Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (21): « pierwszy ... « poprzednie 19 20 [21] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2 148 Ankieta - średnia ocena: 3,59148 Ankieta - średnia ocena: 3,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może top r12 aren 1vs1 do 30 miejsca
1. dyst
2 palna
3 dyst
4 dyst
5 dyst
6 biała 2h
7 dyst
8 dyst
9 palna/dyst
10 biała 2h (autokrata)
11 dyst
12 dyst
13 dyst
14 dyst
15 dyst
16 dyst
17 biała 2h
18 palna
19 dyst
20 dyst
21 dyst
22 palna
23 dyst
24 dyst
25 dyst
26 dyst
27 dyst
28 nie wiem Tongue
29 biała 2h?
30 dyst

Jak widać biała 2h jest taka mocarna a dyst jest spoko wcale nie jest za mocny albo coś
23-11-2015 20:51 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze co serwer to inaczej ale moze na r12 jest po prostu malo bialych 2h a dystans czesciej dropi jest po prostu bardziej pospolity. Gram dystansem na r6 i gdybym dropnal np epicka dem kose czy halke nie mowiac o korbie katanie czy pile to od razu bym sie przerabial
23-11-2015 23:34 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden z lepszych dystansów [z 10 może jest lepszych max] na serwerze vs biała 2h [nawet nie piła]

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=21a7d95962

Oto jak to wygląda, to, że niewielu osobom jeszcze wydropił porządny demon 2h to tylko kwestia czasu. Na R14 top serwera to palna, biała 1h i potem kilku 2h, między nimi 1 dystans, może 2. Takie pieprzenie o szopenie z tym dystansem, że taki mocny. Ja nie wiem, równie dobrze można dyskutować, że ziemia jest płaska, jest, bo mam poziomnicę, kładę ją na ziemi i jest płasko. Posiadanie epickiego dystansu to już nie jest szczęście tylko norma. Posiadaniem demona 2h + epik speeda robi się już coraz częstsze, ale jeszcze nie jest normą.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-11-2015 00:24 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jeden z lepszych dystansów [z 10 może jest lepszych max] na serwerze vs biała 2h [nawet nie piła]

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=21a7d95962

Oto jak to wygląda, to, że niewielu osobom jeszcze wydropił porządny demon 2h to tylko kwestia czasu. Na R14 top serwera to palna, biała 1h i potem kilku 2h, między nimi 1 dystans, może 2. Takie pieprzenie o szopenie z tym dystansem, że taki mocny. Ja nie wiem, równie dobrze można dyskutować, że ziemia jest płaska, jest, bo mam poziomnicę, kładę ją na ziemi i jest płasko. Posiadanie epickiego dystansu to już nie jest szczęście tylko norma. Posiadaniem demona 2h + epik speeda robi się już coraz częstsze, ale jeszcze nie jest normą.


Daj link ze swojego ataku na ATRIXA dla porównania.

Moje pytanie - czy w tym eq które miałeś na sobie zawsze się bronisz?

Jeśli tak, to czy większość walk wygrywasz czy przegrywasz?

edit.

Aha, ta teoria o 10 lepszych dystansach max jest bardzo bardzo bardzo naciągana ;p

__________________
R14: D-Wade

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez D-Wade: 24-11-2015 09:18.

24-11-2015 09:13 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mozemy wrocic do tematu pil? Bo teraz z ignorem defa to zaczynaja po 2.700 walic..

Czy Administracja (z calym szacunkiem, ostatni patch naprawde byl szybko i popisowo napisany) rozwaza jakis ukrócenie pil pod wzgledem dmgu?

I zaczyna mnie wkurzac powoli to ze klan ktory ma pilarza (czy tam dwoch) jest w stanie miazdzyc cala reszte czy to pod wzgledem obli (ktorych cale szczescie nia ma), exp (na ktorych pilarze robia po 20+k dmgu a cala reszta po 3-4) czy aren. Na KW nie ma tak zeby mial mniej niz maksa repy z udanego lvlu.

Boli mnie to ze ile bym nie gral, jak dobrze bym nie przemyslal swoich ustawien, nie wydal prow, nie mial 70 a nawet 75 zwinki w trenie to i tak nigdy nawet nie bede mogl sie ROWNAC z takim potworem.
Nie jest to bezsensowna zawisc - nie zazdroszcze auta komus kto sie dorobil czy dobrze ustawil - popracuje to kupie wlasne. Natomiast tutaj nie ma sytuacji zebym mogl "popracowac". Chyba tylko zalozyc 100 postaci na jednym serwerze, naklepac repy za wyprawy i czekac na loterie... gdzie 1 konto wylosuje nagrode glowna.
26-11-2015 19:20 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz to można skrócić sumę dla dystansówchytry Przecież dystans to jest top_1.
2h biała przegrywa nawet z palniakami. Nie dość że trafienie minusowo, uniki i jeszcze defa dodamy i biała jest na ostatnim miejscu :>
27-11-2015 23:01 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blizniak017 napisał(a)
Teraz to można skrócić sumę dla dystansówchytry Przecież dystans to jest top_1.
2h biała przegrywa nawet z palniakami. Nie dość że trafienie minusowo, uniki i jeszcze defa dodamy i biała jest na ostatnim miejscu :>


Biala 2h ogolnie tak, nie pily.
A chodzi mi o pily.
29-11-2015 11:42 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
babal cd.
Triple Ace


images/avatars/avatar-18426.gif

Data rejestracji: 10-09-2009
Postów: 213
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja odnoszę wrażenie że ktos mnie w jajo robi ,
chodzi mi o to ze po patchu balansującym białą 2h
"prawie" nie odczułem różnicy jeśli chodzi o trafienie i dmg ,
natomiast po ostatnim patchu pudłuję jak wściekły tak jakby specjalnie ktos "opóźnił" wprowadzenie zmian dla białej 2h Frown

__________________
r7 Resurrected


29-11-2015 13:14 babal cd. jest offline Szukaj postów użytkownika: babal cd. Dodaj babal cd. do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
D-Wade napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jeden z lepszych dystansów [z 10 może jest lepszych max] na serwerze vs biała 2h [nawet nie piła]

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=21a7d95962

Oto jak to wygląda, to, że niewielu osobom jeszcze wydropił porządny demon 2h to tylko kwestia czasu. Na R14 top serwera to palna, biała 1h i potem kilku 2h, między nimi 1 dystans, może 2. Takie pieprzenie o szopenie z tym dystansem, że taki mocny. Ja nie wiem, równie dobrze można dyskutować, że ziemia jest płaska, jest, bo mam poziomnicę, kładę ją na ziemi i jest płasko. Posiadanie epickiego dystansu to już nie jest szczęście tylko norma. Posiadaniem demona 2h + epik speeda robi się już coraz częstsze, ale jeszcze nie jest normą.


Daj link ze swojego ataku na ATRIXA dla porównania.

Moje pytanie - czy w tym eq które miałeś na sobie zawsze się bronisz?

Jeśli tak, to czy większość walk wygrywasz czy przegrywasz?

edit.

Aha, ta teoria o 10 lepszych dystansach max jest bardzo bardzo bardzo naciągana ;p


http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e6ac371e26

Dam Ci inny link, walka na arenie, pod prawie każdego przeciwnika musiałbym mieć inny set by wygrać, zaryzykowałem sumą idąc w jastrzębiach, bo miałem 3 dystanse z czego 2 musiałbym sumować, a jednego walnąć max dmg [spory def, gdybym wpadł z sumą to pewnie bym zremisował] 1 palniaka i te 2h. Tak więc wybrałem sumą + jako taki dmg i na kogo trafiam? 2h...oto jak ucięto to traienie: i co, że 8 zwiny więcej, piła ma cholerne -40 do traienia a tutaj wciąż 100% trafienia Red Face JA ŁM + evo pod uniki + jastrząb - max uników jak się da, +21 szczęścia i co? I nic, zero walki. Teraz chętnie posłucham, że przecież powinienem założyć inne eq, bo z góry było wiadome na kogo trafię na arenie Roll Eyes

I w tym rzecz, palna musi kombinować, dystans musi kombinować, a 2h w ogóle, jeden stały set: epik pająki + epik speed + epik nocki + epik demon 2h i zero zmiany eq. I to żałosne biadolenie o tym, że biała 2h dostałą mocnego nerfa -.-

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
02-12-2015 19:13 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r3 każdy dobry białas 2h ma po 20k hp w ataku, kryty w 500+ defa po 1300-1500minimum, do tego blokada pierwszej rundy i niestety z takimi potworami nie idzie wygrać.

__________________

r3 barthi
02-12-2015 19:43 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry palniak ma też ponad 20k w ataku i dystans też
Nie idzie wygrać czy ty nie umiesz wygrać to różnica oparta na wielu czynnikach nie zmienia to faktu że obecnie króluje dystans i widać to po wynikach na arenach 1vs1
04-12-2015 15:20 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

toaletor moze na serwerze na ktorym Ty grasz kroluje dystans ale na r6 bezsprzecznie kroluje biala 2h mimo nerfa; nie chce mi sie przytaczac rankingu 1v1 znowu
05-12-2015 13:24 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r12 króluje dystans, niżej jest dystans, potem jest dystans i pojedyńcze 2h białasy, na samym dole jest dystans a za dystansem jest reszta.

Chory serwer chyba.... albo zajebisty balans adminom wyszedł....

__________________

05-12-2015 17:25 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
creepy
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2015
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toaletor napisał(a)
może top r12 aren 1vs1 do 30 miejsca
1. dyst
2 palna
3 dyst
4 dyst
5 dyst
6 biała 2h
7 dyst
8 dyst
9 palna/dyst
10 biała 2h (autokrata)
11 dyst
12 dyst
13 dyst
14 dyst
15 dyst
16 dyst
17 biała 2h
18 palna
19 dyst
20 dyst
21 dyst
22 palna
23 dyst
24 dyst
25 dyst
26 dyst
27 dyst
28 nie wiem Tongue
29 biała 2h?
30 dyst

Jak widać biała 2h jest taka mocarna a dyst jest spoko wcale nie jest za mocny albo coś



Na R6 to wygląda troszkę inaczej..

1 biała 2h
2 biała 2h
3 biała 2h
4 palna
5 biała 2h
6 dystans
7 biała 2h
8 dystans
9 biała 2h
10 biała 1h


Przy czym top2 i top3 to epickie demon piły ( loteria ).. ale nie chcę by ucianć cokolwiek. Swoją drogą teraz ucięli dmg ( jako tako wszystkim białym 2h ) i.. co najgorzej boli kozacki jest minus do trafienia..

Biała 2h zawsze była najlepszą bronią.. trzeba było do niej kompletować kozackie dmg i to właśnie wyróżniało ją ( bo np. palne możesz kupić za grosze ).. a teraz przez płaczące palniki, które nie potrafią się dostosować do gry jest jakiś spam na temat "zabrania dmg" białym 2h.

PS. Taki dziwny przykład.. czy jak ktoś wygra 10 mln w lotto to też jest referendum czy mu nie zabrać trochę? Bo przecież 10 mln to bardzo dużo...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Samo nazywanie kogoś "typem" też jest obraźliwe i agresywne.

15-12-2015 19:30 creepy jest offline Szukaj postów użytkownika: creepy Dodaj creepy do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
creepy napisał(a)

Biała 2h zawsze była najlepszą bronią.. trzeba było do niej kompletować kozackie dmg i to właśnie wyróżniało ją ( bo np. palne możesz kupić za grosze ).. a teraz przez płaczące palniki, które nie potrafią się dostosować do gry jest jakiś spam na temat "zabrania dmg" białym 2h.




stwierdzenie bzdurne jak mało co na tym forum, biała 2h i komplementowanie kozackiego dmg? wystarczy speed, a wez spróbuj skompletować kozki dmg na palnych - powodzenia...
15-12-2015 20:53 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
creepy
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2015
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dwim napisał(a)
cytat:
creepy napisał(a)

Biała 2h zawsze była najlepszą bronią.. trzeba było do niej kompletować kozackie dmg i to właśnie wyróżniało ją ( bo np. palne możesz kupić za grosze ).. a teraz przez płaczące palniki, które nie potrafią się dostosować do gry jest jakiś spam na temat "zabrania dmg" białym 2h.




stwierdzenie bzdurne jak mało co na tym forum, biała 2h i komplementowanie kozackiego dmg? wystarczy speed, a wez spróbuj skompletować kozki dmg na palnych - powodzenia...



Lepiej? Czy jeszcze nie?

Wystarczy speed + leg ds / epickie 2h by wygrać z ogarniętą palną?! To brawo i całkiem elo -.-


A wytłumacz mi, o "mondry" progamerze DLACZEGO chcecie równać dmg w dół ( bo przecież 2h jest przekozacka )?! i moje pytanie z poprzedniego posta pozostało bez odpowiedzi.. za trudne? Frown

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Samo nazywanie kogoś "typem" też jest obraźliwe i agresywne.

15-12-2015 20:59 creepy jest offline Szukaj postów użytkownika: creepy Dodaj creepy do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dwim napisał(a)
cytat:
creepy napisał(a)

Biała 2h zawsze była najlepszą bronią.. trzeba było do niej kompletować kozackie dmg i to właśnie wyróżniało ją ( bo np. palne możesz kupić za grosze ).. a teraz przez płaczące palniki, które nie potrafią się dostosować do gry jest jakiś spam na temat "zabrania dmg" białym 2h.




stwierdzenie bzdurne jak mało co na tym forum, biała 2h i komplementowanie kozackiego dmg? wystarczy speed, a wez spróbuj skompletować kozki dmg na palnych - powodzenia...


potepiasz sie, odpalasz szpon nocy level 2 i robisz porownywalny dmg jak biala 2h

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 15-12-2015 21:00.

15-12-2015 20:59 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

twardy nieaktualne bo szpon pod wplywem forumowych placzkow glownie lapaczy zostanie znerfiony po nowym roku tym samym mnie jako dystansowi przestanie byc uzyteczny lepiej wbic na kocich i dac cichego lowce; szpona beda uzywac jedynie palniki ale w jego nowej postaci znowu nie beda mialy wiele do powiedzenia niestety; zamiast rownac w gore talki sa nerfione; lokacje powyzej 5 na 2 mapie znowu dla mnie sie oddalily a gram w te gre juz ponad 7 lat na r6 w ranku 6 pozycja czy tak ma byc?
20-12-2015 09:21 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu twój dmg bazował na szponach nocy (jak każdego cwanego potępionego po wejściu talków, gdzie gościu z eq gorszym 10x robił lepszy dmg od gościa z 10x lepszym sprzętem i tym samym rodzajem broni), zmień eq, a opza tym, jak na razie druga mapa nie jest dla broni dystansowej, bo jest brak balansu.

__________________

r3 barthi
20-12-2015 16:11 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Cosmo_x
Newbie


Data rejestracji: 22-08-2010
Postów: 8
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do palnikow to ja mam przynajmniej caly czas tak samo , czy pojde w jastrzebiu czy w pajaku to przegrywam choc sume mam wieksza ,

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b3cf71969f


tu taki przyklad , z ta zwinka nie powinien miec nawet uniku wiec ja nie rozumiem tej mechaniki po co wogole zwinka i spost jest ?

__________________
Nick : Kale

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cosmo_x: 09-03-2016 10:47.

09-03-2016 10:47 Cosmo_x jest offline Szukaj postów użytkownika: Cosmo_x Dodaj Cosmo_x do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cosmo_x napisał(a)
co do palnikow to ja mam przynajmniej caly czas tak samo , czy pojde w jastrzebiu czy w pajaku to przegrywam choc sume mam wieksza ,

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b3cf71969f


tu taki przyklad , z ta zwinka nie powinien miec nawet uniku wiec ja nie rozumiem tej mechaniki po co wogole zwinka i spost jest ?


pewnego dnia odkryjesz "kare" i twoje nie-zycie stanie sie latwiejsze

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-03-2016 10:53 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Cosmo_x
Newbie


Data rejestracji: 22-08-2010
Postów: 8
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Cosmo_x napisał(a)
co do palnikow to ja mam przynajmniej caly czas tak samo , czy pojde w jastrzebiu czy w pajaku to przegrywam choc sume mam wieksza ,

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b3cf71969f


tu taki przyklad , z ta zwinka nie powinien miec nawet uniku wiec ja nie rozumiem tej mechaniki po co wogole zwinka i spost jest ?


pewnego dnia odkryjesz "kare" i twoje nie-zycie stanie sie latwiejsze


w pajaku jest kara i tez nic to nie zmienia

__________________
Nick : Kale
09-03-2016 10:54 Cosmo_x jest offline Szukaj postów użytkownika: Cosmo_x Dodaj Cosmo_x do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1) twoja bron to zlom
2) przy 224v192 sposta to ze palniak trafia nie jest jakas niespotykana rzecza... moze ma trafienie z umagow, na pewno ma trafienie z klow, skorpy zadnego minusa nie maja
3) nawet z ta bronia wystarczy zalozyc zdrade i palniaka nie ma

czaje, ze to arenka... ale po prostu nie jestes w stanie sie ubrac na wszystkich, chyba, ze masz fajny dystans i eq pod to

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-03-2016 11:04 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
1) twoja bron to zlom
2) przy 224v192 sposta to ze palniak trafia nie jest jakas niespotykana rzecza... moze ma trafienie z umagow, na pewno ma trafienie z klow, skorpy zadnego minusa nie maja
3) nawet z ta bronia wystarczy zalozyc zdrade i palniaka nie ma

czaje, ze to arenka... ale po prostu nie jestes w stanie sie ubrac na wszystkich, chyba, ze masz fajny dystans i eq pod to


Dokładnie albo masz mega epickiego demona jak widać na ranking u nas Wink

ja mam np. palną i dystans i w obu przypadach biegam w zdradzie raz zabraknie dmg (palną) raz zasiegu (dystem) i jakoś nie płacze Tongue

__________________
Tonąca_rybka
09-03-2016 11:08 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyszło koło myja bo lipa z tym balansem

__________________




24-10-2016 13:07 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
Lutek0108
Member


Data rejestracji: 04-11-2016
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X
Skąd: z najgorszych twoich snów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blizniak017 napisał(a)
Teraz to można skrócić sumę dla dystansówchytry Przecież dystans to jest top_1.
2h biała przegrywa nawet z palniakami. Nie dość że trafienie minusowo, uniki i jeszcze defa dodamy i biała jest na ostatnim miejscu :>


dokładnie posiadasz np: demon korbę /piłę /halkę / katanę to i tak masz w plecy jak trafisz na dystans lub palną w defie ucieliście białą 2h zbalansujcie resztę nawet białą 1h bo bije teraz lepiej jak 2h tyle w temacie
05-11-2016 10:10 Lutek0108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek0108 Dodaj Lutek0108 do Listy kontaktów
Strony (21): « pierwszy ... « poprzednie 19 20 [21] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH