Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE % na pielgach » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony % na pielgach
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klogg123
Niezarejestrowany
% na pielgach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:





coś chyba nie działa :/
chodzi mi o % na pielgach z bonusem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 21-05-2015 14:19.

21-05-2015 14:19
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale wiesz, że wyświetla ci np. 1% a naprawdę masz dajmy na to -14% i nawet jak Ci dojdzie 12% z bonusu, to będzie wyświetlać ci nadal 1% z racji iż po prostu masz za mało danej statystyki/szczescia itd. żeby mieć wyższy %

wiele razy o tym było mówione w bugach ;d wydaje mi się, że tutaj jest to samo

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-05-2015 14:32 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ale wiesz, że wyświetla ci np. 1% a naprawdę masz dajmy na to -14%


serio?
tyle lat w to człowiek gra, a takich podstaw nie zna :/

no nic
skoro jest tak jak mówisz temat jest bez sensu ;-;
21-05-2015 14:39
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu chyba chodzi bardzoej o to ze nie ma wszystkich pielg zaliczonych i dlatego ma 0% przy wszysykim z wyjatkiem wygladu :p
21-05-2015 15:37 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ill napisał(a)
Tu chyba chodzi bardzoej o to ze nie ma wszystkich pielg zaliczonych i dlatego ma 0% przy wszysykim z wyjatkiem wygladu :p


To akurat oczywiste, że jak się nie ma zaliczonych, to jest 0% natomiast moja wypowiedź była kierowana do pielgi z 4% ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-05-2015 15:38 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ill napisał(a)
Tu chyba chodzi bardzoej o to ze nie ma wszystkich pielg zaliczonych i dlatego ma 0% przy wszysykim z wyjatkiem wygladu :p



dżizas ;-;

a kto coś mówił o 0%?

mi chodziło o 4%

bo nijak mi to nie wychodziło

cytat:
1%+12%=4%

raczej spodziewałem się
cytat:
1%+12%=13%

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 21-05-2015 15:45.

21-05-2015 15:45
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorki, moj blad Wink
21-05-2015 15:55 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE % na pielgach

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH