Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź patcha 1.7.1 ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (24): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zapowiedź patcha 1.7.1 ! 41 Ankieta - średnia ocena: 6,6841 Ankieta - średnia ocena: 6,68
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archon napisał(a)
10. [Wszystkie] Wprowadzono "uniwersalny" bilet na drugą mapę. Otrzymuje się go za pokonanie dowolnego przeciwnika z mapy pierwszej od Hydry począwszy. Bilet umożliwia jednorazowy wstęp na dowolną z pierwszych 8 lokacji drugiej mapy. Jeśli w momencie wejścia patcha gracz będzie miał przynajmniej jeden "stary" bilet, to otrzyma na start nowy.

Już ktoś pisał, powinno być na następną lokację po lokacji którą masz już otwartą a nie na all 1-8 tak jak za Kronka. Uszanujmy graczy co postarali się o Medal za Kronosa.

P.S. dla wszystkich co mi zaraz pojadą, nie mam medalu bo wolałem bić Wendolki.


nie zartuj, bez blachy za kronka co 2dni musisz isc zdobyc bilet, wiec i tak ktos z blacha za kronka jest do przodu

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2015 15:32 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
rapier
Lord


images/avatars/avatar-24861.jpg

Data rejestracji: 25-09-2008
Postów: 364
Klan: PINK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: ByDGoszcz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chociaż sam uniwersalny bilet moglibyście wprowadzić już teraz jako patch 1.7a, to największa bolączka i naprawdę wiele by to zmieniło.

__________________
R6-rapier
R7-rapier
11-08-2015 15:44 rapier jest offline Szukaj postów użytkownika: rapier Dodaj rapier do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja powiem tak , poza biletem uniwersalnym qpa mułu przykryta stertą trocin , lm znerfiony mimo iż nikt nie miał jak sprawdzić talizman no bo po co dać graczom aktywne talizmany lvl 4 i niech sprawdzą co i na jakim buildzie śmiga , co do morii myślę że dla tak banalnego serwera powinny być osobno tematy bo płaczą że kronosa solować nie mogą :/ i straszny zamęt się robi gdy w jednym temacie piszą 2 światy.

Może najpierw pokażcie co aktualne talizmany potrafią a potem balans jakiś bo realia prostej morii ni jak się mają do serwera hard typu necro v1 i v2

aktualnie blacha za kronosa na necro wymaga kosmos wysiłku, nic nie da tu bezmyślne lvlowanie, i łapanie zasięgu na ldsk +5

co do braku xp za expy jak najbardziej można w końcu samarycić expy gdy np wystawiłem item na sell a za 30k mam lvl parzysty i prki ze sprzedaży wole wciepać w trening i liczyć że szczęśliwie na parzystym nam doda trenowany stat.

najważniejszym balansem są expy z 2 mapy i ogarnięcie tego gdyż moby mają staty jak na morii a bronie niestety nie więc albo niech bronie mają taką dopałe jak na morii albo niech moby będą pod necro

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
11-08-2015 15:48 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nie ma w planach obcięcia Łapaczowi maski władzy?
Przecież te przebrzydłe psy będą po 200 defa odpalać w obronie! Toż to SZOK!
Piły z loterii nawet ich nie zarysują!
Jechać z nerfem drugiej maski i przyciąć do max 50 defa!!!

__________________
R14 : Brzydall
11-08-2015 15:48 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
rapier
Lord


images/avatars/avatar-24861.jpg

Data rejestracji: 25-09-2008
Postów: 364
Klan: PINK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: ByDGoszcz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A te nowe evo mam nadzieję będą miały gratis ignor obrony min 20%? Bo inaczej to necro tą 2 mapę będzie oglądać tylko na raportach z morii Big Grin

__________________
R6-rapier
R7-rapier
11-08-2015 15:57 rapier jest offline Szukaj postów użytkownika: rapier Dodaj rapier do Listy kontaktów
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze i najwazniejsze:
NIE powinniscie w jednym temacie wypisywac zmian zarowno do Necro jak i Morii, bo to sa dwie rozne gry aktualnie. Nalezy zrobic dwa subfora, gdzie beda omawiane zmiany dla tych krain oddzielnie. Teraz w jednym temacie sie wypowiadaja ludzie odnosnie dwoch roznych rzeczy i jest po prostu burdel na kolkach.
Dobieranie bonusow w talizmanach jak i same efekty talizmanow powinny byc rozne dla Necro i Morii, bo sa to calkiem inne realia. TU brakuje czegos, co nest TAM w nadmiarze i odwrotnie. Same wartosci % nic nie zmieniaja.

Po drugie, mniej wazne:
MORIA:
Zmiana z pila to smiech na sali. Miliardy kamieni w zamian za gowniany efekt. Gratulacje pomyslu.
Zmiana z biletami wtepu calkiem, calkiem - ale bym wprowadzil widelki ze bilet jest na lokacje +/- 1 za wykonana.
Furia oczywiscie znowu przekombinowana. Ludzie wam podaja doskonale rozwiazania w postach, to nie... my wiemy lepiej i zrobimy tak jak nam sie podoba. A ze bedzie to znowu takie same gowno jak poprzednio, to juz w nosie mamy. Poplacza na forum, to obiecamy uciac majestat i sie zamkna.

__________________
r5: jamik
11-08-2015 16:05 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widzę ucięcie talizmanu ŁM (w porównaniu do potępa), to już wiem, że dobrze zrobiłem, że olałem kupowanie premki itp. Tak gram ŁM i przynajmniej mnie ta zmiana nie irytuje. Big Grin

__________________
r3/r4 TRaiNe
11-08-2015 16:11 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Kuuuba
Lord


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 357

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również mam nadzieję na jakiś ignor obrony w nowych ewolucjach bo w runach niestety za dużo go nie ma.

__________________
R14: Blomkvist
11-08-2015 16:12 Kuuuba jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuuuba Dodaj Kuuuba do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Azur napisał(a)
Heheszki jak czytam te placze o potepa jakie to niesprawiedliwe, ze dostal wiecej dmg od lapacza. Gdzie byliscie kiedy potep odstawal w hp i dmg od poczatku powstania rasy? Chcecie rownego boosta z talizmanow, ale tego ze potep bez talizmanow jest daleko w tyle pod wzgledem hp i dmg to juz nie widzicie. Nikt wam nie karze uzywac tego talizmanu a zachowujecie sie jakby to przymus byl. Mozecie wbijac normalnie majestat, cichego lowce, ziza i ambicje i z dmg wyjdziecie podobnie.

Przykladowe obliczenia:
Potep rewolwerowiec ze zwyklym atakiem po 500 i talizmanem klasowym bedzie robil kryta 1040
LM rewolwerowiec ze zwyklym atakiem po 500 i talizmanem cichy lowca bedzie robil 1050.

Wiec przestancie plakac jak dzieci bo wyciagniecie ten sam dmg i to na talizmanie 3 poziomu utrzymujac przy tym hp z majestatu.



GRAŁEM Łapaczem 7 lat . -> Samograj , praktycznie sprzet pvp niepotrzebny jak masz sygnety lanuch x 2 i deserta to majestat odwalal wiekszosc roboty Smile na ekspach mialem przezywalnosc 100% -> test sposta Wink

Aktualnie dostałem potepionego snajpera <- i tu sie zaczyna ciekawie robic , zeby wykonac dziennie 16 atakow musialem 2godziny scanowac ludzi , arkany sa drogie wiec w pvp za duzo ich nie dam . Ja osobiscie nie widze jakiegos koks wzmocnienia bo albo sobie dam zycie albo dmg i SZANSE na groze ludzie to jest 25 % czyli na 100 eksp niby 25 x wejdzie groza ...

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
11-08-2015 16:16 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MORIA
Małe pytanie, gdzie byli ludzie używający broni białej 2h, kiedy to dystans dostawał boosta i musiał sobie nową broń skleić? Niby broń broni nie równa, ale z wbijaniem różnie bywa, tak czy siak jest to dodatkowy koszt.
Dlaczego arkana łapacza są porównywane z arkanami potępa? Przecież one nie dają tego samego, więc efekt końcowy będzie zawsze różny
Potęp dostaje sposta, w pvp ssie, na ekspach zasięg, bardzo przydatny, łapacz odwrotnie, może łapacz ma być koksem w pvp, mimo iż na ekspach radzi sobie świetnie.
Czemu WZ nie pluje się że jego skóra da mu garstkę hp w pvp, a łapacz dostanie więcej hp i jeszcze większy bonus z talizmanu?
Czy ta gra sprowadza się już tylko do jednego?
Macie za cel wbicie top dmg na ekspie?
A później jeden z drugim kończy grę, bo jest nudna, nie można myśleć jednowymiarowo.
Jeśli ktoś zamierza tylko narzekać, to może lepiej niech nie spamuje, tylko się weźmie za liczenie czy dokładniejszą analizę, zamiast pisać ,,głupie'' czy ,,dno'', przedstawiając przy okazji jakieś śmieszne argumenty, że teraz ich rasa czy arkana są poszkodowane.

Zmiany na duży +, mi osobiście się bardzo podobają.
11-08-2015 16:48 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
cytat:
Azur napisał(a)
Heheszki jak czytam te placze o potepa jakie to niesprawiedliwe, ze dostal wiecej dmg od lapacza. Gdzie byliscie kiedy potep odstawal w hp i dmg od poczatku powstania rasy? Chcecie rownego boosta z talizmanow, ale tego ze potep bez talizmanow jest daleko w tyle pod wzgledem hp i dmg to juz nie widzicie. Nikt wam nie karze uzywac tego talizmanu a zachowujecie sie jakby to przymus byl. Mozecie wbijac normalnie majestat, cichego lowce, ziza i ambicje i z dmg wyjdziecie podobnie.

Przykladowe obliczenia:
Potep rewolwerowiec ze zwyklym atakiem po 500 i talizmanem klasowym bedzie robil kryta 1040
LM rewolwerowiec ze zwyklym atakiem po 500 i talizmanem cichy lowca bedzie robil 1050.

Wiec przestancie plakac jak dzieci bo wyciagniecie ten sam dmg i to na talizmanie 3 poziomu utrzymujac przy tym hp z majestatu.



GRAŁEM Łapaczem 7 lat . -> Samograj , praktycznie sprzet pvp niepotrzebny jak masz sygnety lanuch x 2 i deserta to majestat odwalal wiekszosc roboty Smile na ekspach mialem przezywalnosc 100% -> test sposta Wink

Aktualnie dostałem potepionego snajpera <- i tu sie zaczyna ciekawie robic , zeby wykonac dziennie 16 atakow musialem 2godziny scanowac ludzi , arkany sa drogie wiec w pvp za duzo ich nie dam . Ja osobiscie nie widze jakiegos koks wzmocnienia bo albo sobie dam zycie albo dmg i SZANSE na groze ludzie to jest 25 % czyli na 100 eksp niby 25 x wejdzie groza ...


My o kupie ty o d.... ŁM na Morii i ŁM na Necro to coś zupełnie innego, polecam ci pograć łm na desertach na necro baranku kochany. Ten temat jest spamowiskiem, gdy Necro i Moria gadają niby o tym samym, a różnica jest taka jak moje pierwsze zdanie.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
11-08-2015 16:48 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
MORIA
Małe pytanie, gdzie byli ludzie używający broni białej 2h, kiedy to dystans dostawał boosta i musiał sobie nową broń skleić?


porównywanie białej 2h do dystansu -> hahahahahaaaaaa
dystans ma tylko sufy (8 w tym 4 grywalne)
biała ma i prefy (21 w tym 2 grywalne dla h.lvl) i sufy (18 w tym 2 grywalne dla h.lvl)

porównanie w %?
dystans ma 50% grywalnych sufów i nie musi robić prefów bo ich nie ma
biała 2h ma 9% grywalnych prefów i musi kombinować sufy z których tylko 11% jest grywalne

cudownie, prawda?
no i jeszcze dystans pojedzie w noża do rzucania
biała 2h musi jechać w najwyższe podstawy czyli katane/piłe

widzisz różnicę?
jak nie to kup okulary
chociaż w sumie lornetka więcej by ci dała skoro takich byków nie widzisz Big Grin

wbijanie to naprawdę prestka dla dystansa
nie idzie ci?
a co za problem porobić 16 kopii noża i połączyć je na dsk5?
zrób 16 leg. demonicznych/zwinnych katan/pił samobójcy/krwiopijcy to pogratuluję

na kilkadziesiąt lat masz zajęcie ^^
11-08-2015 16:59
Trunks
Triple Ace


images/avatars/avatar-19454.gif

Data rejestracji: 24-11-2006
Postów: 212
Klan: City of Phoenix :F
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Jelenia Góra

RE: Zapowiedź patcha 1.7.1 ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Witajcie,

poniżej znajdzecie informację o nadchodzącym patchu oraz kolejnych planowanych zmianach.

Patch 1.7.1
Termin wydania: II połowa sierpnia 2015 (jeśli się uda, to w przyszłym tygodniu).


2. [Necro 1] Zgodnie z wolą większości ankietowanych, arkana Krew życia będą regenerowały maksymalnie (5 * poziom postaci) pkt życia na rundę (np dla 100 poziomu max 500 hp na rundę).


Beznadziejna decyzja!!! Roll Eyes Może zrób Konrad ankietę czy powinniście zatrudnić jeszcze ze 2 programistów bo sami nie ogarniacie już tej gry i idziecie na łatwiznę ucinając coś co powinno być zmienione jedynie na arenach. Jestem przekonany na 100%, że "zgodnie z wolą większości ankietowanych" byś się zastosował. Wink

Konrad ty naprawdę nie ogarniasz tej gry czy robisz takie "poprawki" tylko dlatego bo nie wiesz jak z tego wybrnąć? Poleciałeś na łatwiznę robiąc ankietę w której kultyści nie mieli nic do powiedzenia bo jest ich zbyt mało na serwerze. Obetniesz regen po całości wiedząc, że powinien być on poprawiony jedynie w arenach? Brawo!

Wasz olewający stosunek do tej rasy bije wszelkie rekordy.

Co mi po regenie max 500pkż na rundę skoro np: łapacz walnie mi majestatem 15? zostanie mi życia ile? Śmiech na sali... Daliście im jeszcze 200 obrony w talizmanie wiedząc, że już dzisiaj kultyści ich nie przechodzą bo zadają demonami obrażenia po 2pkż. Kolejne brawo.

Upośledziłeś kultystę na r1. Krew życia będzie kolejny raz bezużytecznym arkanem.
Żar Krwi jest niczym innym jak kpiną. ( dno waszego pomysłu na siłę wciśnięty którego nikt nie chciał i nikt nie używa)
Jeśli robisz grę tak bym jako kultysta był zmuszony korzystać jedynie z kocich ścieżek to śmiem twierdzić, że powinieneś zapewnić mi możliwość zmiany rasy na inną.


Oszukałeś mnie i innych pisząc nam kiedyś, że kultysta jest rasą uniwersalną.
Kłamstwo i tyle.
Jako palna nie mamy szans z rasowymi palniakami a jako białasy smyramy innych epickimi demonami tak że śmiać się chce.

Napisz dlaczego olewasz graczy na r1 grających kultystami. Dlaczego nie chcecie nam dać np omijania obrony zamiast zrypanej KŻ lub ŻK? Zabierzcie oba arkana a dajcie nam coś co normalnie pozwoli używać broni demonicznej pod którą ta rasa została stworzona.


Dno i kupa mułu w waszym wykonaniu wyszła.

Nie dbacie o graczy i o to by gra była sprawiedliwa z punktu widzenia każdej rasy.

Bo po co coś zmienić kiedy można obciąć? Z takim podejściem dosięgniecie dna które już jest bardzo blisko.


Pięknie wypunktowane, jak dla mnie możecie usunąć tą rasę całkowicie, a graczom dać wybór jednej z pozostałych 4... Kult stał sie pośmiewiskiem na r1... Uniwersalną rasą był kult max teraz gdy jako palaniak kultysta mógł latać z krwią... a teraz już mogę o tym zapomnieć i znowu rozbudowywać bulid pod biała która i tak ssie na r1...

Czekam na kolejne upgrade dla innych ras...

Nam obciąłeś po całości arkany a LM majka ledwo smyknąłeś... Gratulacje... 500hp to śmiech na sali.

__________________

r1:Trunks

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trunks: 11-08-2015 17:09.

11-08-2015 17:09 Trunks jest offline Szukaj postów użytkownika: Trunks Dodaj Trunks do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archon napisał(a)
10. [Wszystkie] Wprowadzono "uniwersalny" bilet na drugą mapę. Otrzymuje się go za pokonanie dowolnego przeciwnika z mapy pierwszej od Hydry począwszy. Bilet umożliwia jednorazowy wstęp na dowolną z pierwszych 8 lokacji drugiej mapy. Jeśli w momencie wejścia patcha gracz będzie miał przynajmniej jeden "stary" bilet, to otrzyma na start nowy.

Już ktoś pisał, powinno być na następną lokację po lokacji którą masz już otwartą a nie na all 1-8 tak jak za Kronka. Uszanujmy graczy co postarali się o Medal za Kronosa.

P.S. dla wszystkich co mi zaraz pojadą, nie mam medalu bo wolałem bić Wendolki.


ja pisalem i nadal uwazam ze fajnie jakby bylo po mojemu, chcialbym mobki zaliczac po kolei a nie jak mi sie podoba. zwlaszcza ze zeby isc na lokacje nr 9 i tak musze miec blachy 1-8 wiec bez roznicy czy zaczne blaszyc mocne moby czy slabe, wolalbym od dolu

__________________
nick w grze: danielm
11-08-2015 17:24 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch na plus, jednakże jak już ludzie wspominali, talizmany na Necro i Morii powinny dawać inne właściwości, toż to dwa inne światy.

I tak, na przykład:
cytat:
Trova napisał(a)
18. [Wszystkie] Zmieniono talizman Furia bestii. Szansa na kontratak występuje za każdym razem gdy gracz otrzyma obrażenia KRYTYCZNE (wcześniej niekrytyczne).

To dalej jest bez sensu ;d na morii wali się tak kryty, że może faktycznie to ma sens, na necro nie jest już tak kolorowo ;d wiele osób używająca białej 1h czy palnej nie krytykuje w ogóle, więc talizman bezużyteczny


Jak pisze Trova, na Morii ten talizman nabrał sensu, jednakże z tą zmianą traci sens na necro, gdzie biała i palna 1h nie krycą co chwile, więc przeciwko tym broniom ten efekt będzie bez sensu.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 11-08-2015 17:28.

11-08-2015 17:25 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Szuba
Junior Member


images/avatars/avatar-15537.jpg

Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 17
Klan: N I G H T M A R E
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja postulowałbym o zwiększenie pojemności zbrojowni każdego gracza do 100 przedmiotów z obecnych 80.

__________________
Szuba - ID R3: 4388


11-08-2015 17:53 Szuba jest offline Szukaj postów użytkownika: Szuba Dodaj Szuba do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
MORIA
Małe pytanie, gdzie byli ludzie używający broni białej 2h, kiedy to dystans dostawał boosta i musiał sobie nową broń skleić? Niby broń broni nie równa, ale z wbijaniem różnie bywa, tak czy siak jest to dodatkowy koszt.


wiekszej glupoty nie widzialem

twoim tokiem myslenia zlozyc LCK wilka to to samo co zlozyc leg zwinna/demon pile samoboja ....

porownujac miejsce na liscie powinienem zlozyc teraz wzmacniajaca pile krwio i powinna mi dac efekt demona samoboja

nie ma sprawy ide na to ....

i jeszcze niech skladniki na biala 2h beda tak smiesznie tanie jak dystans

poza tym patch dystansu byl zapowiadany dlugo przed jego wejsciem

staty i def mobow na 2 mapie powalily wszystkich na lopatki, nikt sie ie spodziewal ze admini zrobia cos tak bardzo oderwanego od rzeczywistosci bw

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 11-08-2015 18:18.

11-08-2015 18:15 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duzy + ale:
zmiany w talizmanach nieprzemyślane do końca - efekt dla WD przeniesiony z eksp na pvp ( kryt na ekspie to prawie pewny zgon )
Lewiatan za mało osłabiony ( IMHO powinien być pozostawiony z poprzednim działaniem - ale powinien być talizman kontrujący - z ignorem )
talizman Łapacza za bardzo ściety ( trzeba pamiętać że sam dmg to nie wszystko i może braknąć na odpalenie talizmanu z zasięgiem - a przynajmniej tak powinno być z ich ceną )
Ogólnie niezbalansowanie talizmanów rasowych.
Talizman ssaka to defacto talizman pod wyprawki dla nie ssaków

a bonusy ignora dla białej 1h ( zwłaszcza dla Morii to śmiechu warte )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
11-08-2015 18:25 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Pożeracz Dusz, chodzi oczywiście o BWpedię (wiki.bloodwars.interia.pl). Ankietowanie z tematu, który dotyczył zmiany Krwi życia na R1.


R1 tylko, bo już myślałem, że coś pominąłem Big Grin

Razem z patchem wejdzie przełożenie zakładki talizmany? - doczytałem w innym temacie że wejdzie Big Grin


Rozumiem też, że na zestawy poczekamy? Smile

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 11-08-2015 19:39.

11-08-2015 18:53 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja się pytam co z grafikami Mobów? Naprawdę zero klimatu gdy walczy się się z czaszką ze znakiem zapytania Frown ((
11-08-2015 18:56 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
16. [Wszystkie] Dodano dwa nowe losowe eventy. Pełnia: +50% szansy na runę. Zaćmienie: szansa na runę równa 1/2 dla danej lokacji (obcinane są % z samej lokacji i z dodatkowych ewolucji, np 20% za lokację + 10% z ewo = 30%/2 = 15%). W dniu wprowadzenia patcha i w dniu następnym aktywny będzie event Pełnia!


Ja mam pytanie co do tego, jeśli jest event pełnia który daje +50% na rune a ja ide na lokację nr 6 czyli z lokacji mam 60% na rune razem = 110% czyli dostaje jedną pewną i mam 10% na kolejną ? czy max jest 100% na rune ew jak zblasze dostane 2 runy na bank.

pozdrawiam
11-08-2015 19:06 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
16. [Wszystkie] Dodano dwa nowe losowe eventy. Pełnia: +50% szansy na runę. Zaćmienie: szansa na runę równa 1/2 dla danej lokacji (obcinane są % z samej lokacji i z dodatkowych ewolucji, np 20% za lokację + 10% z ewo = 30%/2 = 15%). W dniu wprowadzenia patcha i w dniu następnym aktywny będzie event Pełnia!


Ja mam pytanie co do tego, jeśli jest event pełnia który daje +50% na rune a ja ide na lokację nr 6 czyli z lokacji mam 60% na rune razem = 110% czyli dostaje jedną pewną i mam 10% na kolejną ? czy max jest 100% na rune ew jak zblasze dostane 2 runy na bank.

pozdrawiam


100% na jedną i 10% na następną masz.

__________________

r3 barthi
11-08-2015 19:11 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)

porównywanie białej 2h do dystansu -> hahahahahaaaaaa
dystans ma tylko sufy (8 w tym 4 grywalne)
biała ma i prefy (21 w tym 2 grywalne dla h.lvl) i sufy (18 w tym 2 grywalne dla h.lvl)

porównanie w %?
dystans ma 50% grywalnych sufów i nie musi robić prefów bo ich nie ma
biała 2h ma 9% grywalnych prefów i musi kombinować sufy z których tylko 11% jest grywalne

cudownie, prawda?
no i jeszcze dystans pojedzie w noża do rzucania
biała 2h musi jechać w najwyższe podstawy czyli katane/piłe

widzisz różnicę?
jak nie to kup okulary
chociaż w sumie lornetka więcej by ci dała skoro takich byków nie widzisz Big Grin

wbijanie to naprawdę prestka dla dystansa
nie idzie ci?
a co za problem porobić 16 kopii noża i połączyć je na dsk5?
zrób 16 leg. demonicznych/zwinnych katan/pił samobójcy/krwiopijcy to pogratuluję

na kilkadziesiąt lat masz zajęcie ^^


16 kopii noża? 16 leg demonicznych katan, ale po co?
znasz zasady klejenia? czy grasz palnym samograjem z desertami? mniejsza o to
to jest tylko porównanie, że trzeba wydać dodatkowo kasę, co z tego że patch dystansa był zapowiadany? jeśli nie podoba ci się ten buff to z niego nie korzystaj
różnica jest taka, że ja z ciężkiej kuszy przeszedłem na pilum, więc obniżyłem podstawę, a wy z katan macie możliwość przejść na piły ,a to chyba logiczne, że piła powinna być silniejsza od katany skoro stoi wyżej <analogiczna sytuacja dla broni białej 1h, obniżą podstawę, żeby bić więcej? logiczne? chyba nie>

wbijanie to pestka dla dystansa - co chcesz przez to powiedzieć? ja mam 70% przy wbijaniu powyżej dsk?

oczywiście też nie twierdzę, że nie masz racji, cokolwiek przez swój płacz-post chcesz powiedzieć, ale gdybyś policzył dmg na pile i porównał z dmg z katany na jakichś mobach, to może ktoś by na ciebie spojrzał łaskawym okiem, bo póki co każdy czyta początek tego szajsu i przewija w dół
11-08-2015 19:19 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Leostas, przykładowo jeśli wbijesz 50 poziom arkan, to otrzymasz kolejno (zaokrąglenia w dół):
1 poziom: (50 * 2) / 6 = +16 dmg
2 poziom: (50 * 2) / 5 = +20 dmg
3 poziom: (50 * 2) / 4 = +25 dmg
4 poziom: (50 * 2) / 3 = +33 dmg


Czyli potępiony będzie miał 180 dmg, 60 sposta z arkan i jeszcze szanse na dodatkowe grozy.
A łapacz 80 dmg i 120 wpływów (na ekspie), a drugi talizman 480 defa i 120 charyzmy - też na ekspie

Już na drugim lvl potępiony będzie miał 120 dmg i sposta, gdy łapacz ledwo 48 dmg, coś tu jest chyba nie tak.

__________________
37927
11-08-2015 19:24 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
Martynka92
Newbie


Data rejestracji: 01-08-2015
Postów: 1
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Leostas, przykładowo jeśli wbijesz 50 poziom arkan, to otrzymasz kolejno (zaokrąglenia w dół):
1 poziom: (50 * 2) / 6 = +16 dmg
2 poziom: (50 * 2) / 5 = +20 dmg
3 poziom: (50 * 2) / 4 = +25 dmg
4 poziom: (50 * 2) / 3 = +33 dmg

Pożeracz Dusz, chodzi oczywiście o BWpedię (wiki.bloodwars.interia.pl). Ankietowanie z tematu, który dotyczył zmiany Krwi życia na R1.

twardy, tak miało być, ale changelog nam się od tego czasu troszkę rozrósł Smile




Spoko zamiast na 4lvl dostac +200 dmg (w pierwszej wersji testowanej przez was kilka lat) dostane +33 dmg, bo tak stwierdziliscie pod naciskiem wszystkich płaczków co wyplakali to po kilku dniach od wgrania patha na serwery. Tylko -167 dmg mniej ale co tam wkoncu LM i tak sobie da rade, caly czas jest nerfiony od kilku lat
11-08-2015 19:24 Martynka92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martynka92 Dodaj Martynka92 do Listy kontaktów
SOLOOMON
Double Ace


Data rejestracji: 02-02-2010
Postów: 115
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
19. [Wszystkie] Zmieniono talizman Maska strachu na: każde X poziomów arkana Maska Kaliguli zwiększa obrażenia o 2. Gdzie X to kolejno 6, 5 , 4 oraz 3 dla kolejnych poziomów talizmanu.


za mocno obciety.wczesniej moze i przegiete dmg ale w tej chwili to bezuzyteczny talizman....moze dodac sposta do tego malego dmg.....chcem miec zasieg na moby i choc troche je smyrac/zadawac dmg w palnej.....

chetnie sie potepie jak nie planujecie wiecej zmian ale znajac wasze slimacze przemyslenia zaraz znow cos pozmieniacie w potepach i bede zalowal.....

nowosci TAK, zmieny w nowosciach NIE .zakladam ze wszystko wczesniej przeliczaliscie testowaliscie i jako ze bylo ok wprowadziliscie.......malo mnie obchodzi ,ze jakies lamy nie umieja wykorzystac swojej rasy/eq/umagow/talizmanow i was tez powinno to nie ruszac a nie ,ze za kazdym razem jak zbierze sie wiecej placzkow to cos zmieniacie....czyli ze co ?wczesniejsze wasze obliczenia byly nic nie warte......zmieniajac nowosci sami sobie przeczycie...jak cos wprowadzacie to ma dzialac w przeciwnym razie tracicie na jakosci a zarazem na atrakcyjnosci gry.....


edit tak przy okazji to nie lepiej wprowadzic drop do(pigulka przemiany) zmiany rasy z mozliwoscia handlowania nim ,placzki zamiast plakac beda kupowac/dropic/zmieniac rasy i przestana spamowac na forum(na pewno nie wszyscy ,dla niektorych to najatrakcyjniejsza czesc gry Tongue )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SOLOOMON: 11-08-2015 19:37.

11-08-2015 19:30 SOLOOMON jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLOOMON Dodaj SOLOOMON do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
16. [Wszystkie] Dodano dwa nowe losowe eventy. Pełnia: +50% szansy na runę. Zaćmienie: szansa na runę równa 1/2 dla danej lokacji (obcinane są % z samej lokacji i z dodatkowych ewolucji, np 20% za lokację + 10% z ewo = 30%/2 = 15%). W dniu wprowadzenia patcha i w dniu następnym aktywny będzie event Pełnia!


To moje! Mój pomysł! Big Grin


cytat:
17. [Wszystkie] Zmieniono talizman Lewiatan na +X do obrony za każde otrzymane NIE krytyczne obrażenia. Regeneracja nadal jest naliczana za otrzymane obrażenia KRYTYCZNE.


Najbardziej zaboli to białą 1h... 2h ma full kryta, dystek też. Palna defa obchodzi... Czemu bijecie w 1h? :/ Proponuję więc też tu zmianę, by dawało to też nie tylko defa, ale też i odpę...


cytat:
21. [Wszystkie – planowany] Rozważamy także dodanie dla serwerów Necro 1 oraz 2 bonusu dla broni legendarnych 1-ręcznych w postaci:
zwykłe - +1% ignorowania obrony za każde 40 pkt siły
dobre - +1% ignorowania obrony za każde 30 pkt siły
doskonałe - +1% ignorowania obrony za każde 20 pkt siły
oraz epickie - +1% ignorowania obrony za każde 20 pkt siły


I znowu mój pomysł, ale nieco zmieniony Tongue Czy będzie tu się sumować? Czyli 2 bronie dają łącznie 20% ignora? Jeśli nie, to biała 1h jest uwalona przez zmianę lewiatana na amen :/


Ps. Jak Ci łapacze pięknie płaczą. Aż miło się patrzy Smile

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 11-08-2015 19:32.

11-08-2015 19:31 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Leostas, przykładowo jeśli wbijesz 50 poziom arkan, to otrzymasz kolejno (zaokrąglenia w dół):
1 poziom: (50 * 2) / 6 = +16 dmg
2 poziom: (50 * 2) / 5 = +20 dmg
3 poziom: (50 * 2) / 4 = +25 dmg
4 poziom: (50 * 2) / 3 = +33 dmg

Pożeracz Dusz, chodzi oczywiście o BWpedię (wiki.bloodwars.interia.pl). Ankietowanie z tematu, który dotyczył zmiany Krwi życia na R1.

twardy, tak miało być, ale changelog nam się od tego czasu troszkę rozrósł Smile


Liczyliscie cokolwiek wogole czy znowu na pale to robicie ?? zamaist w pvp 200dmg na strzal dajecie teraz 33dmg to ejst kpina gdzie Potepiony ma na expie +57 sposta +171dmg + mozliwa groza w 2 rundzie 35% i w 3 rundzie 25% a LM +119wplywow i +79dmg


To nawet nie mam slow ja to skomentowac

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
11-08-2015 19:45 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
16 kopii noża? 16 leg demonicznych katan, ale po co?
znasz zasady klejenia? czy grasz palnym samograjem z desertami? mniejsza o to
to jest tylko porównanie, że trzeba wydać dodatkowo kasę, co z tego że patch dystansa był zapowiadany? jeśli nie podoba ci się ten buff to z niego nie korzystaj
różnica jest taka, że ja z ciężkiej kuszy przeszedłem na pilum, więc obniżyłem podstawę, a wy z katan macie możliwość przejść na piły ,a to chyba logiczne, że piła powinna być silniejsza od katany skoro stoi wyżej <analogiczna sytuacja dla broni białej 1h, obniżą podstawę, żeby bić więcej? logiczne? chyba nie>

wbijanie to pestka dla dystansa - co chcesz przez to powiedzieć? ja mam 70% przy wbijaniu powyżej dsk?

oczywiście też nie twierdzę, że nie masz racji, cokolwiek przez swój płacz-post chcesz powiedzieć, ale gdybyś policzył dmg na pile i porównał z dmg z katany na jakichś mobach, to może ktoś by na ciebie spojrzał łaskawym okiem, bo póki co każdy czyta początek tego szajsu i przewija w dół


Śmiem twierdzić, ze to Ty nie znasz zasad klejenia. 16 kopii na poziomie ds0 i sklejasz: 8 ds1 > 4 ds2> 2 ds3 > 1 ds4, obniżasz swoja obecna bron na ds4 i sklejasz z tym co polepiles, aby miec ds5 nowa podstawę. Proste.

I teraz zastanów sie. Łatwiej jest zebrac 16 x leg DOWOLNY DYSTANS, czy leg przeklętych halabard autokraty? No bez przesady.

Zlepienie JEDNEGO demona samobójcy kosztowalo mnie ~1k kd, ale wcześnie zacząłem, wiec i tak nie wyszlo drogo. A teraz mam zevrac jeszcze szesnaście itemow, każdy wart okolo 400kd.. No, spoko, co to za problem..

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


11-08-2015 19:49 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martynka92 napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Leostas, przykładowo jeśli wbijesz 50 poziom arkan, to otrzymasz kolejno (zaokrąglenia w dół):
1 poziom: (50 * 2) / 6 = +16 dmg
2 poziom: (50 * 2) / 5 = +20 dmg
3 poziom: (50 * 2) / 4 = +25 dmg
4 poziom: (50 * 2) / 3 = +33 dmg

Pożeracz Dusz, chodzi oczywiście o BWpedię (wiki.bloodwars.interia.pl). Ankietowanie z tematu, który dotyczył zmiany Krwi życia na R1.

twardy, tak miało być, ale changelog nam się od tego czasu troszkę rozrósł Smile




Spoko zamiast na 4lvl dostac +200 dmg (w pierwszej wersji testowanej przez was kilka lat) dostane +33 dmg, bo tak stwierdziliscie pod naciskiem wszystkich płaczków co wyplakali to po kilku dniach od wgrania patha na serwery. Tylko -167 dmg mniej ale co tam wkoncu LM i tak sobie da rade, caly czas jest nerfiony od kilku lat


Jak może zauważyłeś albo i nie skoro tak piszesz Tongue to podany przykład jest jak dasz 50 arakan a wiem z doświadczenia że spokojnie na szamanach można dać ze 120-130 Smile więc źle nie ma.
ps. Łapacz był i jest nadal najmocniejszą rasą.
11-08-2015 20:09 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Strony (24): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź patcha 1.7.1 !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH