Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź patcha 1.7.1 ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (24): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zapowiedź patcha 1.7.1 ! 41 Ankieta - średnia ocena: 6,6841 Ankieta - średnia ocena: 6,68
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bellator napisał(a)
Maska strachu nie została znerfiona a całkowicie zniszczona. Trzeba będzie się potępić, 3 grozy, zasi3g i dmg. Miód malina...

Za to plus za pokazanie dni premium Smile

Najbardziej mi się podobają expy bez prkow. W końcu będzie można polować na blaszki bez zarabiania PR.

Edit:

Umag obrona postaci 6/4 na każdy lvl itp nie działają gdy jest słoneczny set założony. Umagicznie to nie przedmiot co za tym idzie słońce nie powinno zerowac obrony postaci. Słońce ma zapis że zeruje obronę wynikającą z przedmiotu. Umag nie jest przedmiotem a magią. Jedno drugie wyklucza.


nie... po prostu trzeba przyciąć potępa żeby nie był tak mocny jak maska obecnie, bardzo dobra zmiana maski

@Konrad
Zamierzacie coś zmienić z talizmanem PIEŚŃ KRWI? to przecież trochę parodia, że likwiduje efekt arkana...

__________________

11-08-2015 14:02 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)

dalej, musiałbym używać białej 2h żeby talizman był choć po części użyteczny, bo w białej 1h nie ma sensu, wpada do mnie dyst, ładuje mi kryta na twarz za 800 ja mu oddaje z 1h za 200? on mi kolejne 800 ja mu oddaje za 200? żeby tego użyć musiałbym mieć chyba z 2x tyle hp


mistrzu nie zapominaj, ze wciaz masz swoje zwykle ataki Wink

Mi jako wztowi zmiana sie bardzo podoba i za 3 do 7 lat pewnie tego uzyje ;p
11-08-2015 14:03 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

3. [Necro 1 i 2] Władca zwierząt otrzyma rasowy bonus: +10% ignorowania obrony.

4. [Moria] Wakizashi otrzyma +10% ignorowania obrony każdą bronią na poziomie doskonałym +5. Oznacza to, że mając 2x Wakizashi mamy 20% ignora na obie bronie.
5. [Moria] Piła łańcuchowa otrzyma +15% ignorowania obrony na poziomie doskonałym +5.

BWTeam


heh czyli mam rozumieć ,że na mori wz z rasy nie dostanie 10 % ignora ?
i te wartości z waki ^^ serio genialna zmiana ignor powinna dostać każda 1 h białą ,a nie waki i to jeszcze bonus na dsk5 ^^.

Patrząc jak palna lata z GOD mode ,a biała cały czas zlewaną to czysta kpina ,wprowadzając taka zmianę to wyobrażam sobie was z szyderczym uśmiechem plując białasom w twarz ^^

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

11-08-2015 14:04 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
raikiri napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)

3. [Necro 1 i 2] Władca zwierząt otrzyma rasowy bonus: +10% ignorowania obrony.

4. [Moria] Wakizashi otrzyma +10% ignorowania obrony każdą bronią na poziomie doskonałym +5. Oznacza to, że mając 2x Wakizashi mamy 20% ignora na obie bronie.
5. [Moria] Piła łańcuchowa otrzyma +15% ignorowania obrony na poziomie doskonałym +5.

BWTeam


heh czyli mam rozumieć ,że na mori wz z rasy nie dostanie 10 % ignora ?
i te wartości z waki ^^ serio genialna zmiana ignor powinna dostać każda 1 h białą ,a nie waki i to jeszcze bonus na dsk5 ^^.

Patrząc jak palna lata z GOD mode ,a biała cały czas zlewaną to czysta kpina ,wprowadzając taka zmianę to wyobrażam sobie was z szyderczym uśmiechem plując białasom w twarz ^^



moją propozycją było 20% dla waki i 30% dla piły
wtedy to miałoby sens, bo mimo że b.trudne do złożenia opłacałoby się

to co dali adm to jak zwykle (mój pomysł)/2 = głupota Big Grin

btw. no i baby na białej bez wspomagaczy mogą mieć zaraz 70-80% ignora xD
tylko facio biedaczysko musi się męczyć Big Grin

trza się przerobić na palnika :/ ni ma rady Big Grin
11-08-2015 14:09
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
4. [Moria] Wakizashi otrzyma +10% ignorowania obrony każdą bronią na poziomie doskonałym +5. Oznacza to, że mając 2x Wakizashi mamy 20% ignora na obie bronie.
5. [Moria] Piła łańcuchowa otrzyma +15% ignorowania obrony na poziomie doskonałym +5.

Wciąż bezużyteczne, nie kłopocz się kodowaniem. Raczej krycie własnej d(_._)y:
- 'mob ma 2000 defa, za duzo'
- 'wydaj tysiace kd na pile, bedzie mial tylko 1700'
cytat:
Konrad napisał(a)
8. [Wszystkie] Łaska Pana Ciemności. Każde pełne 100 pkt Łaski Pana Ciemności (łączna wartość założyciela KW) zwiększa szansę na rozegranie kolejnego poziomu KW o 1% (np mając łącznie 1000 pkt łpc, mamy 80% na zrobienie kolejnego poziomu kw).
9. [Wszystkie] Dodatkowe poziomy trudności na KW. Zmieniono system dobierania przeciwników dodatkowych w przypadku postaci przekraczających widełki lokacji. W przypadku zabierania ze sobą wielu mocnych graczy system będzie losował przeciwników dodatkowych z coraz to NIŻSZEGO progu trudności, a nie jak dotychczas maksymalnego dla danego gracza.


Jak najbardziej fajne zmiany, zobaczymy jak to losowanie pojdzie w praktyce, laska daje niewielki acz korzystny bonus.

cytat:
Konrad napisał(a)
10. [Wszystkie] Wprowadzono "uniwersalny" bilet na drugą mapę. Otrzymuje się go za pokonanie dowolnego przeciwnika z mapy pierwszej od Hydry począwszy. Bilet umożliwia jednorazowy wstęp na dowolną z pierwszych 8 lokacji drugiej mapy. Jeśli w momencie wejścia patcha gracz będzie miał przynajmniej jeden "stary" bilet, to otrzyma na start nowy.


Zdecydowanie za latwo, po co bylo te Kronosy gonic? Teraz osoby olewajace blachy beda mogly nadal klepac wendi na zmiane z druga lokacja. Btw bilety sie kumuluja? Jak pokonam 3 hydry pod rzad to mam 3 bilety czy wciaz jeden?

cytat:
Konrad napisał(a)
13. [Wszystkie] Dodana będzie opcja "no exp" dla ekspedycji - dobrowolna rezygnacja z doświadczenia i PR przez założyciela ekspedycji (zdobyte doświadczenie przepada - NIE jest rozdzielane między pozostałych uczestników ekspedycji).

Rzewny placz stat padderow z nekro wyczuwam.

cytat:
Konrad napisał(a)
17. [Wszystkie] Zmieniono talizman Lewiatan na +X do obrony za każde otrzymane NIE krytyczne obrażenia. Regeneracja nadal jest naliczana za otrzymane obrażenia KRYTYCZNE.


Słabo, naprawdę słabo... Dajecie sobie wmówić że def to zło, dlatego jak był bezużyteczny tak nadal będzie. Szkoda.
cytat:
Konrad napisał(a)
18. [Wszystkie] Zmieniono talizman Furia bestii. Szansa na kontratak występuje za każdym razem gdy gracz otrzyma obrażenia KRYTYCZNE (wcześniej niekrytyczne).

Zbyt łatwo... Teraz jakoś połowa trafień będzie się kończyła kontratakiem. Czy ten kontratak wlicza się do limitu ciosów postaci na rundę i tylko zaburza inicjatywę, czy to jakby dodatkowe ciosy z powietrza? Jeśli to drugie...

cytat:
Konrad napisał(a)
19. [Wszystkie] Zmieniono talizman Maska strachu na: każde X poziomów arkana Maska Kaliguli zwiększa obrażenia o 2. Gdzie X to kolejno 6, 5 , 4 oraz 3 dla kolejnych poziomów talizmanu.

Na plus jak najbardziej, nie będzie potworków z +600 dmg Wink
Ale, jak już tniecie Lewiatana bo za mocny, to gdzie druga maska?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 11-08-2015 14:12.

11-08-2015 14:11 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)

dalej, musiałbym używać białej 2h żeby talizman był choć po części użyteczny, bo w białej 1h nie ma sensu, wpada do mnie dyst, ładuje mi kryta na twarz za 800 ja mu oddaje z 1h za 200? on mi kolejne 800 ja mu oddaje za 200? żeby tego użyć musiałbym mieć chyba z 2x tyle hp


mistrzu nie zapominaj, ze wciaz masz swoje zwykle ataki Wink

Mi jako wztowi zmiana sie bardzo podoba i za 3 do 7 lat pewnie tego uzyje ;p


chłopie ataki zwykłe? ja miałem ich najwięcej na całym BW, przez wprowadzeniem epików zrobiłem 38 ataków tego w PvP bez umaga może dokonać tylko wzet (używając CB)

ale to było na pożyczonym EQ, wciąż nie wydropiłem leg dsk speeda a tylko tego mi brakuje mam szybkie PN w legendzie

ale co mi to daje? wciąż walki przegrywam mam 20 ataków w defie każdy po 200-250( brak mi kryta jeszcze do buildu, lepszych nocek i lepszego biżu mam leg db diamenty lewi) wpada do mnie dyst mający z 10 ataków

on ładuje mi kryty po 800 czyli jego 1 kryt to moje 4 ataki więc jakby tak policzyć to na jego 10 ataków przypada 40 moich ( o ile każdy jego cios będzie krytyczny) teraz doliczmy kontratak na który nie mam 100% a 60% na ostatnim poziomie i to tylko wtedy jak odpalę dziki szał (na areny musze wbijac w kocich) [Druga sprawa, że żeby mieć te 60% w PvP trzeba odpalić 60 dzikiego, ja odpalam go póki co 36 a mam leg dsk maske adrenaliny) więc naprawdę mam w PvP tylko 36% także na 10 twoich krytyków mi wpadają statystycznie 3,5 kontrataki każdą bronią (razem 7 w 1h)

ołłłłłł je tons of dmg

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 11-08-2015 14:29.

11-08-2015 14:13 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
alien_hell
Double Ace


Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 110
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie co ze zmianą/dodaniem czegoś do WZta na morii ? Jest to jedna postać, która nie ma arkana, którego siła rosła by wraz ze wzrostem siły postaci, chodzi mi o bonus %? De facto wcale nie wyciągnie największego dmg na broni białej jawna hipokryzja.
Łapacz - majtek % do HP
Kultek - minimum 5% dmg do 25% dmg na każdej broni.
Ssak - Szczęście - zwiększa maksymalny procent szansy na trafienie / uniknięcie ciosów - de facto zwiększając dmg i przeżycie,
WZ - CB - % dopałki spada wraz ze wzrostem lvla postaci ( zmiana stosunku +1 ataku do maksymalnej ilości ataków ) - chciałbym zaznaczyć, że chodzi tutaj tylko o broń białą - hipotetycznie wszystko na DSK5:
Szybkie PN 7*2=14 ataków
Szybkość 4 ataki
Mściwy 6 ataków
Śmiercionośny 4 ataki

razem 28 ataków + CB mamy 30 co nam da % boost 6,66% ... mówimy o End Game buildzie tylko do broni białej.

potępiony - tchnienie niby % do uników mało przydatne na high lvl (ale jest %) i do tego + do dmg przegania wszystko.

Drugie pytanko co z balansem, o którym wspominaliście pomiędzy opaską a bandaną - miał być rozwiązany talizmanami a póki co nic one nie zmieniły i przepaść jest ogromna - pytam odnośnie broni białej na WZ - jest to jedyna rasa co nie ma wyboru innej broni nic a nic chyba, że ktoś mi udowodni, że WZ osiągnie lepsze osiągi na innym rodzaju broni, wtedy się przyznam do błędu i powiem, że jest balans.
11-08-2015 14:14 alien_hell jest offline Szukaj postów użytkownika: alien_hell Dodaj alien_hell do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przestalibyscie kobinowac z jakimis bonusami za lpc, lepiej dac 100% na wylosowanie kolejnego poziomu a uciac repe/surowce do poziomu 1/2 lub 1/3 tego co jest teraz

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2015 14:16 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
10. [Wszystkie] Wprowadzono "uniwersalny" bilet na drugą mapę. Otrzymuje się go za pokonanie dowolnego przeciwnika z mapy pierwszej od Hydry począwszy. Bilet umożliwia jednorazowy wstęp na dowolną z pierwszych 8 lokacji drugiej mapy. Jeśli w momencie wejścia patcha gracz będzie miał przynajmniej jeden "stary" bilet, to otrzyma na start nowy.


Zdecydowanie za latwo, po co bylo te Kronosy gonic? Teraz osoby olewajace blachy beda mogly nadal klepac wendi na zmiane z druga lokacja. Btw bilety sie kumuluja? Jak pokonam 3 hydry pod rzad to mam 3 bilety czy wciaz jeden?



Wciąż jeden. Było to już pisane. Kronosy dają ci wstęp na wszystkie lokacje od 1-8. Bez jednorazowych biletów. "Zaliczenie" expy z 1 mapy daje tylko jednorazówkę. Potem musisz klepać znowu wendola by wejść na coś za co nie masz np blachy na II mapie.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

11-08-2015 14:18 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

generalnie silniki necro i moria roznia sie juz tak bardzo, ze robienie wspolnych efektow talizmanow dla obu typow to jest bezsens

nei da sie tak naciagnac materialu zeby wszedzie bylo ok

gdzies naciagniesz w innym miejscu braknie


a balans broni po tym patchu nie zmienia sie wogole, palna to jedyny wybor

smiech
11-08-2015 14:20 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Alexander82
Member


Data rejestracji: 27-04-2009
Postów: 34
Klan: RTS FUN
Kraina: Moria III

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tym waki to jakaś kpina...Frown

tylko tyle w temacie..

Pzdr.
11-08-2015 14:22 Alexander82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alexander82 Dodaj Alexander82 do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie kombinować z podstawami w białej 1h i zmuszać do przeklejania pnek w waki co jest pomysłem generalnie słabym xD

Dodać do legendarnych 1h efekt 15% ignora i będzie idealnie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _KING_: 11-08-2015 14:24.

11-08-2015 14:24 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
LoBoToM81
Triple Ace


images/avatars/avatar-18838.jpg

Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 192

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Azur napisał(a)
13. [Wszystkie] Dodana będzie opcja "no exp" dla ekspedycji - dobrowolna rezygnacja z doświadczenia i PR przez założyciela ekspedycji (zdobyte doświadczenie przepada - NIE jest rozdzielane między pozostałych uczestników ekspedycji).

Moge prosic o wytlumaczenie tego punktu? Bo nie za bardzo kumam w jakim celu to wprowadzacie.


To ukłon w kierunku Necrowych "droperów", którym nie w smak bijanie kolejnych leveli. Po prostu za ekspę będzie można zdobyć drop, blachę czy runę a nie podbijać sobie lvl.

__________________
R18: Paker-O
11-08-2015 14:24 LoBoToM81 jest offline Szukaj postów użytkownika: LoBoToM81 Dodaj LoBoToM81 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
raikiri napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)

3. [Necro 1 i 2] Władca zwierząt otrzyma rasowy bonus: +10% ignorowania obrony.

4. [Moria] Wakizashi otrzyma +10% ignorowania obrony każdą bronią na poziomie doskonałym +5. Oznacza to, że mając 2x Wakizashi mamy 20% ignora na obie bronie.
5. [Moria] Piła łańcuchowa otrzyma +15% ignorowania obrony na poziomie doskonałym +5.

BWTeam


heh czyli mam rozumieć ,że na mori wz z rasy nie dostanie 10 % ignora ?
i te wartości z waki ^^ serio genialna zmiana ignor powinna dostać każda 1 h białą ,a nie waki i to jeszcze bonus na dsk5 ^^.

Patrząc jak palna lata z GOD mode ,a biała cały czas zlewaną to czysta kpina ,wprowadzając taka zmianę to wyobrażam sobie was z szyderczym uśmiechem plując białasom w twarz ^^



moją propozycją było 20% dla waki i 30% dla piły
wtedy to miałoby sens, bo mimo że b.trudne do złożenia opłacałoby się

to co dali adm to jak zwykle (mój pomysł)/2 = głupota Big Grin

btw. no i baby na białej bez wspomagaczy mogą mieć zaraz 70-80% ignora xD
tylko facio biedaczysko musi się męczyć Big Grin

trza się przerobić na palnika :/ ni ma rady Big Grin


Wogole pomysl z bonusem akurat dla pily jest tak trafny jak zabranie ze soba noża na strzelanine na ulicy

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
11-08-2015 14:26 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
Nie kombinować z podstawami w białej 1h i zmuszać do przeklejania pnek w waki co jest pomysłem generalnie słabym xD

Dodać do legendarnych 1h efekt 15% ignora i będzie idealnie.


w legendzie masz juz kryta i unik - Do podstawy lepiej wrzucić ,ale każdej ,a nie waki patrząc na ilości defa mobów ...

edit. literówka

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez raikiri: 11-08-2015 14:28.

11-08-2015 14:27 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Konrad

Co z umagami przypisanymi do postaci?
11-08-2015 14:41 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to teroz pily z loteri dostana jeszcze wiekszego kopa Big Grin pomysleliscie rowno gratuluje...Zmiany na + z tym kw ale jeszcze co ze zmiana statow mobkow z 2 mapy? Dzisiej bylech na nowej...2 rundy i po 4 chopa :|
11-08-2015 14:42 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Neron126
Newbie


Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 7
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to super grając łm palniakiem zostaje mi się potępić Big Grin

Dajmy że wbiję 100 arkana maska kaliguli, to daje mi na najlepszym (4) poziomie talizmanu około 66dmg, przy czym potęp wbije dajmy 50 nocnego łowcy i na najlepszym (4) poziomie talizmanu szpony nocy ma 150dmg + dodatkowo 50 sposta do zasięgu i jeszcze % na aktywacje grozy.

Nie mam pytań....
11-08-2015 14:46 Neron126 jest offline Szukaj postów użytkownika: Neron126 Dodaj Neron126 do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogolnie patch na + ale grubo przesadzona zmiana talizmanu lapacza.

Porownanie z arkanami potepa:

50 Nocny Łowca - 150 dmg + 50 sposta + szansa na groze
100 Maska Kaliguli - 66 dmg + 100 wplywow

Wiec ogolnie nie ma porownania, masakryczna przewaga po stronie potepa...

Proponowalbym przjrzec jeszcze raz talizmany powiazane z arkanami i zbalansowac je razem, zeby trzymaly podobny poziom uzytecznosci.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



11-08-2015 14:49 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Tehrror
Triple Ace


Data rejestracji: 27-03-2015
Postów: 191
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sugestii kilka szczęśliwego wampirka:

ignor dla broni białej: +2% na dsk1, +4% na dsk2, +6% na dsk3, +9% na dsk4 i +12% na dsk5 (działa dla każdej broni; działa dla 1h i 2h)

modyfikacja Cienia Bestii: działa jak dotychczas, jednak powyżej 50lvl daje 0,5% na kontratak po każdym uniku, max 35%

Zmiana u Zabójcy: zamiast śmiesznego +1%/8lvl mnożnika kryta: +1%/8lvl ignorowania defa



(grzecznie i uniżenie proszę o hejtSmile )

PS: będzie wcześniej podana data update?

__________________
"Jego zdaniem ludzie istnieli tylko w dwóch pozycjach. Kobieta leżąca na plecach i facet na brzuchu, nie oddychając." ~ Ghrom

r17 ~ Tehrror
11-08-2015 14:50 Tehrror jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehrror Dodaj Tehrror do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brzoza napisał(a)
No to teroz pily z loteri dostana jeszcze wiekszego kopa Big Grin pomysleliscie rowno gratuluje...Zmiany na + z tym kw ale jeszcze co ze zmiana statow mobkow z 2 mapy? Dzisiej bylech na nowej...2 rundy i po 4 chopa :|


moria, nie nekro...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2015 14:52 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sceptog napisał(a)
Ogolnie patch na + ale grubo przesadzona zmiana talizmanu lapacza.

Porownanie z arkanami potepa:

50 Nocny Łowca - 150 dmg + 50 sposta + szansa na groze
100 Maska Kaliguli - 66 dmg + 100 wplywow

Wiec ogolnie nie ma porownania, masakryczna przewaga po stronie potepa...


taaa
jednemu dajesz 50x30 = 1500 krwi a drugiemu tylko 100x10 = 1000 krwi i płaczesz że jest źle?

daj im tyle samo:
50 Nocnego łowcy = 150dmg + 50sposta + szansa na groze
150 maski kaliguli = 100dmg + 150 wpływów


chyba dużo lepiej to wygląda, co nie? :>

no chyba że chodzi ci o nekro, ale tego nie określiłeś Tongue
ale tam po prostu nocny łowca powinien być w cenie 30 pkt za arkan

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 11-08-2015 14:58.

11-08-2015 14:56
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Witajcie,

poniżej znajdzecie informację o nadchodzącym patchu oraz kolejnych planowanych zmianach.

Patch 1.7.1
Termin wydania: II połowa sierpnia 2015 (jeśli się uda, to w przyszłym tygodniu).


2. [Necro 1] Zgodnie z wolą większości ankietowanych, arkana Krew życia będą regenerowały maksymalnie (5 * poziom postaci) pkt życia na rundę (np dla 100 poziomu max 500 hp na rundę).


Beznadziejna decyzja!!! Roll Eyes Może zrób Konrad ankietę czy powinniście zatrudnić jeszcze ze 2 programistów bo sami nie ogarniacie już tej gry i idziecie na łatwiznę ucinając coś co powinno być zmienione jedynie na arenach. Jestem przekonany na 100%, że "zgodnie z wolą większości ankietowanych" byś się zastosował. Wink

Konrad ty naprawdę nie ogarniasz tej gry czy robisz takie "poprawki" tylko dlatego bo nie wiesz jak z tego wybrnąć? Poleciałeś na łatwiznę robiąc ankietę w której kultyści nie mieli nic do powiedzenia bo jest ich zbyt mało na serwerze. Obetniesz regen po całości wiedząc, że powinien być on poprawiony jedynie w arenach? Brawo!

Wasz olewający stosunek do tej rasy bije wszelkie rekordy.

Co mi po regenie max 500pkż na rundę skoro np: łapacz walnie mi majestatem 15? zostanie mi życia ile? Śmiech na sali... Daliście im jeszcze 200 obrony w talizmanie wiedząc, że już dzisiaj kultyści ich nie przechodzą bo zadają demonami obrażenia po 2pkż. Kolejne brawo.

Upośledziłeś kultystę na r1. Krew życia będzie kolejny raz bezużytecznym arkanem.
Żar Krwi jest niczym innym jak kpiną. ( dno waszego pomysłu na siłę wciśnięty którego nikt nie chciał i nikt nie używa)
Jeśli robisz grę tak bym jako kultysta był zmuszony korzystać jedynie z kocich ścieżek to śmiem twierdzić, że powinieneś zapewnić mi możliwość zmiany rasy na inną.


Oszukałeś mnie i innych pisząc nam kiedyś, że kultysta jest rasą uniwersalną.
Kłamstwo i tyle.
Jako palna nie mamy szans z rasowymi palniakami a jako białasy smyramy innych epickimi demonami tak że śmiać się chce.

Napisz dlaczego olewasz graczy na r1 grających kultystami. Dlaczego nie chcecie nam dać np omijania obrony zamiast zrypanej KŻ lub ŻK? Zabierzcie oba arkana a dajcie nam coś co normalnie pozwoli używać broni demonicznej pod którą ta rasa została stworzona.


Dno i kupa mułu w waszym wykonaniu wyszła.

Nie dbacie o graczy i o to by gra była sprawiedliwa z punktu widzenia każdej rasy.

Bo po co coś zmienić kiedy można obciąć? Z takim podejściem dosięgniecie dna które już jest bardzo blisko.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 11-08-2015 14:59.

11-08-2015 14:57 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Neron126
Newbie


Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 7
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
Sceptog napisał(a)
Ogolnie patch na + ale grubo przesadzona zmiana talizmanu lapacza.

Porownanie z arkanami potepa:

50 Nocny Łowca - 150 dmg + 50 sposta + szansa na groze
100 Maska Kaliguli - 66 dmg + 100 wplywow

Wiec ogolnie nie ma porownania, masakryczna przewaga po stronie potepa...


taaa
jednemu dajesz 50x30 = 1500 krwi a drugiemu tylko 100x10 = 1000 krwi i płaczesz że jest źle?

daj im tyle samo:
50 Nocnego łowcy = 150dmg + 50sposta + szansa na groze
150 maski kaliguli = 100dmg + 150 wpływów


chyba dużo lepiej to wygląda, co nie? :>

no chyba że chodzi ci o nekro, ale tego nie określiłeś Tongue
ale tam po prostu nocny łowca powinien być w cenie 30 pkt za arkan


Chodzi o Necro v2 tam nocny łowca kosztuje 20 krwi a nie 30....
11-08-2015 14:58 Neron126 jest offline Szukaj postów użytkownika: Neron126 Dodaj Neron126 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sceptog napisał(a)
Ogolnie patch na + ale grubo przesadzona zmiana talizmanu lapacza.

Porownanie z arkanami potepa:

50 Nocny Łowca - 150 dmg + 50 sposta + szansa na groze
100 Maska Kaliguli - 66 dmg + 100 wplywow

Wiec ogolnie nie ma porownania, masakryczna przewaga po stronie potepa...

Proponowalbym przjrzec jeszcze raz talizmany powiazane z arkanami i zbalansowac je razem, zeby trzymaly podobny poziom uzytecznosci.


+ dodatkowo 50 sposta do zasięgu i jeszcze % na aktywacje grozy.

Czekam jeszcze na nerf majestatu wobec tego!

__________________
R14 : Brzydall
11-08-2015 15:02 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10. [Wszystkie] Wprowadzono "uniwersalny" bilet na drugą mapę. Otrzymuje się go za pokonanie dowolnego przeciwnika z mapy pierwszej od Hydry począwszy. Bilet umożliwia jednorazowy wstęp na dowolną z pierwszych 8 lokacji drugiej mapy. Jeśli w momencie wejścia patcha gracz będzie miał przynajmniej jeden "stary" bilet, to otrzyma na start nowy.

Już ktoś pisał, powinno być na następną lokację po lokacji którą masz już otwartą a nie na all 1-8 tak jak za Kronka. Uszanujmy graczy co postarali się o Medal za Kronosa.

P.S. dla wszystkich co mi zaraz pojadą, nie mam medalu bo wolałem bić Wendolki.
11-08-2015 15:06 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heheszki jak czytam te placze o potepa jakie to niesprawiedliwe, ze dostal wiecej dmg od lapacza. Gdzie byliscie kiedy potep odstawal w hp i dmg od poczatku powstania rasy? Chcecie rownego boosta z talizmanow, ale tego ze potep bez talizmanow jest daleko w tyle pod wzgledem hp i dmg to juz nie widzicie. Nikt wam nie karze uzywac tego talizmanu a zachowujecie sie jakby to przymus byl. Mozecie wbijac normalnie majestat, cichego lowce, ziza i ambicje i z dmg wyjdziecie podobnie.

Przykladowe obliczenia:
Potep rewolwerowiec ze zwyklym atakiem po 500 i talizmanem klasowym bedzie robil kryta 1040
LM rewolwerowiec ze zwyklym atakiem po 500 i talizmanem cichy lowca bedzie robil 1050.

Wiec przestancie plakac jak dzieci bo wyciagniecie ten sam dmg i to na talizmanie 3 poziomu utrzymujac przy tym hp z majestatu.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Azur: 11-08-2015 15:51.

11-08-2015 15:10 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
cytat:
Sceptog napisał(a)
Ogolnie patch na + ale grubo przesadzona zmiana talizmanu lapacza.

Porownanie z arkanami potepa:

50 Nocny Łowca - 150 dmg + 50 sposta + szansa na groze
100 Maska Kaliguli - 66 dmg + 100 wplywow

Wiec ogolnie nie ma porownania, masakryczna przewaga po stronie potepa...

Proponowalbym przjrzec jeszcze raz talizmany powiazane z arkanami i zbalansowac je razem, zeby trzymaly podobny poziom uzytecznosci.


+ dodatkowo 50 sposta do zasięgu i jeszcze % na aktywacje grozy.

Czekam jeszcze na nerf majestatu wobec tego!


Tak, powinni obciąć jeszcze bonus rasowy te 10% uniku, za dużo, od tego są evo i te 10 szczęścia, po co to ŁM, niech ŁM ma minus 20 do trafienia i minus 10% szans na krytyka. To tak za karę, bo kiedyś dawno temu [za górami i lasami] był najlepszą rasą, niech upodlą wszystkich ŁM do dna. Zmienić maskę adonisa na + wygląd i dać im zamiast defa + 0,1% szans na dodatkowy przedmiot na wyprawie za każdy poziom arkana, haha, ŁM będzie miał jakieś +3-4% i będzie płakał. Tymczasem dalsze pakowanie WZ, Potępa, zmieńcie coś u Ssaka, bo z rasy no.1 spadł na 3 miejsce na równi z Kultkiem.

Paranoja z tym co dostał potępiony, już teraz nie ma innej ścieżki gry dla palnego, bo nie sięgnie mobów po 300 sposta bez nocnego łowcy [nawet z talizmanem], a jaki dmg - wow! I to ma być ta "zmiana" to jest żenujące, ludzie zmienią rasę na potępionego i znowu coś namieszają w talizmanach potępionego. W tej grze najlepiej nic nie robić, bo wszelkie decyzje osłabiają naszą postać, stanie na 1-25 lvl i zbieranie złomu to chyba najlepszy etap w grze, potem już tylko i wyłącznie rozczarowanie.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
11-08-2015 15:11 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Zedarius
Member


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z tym co napisał Azur... zawsze potepiony byl daleko w tyle w porownaniu do innych ras wiec nareszcie pojawia sie dla nas jakas perspektywa... a i tak bedzie placz ze w koncu troche nas zrehabilitowano Tongue

Co do broni białej to niestety uważam że rozwiazaniem jest raczej dac ignora w wysokości 20% dla 1h i 30% dla 2h ale na expedycje z 2 mapy Smile bedzie to bardziej sprawiedliwe pod wzgledem pvp Smile
11-08-2015 15:15 Zedarius jest offline Szukaj postów użytkownika: Zedarius Dodaj Zedarius do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Konrad

21. [Wszystkie – planowany] Rozważamy także dodanie dla serwerów Necro 1 oraz 2 bonusu dla broni legendarnych 1-ręcznych w postaci:
zwykłe - +1% ignorowania obrony za każde 40 pkt siły
dobre - +1% ignorowania obrony za każde 30 pkt siły
doskonałe - +1% ignorowania obrony za każde 20 pkt siły
oraz epickie - +1% ignorowania obrony za każde 20 pkt siły


To jeszcze przy okazji pomyślcie nad bonusem dla lekkiego dystansu bo jest to obecnie jedyny rodzaj broni jaki nie dostaje dmg z statystyk postaci poza + obrażeń. Nawet nie ma zadnego rodzaju ignorowania obrony.



A jeżeli ktoś nie widzi różnicy miedzy biletem uniwersalnym na lokacje 1-8 a stałym wejściem na mapę 2 za zabicie kronosa to juz trudno ....
11-08-2015 15:30 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Strony (24): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź patcha 1.7.1 !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH