Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 56965, 53288 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 56965, 53288 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

56965, 53288 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 56965
Postać rothan

ID 53288
Postać NerioN

pushing

pożyczka kamieni:
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny 1 0 / 0 / 2 / 2 / 31 2015-04-04
21:13:32

Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny 1 0 / 0 / 2 / 92 / 4 2015-04-08
22:20:26

a następnie odsprzedano dalej ze znacznie niższą ceną:
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny 1 0 / 0 / 0 / 0 / 26 2015-04-10
21:38:11

inne przedmioty tego typu szły za 5000


zawyżone CM:
Doskonały Śmiercionośny Kilt Pasterza (+4) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 250 2015-04-06
22:56:24


przerzucenie drobnych, brak zgłoszenia aukcji, wydanie wszystkich kż:
Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci (+3) 5 7 / 2 / 338 / 692 / 564 2015-05-27
21:44:06



ban stały




Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R13
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-06-2015 19:15 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Shatterstar
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2014
Postów: 22
Kraina: Moria
Skąd: R2

Aukcje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 5 8 / 4 / 2 / 2 / 38 2015-05-29
06:46:55 Aukcja zgłoszona do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 1 0 / 0 / 0 / 100 / 0 2015-05-20
21:01:20 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 2 0 / 0 / 1 / 1 / 29 2015-05-19
23:10:14 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 0 - brak - (16 000) 2015-05-13
21:12:04 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 0 - brak - (16 000) 2015-05-12
17:46:19 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 0 - brak - (16 000) 2015-05-11
08:27:29 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 32 2015-05-04
19:30:43 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 30 2015-04-29
10:41:09 Aukcja zgłoszona do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 50 2015-04-26
15:33:25 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 1 0 / 0 / 100 / x / x 2015-03-28
20:48:15 Aukcja została zgłoszona do operatora i przez niego zaakceptowana.
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+5) 2 0 / 0 / 0 / 0 / 105 2015-03-16
20:13:31 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Runiczna Bandana Adrenaliny (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 47 2014-03-05
18:56:38 Aukcja została zgłoszona do operatora i przez niego zaakceptowana.

za 5000 ??? jakoś nie widze?! może na innych serwerach bo z r13 to są wszystkie sprzedane na ds1.

poza tym najpierw obcinasz kamienie za aukcje, a teraz banujesz?!

państwo w państwie!

po drugire chyba ilość ofert świadczy o chęci kupna przez innych graczy wiec nie ma mowy o żadnym pushu.

a co do cen, to wzrosły w ostatnim czasie ceny na WSZYSTKIE itemy sprzedawane na aukcji, bo każdy chce kleić sobie sufowane bizu czy eq, a składników jest ogólnie z tego powodu coraz mniej.

__________________
BW to nie przymus tylko gra więc podchodź do niej z dystansem...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shatterstar: 03-06-2015 20:01.

03-06-2015 19:58 Shatterstar jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatterstar Dodaj Shatterstar do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra...
cytat:
IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

Push/pull to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e. Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.
X. Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika.



Chyba wszyscy wiemy skąd to cytat, regulamin gry.

Aukcja bandany:
Krok 1. Rothan wystawił bandanę ja ją kupiłem.
Krok 2. Wystawiłem bandanę, Rothan ją kupił w tej samej cenie, co do malusieńkiego kamienia krwi.

Cena bandany tutaj 15500. Cena bandany 2 miesiące wcześniej 20000. Cena bandany 2,5 tygodnia później na dsk+3 25000, na dsk+1 15000.
Rodzi się pytanie, czy cena w przypadku naszych aukcji znacząco do czegokolwiek odbiega?

Krok 3. Rothan sprzedaje bandanę komuś innemu za 13000. Gdybym ja to kupił i sprzedał mu za 15000 to ok, rozumiem. Ale gdzie w tamtych aukcjach ktokolwiek ma tutaj jakikolwiek zysk? Nigdzie wartość transakcji nie odbiega znacząco od rynkowej.


Aukcja klitu:
Kilt poszedł za 125000, poprzedni tak samo wbity 5 miesięcy wcześniej za 110000. Ceny rosną bo na aukcjach pustki, a to jest push? Na prawdę?! Taki kilt na dsk+1 w kwietniu był wystawiany za 85000, w końcu się sprzedał za 88000. Wbicie przedmiotu z dsk+1 na dsk+4 rytaułem zostało wycenione na mniej-więcej 60000. Czyli ówczesna wartość takiego kiltu na dsk+1 + wartość wbicie go rytuałem na dsk+4 daje nam wartość jakichś 148000. Push?


Aukcja peleryny:
Peleryna została przebita 5 razy z czego mój był tylko ten ostatni. Przez cały dzień ktoś podbijał cenę, już dawno straciłem nadzieję, że uda mi się ją kupić. Ale jak 30 sekund przed końcem aukcji cena nie urosła to dałem co miałem! Wszystkie kd, wszystkie kp i kolejne co do wielkości są kż, więc też poszły ale nie wszystkie, na koncie zostało jeszcze z 1000kż. Z lenistwa nie chciało mi się szukać ile czasu Operator gry ma na rozpatrzenie zgłoszenia aukcji (bo zgłoszona została od razu przez kogoś z zewnątrz). Spytałem więc na chacie globalnym i ktoś mi odpowiedział, że 3 dni (do tej pory nie wiem czy to prawda). Jednak odczekałem te piekielne trzy dni zanim wyrzuciłem resztę moich drobnych (a miałem ich chyba ze 100000) i wbiłem sobie pelkę na dsk+4.



Czy to dziwne, że w ciągu 2 miesięcy koledzy z klanu mieli między sobą 3 aukcje? Może i tak, może i nie. Ale aktualnie w bw jest MEGA STAGNACJA. Nic się nie dzieje, żeby kupić coś na aukcji trzeba czekać miesiącami. Samo to... 115lvl Gangstera bez słoneczek mądrości bo nie ma nawet z czego kleić.



Tak na logikę... skoro push to NOTORYCZNE pompowanie jednej postaci, aby osiągnęła PONAD NORMALNY rozwój, to jakie to ma zastosowanie u nas? O bandanie nie wspomnę bo tam w ogóle pushu nie ma. Najpierw ja sprzedaję kilt i otrzymuję 250kd czyli 125000 kamieni, potem rothan sprzedaje mi pelerynę i dostaje około 402000 kamieni. Z kiltu zostało ucięte jakieś 10000, z peleryny zostało ucięte 15000. Czy 10k kamieni, które były zdaniem Operatora nadmiernie zapłacone spowoduje PONAD NORMALNY rozwój gracza, który ma 115lvl i prawie endgame'owy ekwipunek? Czy 15k kamieni, które były zdaniem Operatora nadmiernie zapłacone spowoduje PONAD NORMALNY rozwój gracza, który ma 107 lvl? No i KTO tutaj KOGO NOTORYCZNIE pompuje kamieniami?

Prosty bilans....
Wartość kiltu wg. Operatora 115000
Faktyczna cena sprzedaży kiltu 125000
NerioN zyskuje nadmierne 10000


Wartość peleryny wg. Operatora ~ 387000
Faktyczna cena sprzedaży peleryny ~402000
Rothan zyskuje nadmierne 15000

15000-10000=5000

Wnioski? Rothan zyskałeś całe 10kd! To jest ten notoryczny push/pull powodujący ponad normalny rozwój postaci? Rozumiem, że gdyby miał 30lvl to 10kd by go mocno wsparło, ale ma 107lvl i za 10kd nawet wacików nie kupi przy aktualnych cenach na aukcji.



EDIT:
Rothan ma problemy z logowaniem na forum.

PS. prosto do osoby decyzyjnej:
To pierwszy raz, żadna recydywa, a argumenty myślę że są dosyć znaczące. Proszę o anulowanie bana stałego.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez NerioN: 03-06-2015 20:53.

03-06-2015 20:37 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
AGAAREK30
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 2
Klan: ZHP
Kraina: Moria II

Re: 56965, 53288 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam

chyba mi sie udalo zalogowac .hmmm sam nie wiem co powiedziec ale wartosc podana przez operatora czyli 5000 za bandane to pamietam taka ale ona nie byla wbita na dosk 1 tylko zwykla sam ja chcialem kupic i wbic na sprzedaz .wniosek z tego co wynika z tematu jest taki ze nerion sprzedawal rzeczy ktore wyienial na lepsze a ja odkupowalem od niego te ktore byly mu juz nie potrzebne .wiec jak tylko dalem rade podniesc to kuowalem wbite .drugi wniosek jest taki ze moja styudnia jest zepsuta bo przy wielu probach i wielu spalonych kamieniach nie udalo mi sie wbic ani jednego przedmiotu a rytem wbilbym pewnie ze 3 za to co spalilem.wiec wolalem czwesto pzreplacic za takie przedmioty wbite niz palic miliony kamieni.a rzeczy ktore kupowalem kleilem sprzedawalem nawet jesli byly dla mojego tatuazu wlasciwe .

za co dostalem wlasnie ban

moim zdaniem te redukcje cen to jakis wymysl operatorow .bo jesli rzecz chce kupic wiecej niz jedna osoba o czym swiadczy ilosc ofert to znaczy ze jest tyle wart ile za niego ktos chce zaplacic a nie tyle ile uwaza operator

a kamienie spalilem w mojej zepsutej studni bgo jak zwykle mialem nadzieje
03-06-2015 21:22 AGAAREK30 jest offline Szukaj postów użytkownika: AGAAREK30 Dodaj AGAAREK30 do Listy kontaktów
AGAAREK30
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 2
Klan: ZHP
Kraina: Moria II

Re: 56965, 53288 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buc ty jestes madry facet kilka razy pisalem z toba na pw.pomysl nad moja niedola .zawsze jak ktos mi przeplacal w drobnych prosilem o przeliczenie na grube i zawsze mi je pzreliczales .ja poprostu jestem manaiakiem wbijania i palenia kamieni dlatego o to prosilerm a tu nagle spadlo mi z nieba tyle kz i chcialem choc raz pochwalic sie wbiciem udanym przed kolegami z klanu .niestety sie ni eudalo jak zwykle .zwykla glupota i pewnie pare %alkoholu we krwi .

prosze o bezbolesna smierc jesli jestem winien
03-06-2015 21:33 AGAAREK30 jest offline Szukaj postów użytkownika: AGAAREK30 Dodaj AGAAREK30 do Listy kontaktów
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyna moja wina w tym całym zajściu to niezgloszenie aukcji.ale z tego co wiem to jest opcja a nie obowiązek gracza.a buc zachował się jak policjant z radarem w ręku, zamiast łapać prawdziwych przestępców zabrał prawo jazdy komuś kto ledwie przekroczył prędkość.w ten sposób nie buduje się szacunku u ludzi.na szacunek trzeba sobie zadluzyc sprawiedliwością oddaniem i takie tam cechy których ani policjanci ani buc nie posiadają


Pozdrowienia dla całej administracji bw
04-06-2015 16:18 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na serwerach aukcyjnych pożyczki nie są mile widziane, widać że cena bandany była na tyle wysoka, że nikt inny nie wziął udziału w licytacji. Jest to transakcja ustawiona i moim zdaniem wyczerpuje znamiona ustępu IX Regulaminu gry. Ta jedna transakcja kwalifikuje się pod bana stałego.

Pozostałe aukcje są dorzucone do koszyczka zarzutów.

Najmniej się czepiam Śmiercionośnej Peleryny Siewcy Śmierci, ponieważ widziałem że kupujący nie miał więcej grubych i dał ofertę w takiej walucie, w jakiej mógł. Niestety, aukcja nie została zgłoszona przez Sprzedającego (odpowiednia informacja jest podawana w każdym raporcie o sprzedaży). Ktoś tą aukcję zgłosił i widniała ona pod flagą 1, co oznacza podejrzenie pushingu. Szkoda, że Sprzedający sam tej aukcji nie zgłosił, ale tłumaczenie jest zrozumiałe i należy tą sytuację zrzucić na karb braku zrozumienia systemu zgłoszeń. Wydał drobne, trudno, dozbiera się Smile

W takim razie tą pelerynę wyrzucam z zarzutów.

Przyznam, że pozostałe aukcje zostały wrzucone do worka z zarzutami, ponieważ podejrzewam że te aukcje również były ustawione. Dziwne, że dsk4 kilt w jednej ofercie akurat przeszedł między Wami. Uważam, że CM było za wysokie.

Tak jak napisał ostatnio SushiMaker - decydując się na umawianie aukcji ponosicie ryzyko tej operacji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-06-2015 23:33 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli ta nieszczęsna bandana.
Rothan potrzebował kogoś kto to kupi, nie kogoś kto mu to potem odsprzeda. Wystawił bandanę w przystępnej cenie - nie tylko dla mnie - 15500, poprzednia taka bandana poszła za 20000, kolejna za 5000 w drobnych, więc cena chyba nie była zawyżona.
Fakt, 3 dni PO tej aukcji ktoś wystawił bandanę (chyba) bez CM i uzyskując 28? ofert sprzedała się za 9kd, ALE TO BYŁO PO TEJ AUKCJI :/
Następnie ja wystawiłem bandanę z tą samą CM właśnie po to, aby Rothan ją ode mnie odkupił. Nie mniej, nie więcej identyczna CM. Czy takie przewinienie na prawdę zasługuje na ban stały? to zarówno moje jak i Rothana pierwsze przewinienie i myślę, że przyłączy się do mojej prośby o skrócenie bana do 15 dni.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NerioN: 05-06-2015 05:02.

05-06-2015 05:02 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm o wielki bucu. Zarzutów jak widzę ubywa ale kara nie maleje.okaz wielkodusznosc i skroc ban stały do ban 3 dni a będzie to dla nas nauczka na długie lata.

Ps miałem piękny sen. Obudziłem się a ban zdjęty był
05-06-2015 05:15 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wklej tu choć jedną aukcje bandany dosk 1 której cena była niższa niż 25 kd a przyznam się do wszystkich zarzucanych mi czynów.zaznaczam tylko ze bez blokad kamieni bo te za 100 kz tez ja kupiłem


Pozdrawiam
06-06-2015 08:40 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo jeśli dojdziemy do tego ze cena nie była zbyt wysoka to brak jest jakichkolwiek podstaw do stwierdzenia ze został złamany IX pkt regulaminu gry.i nie ma też mowy o notorycznym przekazywaniu poprostu przedmiot został sprzedany a właśnie po to w tej grze istnieje system aukcji. Przyznaje się jedynie do tego ze chciałem aby bandana została w klanie, ale też nic nie stało na przeszkodzie żeby inni licytowali. O tym ze ceny nie były za duże świadczy też brak zgłoszenia aukcji przez osoby trzecie.a takich uprzejmych ludzi na serwerze nie brakuje.

Czyli przyjmując ze ceny były zupełnie w granicach rozsądku musisz sam przyznać ze brak jest podstaw do bana jakiegokolwiek. Ponieważ nie został złamany żaden pkt regulaminu
06-06-2015 08:51 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież regulamin nie zabrania sam w sobie handlu pomiędzy członkami tego samego klanu.jeśli się mylę wyprowadzcie mnie z błędu

Proszę o niezwłoczne zdjęcie bana który jest moim zdaniem absurdalny
06-06-2015 09:08 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedynym mankamentem w moim postępowaniu był brak zgłoszenia aukcji pelrryny która poszła za duża ilość drobnych. Ale w wiadomości która dostaje gracz po zakończeniu sprzedaży przedmiotu pisze jak wół cytuje,, jeśli uważasz ze cena jaką otrzymałeś za przedmiot jest zbyt wysoka zgłoś aukcje do operatora gry,,..i tu nasuwa się pytanie czy ja tak musiałem uważać? Czy siedzenie przez kilka miesięcy pilnując aukcji kilkudziesięciu przedmiotów,potem szukania i wykonania kilkudziesięciu połączeń jest warta tych kamieni jakie otrzymałem za przedmiot??? Musze stwierdzić że tylko ktoś kto kupił coś na co ktoś inny poświęcił kilkadziesiąt godzin pracy może tak stwierdzić.

Wnioski: brak zgłoszenia jeśli to przewinienie warte bana to moja wina,za to żadnej winy Neriona tu nie widzę.

Tak więc ban dla neriona jest całkowitym absurdem. A mój niech oceni buc który upiera się ze runiczna bandana adrenaliny doskonała 1 jest warta 10 kd.zapytajmy graczy ilu by chciało ja kupić za 10 kd a okaże się że każdy ponieważ przy cenach jakie znów osiągnęły czapki to jest za darmo zupełnie
06-06-2015 09:30 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
agor
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 38
Klan: upadli swieci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najwięcej odwagi w życiu każdego człowieka wymaga przyznanie się do błędu który popełnił. Moim zdaniem to był właśnie ban dla mnie i neriona.

Powoli dochodzę do wniosku ze ten kto ma władzę ten ma rację
06-06-2015 09:55 agor jest offline Szukaj postów użytkownika: agor Dodaj agor do Listy kontaktów Zobacz profil MSN agor
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AGAAREK30
agor

ban za korzystanie z dwóch kont na forum, pomijam już sam spam w temacie


samo kupno i sprzedaż tego samego przedmiotu tej samej osobie za inną cenę (inne kamienie) może być uznane za pushing
były to też dwie ustawione aukcje

poza tym na 7 aukcji między wami 4 były niezgodne z regulaminem

ani sprzedający, ani kupujący nie zgłosił żadnej aukcji

ceny bandany też opieracie na aukcjach innych jakości przedmiotów i to sprzedanych o wiele wcześniej niż chociażby ta (+1) 0/0/2/1/10 z 2015-03-31 20:29:12 albo 0/0/0 /1/9 2015-04-07 08:03:50

nic też nie tłumaczy ceny kiltu


blokada jest słusznie nałożona
po 30 dniach możecie się odwołać do operatora

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-06-2015 10:03 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no, serio? Tu chodzi o pilnowanie jakości gry czy wielką inkwizycję?
Bandana poszła w NORMALNYCH CENACH, owszem były to inne kamienie i jeśli to takie wielkie wykroczenie to zaakceptujcie to jako łamanie regulaminu. Jednak tylko to, tylko fakt, że zostały użyte inne kamienie, a cena była taka sama. Poniewaz cena bandany wcale nie odbiega wartością od wcześniej sprzedanych! Aktualnie jadę pociągiem i piszę ten post z telefonu, ale jak wieczorem wrócę do domu to postaram się O świeże screeny z zakończonych aukcji, bo ja znajduje aukcje, których ceny nie odbiegają od naszej, a Wy ceny tak niskie, że nie wiem skąd one się biorą.
Macie przed sobą dwóch spokojnych graczy, którzy nie łamali dotąd regulaminu, a naszym jedynym przewinieniem jjest ta głupia bandana (do kiltu zaraz dojdę), a traktujecie nas jak recydywistów po pięciu banach. Gramy, kupujemy premki i jedyne czego oczekiwaliśmy to rozrywka po pracy. Teraz, gdy popełniliśmy błąd, w zamian za uczciwą grę oczekujemy wyrozumiałości. Tak jak napisał C47 nasze przewinienie odnośnie bandany ''może być uznane za pppushing', może, ale czy musi? Czy warto poniewierać graczy za tak mało istotną rzecz? Ja i Rothan mamy już swoje lvle, poświęciliśmy tej grze grube lata i wartość przewinienia z bandaną jesteśmy w stanie nadrobić w ciągu paru dni samym chodzeniem na ekspedycje. To nie jest notoryczny push ani znaczne zwiększanie zawartości studni któregoś z kont. Stancie po naszej stronie.


Po edytowaniu:


Aukcje zaznaczone na zielono to aukcje, które moim zdaniem pokazują wartość bandany podobnie wbitej do tej Rothana.

Jedyna bandana identycznie wbita sprzedana wcześniej niż ta nieszczęsna jest droższa o 9kd.

Około dwa tygodnie po naszych aukcjach pojawiają się na aukcji bandany wbite na dsk+1, tylko o jeden poziom wyżej niż ta nasza, a ich ceny wahają się od 14700 do nawet 19448, przy czym ich średnia cena to 16029.

Następnie od dołu kolejna bandana to ta na dsk+5, która idealnie pokazuje jak bardzo wzrasta wartość przedmiotu, który jest porządnie wbity. Poprzednia bandana na dsk+0 poszła za 40kd, na dsk+5 idzie ponad dwa i pół raza drożej, wbicie bandany przez gracza zostało wycenione na około 65kd (105-40=65) - tak to aluzja do kiltu.

Aukcje zaznaczone na czerwono to aukcje bandan w ogóle nie wbitych, stojących na poziomach zwykły +3/+5, których ceny znacząco odbiegają od absolutnie wszystkich aukcji tego typu bandany wbitej na poziom doskonały, więc nie widzę powodu by brać je pod uwagę wyceniając bandanę wbitą na dsk+0.


Teraz na temat kiltu... Sam Buc napisał, że kilt zzostał tylko dorzucony do koszyczka zarzutow.
MMyślałem, że rozpisałem jego wartość wystarczająco dobrze kilka postów wyżej. Nie będę kopiować i cytować mojego postu bo to z telefonu bardzo uciążliwe, ale proszę ponownie przejrzeć poprzednie aukcje kiltu, wziąć pod uwagę dynamiczny wzrost cen na R13 oraz cenę wbicia przedmiotu na poziom dsk4, uważam że to dobra cena i w poprzednim poście poparłem to stosownymi argumentami. Jeśli się mylę to proszę o równie stosowne kontrargumenty.
Paleryna została usunięta z zarzutów.
Wiem, że prawo do odwołania się od bana stałego mamy po upływie 30 dni, ale jesli lada chwila uda nam się ustalić, że zarzuty mocno stopniały, istnieje możliwość skrócenia tego okresu?

Na prawdę proszę o indywidualne podejście. Mieliście do czynienia z większymi cwaniaczkami, którzy używali wielu kont do pushowania swojego głównego etc. etc. Tutaj jest dwóch aktywnych graczy, ktorzy chcą kontynuować grę. Rothan to największa gadula w klanie, bez niego chłopaki z DM się zanudzą i też zaczną kończyć grę.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez NerioN: 07-06-2015 10:07.

06-06-2015 10:59 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej ho hej, robimy coś z tym?
Napisałem trochę wyjaśnień i zdałem bardzo ważne pytanie.
cytat:
Wiem, że prawo do odwołania się od bana stałego mamy po upływie 30 dni, ale jesli lada chwila uda nam się ustalić, że zarzuty mocno stopniały, istnieje możliwość skrócenia tego okresu?
10-06-2015 16:25 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
samo kupno i sprzedaż tego samego przedmiotu tej samej osobie za inną cenę (inne kamienie) może być uznane za pushing
były to też dwie ustawione aukcje

poza tym na 7 aukcji między wami 4 były niezgodne z regulaminem

ani sprzedający, ani kupujący nie zgłosił żadnej aukcji

ceny bandany też opieracie na aukcjach innych jakości przedmiotów i to sprzedanych o wiele wcześniej niż chociażby ta (+1) 0/0/2/1/10 z 2015-03-31 20:29:12 albo 0/0/0 /1/9 2015-04-07 08:03:50

nic też nie tłumaczy ceny kiltu


blokada jest słusznie nałożona
po 30 dniach możecie się odwołać do operatora


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-06-2015 16:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NerioN napisał(a)
Jeśli się mylę to proszę o równie stosowne kontrargumenty.


Wolałbym jednak użyć formy dialogu do komunikacji.
10-06-2015 20:09 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robimy coś z tym panowie?
24-06-2015 18:51 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko jest w pierwszym poście

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-06-2015 19:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
rothan_teskni
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2015
Postów: 6

Re: 56965, 53288 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam ponownie

nie mam sie juz do kogo odwolac .wiec moge jedynie prosic o skrocenie bana stalego jesli to wogule jest mozliwe .wydaje mi sie ze nasze przewinienie moglo byc ukarane banem na 14 dni i to bylaby kara sprawiedliwa .ban staly to kara wedlug mnie bardzo surowa ale jesli operator okaze sie wyrozumialy to naprewno ma mozliwosc skrocenia tego okresu.

juz tak bardzo tesknie za klanem ze normalnie spac nie moge.prosze o ponowne zastanowienie sie nad skroceniem a w zamian obiecuje nie sprawiac zadnych klopotow i zglaszac aukcje (myslalem ze nie ma znaczenia kto ja zglosi sprzedajacy kupujacy czy osoba postronna .ja tylko gralem i myslalem ze od regulowania cen jest operator a czy aukcja zgloszona czy nie to nie ma znaczenia calkowicie

z pokora prosze jeszcze raz o zlagodzenie wyroku
24-06-2015 20:22 rothan_teskni jest offline Szukaj postów użytkownika: rothan_teskni Dodaj rothan_teskni do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Roll Eyes

8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-06-2015 21:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
rothan_teskni
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2015
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziś mija 30 dni.tak w trakcie tych trzydziestu dni bana nie mogąc grać w bw oglądałem sobie posty na forum. Było wiele banow oznaczonych jako za pushing i ukaranych ban 7 dni. Nasza kara ban stały została po wielu dyskusjach nałożona za bandane a w zasadzie za jak to buc ujął pożyczkę ( czyli 2 aukcje,kilit i peleryne wyrzucił z zarzutów), widziałem posty gdzie aukcji było 10 a kara ban 7 dni.

W każdym razie kara choć surowa dała nam myślę nauczkę i mam nadzieję że na tym koniec .I jutro już będziemy mogli dołączyć do przyjaciół i cieszyć się razem z nimi naszym niezyciem

Pozdrawiam i proszę o zdjęcie bana

Proszę jeszcze raz o z zdjęcie bana

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rothan_teskni: 03-07-2015 22:14.

02-07-2015 07:07 rothan_teskni jest offline Szukaj postów użytkownika: rothan_teskni Dodaj rothan_teskni do Listy kontaktów
NerioN
Junior Member


Data rejestracji: 11-10-2013
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siemaneczko.

Minęło 30dni i przysługuje nam możliwość odwołania. Przyłączam się do prośby rothana. Na początku te aukcje wyglądały koszmarnie dla kogoś trzeciego, więc nałożenie bana stałego mogło wydawać się słuszne. Po naszych wyjaśnieniach i uszczupleniu listy zarzutów myślę, że odbimbanie 30 dni tęskniąc za bw jest wystarczającą karą i chętnie wróciłbym już do gry. Proszę o zdjęcie bana.
02-07-2015 16:21 NerioN jest offline Szukaj postów użytkownika: NerioN Dodaj NerioN do Listy kontaktów
rothan_teskni
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2015
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziś ponoć dopiero 30 dni minęło więc piszę jeszcze raz prośbę o zdjęcie bana
03-07-2015 22:16 rothan_teskni jest offline Szukaj postów użytkownika: rothan_teskni Dodaj rothan_teskni do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oba konta odblokowane

nakładam zakaz wymian handlowych między tymi kontami

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-07-2015 21:51 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
rothan_teskni
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2015
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę grzeczny obiecuję .. Dziękuję i pozdrawiam
04-07-2015 23:17 rothan_teskni jest offline Szukaj postów użytkownika: rothan_teskni Dodaj rothan_teskni do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 56965, 53288

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH