Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 67849 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 67849 12 Ankieta - średnia ocena: 3,2512 Ankieta - średnia ocena: 3,2512 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

67849 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 67849
Postać Hager

pushing

wystawianie przedmiotu z CM zawyżonym o połowę

Legendarny Doskonały Nóż do rzucania Driady (+5) 0 - brak - (150 000) 2015-08-12
07:05:43

cena za ten item to ok. 100 000


ban stały


mała informacja: ktoś zgłosił mi wszystkie aukcje tego przedmiotu. Jedyną możliwością by zniknęły zgłoszenia z panelu jest zaakceptowanie ich. OK przy tych aukcjach nie oznacza, że cena jest w porządku, tylko jest to wybieg techniczny by uprzątnąć aukcyjny panel operatora.

Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
3. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
4. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
5. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
6. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
7. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
8. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
9. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-08-2015 00:40 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ban stały został nałożony ponieważ jest więcej tego typu aukcji

zostaną one wklejone w dzień, ponieważ jest już późno, a ja ledwo na oczy patrzę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-08-2015 00:52 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hagi
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 6
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
ban stały został nałożony ponieważ jest więcej tego typu aukcji

zostaną one wklejone w dzień, ponieważ jest już późno, a ja ledwo na oczy patrzę


gdzie one są ?
pora i wzrok nie przeszkadzały dać bana.


1. ban stały za zamiar a nie czyn - gruba przesada.
2. Co to jest cena rynkowa? - wystawiałem z CM za jaką w tym roku się to sprzedawało więc czemu miałbym wystawiać za mniej.
3. Zgłaszanie aukcji - nie miałem po co, nikt nie kupił, korzyści nie było, więc nie było co "obcinać"
4.
cytat:
cena za ten item to ok. 100 000
- w/g czego albo kogo? po 150kk schodziły w 2015r. (dokładnie nie pamiętam i nie mam obecnie wglądu)

W związku z powyższym nie zgadzam się z nałożoną karą.
Natomiast uważam że w swej gorliwości z jaką operator przyznaje bany i to stałe powinien równie skrupulatnie nałożyć sobie: za wulgarny nick, gdyż nie wiem czy bardziej mnie wkurza ten ban czy to że nałożył go na mnie Buc
15-08-2015 14:01 Hagi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hagi Dodaj Hagi do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystawianie itemów z zawyżonym CM:

Doskonały Pierścień Nietoperza 0 - brak - (4 000) 2015-08-08
02:09:05
Legendarna Dobra Wzmocniona Koszulka Centuriona (+3) 0 - brak - (5 000) 2015-06-23
01:30:51
Doskonała Kamizelka Szybkości (+1) 0 - brak - (3 500) 2014-11-07
06:20:21
Legendarny Dobry Plastikowy Amulet (+2) 0 - brak - (5 000) 2015-07-28
20:33:09
Dobra Plastikowa Apaszka 0 - brak - (2 500) 2015-08-14
21:20:38
Doskonały Sygnet Młodości 1 0 / 0 / 0 / 0 / 4 2015-08-14
20:52:40
Doskonały Krawat Lewitacji (+1) 0 - brak - (5 000) 2015-08-14
01:00:59
Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz (+5) 0 - brak - (15 000) 2015-08-12
23:24:42
Dobra Plastikowa Apaszka 1 0 / 0 / 0 / 0 / 5 2015-08-09
15:10:29
Legendarny Dobry Wzmocniony Gorset Centuriona (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 9 2015-08-07
06:18:32
Legendarna Doskonała Peleryna Szybkości (+2) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 10 2015-08-03
18:03:14
Doskonała Czapka Adrenaliny (+1) 1 150 / 0 / 0 / 0 / 0 2015-07-26
11:10:09
Legendarna Dobra Słoneczna Apaszka (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 10 2015-07-26
07:48:47
Dobra Mściwa Apaszka (+1) 1 500 / 0 / 0 / 0 / 0 2015-07-24
10:52:39
Legendarny Dobry Naszyjnik Zdolności (+1) 1 50 / 0 / 0 / 0 / 0 2015-07-22
06:15:16
Dobra Bransoleta Koncentracji 1 0 / 0 / 0 / 2 / 0 2015-07-20
11:06:14
Doskonała Bandana Prekognicji (+1) 1 0 / 5 / 0 / 33 / 0 2015-07-18
15:29:32
Doskonały Krawat Lewitacji 1 0 / 0 / 31 / 23 / 0 2015-07-05
18:52:35
Legendarne Doskonałe Szorty Pasterza (+1) 1 220 / 43 / 15 / 4 / 2 2015-06-22
22:56:37
Dobry Pierścień Koncentracji (+2) 1 100 / 0 / 2 / 2 / 0 2015-06-14
15:32:47
Legendarna Doskonała Zwinna Kosa (+5) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 60 2015-05-30
01:50:54

Większość z tych aukcji polegała na kupnie tanio jakiegoś itemu a następnie na próbie wciśnięcia go za kilka razy więcej, dając niezwykle wysokie CM. Wszystkie przedmioty, które nie zostały sprzedane były wystawiane ponownie. Widać gołym okiem, że próbowałeś się wzbogacić pushingiem na swoje konto. Oprócz tego oznaczyłem parę aukcji na które znalazłeś nabywców. Sama ta kosa jest już podstawą do ukarania banem na stałe, ale oprócz niej bez problemu można znaleźć mnóstwo innych aukcji

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-08-2015 04:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kupujących zbanujesz?
16-08-2015 10:01 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie sądzę by były to ustawiane aukcje, po prostu zgodzili się na tak zawyżone CM. Nie mam podstaw do zablokowania kupujących

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-08-2015 12:13 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hagi
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 6
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Większość z tych aukcji polegała na kupnie tanio jakiegoś itemu a następnie na próbie wciśnięcia go za kilka razy więcej, dając niezwykle wysokie CM. Wszystkie przedmioty, które nie zostały sprzedane były wystawiane ponownie. Widać gołym okiem, że próbowałeś się wzbogacić pushingiem na swoje konto. Oprócz tego oznaczyłem parę aukcji na które znalazłeś nabywców. Sama ta kosa jest już podstawą do ukarania banem na stałe, ale oprócz niej bez problemu można znaleźć mnóstwo innych aukcji


Taki jest rynek i aukcje
Jak się trafiło tanio to raczej naturalne że kupiłem, tak samo naturalne że chciałem zarobić a nie stracić i wystawiłem za cenę osiąganą za dany item. Niby skąd mam wiedzieć co i ile jest warte - sprzedawało się za xxxx bez cofnięcia aukcji to i wystawiałem za xxxx.
Czemu kupionych przeze mnie drogo itemów nie kwestionowałeś np:
Legendarna Doskonała Zabójcza Kosa (+3) - za 25.000
Legendarna Dobra Zabójcza Kosa - za 20.000
Legendarna Dobra Zabójcza Kosa (+5) - za 10.000
Legendarny Doskonały Nóż do rzucania Driady (+5) - za 131.000
Legendarna Doskonała Kryształowa Kosa Inkwizytora - za 28.000
Legendarna Doskonała Demoniczna Katana (+5) - za 70.500
Legendarna Doskonała Zwinna Katana Krwiopijcy (+5) - za 180.000

to tylko bronie które pamiętam nie licząc innych itemów, więc daj bana sprzedającym albo całemu serwerowi bo niby czemu mam być tylko ja ukarany - jak wszyscy to wszyscy i "babcia" też.

Sami (tj. op'y) robicie zamiech z wartościami mówiąc żeby sprawdzać w zakończonych a później nie wiadomo skąd podajecie inne wartości.
Nie jestem jasnowidzem żeby przewidzieć wasze widzimisię, poza tym za to macie płacone między innymi z moich premek żeby sprawdzać aukcje i korygować transakcje. Ale po co jak łatwiej dać bana za zamiar niż sprawdzać i obcinać zawyżone.
To klikadełko ma być dla frajdy a nie ciągłego poszukiwania co i za ile mogę sprzedać lub kupić. Widział kto żeby np: na allegro ktoś się poskarżył a admin cofnął aukcję lub zablokował konto bo kupujący za dużo zaoferował lub sprzedający za dużo chciał? Takie są prawa rynków - kupić tanio, sprzedać drogo albo dogadać się między stronami. Oczywiście nie musi mieć to odniesienia tutaj bo wprowadzono regulamin (nie życiowy zresztą bo mimo woli każdy się odnosi do doświadczenia życiowego i logiki) ale skoro tak to wypadałoby jakąś wykładnie zastosować np: max i min ceny ofertowej albo samą wartość przedmiotu lub też blokadę jak w przypadku złomu i sprawa byłaby jasna i wolna od spekulacji w całej swej rozciągłości. A tak pomimo przeglądania zakończonych aukcji nie można trafić za tokiem myślenia op'a który jest oderwany od realiów serwera którym zarządza bo nie ma tu konta i nie uczestniczy w "życiu, nieżyciu " tej społeczności i nie robi tego co powinien tylko od raz rozdaje bany stałe.

Reasumując: w świetle tego nie zgadzam się z banem stałym. CM były równe z osiąganymi, do przyjęcia byłoby cofnięcie lub obcięcie aukcji co powinien zrobić op a nie ja go wyręczać, w końcu za co bierze kasę.

ps. albo zbanowanie wszystkich od których ja coś kupiłem co by sprawiedliwości stało się zadość Big Grin


cytat:
nie sądzę by były to ustawiane aukcje, po prostu zgodzili się na tak zawyżone CM. Nie mam podstaw do zablokowania kupujących


jak to nie?
wszak to zasadniczo wpływa na osiąganą a w następstwie na CM.
Każdy kto zobaczy cenę osiągniętą może ustawić toż samą CM a potem: ban sprzedającemu
niezwykle trafne co by eliminować sprzedawców

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hagi: 16-08-2015 13:59.

16-08-2015 13:42 Hagi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hagi Dodaj Hagi do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sztucznie zawyżałeś cenę licząc na aż jakiś frajer się złapie. O tym, że ceny są za wysokie świadczy również to, że wielokrotnie na Twoje aukcje nie było chętnych. I zdziwię Cię - część z Twoich aukcji została zgłoszona przez osoby trzecie jako pushing, więc tak rynek widzi Twoją działalność.

Sprzedaż itemu zbyt tanio nie jest naruszeniem zasad, ale sprzedawanie go za drogo już tak.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-08-2015 14:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hagi
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 6
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sprzedaż itemu zbyt tanio nie jest naruszeniem zasad, ale sprzedawanie go za drogo już tak.


a co to jest za drogo?
w/g czego miałem ustalić?
potraficie tylko bany dawać zamiast dać jakąś wykładnię lub zmienić coś w systemie żeby gracz sobie grał a nie trafiał na czyjeś widzimisię.

cytat:
O tym, że ceny są za wysokie świadczy również to, że wielokrotnie na Twoje aukcje nie było chętnych


może tak, a może nie było popytu na to coś, a może brakowało kamieni lub jeszcze co innego - żaden to argument.
podaj skąd gracz ma wziąć ceny to będzie klarowne przy wystawianiu na aukcjach oraz przy banach. Oszczędzi to czas i nerwy zarówno Tobie jak i graczom.

cytat:
sztucznie zawyżałeś cenę licząc na aż jakiś frajer się złapie


tzn że każdy kto coś kupił mojego to "frajer" - "niezłe" podsumowanie graczy, którzy zapewne tak samo jak ja bazowali na zakończonych aukcjach przy ustalaniu ceny.
a CM były takie jakie wartości te itemy osiągały - o czym zresztą powyżej pisałem.

cytat:
I zdziwię Cię - część z Twoich aukcji została zgłoszona przez osoby trzecie jako pushing, więc tak rynek widzi Twoją działalność.


Fakt zdziwiłeś mnie, bo ja tych zgłoszeń nie widziałem chyba że wsteczne aukcje teraz zostały zgłoszone więc nie mogłem ich widzieć i zapewne już ich nie zobaczę.

imo ten system handlu jest do bani i tylko tu w takiej formie występuje inne gierki tą sprawę regulują systemowo więc gracz nie jest narażony na bana i zastanawianie: mogę - nie mogę, a jak już to wyraźnie napisane np: max x4

żebym wiedział że tak to się skończy sam bym konto usunął
szkoda tylko czasu na coś co jest tak nie spójne a gracz nie ma na to wpływu i jego grać albo nie grać zależy od ....... nie wiadomo czego albo kogo.

pozdrowienia dla wytrwałych i nie świadomych swego końca na BW.

ps. ciekawym też jest ban Turok'a i Okrutnik'a
"jak to wuj na swój strój załatwia sprawę"
47970, 653

w całej tej zafajdanej sprawie jest jeden optymistyczny akcent, a mianowicie:
kilka piw miesięcznie więcej Big Grin
sorry dwa akcenty: Tongue
i mnóstwo czasu na jego degustację, bo powolutku i dobrze schłodzone bez pośpiechu że ktoś aukcje przebije Big Grin

ps.Ciekawe tylko czemu tak późno dostałem tego bana?
Nie mogłeś wcześniej - więcej piw bym miał w zamian. Big Grin Big Grin Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hagi: 16-08-2015 17:15.

16-08-2015 16:55 Hagi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hagi Dodaj Hagi do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez problemu można ustalić cenę przedmiotu patrząc na aukcje zakończone

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-08-2015 17:43 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hagi
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 6
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja swoje a Ty swoje

toć właśnie patrzyłem na zakończone, a co z tego wynikło? jak w temacie.

cóż, widać najważniejsze dla Ciebie to co masz w sygnaturze a i to z cytatu chyba też.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hagi: 17-08-2015 22:20.

17-08-2015 22:16 Hagi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hagi Dodaj Hagi do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, uważam że przegiąłeś wystawiając swoje przedmioty, ceny wywoławcze były stanowczo za wysokie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

17-08-2015 23:04 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hagi
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 6
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a te aukcje nie były przegięte?

Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 0 / 0 / 6 2015-07-24
11:52:55

Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 1 / 5 / 8 2015-03-09
20:37:05

Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 0 / 0 / 10 2014-11-12
23:21:36

Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 0 / 0 / 10 2014-11-07
06:09:08 Zgłoś aukcję do operatora

Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 0 / 7 / 10 2014-02-28
15:56:04


Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 0 / 0 / 7 2014-02-13
13:46:58

Doskonały Pierścień Nietoperza 1 0 / 0 / 0 / 0 / 12 2014-02-04
22:02:09

Doskonały Pierścień Nietoperza 12 5 / 2 / 2 / 1 / 11 2014-01-03
21:57:52

Wzmocniona Koszulka Centuriona (+3) 2 0 / 0 / 65 / x / 4 2015-07-23
11:48:28

Dobra Wzmocniona Koszulka Centuriona (+4) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 8 2015-06-01
12:36:00

Dobra Wzmocniona Koszulka Centuriona (+2) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 10 2015-04-04
17:30:40

Dobra Wzmocniona Koszulka Centuriona (+4) 4 0 / 0 / 0 / 35 / 0 2015-01-27
21:13:58

Doskonała Kamizelka Szybkości (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 8 2014-10-19
06:43:53

Doskonała Kamizelka Szybkości 2 0 / 4 / 0 / 3 / 7 2014-10-06
14:12:22


Doskonała Kamizelka Szybkości (+1) 5 0 / 0 / 1 / 1 / 8 2014-09-19
20:53:01
30-08-2015 14:35 Hagi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hagi Dodaj Hagi do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagadnienia tak starych aukcji to sprawa dla C47. Został powiadomiony o Twoim poście

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-08-2015 14:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hagi
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2013
Postów: 6
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postanowienia porządkowe:

7. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych

więc się odwołuję, gdyż nadal uważam, że nie zasłużyłem bo ceny ustalałem w oparciu o zakończone aukcje a tym bardziej na bana stałego.
nawet morderstwo, zabójstwo czy spowodowanie śmierci nie są traktowane jedną miarą i mają różne stopnie kary więc i tu też winno być zróżnicowane.
18-09-2015 10:24 Hagi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hagi Dodaj Hagi do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawą zajmie się C47

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-09-2015 12:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

patrząc od najnowszych:

Doskonały Sygnet Młodości
sprzedany za 4kd, wcześniejsze ceny to maks 2kd

Dobra Plastikowa Apaszka
5kd vs 9kk

Legendarny Doskonały Nóż do rzucania Driady (+5)
wystawiany wielokrotnie za 150k, sprzedany później np za 200kd

Legendarna Doskonała Peleryna Szybkości (+2)
10kd vs 3kd

Doskonała Czapka Adrenaliny (+1)
150kk vs np. 7kk 2 tygodnie wcześniej

Legendarna Dobra Słoneczna Apaszka (+3)
10kd vs niecałe 3kd


itd...
więc skąd niby brałeś te ceny? bo na pewno nie z zakończonych aukcji w tamtym okresie (ta ostatnia apaszka np. kosztowała tyle rok wcześniej)

Z powodu ilości przepłaconych aukcji nie widzę powodu by dawać szansę na tym koncie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-09-2015 23:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 67849

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH