Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Wyniki ankiety 2015 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wyniki ankiety 2015 41 Ankieta - średnia ocena: 7,2941 Ankieta - średnia ocena: 7,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
doświadczenie jest większe niż w normalnej karawanie, ale mniejsze, niż w pojedynczych wyprawach (90%),
możliwe jest użycie przedmiotów jednorazowych na każdej z wypraw w karawanie,
ilość przedmiotów jest taka jak w pojedynczych wyprawach,
reszta zasad jak w zwykłej karawanie.

nie daje przewagi?


Jak ma dawać przewagę, skoro daje mniej doświadczenia?
Postać prowadzona przez osobę robiącą po jednej wyprawce będzie miała więcej prków niż osoba puszczająca karawany.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
12-09-2015 11:17 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bo osoba robiąca po 1 bez premki będzie miała 12 wypraw a nie 24 Smile
12-09-2015 11:41 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soseniusz napisał(a)
cytat:
Xerter napisał(a)


więc twoim zdaniem karawana od karawany deluxe niczym się nie różni?
z tego co mi wiadomo to krócej też nie trwa, więc po co ta opcja? skoro nic nie daje?


Nie musisz robić karawany. Możesz klikać wyprawy po kolei i karawana czy karawana deluxe znaczenia mieć nie będą.


Usługi premium dają przewagę. Graj bez premki i zmarnuj pół dnia na ataki i wyprawy. Do tego spróbuj na te X godzin wziąć klanowego lucjana. Powodzenia. Wink

Oczywiście możesz napisać, że można w swoim sprzęcie chodzić na wypki, tylko po co?


cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Xerter napisał(a)
doświadczenie jest większe niż w normalnej karawanie, ale mniejsze, niż w pojedynczych wyprawach (90%),
możliwe jest użycie przedmiotów jednorazowych na każdej z wypraw w karawanie,
ilość przedmiotów jest taka jak w pojedynczych wyprawach,
reszta zasad jak w zwykłej karawanie.

nie daje przewagi?


Jak ma dawać przewagę, skoro daje mniej doświadczenia?
Postać prowadzona przez osobę robiącą po jednej wyprawce będzie miała więcej prków niż osoba puszczająca karawany.



Daje więcej doświadczenia, niż zwykła karawana. Wink Możesz użyć jednoraza do każdej wyprawy w karawanie, zdobywasz tyle samo przedmiotów. To nie jest przewaga nad zwykłą karawaną?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
12-09-2015 12:13 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem tych rozważań na temat przewagi kont premium. Oczywiście, dzięki premium rozgrywka jest szybsza, łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Premium nie daje lepszego dropa, nie zwiększa szans na wbicie przedmiotu, nie pozwala na kupowanie przedmiotów.

Taki system działania premium mamy od 9 lat, nie rozumiem czemu teraz wybuchła na ten temat dyskusja.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

12-09-2015 12:44 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pytaniu o premium odpowiedziałem:
Są zbyt potężne i trzeba je mieć.
Dlaczego?

Karawana deluxe puszczamy bez strat dropa 24 wyprawy

wyprawy deluxe puszczamy 24 pielgi w 1h 12 min i nic nas nie interesuje

skrócenie ataków puszczamy 16 ataków w 1min 20 sekund i po 25 min ataki z głowy


Bez premium
Karawana - puszczamy 12 wypraw i może uda nam się dropnąć jakiś przedmiot

wyprawy deluxe - pielga trwa 30 min - karawana 6 godzin - i tu aktywność klanowa pada bo nie wbije na expe/kw na noc, zawsze jakaś arena koliduje

skrócenie ataków - 8 ataków - każdy trwa 4 min i mamy o połowę mniej a i tak dłużej


Bez premium nie da się aktywnie grać, mój koniec będzie wtedy kiedy skończę płacić premium bo samo premium jest ok, ale usługi są zdecydowanie za drogie.
Niby adninistracja już się mną nie będzie interesować bo nie płacę, ale mam tu znajomych, którzy też podobnie zrobią jak przestanę grać, coś tam dropie więc uzupełniam rynek, pomagam w kw/expach itd. Nie ma ludzi niezastąpionych ale jak w ogóle zacznie ich brakować będzie kiepsko Wink .

Cena premium ok
Usługi premium za drogie
Bez premium nie ma co grać bo wszystko trwa zdecydowanie zbyt długo i nie ma szans z tymi, którzy konto premium posiadają.

Amen

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

12-09-2015 13:01 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmm
jakos ludzie grali na r1 i bez skrocenia i bez delux karawany
teraz sie tylko zrobilo tak bardzo zle ze nawet atakow ludzie robic niechca i pisza zeby skrocic do 15 sek

bez przesady

tak samo premium daje ci wiecej atakow i wypek ale to nie oznacza ze wzgledu na losowosc gry ze odrazu bedziesz duzo lepszy
a pozostale rzeczy tylko ulatwiaja gre a nie daja ci przewage
proste nie chcesz siedziec dlugo na grze to to bierzesz
ja tam z sentymentem wsopinam koeljki po lucka oczekiwania na wszystko a nie klik i po - mowie o czasach r1 z samego poczatku
gdzie wojna byla, obelgi ochronki wymianki i pelna wspol[praca ludzi, trzeba bylo myslec a nie samograj klikacz jak teraz

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
12-09-2015 13:09 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Tehrror
Triple Ace


Data rejestracji: 27-03-2015
Postów: 191
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Źle na to patrzycie.
Za 30zł masz 180 dni premium, takiej ceny nie ma w innych, aż tak uzależniających, grach Wink
2* wyprawy delux: 30 dni z głowy
2* karawana delux: 60 dni z głowy
2* skrócenie czasu: 20 dni z głowy
Zostaje 70 dni premium. Na 2 miesiące (bez jednego/dwóch dni) masz full serwis, i zostaje 10 dni na ewentualne łowy/skrócenia, w przypadku gdy nie weszło kilka KW pod rząd i się wypstrykaliście z reputacji.
To daje cenę 15zł/mc. Dużo?
Wrzuciłbym koszty innych gier, gdzie full serwis (różnie się to nazywa w różnych grach) na miesiąc kosztuje od 40, do ponad 100zł.

Nie wiem, może gram/grałem w "ambitniejsze" gry. Jednak, po powrocie do gry po kilku latach, wręcz poplułem monitor jak zobaczyłem brak zmiany ceny premium...

Oczywiście nie mówię o zakupie premium przez SMS, to różnie wygląda.

__________________
"Jego zdaniem ludzie istnieli tylko w dwóch pozycjach. Kobieta leżąca na plecach i facet na brzuchu, nie oddychając." ~ Ghrom

r17 ~ Tehrror
12-09-2015 13:22 Tehrror jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehrror Dodaj Tehrror do Listy kontaktów
shadowek792
Member


Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aturosss za tą elfią pelkę speeda na zwykłym legendarnym itemku dostaniesz w tym momencie na ah minimum 350k. Dostałeś za darmo item warty tyle pr i jeszcze coś nie pasuje?
12-09-2015 14:17 shadowek792 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadowek792 Dodaj shadowek792 do Listy kontaktów
Ciekawski
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2015
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja to napisze juz ostatni raz bo czytam coniektorych i sie nie dziwie ze taki poziom pozniej prezentujecie na kanalach ...

Prosze o wytlumaczenie w jaki sposob 3 osoby co wybraly sobie na R18 pily tak zbalansowaly serwer na ktorym gra jak sie widzi okolo tysiaca osob ???

Admini ogarnijcie sie bo robicie z siebie debili ....... nie powielajcie wiecej loterii ale nie kompromitujcie sie i nie zabierajcie czegos co juz daliscie.

Osoby ktore wygraly dostaly szanse dzieki loterii na fajniejsza gre bo maja zasieg na wieksze moby i chyba to bylo sensem loterii i nagrody glownej zeby kilka osob z serwerow mialo frajde jesli wygraja ze sa mocniejsi jak pozostali.

JESLI TO NIE BYLO ZAMIAREM LOTERII TO NAPISZCIE JAKI BYL CEL TEJ LOTERII >???
12-09-2015 14:21 Ciekawski jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciekawski Dodaj Ciekawski do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak można narzekać na premium w BW, gdzie cena wynosi 60zł na rok, bez komentarza, w innych grach przeglądarkowych ludzie wydają po tysiące miesięcznie i nikt nie narzeka.

__________________
R14
12-09-2015 14:24 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Serwer: R2PL Moria

13. Jak oceniasz pracę swojego operatora?
  • 48.26% 1. Mamy świetnego operatora.
  • 44.79% 2. Nasz operator jest przeciętny.
  • 6.94% 3. Chcę INNEGO operatora!

14. Jak oceniasz kontakt ze swoim operatorem?
  • 65.3% 1. Nie miałem/am okazji.
  • 19.24% 2. Jest super, konkretnie i szybko.
  • 4.73% 3. Za długo trzeba czekać na odpowiedź.
  • 5.05% 4. Odpowiedź była niejasna lub nie na temat.
  • 5.68% 5. Totalnie do bani.


Nie znam nikogo kto powiedziałby, że Sephi jest świetnym operatorem.
12-09-2015 14:33 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
shadowek792
Member


Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciekawski napisał(a)
Ja to napisze juz ostatni raz bo czytam coniektorych i sie nie dziwie ze taki poziom pozniej prezentujecie na kanalach ...

Prosze o wytlumaczenie w jaki sposob 3 osoby co wybraly sobie na R18 pily tak zbalansowaly serwer na ktorym gra jak sie widzi okolo tysiaca osob ???


Ciekawski zobacz jak piły na r18 nie zniszczyły balansu Big Grin http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22e7e9d11d
12-09-2015 14:35 shadowek792 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadowek792 Dodaj shadowek792 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czerwony_Aniol napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Serwer: R2PL Moria

13. Jak oceniasz pracę swojego operatora?
  • 48.26% 1. Mamy świetnego operatora.
  • 44.79% 2. Nasz operator jest przeciętny.
  • 6.94% 3. Chcę INNEGO operatora!

14. Jak oceniasz kontakt ze swoim operatorem?
  • 65.3% 1. Nie miałem/am okazji.
  • 19.24% 2. Jest super, konkretnie i szybko.
  • 4.73% 3. Za długo trzeba czekać na odpowiedź.
  • 5.05% 4. Odpowiedź była niejasna lub nie na temat.
  • 5.68% 5. Totalnie do bani.


Nie znam nikogo kto powiedziałby, że Sephi jest świetnym operatorem.


A jednak, blisko połowa graczy wybrała opcję 1.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

12-09-2015 14:36 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i co mnie obchodzą pr?
mogłaby kosztować 100000000pr i co??
wygrałem epicką nie legendarną
tj. piły które mogą bardziej ode mnie ucierpieć...
i gdzieś pisałem...
wolałbym żeby mi zabrali, a innym zostawili bo każdy miał równe szanse!!!
i nie wieżę w wymówki ja bym zabrał lucka....
ahahahahah Tongue
lucka?
tak bo wszyscy są tępi i uwierzą że nie piłe Big Grin
taka prawda nie wygrałeś - większość = bunt kłamstwa o dysbalansie...
JAKI DYSBALANS???!!!!
Pogięło?
To Gra Jedni Są Lepsi Drudzy Dążą Do Tego....
zabierzecie te Epiki to Dysbalans Nadal Będzie!
tak...
bo wy mówicie o dropie 1x na 5 lat...
to są epiki...
jak one są długo?
i na dodatek częściej od leg dsk wpadają!
więc o dropie możecie mówić za x lat!!!
o Dysbalansie nie macie co Gadać!!!
Zawsze Wszędzie Jest Tak :
KTOŚ MA A INNY NIE.....
TEN CO NIE MA ALBO NIE JEST ZAZDROSNY, LUB PRÓBUJĘ INNYM UKRAŚĆ!
to jest prawda całej sprawy zabrać tym co mają i bym to ja dostał Tongue
JA JA JA JA JA JA JA JA....
TO JA CHCĘ SIĘ WYRZEC MOJEJ PELERYNY ZA TO BY ZOSTAŁY PIŁY!
tak....
będę żałował....
ale to będzie mniejsze wyrządzenie krzywdy niż znerfienie wszystkiego....
a piły...
to co że będą?
coś innego też wam się daje w kość......
mieli farta mają end....
teraz co?
end gry?
czy end przedmiot? Smile
to co chcecie zrobić będzie oznaczało end gry dla NICH...
ja jeszcze w a3 nie jestem więc mniej to odczuje niż oni...


cytat:
shadowek792 napisał(a)
cytat:
Ciekawski napisał(a)
Ja to napisze juz ostatni raz bo czytam coniektorych i sie nie dziwie ze taki poziom pozniej prezentujecie na kanalach ...

Prosze o wytlumaczenie w jaki sposob 3 osoby co wybraly sobie na R18 pily tak zbalansowaly serwer na ktorym gra jak sie widzi okolo tysiaca osob ???


Ciekawski zobacz jak piły na r18 nie zniszczyły balansu Big Grin http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22e7e9d11d


tak i zobaczcie Kto był w LC.... Smile
jakoś nie płaczę o to że znowu straciłem repe Tongue
i z tego co pamiętam wy chcecie się własnej piły pozbyć xD
tak wy też macie taką osobę w klanie AHAHAHAHAHAHA Tongue

Zafira zadaje cios krytyczny z broni Epicka Zwinna Piła łańcuchowa Samobójcy, Atur zostaje zraniony za 895 PKT ŻYCIA.
Atur kończy swoje nie-życie na polu walki.

i z tego co WIDAĆ wystarczy % piły na kryta obniżyć Smile
starczy do 60%!
a max szansa niech wynosi 80%
a nie 99......

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Aturosss: 12-09-2015 14:58.

12-09-2015 14:52 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
shadowek792
Member


Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak my nie mamy piły Big Grin Zresztą przejrzyj jeszcze raz ten link i powiedz mi, czy piły nie wprowadzają dysbalansu Smile
12-09-2015 14:58 shadowek792 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadowek792 Dodaj shadowek792 do Listy kontaktów
Ciekawski
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2015
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shadowek792 napisał(a)
cytat:
Ciekawski napisał(a)
Ja to napisze juz ostatni raz bo czytam coniektorych i sie nie dziwie ze taki poziom pozniej prezentujecie na kanalach ...

Prosze o wytlumaczenie w jaki sposob 3 osoby co wybraly sobie na R18 pily tak zbalansowaly serwer na ktorym gra jak sie widzi okolo tysiaca osob ???


Ciekawski zobacz jak piły na r18 nie zniszczyły balansu Big Grin http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22e7e9d11d



kolejny nakrecony .... a jak bys tam wstawil zamiast pily Epickie Pilum Reakcji nie mialbys podobnej sytuacji ??? A juz sa takie na serwerze ....

Wezcie sie troche ogarnijcie ... na serwerze sa juz bronie z The End w dystansach i jakos nikt tego nie pokazuje a ze ktos WYGRAL loterie i wzial sobie pile to placz .

Ja bym sprawdzil tych co placza czy grali w loterii jesli im ona tak przeszkadza ....


Plakac powinni tylko Ci co nie zagrali ( nie kupili ani jednego losu ) uznajac to za chore ale gral kazdy a teraz placz !!!!!!!
12-09-2015 14:59 Ciekawski jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciekawski Dodaj Ciekawski do Listy kontaktów
shadowek792
Member


Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawski łap kolejnego linka Smile http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=57f52af344 Mówisz o tym, że reakcje są podobne do pił? Big Grin Masz rację, są już takie reakcje na serwerze i tutaj akurat walczyliśmy z dwoma takimi w klanie (jedna na kuszy, druga na pilum) kontra jedna piła łańcuchowa.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez shadowek792: 12-09-2015 15:12.

12-09-2015 15:09 shadowek792 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadowek792 Dodaj shadowek792 do Listy kontaktów
Bosyk
Forum Ace


Data rejestracji: 29-08-2011
Postów: 95
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciekawski napisał(a)
cytat:
shadowek792 napisał(a)
cytat:
Ciekawski napisał(a)
Ja to napisze juz ostatni raz bo czytam coniektorych i sie nie dziwie ze taki poziom pozniej prezentujecie na kanalach ...

Prosze o wytlumaczenie w jaki sposob 3 osoby co wybraly sobie na R18 pily tak zbalansowaly serwer na ktorym gra jak sie widzi okolo tysiaca osob ???


Ciekawski zobacz jak piły na r18 nie zniszczyły balansu Big Grin http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22e7e9d11d



kolejny nakrecony .... a jak bys tam wstawil zamiast pily Epickie Pilum Reakcji nie mialbys podobnej sytuacji ??? A juz sa takie na serwerze ....

Wezcie sie troche ogarnijcie ... na serwerze sa juz bronie z The End w dystansach i jakos nikt tego nie pokazuje a ze ktos WYGRAL loterie i wzial sobie pile to placz .

Ja bym sprawdzil tych co placza czy grali w loterii jesli im ona tak przeszkadza ....


Plakac powinni tylko Ci co nie zagrali ( nie kupili ani jednego losu ) uznajac to za chore ale gral kazdy a teraz placz !!!!!!!



1. epik pilum reakcji ma 27% na kryta a pila ma max
2 Jak sie ubierze tygrysa najlepszego na serwie to na takim pilum malo ktos bedzie mial sume zeby trafic cos a szanaa na kryta to dalej 44%
3. Pila ma dmg kryta demon ma zwinki sporo a zwinne atakow wystarczy ubrac byle co jakie bizu
preko za 20k wbij kocie i juz sie ma 200 zwinki

wiec tak pila samograje nonsens -dsk fast = 5 krytow = 5 deadow
epik pilum reakcji do przeżycia 7 atakow 2 kryt jak zabijesz 1 to jest dobrze

wszystko podaje w runde


a do Czerwony_Aniol

Tak sepi jest swietnym operatorem zawsze mozna jej sie spytac o rade i zawsze udzieli pomocy.

mi pomogla jak gralem na r14. Najlepsze jest w tym to ze ona nawet na r14 nie jest operatorem ale i tak pomogla/doradzila

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/threa...hreadid=1239956

Gracz Manatti moze upowac moje tematy Big Grin

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Bosyk: 12-09-2015 15:17.

12-09-2015 15:10 Bosyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bosyk Dodaj Bosyk do Listy kontaktów
Ciekawski
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2015
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To znaczy ze Pily maja zly balans a nie to ze sa na serwerze !!!

Wiecie o co mi chodzi czy jeszcze jasniej ???

Kwestia teraz zeby zbalansowac bron a nie wyniki loterii .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ciekawski: 12-09-2015 15:17.

12-09-2015 15:16 Ciekawski jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciekawski Dodaj Ciekawski do Listy kontaktów
Bosyk
Forum Ace


Data rejestracji: 29-08-2011
Postów: 95
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to balansuja do leg zwyklym przedmiotow

i mi sie wydaja ze z balansuje podstawe tez pile

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/threa...hreadid=1239956

Gracz Manatti moze upowac moje tematy Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bosyk: 12-09-2015 15:19.

12-09-2015 15:17 Bosyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bosyk Dodaj Bosyk do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciekawski napisał(a)
Admini ogarnijcie sie bo robicie z siebie debili ....... nie powielajcie wiecej loterii ale nie kompromitujcie sie i nie zabierajcie czegos co juz daliscie.


To jest najgłupsze i najbardziej egoistyczne rozwiązanie jakie można zaproponować. Żeby wrócił balans to albo uciąć piły albo dać wybranym 30 osobom takie same magrpdy. Mleko się rozlalo, trzeba je wytrzeć a nie czekać jak samo wyschnie bo smród pozostanie.

Ja się absolutnie nikomu nie dziwie kto jest z koalicji pił ze nie chce uciecia pił a TYM BARDZIEJ żeby nie było nowych ale mam nadzieje ze administracja się nie ugnie i zrobi jedyna słuszna rzecz czyli uciecia nagród i wycofanie loterii przynajmniej do roku/dwoch żywotność serwera.

__________________
Tymiano
12-09-2015 15:41 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
Ziome3ek
Forum Ace


Data rejestracji: 07-11-2011
Postów: 76
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Z ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0c9f53410e

Ja tam nie widzę problemu z piłami już na tym etapie Smile Są bronie, które biją podobnie(epik antyk korba bazyla, epik demon halki itp.) A obleg jak widzicie, równiutki Tongue

A tam wyżej ktoś wkleił linka do obla maluchów i się dziwi, ze pozamiatane lol, spxa od nas byśmy wysłali i zrobiłby swoją epik zwinną korbą dokładnie to samo, zabrać mu ją! niszczy balans! Smile

__________________

12-09-2015 15:56 Ziome3ek jest offline Szukaj postów użytkownika: Ziome3ek Dodaj Ziome3ek do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SteelMike1 napisał(a)


Usługi premium dają przewagę. Graj bez premki i zmarnuj pół dnia na ataki i wyprawy. Do tego spróbuj na te X godzin wziąć klanowego lucjana. Powodzenia. Wink

Oczywiście możesz napisać, że można w swoim sprzęcie chodzić na wypki, tylko po co?



mam swój sprzęt na wypki i puszczam karawnę na 6h, ale mniejsza o to, teraz gdy postać rozwija się glównie z pr z ekspedycji <mowa właściwie o samym wbijaniu lvl> to wszelkie udogodnienia są zbędne, skracam sobie elegancko za repkę, wszystko cacy, gram sobie spokojnie

problemem jest wynik ankiety a konkretnie tego punktu:

cytat:
11. Co sądzisz o dostępnych usługach premium w BW? (Skrócenie czasu, powiększenie zbrojowni itp)
26,14% 1. Są zbyt potężne i trzeba je mieć.
66,61% 2. Są ok, nie dają przewagi ale pozwalają umilić grę i oszczędzić czas.
7,25% 3. Są za mało znaczące.


w tej grze kp to praktycznie must have, jeśli się chce coś osiągnąć <tak, bo grając bez kp, chcąc rozwinąć w pełni postać, to potrzeba pewnie z 5 latek?> , bo daje gigantycznego kopa, ale mniejsza o to, to jest powszechnie wiadome, kp odsuwamy od dyskusji

mowa o usługach premium, czyli o tym co można kupić za dni premium

czy jeśli ja sobie puszczę karawanę, a jakiś koleś karawanę deluxe, to czy przy puszczeniu tej samej ilości wypraw otrzymamy taki sam profit? <pomijając losowość wchodzenia wypek> <zliczając ilośc przedmiotów wydropionych>

i na koniec oczywiście najlepsze
wiadomo jak to jest na morii, blaszenie biały i czarnego smoka, snajper i te sprawy
więc jeśli usługi premium <w tym reset tatuaża> nie dają żadnej przewagi, to dlaczego tak ogromny procent graczy na pewnym etapie gry przerabia się ze snajpera na jakiś inny tatuaż? zostawiając przy tym wielu graczy dziesiątki tysięcy pr za sobą? snajper dobry na smoki, a potem coraz bardziej pod górkę

nic nie daje, bo snajper to ma fajnie z białym smokiem, ale żeby ubić tatuażem który żadnych bonusów przeciwko niemu nie dostanie, to już się trzeba postarać
12-09-2015 15:59 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
cytat:
SteelMike1 napisał(a)


Usługi premium dają przewagę. Graj bez premki i zmarnuj pół dnia na ataki i wyprawy. Do tego spróbuj na te X godzin wziąć klanowego lucjana. Powodzenia. Wink

Oczywiście możesz napisać, że można w swoim sprzęcie chodzić na wypki, tylko po co?



mam swój sprzęt na wypki i puszczam karawnę na 6h, ale mniejsza o to, teraz gdy postać rozwija się glównie z pr z ekspedycji <mowa właściwie o samym wbijaniu lvl> to wszelkie udogodnienia są zbędne, skracam sobie elegancko za repkę, wszystko cacy, gram sobie spokojnie

problemem jest wynik ankiety a konkretnie tego punktu:

cytat:
11. Co sądzisz o dostępnych usługach premium w BW? (Skrócenie czasu, powiększenie zbrojowni itp)
26,14% 1. Są zbyt potężne i trzeba je mieć.
66,61% 2. Są ok, nie dają przewagi ale pozwalają umilić grę i oszczędzić czas.
7,25% 3. Są za mało znaczące.


w tej grze kp to praktycznie must have, jeśli się chce coś osiągnąć <tak, bo grając bez kp, chcąc rozwinąć w pełni postać, to potrzeba pewnie z 5 latek?> , bo daje gigantycznego kopa, ale mniejsza o to, to jest powszechnie wiadome, kp odsuwamy od dyskusji

mowa o usługach premium, czyli o tym co można kupić za dni premium

czy jeśli ja sobie puszczę karawanę, a jakiś koleś karawanę deluxe, to czy przy puszczeniu tej samej ilości wypraw otrzymamy taki sam profit? <pomijając losowość wchodzenia wypek> <zliczając ilośc przedmiotów wydropionych>

i na koniec oczywiście najlepsze
wiadomo jak to jest na morii, blaszenie biały i czarnego smoka, snajper i te sprawy
więc jeśli usługi premium <w tym reset tatuaża> nie dają żadnej przewagi, to dlaczego tak ogromny procent graczy na pewnym etapie gry przerabia się ze snajpera na jakiś inny tatuaż? zostawiając przy tym wielu graczy dziesiątki tysięcy pr za sobą? snajper dobry na smoki, a potem coraz bardziej pod górkę

nic nie daje, bo snajper to ma fajnie z białym smokiem, ale żeby ubić tatuażem który żadnych bonusów przeciwko niemu nie dostanie, to już się trzeba postarać


hahahaha, robienie snajpera i pozniej kasowanie tatka za konto premium? xD
co tam zyskasz z tego tatka? troche trafienia? Big Grin
przeciez ~40lvla mozesz bez problemu biegac bez tatka i nic na tym nie stracisz, robienie tatka i pozniejsze kasowanie go to zwykla fanaberia

ten placz o ulsugi premium to chyba jakies zale bo mama wiecej kasy na doladowanie telefonu nie chce dac

CENA PREMIUM OD POCZATKU JEST TAKA SAMA

a te uslugi premium powstaly na prosbe graczy, takich no wiesz, co pracuja i rozumieja pewna zaleznosc, ze czas to pieniadz

dzieki bogu, ze az 74% ankietowanych w tym pytaniu jednak cos tam ma pomiedzy uszami

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-09-2015 16:12 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
hmmmm
jakos ludzie grali na r1 i bez skrocenia i bez delux karawany
teraz sie tylko zrobilo tak bardzo zle ze nawet atakow ludzie robic niechca i pisza zeby skrocic do 15 sek

bez przesady

tak samo premium daje ci wiecej atakow i wypek ale to nie oznacza ze wzgledu na losowosc gry ze odrazu bedziesz duzo lepszy
a pozostale rzeczy tylko ulatwiaja gre a nie daja ci przewage
proste nie chcesz siedziec dlugo na grze to to bierzesz
ja tam z sentymentem wsopinam koeljki po lucka oczekiwania na wszystko a nie klik i po - mowie o czasach r1 z samego poczatku
gdzie wojna byla, obelgi ochronki wymianki i pelna wspol[praca ludzi, trzeba bylo myslec a nie samograj klikacz jak teraz


Zapominasz o jednej rzeczy. Nie było na samym początku KW, ekspedycji itp.
Nie oceniałbym tego, że zrobiło się źle. Nie mylmy tego pojęcia ze słowem monotonia.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
12-09-2015 16:21 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)

hahahaha, robienie snajpera i pozniej kasowanie tatka za konto premium? xD
co tam zyskasz z tego tatka? troche trafienia? Big Grin
przeciez ~40lvla mozesz bez problemu biegac bez tatka i nic na tym nie stracisz, robienie tatka i pozniejsze kasowanie go to zwykla fanaberia

ten placz o ulsugi premium to chyba jakies zale bo mama wiecej kasy na doladowanie telefonu nie chce dac

CENA PREMIUM OD POCZATKU JEST TAKA SAMA

a te uslugi premium powstaly na prosbe graczy, takich no wiesz, co pracuja i rozumieja pewna zaleznosc, ze czas to pieniadz

dzieki bogu, ze az 74% ankietowanych w tym pytaniu jednak cos tam ma pomiedzy uszami


i jak ten twój bełkot ma się do tego co napisałem?

trochę trafienia jak sam napisałeś, czyli jednak coś, więc twierdzenie, że ,,nic nie daje'' nawet w twoim rozumowaniu jest błędne
wychodzi na to że nie masz nic między uszami? czy cię zaćmiło jak odpowiadałeś?
12-09-2015 17:04 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
wesoly4986
Member


Data rejestracji: 30-04-2015
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ziome3ek napisał(a)
http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0c9f53410e

Ja tam nie widzę problemu z piłami już na tym etapie Smile Są bronie, które biją podobnie(epik antyk korba bazyla, epik demon halki itp.) A obleg jak widzicie, równiutki Tongue

A tam wyżej ktoś wkleił linka do obla maluchów i się dziwi, ze pozamiatane lol, spxa od nas byśmy wysłali i zrobiłby swoją epik zwinną korbą dokładnie to samo, zabrać mu ją! niszczy balans! Smile


Wklejasz link (swoja droga Sushi widzial juz go na pw Tongue ) w ktorym slabszy klan wygral obleg z lepszym ktory powstal z dwoch klanow wlasnie przez pily, mimo jednej osoby mniej, obrony na wzgorzu, 7k punktow roznicy, pilami robiacymi ~30% dmg, mozna by dalej wymieniac - jako argument ze pily sa ok - dobre. Potem porownujesz pile do epik zwinnej korby ktora ma prawie 2x mniejszy dmg, 2x mniej kryta, 2x mniej zwiny np od epik zwinnej pily autokraty - jeszcze ciekawsze.

No ale spoko, wiecej takich wywodow - potwierdzasz tylko ze loteria i pily to byl zly wybor na r18 - i pisalem o tym jeszcze przed wygranymi, w przeciwienstwie do Ciebie, bo wypowiadasz sie dlatego ze pily wygraly wam troche oblezen.

Co do premki - nauczcie sie czytac ze zrozumieniem, konto premium to nie uslugi premium, nawet w nawiasie bylo przedstawione o co chodzi - "(Skrócenie czasu, powiększenie zbrojowni itp)" - te uslugi nie daja przewagi, jedynie - tak jak tez zaznaczono w ankiecie - pozwalaja "umilić grę i oszczędzić czas". Karawana deluxe to tez usluga premium - wypada gorzej niz puszczanie pojedynczych wypraw (koszty) - i tak powinna byc rozpatrywana, wiec nie, nie daje przewagi - poprostu oszczedza czas. A czas trwania wypraw bez premki to temat na osobna dyskusje jesli ktos uwaza ze jest zbyt dlugi.

Jesli chodzi o cene - to spojrzmy prawdzie w oczy, nikt nie pracuje za darmo - a cena jest jak najbardziej ok. No chyba ze jako mlodsze osoby kupujecie ja smsami - w takim wypadku poproscie rodzicow niech wam zrobia przelew, albo sami sie nauczcie - bedzie duzo taniej.

Mialem nie pisac w tematach o loterii, bo wychodza z tego tylko bezsensowne napinki, ale glupota bijaca z niektorzych komentarzy jest ogromna - a ogolnie - zamiast pieprzyc bez sensu i patrzec tylko pod siebie, docencie ze administracja stara sie brac pod uwage to co mysla gracze, bo wiekszosci grajacych w bw wyjdzie to na dobre.
12-09-2015 17:23 wesoly4986 jest offline Szukaj postów użytkownika: wesoly4986 Dodaj wesoly4986 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)

hahahaha, robienie snajpera i pozniej kasowanie tatka za konto premium? xD
co tam zyskasz z tego tatka? troche trafienia? Big Grin
przeciez ~40lvla mozesz bez problemu biegac bez tatka i nic na tym nie stracisz, robienie tatka i pozniejsze kasowanie go to zwykla fanaberia

ten placz o ulsugi premium to chyba jakies zale bo mama wiecej kasy na doladowanie telefonu nie chce dac

CENA PREMIUM OD POCZATKU JEST TAKA SAMA

a te uslugi premium powstaly na prosbe graczy, takich no wiesz, co pracuja i rozumieja pewna zaleznosc, ze czas to pieniadz

dzieki bogu, ze az 74% ankietowanych w tym pytaniu jednak cos tam ma pomiedzy uszami


i jak ten twój bełkot ma się do tego co napisałem?

trochę trafienia jak sam napisałeś, czyli jednak coś, więc twierdzenie, że ,,nic nie daje'' nawet w twoim rozumowaniu jest błędne
wychodzi na to że nie masz nic między uszami? czy cię zaćmiło jak odpowiadałeś?


uwazam, ze na tym ~40 poziomie nie musisz miec w ogole zadnego tatka by bic smoki bez problemu (mysliwy daje 14 sposta...), wiec no ok trafienie cos tam daje, ale nadal jest to fanaberia
chyba probujesz swoje bloodwarsowe niepowodzenia zrzucic na dzialania masonerii, ktora kupuje konta premium

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-09-2015 17:37 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Aturosss
Forum Ace


Data rejestracji: 19-02-2014
Postów: 82
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ciekawski napisał(a)
To znaczy ze Pily maja zly balans a nie to ze sa na serwerze !!!

Wiecie o co mi chodzi czy jeszcze jasniej ???

Kwestia teraz zeby zbalansowac bron a nie wyniki loterii .


poczytaj o BALANSIE xD
a potem piernicz od rzeczy!

znowu spam
12-09-2015 17:41 Aturosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturosss Dodaj Aturosss do Listy kontaktów
Ziome3ek
Forum Ace


Data rejestracji: 07-11-2011
Postów: 76
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Z ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wesoly4986 napisał(a)
cytat:
Ziome3ek napisał(a)
http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0c9f53410e

Ja tam nie widzę problemu z piłami już na tym etapie Smile Są bronie, które biją podobnie(epik antyk korba bazyla, epik demon halki itp.) A obleg jak widzicie, równiutki Tongue

A tam wyżej ktoś wkleił linka do obla maluchów i się dziwi, ze pozamiatane lol, spxa od nas byśmy wysłali i zrobiłby swoją epik zwinną korbą dokładnie to samo, zabrać mu ją! niszczy balans! Smile


Wklejasz link (swoja droga Sushi widzial juz go na pw Tongue ) w ktorym slabszy klan wygral obleg z lepszym ktory powstal z dwoch klanow wlasnie przez pily, mimo jednej osoby mniej, obrony na wzgorzu, 7k punktow roznicy, pilami robiacymi ~30% dmg, mozna by dalej wymieniac - jako argument ze pily sa ok - dobre. Potem porownujesz pile do epik zwinnej korby ktora ma prawie 2x mniejszy dmg, 2x mniej kryta, 2x mniej zwiny np od epik zwinnej pily autokraty - jeszcze ciekawsze.

No ale spoko, wiecej takich wywodow - potwierdzasz tylko ze loteria i pily to byl zly wybor na r18 - i pisalem o tym jeszcze przed wygranymi, w przeciwienstwie do Ciebie, bo wypowiadasz sie dlatego ze pily wygraly wam troche oblezen.


Nie porównałem piły do epik zwinnej korby, napisałem tylko, że wysyłając ją do maluchów, zrobiłaby taka samą siekę jak Zafira, bo dmg jest podobny (różnica 20dmg między piłą Zafiry i korbą spxa Smile , a w przypadku epik korby max % na kryta to nie problem Smile ). Tak wiem o tym, że Sushi go widział i mimo to, postanowił ją zdegradować do poziomu itemu wartego 50k, super nagroda z loterii (heheszki).

Powtórzę jeszcze raz, patrząc na rozwój serwera R18 i to, że epik zwinne piły są bardziej mid-game(w porównaniu do demona chciażby) niż end-game, to epik zwinne piły już niedługo nie będą problemem a już pojawiają się konkurencyjne białe 2h, które potrafia tyle samo dmg na rundę wywalić Smile

Tak, loteria to był zły wybór na R18, od początku byłem przeciw i nie kupiłem w niej ani jednego losu, bo wierzyłem, że pare innych osób zrobi tak jak ja i loteria się zresetuje mniejszą ilość razy, but well, 7 resetów, why not Big Grin Nie zmienia to faktu, że odbieranie posiadaczom tego, co zdobyli w ich własnej loterii było najgorszym możliwym rozwiązaniem(W sumie odebranie, inaczej tego nazwać nie można). Gdyby dali im chociaż możliwość zmiany epika na innego, skoro te piły takie niezbalansowane, to jeszcze bym zrozumiał, ale w tej sytuacji kupa na maxa Smile

__________________

12-09-2015 18:55 Ziome3ek jest offline Szukaj postów użytkownika: Ziome3ek Dodaj Ziome3ek do Listy kontaktów
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Wyniki ankiety 2015

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH