Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (21): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2 148 Ankieta - średnia ocena: 3,59148 Ankieta - średnia ocena: 3,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tailor
Member


Data rejestracji: 05-07-2015
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wpadłem popłakać.
Ucięcie wszystkich 2h.....
Nie krępujcie się, już teraz na miecze/piki/topory trzeba brać jednoraz do kryta żeby osiągnąć max (gruczoły wliczone), jedynie na plus zmniejszenie rozrzutu dmg z krytów.

ciach +1/Ask :*

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 22-09-2015 17:53.

22-09-2015 17:49 Tailor jest offline Szukaj postów użytkownika: Tailor Dodaj Tailor do Listy kontaktów
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nerf dotyczy całej broni 2h ? hm.... linki:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=85db0c5a44
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d7bf865d25
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=283cb9ea05

Bo 2h robi dmg duuuużo większy niz reszta typów broni?
Jako gracz 2h z bólem serca, ale muszę poprzeć patch, rozumiem go Frown

__________________
R10: mimus93
22-09-2015 17:50 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MiM napisał(a)
Dlaczego nerf dotyczy całej broni 2h ? hm.... linki:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=85db0c5a44
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d7bf865d25
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=283cb9ea05

Bo 2h robi dmg duuuużo większy niz reszta typów broni?
Jako gracz 2h z bólem serca, ale muszę poprzeć patch, rozumiem go Frown


Opiersz się na tym że inni nie trafiali??
22-09-2015 17:52 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
Aturo
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2015
Postów: 6
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze! Smile
balans Tongue
płakaliście i jest Smile
bronie 2h będą fajne, ale będzie można z nimi walczyć innymi z większą szansą Tongue
ZA! Big Grin
wnioski:
-loteria się przyczyniła do balansu,
-osoby które wygrały nie będą pokrzywdzone (nadal mają dany przedmiot)
= najlepsze wyjście Tongue
22-09-2015 17:52 Aturo jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturo Dodaj Aturo do Listy kontaktów
pank
Junior Member


Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja dalej czekam na ucięcie nagród z loterii na r18 jak to z ankiety wyszło
22-09-2015 17:53 pank jest offline Szukaj postów użytkownika: pank Dodaj pank do Listy kontaktów
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
northway napisał(a)
cytat:
MiM napisał(a)
Dlaczego nerf dotyczy całej broni 2h ? hm.... linki:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=85db0c5a44
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d7bf865d25
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=283cb9ea05

Bo 2h robi dmg duuuużo większy niz reszta typów broni?
Jako gracz 2h z bólem serca, ale muszę poprzeć patch, rozumiem go Frown


Opiersz się na tym że inni nie trafiali??



To był przykład możliwego dmgu białej, rzędu 10k + na rundę i uwaga! na nienajmocniejszych podstawach.
Widzisz opcję dla dystasna czy palnej na dmg tego typu?

__________________
R10: mimus93
22-09-2015 17:55 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę często u siebie w klanie epik kusze reakcji około 8-9k na rundę, czasem 10, pilum reakcji i kusze zemsty.

I jakieś ck które robią podobnie
22-09-2015 18:00 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
Magikens
Forum Ace


Data rejestracji: 14-09-2009
Postów: 75
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli dmg zostaje taki sam pił bo o tym nie wspomniano. Więc nadal na R18 to nic nie poprawi. Zmniejszenie kryta ok ,ale ciekawe do jakiego poziomu Smile Trafienie na - ? To ile by go musiało być -60 ?

Piły mają za dużą szansę na kryta ( to doczytaliście ) i za duży dmg ( tutaj chyba zapomnieliście ).

Więc patch na siłę z minimalnym balansem dla starszych serwerów ( bo kryta obstawiam ,że i tak mogą wykamsować ). Podsumowując tyle czasu i nic fajnego nie wprowadzicie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Magikens: 22-09-2015 18:07.

22-09-2015 18:00 Magikens jest offline Szukaj postów użytkownika: Magikens Dodaj Magikens do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Magikens napisał(a)
Czyli dmg zostaje taki sam pił bo o tym nie wspomniano. Więc nadal na R18 to nic nie poprawi. Zmniejszenie kryta ok ,ale ciekawe do jakiego poziomu Smile Trafienie na - ? To ile by go musiało być -60 ?

Piły mają za dużą szansę na kryta ( to doczytaliście ) i za duży dmg ( tutaj chyba zapomnieliście ).

Więc patch na siłę z minimalnym balansem dla starszych serwerów ( bo kryta obstawiam ,że i tak mogą wykamsować ). Podsumowując tyle czasu i nic fajnego nie wprowadzicie.


Przecież zmieniają dmg broni białej 2h?

- zmniejszenie rozproszenia obrażeń (np zamiast 30-60 to 35-55)

Przedmiot: Legendarna Doskonała Piła łańcuchowa


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 135 - 216

Więc będą mogli trochę go w dół dać

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
22-09-2015 18:02 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykład na kultku gdzie na start dostałeś +25% dmg więcej, sporo to zmienia. Tylko to dalej biała!!! Więcej defa i kwiczy i płacze. Skoro już uciąć chcą 2h to niech utną chory ignor z Ciężkiej Kuszy. Przy dobrze zestawionym eq i umagach max kryta i kryty na defie 600+ ponad 1000 przy dużo większej ilości ataków jeśli to Epicka Szybkostrzelności. Białas 2h 10K runda zrobi ale umagi i eq porządne trzeba mieć wiem co mówię bo gram białą od hoho i jeszcze troche byle palniak z defem mnie jedzie bo dmg mi spada przez to. Dodam, że też gram kultkiem i jak tylko bym miał szczescie do dropa i dropnął jakąś ładną 1h epicką na demonie to bym od razu na 1h uciekał bo ma większy potencjał niż biała 2h (oprócz pił).

Pomysł nie trafiony w 100%.

__________________
NICK R4: FaSiU


22-09-2015 18:05 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Ekspy - najlepszy dmg - biała 2h
PvP - biała 2h
KW - biała 2h



To niestety prawda w 70-80%

Od 6 lat chodząc na expy (potem na kw, potem na areny jak weszły) widziałem, że biała 2h zawsze odstawała od innych broni, robiła prawie zawsze top dmg

Nawet teraz w dobie epików widzę, jak ktoś z demonem 2h i leg db speedem robic dmg lepszy niz wiekszosc innych osób na expie

Narzekanie na to, że biała 2h była zbyt mocna sięga pare lat wstecz, ale dopiero teraz przez piły coś z tym zrobiono
W sumie dobrze, że podropili te piły, bo w końcu zrebalansują białą 2h ;d


A jak dla mnie to fatalny pomysł z ogólnym balansem. Mam Epicką Demoniczną Pikę. Ogólnie przedmiot całkiem słaby, pomimo marki demona 2h, kiedyś używałem na Wendolu, ale teraz sięgam go dystansem [acz nie zawsze], została mi na Kronosa dla zabawy. Zastanawia mnie jak będzie wyglądać balans, bo jeszcze topory 2h, miecze 2h, maczugi i piki to taka dolna półka na równi z najlepszym dystanstem, ale korby, halabardy, piły i katany to już kosmos, katany i piły nie muszą wbijać nawet ewo do kryta. Słusznie, że coś robią, ale wyleją dziecko z kąpielą jak z maską strachu.

Druga mapa ekspedycyjna od Shabiri w górę jest już w większości dla białej 2h [nie byłem wyżej niż Shabiri, ale trend można zauważyć]. Ignor dla rasy, ignor w jednorazie, potem zobaczą linki, że piła się przebija i ok - balans działa.

Zamiast nerfienia białej powinni zaproponować coś innym buildom. Palna dostała kosmos w rasie potępionego, ale reszta palnych na innych rasach? Nic. I tutaj by nie raziło to co napiszę dalej - kosmiczne zmiany w działaniach broni i inicjatywie. Dystans praktycznie na stałe przyklejony jest do zasięgu, przy czym dystans dystansowi nie równy. Kusze mają ignor i mniejszy dmg bazowo, pilum i oszczep minimalnie większy dmg, bez ignora i z małym krytem, a lekki to już niestety zabawka przy zwiększającym się defie. Mankament dystansu to ekspy [w porównaniu z białą 2h] gdzie na drugiej mapy zaczyna powoli brakować zasięgu. Dam przykład Wendola jak wygląda podział broni:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=916b5ca637

Mam naprawdę potężne umagi i dobrzed obrane eq, w tym odpalone już 2 talizmany pod zasięg i zrobiłbym dmg porównywalny z tym mieczem 2h Slaytera [bo do oczka wyżej halabardy nie mam co się nawet zbliżać], ale mi już brakuje zasięgu. Emyly nie ma nawet umagów i biżu dobrego, bazuje na demonie 2h i speedzie. Jak złapie umagi do dmg, to robienie +40k dmg będzie łatwe lekkie i przyjemne. 464 sumy to jest wartość z górnej granicy nekro dla dystnasu [w speedzie], są tacy co mają lepszą, ale to naprawdę top-topów, tymczasem nie trafiam większości ciosów na Wendolu, a a drugiej mapie bez SS mogę zapomnieć o wbijaniu. Dlatego bronie dystansowe powinny dostać boosta zasięgu EKSPOWEGO, jak na Morii - "działa tylko na ekspedycjach" by najlepszy dystans miał przyszłość. Niby talizmany mają dodać dobre wartości, ale znowu skończą się one na 6 lokacji i dystans dalej nie dojdzie, a biała 2h tak.

Dlaczego Moria już teraz się kłóci o 9-10 lokacje na nowej mapie, a my na Necro zatrzymaliśmy się w większości na 4? Bo ciągle nawzajem sobie coś nerfimy. Biała 2h jest za potężna? Dajmy coś innym buildom.

P.S Piły są oczywiście do zmiany - najlepiej ucięcie sufiksu autokraty, epik demon piła 2h to dalej kozacka broń, bez autokraty będzie przyjemnie ciąć, ale ograniczy się jej już niebotyczny dmg do ogromnego.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 22-09-2015 18:13.

22-09-2015 18:08 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bije białą 2h!
ale głupota jest uciac wszystki bronie 2h, bez przesady
problem jest z piłami i moze katanami ale odwalcie sie od niczemu nie winnych i dobrze zbalansowanych toporow, mieczy...
22-09-2015 18:10 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha gratulacje loteria z wyborem broni strzal w kolano to obetniemy wszystkie 2h to ciekawe jakim czasie okaze sie ze trzeba inne brnie obciac i tak w kolko plakali o pily leca wszystkie 2h gratulacje balansu

to teraz niech bw administracja zrobi balans z talizmanami przyklad chyba tylko talizman piesn krwi niweluje efekt arkana kultka i zamienia na modyfikator kryta, skad taki pomysl ze talizman niweluje efekt arkana skoro 2h poleci to proponuje teraz zrobic talizman pod dmg tak samo jak szpony nocy

arkana nocny lowca +dmg zalezy od lv u kultka arkana zamienia sie na modyfikator ( chyba tylko tutaj taki efekt zamiany ) proponuje arkana krew zycia +dmg adekwatnie jak szpony pod potepa
22-09-2015 18:21 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no właśnie, miecze, topory, piki, maczugi są ok, korby i halabardy to już trochę kosmos i odcinają się znacząco od innych broni, a katany i piły to jest game over dla innych, gdy się ich nie ma. Różnica jest taka, że powstają grupki najlepszych "epikowców" 2h w klanach top1-top2, którzy w swoim granie robią Wendole w 2-3 [korzystając też z usług pił loteryjnych]. Do tych grup ściągają zwycięzców z loterii, bo to jak 1 liga i plebs. Ci zdobywają 2x więcej exp niż pozostali i zaczynają strasznie odstawać w rankingu, a inni mogą się tylko przyglądać ich linkom. Epickie Zwinne Katany Autokraty, Przeklęte Korby Mocy, Demon Korby xxx i oczywiście Demon Piły Autokraty[/Samobójcy].
I oni utrzymują, że balans jest, bo przecież można sobie to wydropić.

Niby można

Ale wcześniej na Necro jak ktoś się uparł, a miał mniej szczęścia do dropa, to mógł sobie kupić najlepszą broń w grze. Na poziomie epickim, który jest znacząco lepszy, można już tylko czekać na drop, co wykracza poza przyjętą grę na Necro.

Nie rozumiem, dlaczego wartości demonów na poziomie epickim wzrosły na 7/4.
Wartości dystansu w dmg wzrosły o wiele mniej, a przecież mają jeszcze mniejszy mod kryta. Jastrząb nie dostał na epickim poziomie 2/4 dmg [wiem, nie ma epickich bonusów] a słonko +2 ataki [może i dobrze, niektórzy grają słonkiem pod 2h].

Wszystkie zmiany administracji były dokładaniem strasznych wartości do broni białej 2h i teraz po prostu przyjdzie unormowanie. Mimo wszystko chciałbym by zostało to zaprezentowane do testów, ale to nie decyzja demokracji.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
22-09-2015 18:27 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Aureliuszek
Newbie


images/avatars/avatar-25384.jpg

Data rejestracji: 27-02-2015
Postów: 5
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walczę toporem 2h i zawsze muszę kombinować jak uciułać największą szansę na krytyka, a teraz mi po prostu ją pomniejszycie tylko dlatego, że daliście możliwość wygrania gry loteriami? Przecież to Wasz błąd, nie musicie karać innych.

__________________
R10: Aureliusz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aureliuszek: 22-09-2015 18:29.

22-09-2015 18:28 Aureliuszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Aureliuszek Dodaj Aureliuszek do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zwykle łopatologia , za idiotyczny pomysł z wybieraniem sobie dowolnego przedmiotu z loterii karzecie graczy którzy po prostu dropnęli , a wystarczy usunąć wybieranie z loterii i dać spokój temu tematowi , ci co mieli szczęście niech się cieszą a przecież po to się dropi żeby wpadło
22-09-2015 18:29 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Aturo
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2015
Postów: 6
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aureliuszek napisał(a)
Walczę toporem 2h i zawsze muszę kombinować jak uciułać największą szansę na krytyka, a teraz mi po prostu ją pomniejszycie tylko dlatego, że daliście możliwość wygrania gry loteriami?


tutaj bardziej im chodzi o piły i katany Smile
topór będzie miał znikomy ubytek Tongue
22-09-2015 18:29 Aturo jest offline Szukaj postów użytkownika: Aturo Dodaj Aturo do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak sobie czytam i powiem że żenaddddda kompletna

necro jest 5 lat w tyle za morią a wy się kłócicie o jakiś marny balans w atakach pvp które znudziły się 90% ludzi już ponad 2 lata temu.

Teraz ataki robi się tylko dla Evo i esencji. Kogo obchodzi że broń 2h jest lepsza czy gorsza od palnej w atakach.

Zajmijcie się poprawkami które pozwolą nam robić lokacje na drugiej mapie od 6 w górę a nie tylke tematy o balansie i nerfieniu.

Obetnijce to, obetnijcie tamto. W poniedziałek zapierzcie palniakom bo mnie jeden pokonał na arenie. w czwartek utnijmy dystans bo jakimś cudem koleś z dystansem mnie przezwinkował .

Banda dzieci zapatrzonych we własne 4 litery.

A do administracji tylko jedno zdanie

Jak daliście ciała z tą loterią to teraz pokażcie że potraficie wyjść z twarzą. Zaproponujcie ludziom dożywotnią premkę lub co tam chcecie ale te piły powinny zniknąć, i to nie kosztem całego serwera a właściwie serwerów.

__________________
r4 - Hauru
22-09-2015 18:31 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
Cris_P
Double Ace


images/avatars/avatar-24097.gif

Data rejestracji: 30-09-2007
Postów: 131
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie podobają mi się piły, walczę z nimi i pomysłów mi brakuje... Na arenie i pvp jakoś daje radę wymaxować defa i zachować na tyle zasięgu by wlać "piłatowi", ale w obronie? 1k defa by mnie nie urządziło przy ich dupnięciu. Szkoda ze nie mam raportu to bym pokazał :/

2h u mnie kuleje bo nie mam wypasionego to po patchu mogę sobie je zezłomować bo na expe mi się już nie przyda.

Ciesze sie ze administracja dąży do poprawy - ale nie tędy droga Frown
Albo ukrócić topowe 2h piły, katany albo wcale.
Bo uważam że nawet korbacz nie wymaga wielkiej korekty.
22-09-2015 18:36 Cris_P jest offline Strona domowa Cris_P Szukaj postów użytkownika: Cris_P Dodaj Cris_P do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

RE: Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czepeknabakier napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
obecnie gdy drop rate przedmiotów nie jest uzależniony od stref (np podczas loterii) możliwe jest zdobycie przedmiotów,


Kłótnia Bogów jest zbyt rzadkim eventem byś tak mógł napisać Sushi.
Wprowadźcie skarby w postaci np 6 wypek jak w 1 strefie to coś to realnie zmieni w strefowości na necro.

A bez-strefowość obecnych skarbów w postaci jednego przedmiotu na ponad tydzień
to trochę śmieszny argument. Roll Eyes Wink

Problemem była właśnie loteria gdzie przedmiot można było sobie tak po prostu wybrać,
obojętnie jakbyś tego nie próbował tłumaczyć Sushi. Roll Eyes Wink

Przypomnę też że z podrasowania białej 1h zrezygnowaliście, był pomysł o ignorze za siłę leg białej 1h.
I w tym kierunku trzeba było iść, w kierunku stopniowego podciągnięcia całej reszty
białej, i 1h i 2h, do tych nieszczęsnych pił,
wtedy faktycznie zabierać nagród nie trzeba będzie. Roll Eyes Wink


Brak strefowości epików coś Ci mówi ziomeczku?

Na razie powstrzymam się od komentarza odnośnie ścinania - zobaczę w jakiej postaci wejdzie.
Sam pomysł takiego radzenia sobie z nagrodami z loterii (w większości właśnie pozbawione balansu piły) wydaję mi się nieodpowiedni.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 22-09-2015 18:37.

22-09-2015 18:36 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
czerwona_sonia
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 51
Kraina: Moria
Skąd: r2r3r4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie ucięciu powinna zostać poddana tylko piła, gdyż katana ażtak bardzo nie oddastaje od halabardy (no może te 2% krytyka uciąć aby na dsk miałą 36) ... ale przemilczmy problem jaki się wyrabia :
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=17a3d13831
miejmy gdzieś, że palna na potępie jest teraz wywalona w kosmos ... nie nie róbmy nic ze szponami, dobijmy białą dla równowagi. Zastosujmy relokacje bólu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez czerwona_sonia: 22-09-2015 18:37.

22-09-2015 18:36 czerwona_sonia jest offline Szukaj postów użytkownika: czerwona_sonia Dodaj czerwona_sonia do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze kuszą obciąć kryta i powinno być lepiej w stosunko do 1 h bialej i palnej

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

22-09-2015 18:37 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aturo napisał(a)
cytat:
Aureliuszek napisał(a)
Walczę toporem 2h i zawsze muszę kombinować jak uciułać największą szansę na krytyka, a teraz mi po prostu ją pomniejszycie tylko dlatego, że daliście możliwość wygrania gry loteriami?


tutaj bardziej im chodzi o piły i katany Smile
topór będzie miał znikomy ubytek Tongue



Ty chyba nie kumasz, że nie każdy ma fart do Epickich 2h? Wielu walczy dalej Leg Dsk jak ja np bo brak szczęścia i mam przez to ucierpieć?? Teraz na Leg Dsk Toporze wyciągnąć max kryta do tego dobre, powtarzam DOBRE dmg, a nie kosmiczne jest ciężko. Szczególnie na starych serwerach gdzie drop jest wiadomo jaki (raz na ruski rok).

Powtarzam, że uciąć można piły, katany a korby i halki zbliżyć do poziomu kosy nieco wiecej od kosy ale nie za wiele. Reszta broni typu miecz, topór, łom a juz na pewno maczuga jest w porządku.

__________________
NICK R4: FaSiU


22-09-2015 18:40 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech i znowu administracja wie lepiej niż gracze , skoro mowimy ze jest problem z epikami demonami piłami autokraty a oni ucinaja całe 2h to te demony z ktorymi jest problem ucierpią najmniej - poprawcie wygrane z loterii tylko a nie niszczycie 2h Frown

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
22-09-2015 18:40 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Venzon
Member


images/avatars/avatar-7706.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 44
Klan: Loża_Szyderców
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo, brawo, brawo Smile

Myślę, że powyższe rozwiązanie jest jedynym słusznym Smile

Problem nie dotyczy tylko pił ale każdej broni białej 2h, bo to absurd żeby ginąć zanim zdąży się wziąć zamach. Wysokie obrażenia to cały smaczek białej 2h i ja to rozumiem, ale niech to ma też jakieś minusy... obniżenie trafienia to genialny pomysł Smile

__________________
Lighting Strikes!
22-09-2015 18:42 Venzon jest offline Strona domowa Venzon Szukaj postów użytkownika: Venzon Dodaj Venzon do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Venzon
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbmy tu spam, niech administracja wie, że znowu popełnią błąd Big Grin

proszę bardzo

__________________
R10 : Bamek
22-09-2015 18:43 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)
Ech i znowu administracja wie lepiej niż gracze , skoro mowimy ze jest problem z epikami demonami piłami autokraty a oni ucinaja całe 2h to te demony z ktorymi jest problem ucierpią najmniej - poprawcie wygrane z loterii tylko a nie niszczycie 2h Frown

yyyyyyyyyy nie

problem jest z kazda pilla i katana w epiku oraz pila leg dsk

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-09-2015 18:43 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
czerwona_sonia
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 51
Kraina: Moria
Skąd: r2r3r4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Venzon napisał(a)
Problem nie dotyczy tylko pił ale każdej broni białej 2h, bo to absurd żeby ginąć zanim zdąży się wziąć zamach.


to obetnij ilość ataków palnej aby nie zostać rozstrzelanym zanim sie weźmie zamach i krytyka/ignor na dystansie aby nie zostać jeżem zanim się weźmie zamach. Mnie osobiście częście rozstrzeliwują 20 atakami niż walą białą.
22-09-2015 18:44 czerwona_sonia jest offline Szukaj postów użytkownika: czerwona_sonia Dodaj czerwona_sonia do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i tak w ogóle, robiliście ankietę o piły, to teraz zróbcie ankietę o pogorszenie wszystkich 2h, tak byłoby najrozsądniej.

__________________
R10 : Bamek
22-09-2015 18:45 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
FasJasola napisał(a)
Powtarzam, że uciąć można piły, katany a korby i halki zbliżyć do poziomu kosy nieco wiecej od kosy ale nie za wiele. Reszta broni typu miecz, topór, łom a juz na pewno maczuga jest w porządku.


Z tym się zgodzę, wszystkich 2h nie ma co "obcinać". Błędem było też pójście na łatwizne i danie epickim demonom kolejnego +1. Piła i katana do zmiany. Resztę zostawić.

cytat:
Brawo, brawo, brawo Smile

Myślę, że powyższe rozwiązanie jest jedynym słusznym Smile

Problem nie dotyczy tylko pił ale każdej broni białej 2h, bo to absurd żeby ginąć zanim zdąży się wziąć zamach.


Niech zgadnę, grasz palniakiem Baby

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 22-09-2015 18:45.

22-09-2015 18:45 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Strony (21): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zapowiedź balansu broni białej 2h - necro i necro2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH