cytat:
Cerbin napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.


Aha, czyli łapaczowi będzie regenerować hp?


Na starcie ma go 1,5-2x więcej niż niełapacz.
26-03-2015 23:50 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


KW – kox patch
Zdajemy sobie sprawę, że część z Was, pomimo wprowadzenia systemu Łaski Pana Ciemności nadal ma problemy ze zdobyciem odpowiednio mocnych umagicznień, dlatego postanowiliśmy by naprawdę silni gracze mieli szansę pokonania kilku poziomów KW za jednym podejściem.

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.
Przedmiot jednorazowy oraz Arkana działają na wszystkich dodatkowych poziomach KW bez dodatkowych kosztów.
W przypadku przegrania na dodatkowym poziomie gracz będzie mógł kontynuować daną lokację od ostatniego udanego poziomu KW, czyli przykładowo: po zaliczeniu poziomu 1 slumsów gracz kończy poziom 2 slumsów, ale na poziomie 3 przegrywa. Następnym razem slumsy będzie rozgrywał od poziomu 3, poziomy 1 oraz 2 będą zaliczone.

Nagrody dodatkowe przyznawane są dla każdego poziomu oddzielnie.


No ok, ale jak ktoś ma umagicznienie i potencjalnie nie chce go usuwać przed poziomem 1, a przejdzie 3/4 poziomy? (trzy pierwsze lokalizacje)

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Exorcist: 27-03-2015 00:01.

27-03-2015 00:00 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


I tyle w temacie w kwestii tych patchów.

+1 za spam
27-03-2015 11:54 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W mojej opinii ten post nie jest żartem. A wprowadzane zmiany oceniam na +
Zobaczymy co prawda jak będą wyglądały KW po patchu ale myślę, że będzie dobrze.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
27-03-2015 12:00 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bau napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


I tyle w temacie w kwestii tych patchów.


Dajcie sobie już spokój z takimi odpowiedziami.
W samym 2014 roku naliczyłem 17 patchy. Jedne mniejsze inne większe i też updaty gry wchodziły od kwietnia. Widać pierwsze 3 miesiące roku są bardzo pracowite dla Administracji.
Wszystko miało wejść po runach, a dostaniemy jeszcze spory patch przed nimi, z tego co SM pisał to runy są w trakcie kodowania, a patch był pisany w między czasie (a przynajmniej fix dla KW - coś pomyliłem poprawcie Smile ).

Mnie dziwi jednak otwarcie nowego serwera. Sporo graczy o niego pyta to fakt, ale w temacie Co sądzicie o takim serwerze? i tak prawie 70% osób zadeklarowało, że nie chce grać na nowym serwerze lub nie na takim jaki przedstawia Administracja.
Cóż to ich gra, ich pomysł i ich pieniądze, pewnie z r18 będzie "jak zawsze" 3 miesiące cudo, a potem do śmieci Smile Zostaną Ci którym coś dropnie na xxxx założonym koncie, klan składał się będzie z 2ch osób i ich 20 kont, ale nadzieja matką głupich jak to się mówi, więc sprawdzimy co z tego wyjdzie Smile

Nie wiem czy nie doczytałem, czy nie zrozumiałem, ale skoro to serwer rodzinny (...) to czy z jednego urządzenia mogą zalogować dwie postacie na oddzielnych przeglądarkach? Czy tylko jedno konto w tym samym czasie online?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

27-03-2015 12:07 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
R18 – serwer rodzinny
Wiele osób zadawało nam pytanie: kiedy otworzycie kolejny serwer. Ten czas właśnie nadszedł. Postanowiliśmy w praktyce spróbować innego podejścia do kwestii uczciwości w grze i całkowicie zaufać Wam, graczom.
Na serwerze R18 nie będą obowiązywały ograniczenia związane z multikontami oraz zasiadaniem. W praktyce oznacza to, że będziecie mogli grać z dowolną osobą, lub kilkoma osobami, na tym samym urządzeniu, a operator nie będzie tego weryfikował.
UWAGA! Będziemy ze szczególną uwagą śledzić Wasze działania w zakresie handlu i eliminować wszelkie próby oszustw.
Dane serwera:
silnik – Nekropolia 2
handel – Tylko aukcyjny
patch antynajemniczy – brak
operator - Szeszej

sugerowałbym jeszcze co dwa lata reset, wtedy wszystkie problemy rozwiązane xD w dwa lata zrobi się ledwie żywy trup, ukróci się męki dalej grającym jednostkom i da frajdę nowym, bo kolejny start na równi ze wszsytkimi i nie trzeba będzie już zwiększać iczby r. można też jakieś konkursy tak jak ten z xboxem.

co do istotniejszych spraw niż jakieś noobnekro, to fajna sprawa z tym kox patchem, choć za niegługi czas zostanie wypłakane by hp regenerowało się przed rozegraniem każdego kolejnego poziomu. to jest pewne info xDD

patch dystansa - w końcu Smile

balans aren klanowych - zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale prawdopodobnie wysiłek był ponad nadchodzące efekty.

runy - co to? Big Grin na boże narodzenie lub następną wielkanoc. biorąc pod uwagę to ile już lat się tym zajmujecie, to są optymistycznie terminy. fajnie będzie jak w końcu to dostaniemy, przez piewszy miesiąc trzeba będzie załatać wiele dziur Tongue

hejt co niektórych - dziwę się jeśli oczekiwaliście jakichkolwiek innych efektów, przecież gracie w to x lat, a dalej naiwni i liczący na niemożliwe rotfl

ogólnie patch taki sobie, ale pozytywnie, dzięki za info

edit:
wisienka na torcie to ta ankieta: Co sądzicie o takim serwerze?

255(56,17%) głosów za tym by był nowy serwer. w tym 138(54,12% z 255) osób zagłosowało, że zagrałoby na takim serwerze(z czego 37, 68%(52/138) tylko po to by zobaczyć jak tam jest), a 117(45,88%) chciałoby normalnego serwera. no takie marne te procenty, a jeszcze gorzej wygląda statystyka osób chcących grać na dokładnie takim serwerze wśród wszystkich głosujących, bo jest to jedynie 18,94% Big Grin

ergo ankieta, to pic na wodę. może to uświadomi coś tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą... a co miałoby uświadomić, to już nie sprecyzuję, bo jeśli ktoś potrzebuje bym to zrobił, to dla takich osób nie ma nadziei Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 28-03-2015 06:40.

28-03-2015 06:24
Korghan
Member


images/avatars/avatar-25007.gif

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 33
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Oczywiście wraz z patchem wejdzie wiele mniejszych poprawek i zmian, o których przekonacie się w grze lub wiecie z innych tematów.


Czy tylko mnie interesuje jakie to będą te tajemnicze mniejsze poprawki i zmiany ?

__________________
R15 -> Vector

28-03-2015 14:42 Korghan jest offline Szukaj postów użytkownika: Korghan Dodaj Korghan do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Korghan napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Oczywiście wraz z patchem wejdzie wiele mniejszych poprawek i zmian, o których przekonacie się w grze lub wiecie z innych tematów.


Czy tylko mnie interesuje jakie to będą te tajemnicze mniejsze poprawki i zmiany ?


ostatnio byly zglaszane dwa bugi aren klanowych na r17, bug shoutboxa gdziestam indziej - zapewne o tego typu rzeczy chodzi

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

28-03-2015 15:24 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stawiam kratę albo nie dwie kraty browarów na to, że run nie będzie w tym roku. Ktoś podejmuje zakład? chytry
28-03-2015 16:32 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po co komu kolejna denne necro przecie te serwery to pre alfa prawdziwego BW jakim jest moria
28-03-2015 18:42 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cronxxx napisał(a)
Stawiam kratę albo nie dwie kraty browarów na to, że run nie będzie w tym roku. Ktoś podejmuje zakład? chytry



ja

gdzie mieszkasz Tongue

To nie jest miejsce na takie dyskusje. +1 za spam

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

29-03-2015 00:31 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
SzatanCieZje
Forum Ace


images/avatars/avatar-24228.jpg

Data rejestracji: 28-01-2011
Postów: 80
Klan: Fairy Tail
Kraina: Necropolia X
Skąd: Poznań

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"operator - Szeszej" - No to klapa....

__________________
R16 - Wróżek Adam
29-03-2015 07:05 SzatanCieZje jest offline Szukaj postów użytkownika: SzatanCieZje Dodaj SzatanCieZje do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kox patch - fajna sprawa, ale raczej na lokacje typu slumsy i th

wyżej nie widzę w tym zbytnio przyszłości z racji widełek levelowych

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

29-03-2015 11:37 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
CIPIOR
Double Ace


Data rejestracji: 26-10-2008
Postów: 131
Kraina: Moria
Skąd: r2, r13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
kox patch - fajna sprawa, ale raczej na lokacje typu slumsy i th

wyżej nie widzę w tym zbytnio przyszłości z racji widełek levelowych


Zrób targowisko na morii mając 110lvl++
29-03-2015 11:56 CIPIOR jest offline Szukaj postów użytkownika: CIPIOR Dodaj CIPIOR do Listy kontaktów
Strony (12): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH