Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Veyronowe pożegnanie. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Veyronowe pożegnanie. 14 Ankieta - średnia ocena: 9,3614 Ankieta - średnia ocena: 9,3614 Ankieta - średnia ocena: 9,3614 Ankieta - średnia ocena: 9,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Veyron*
Royal Blue xD


images/avatars/avatar-21984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2008
Postów: 165
Klan: MASS, Scream, Valhalla
Skąd: Wrocław

Veyronowe pożegnanie. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy ma swoją granicę. 9 lat to moja granica. 9 lat temu zarejestrowałem swoje pierwsze konto na BW.

Przez te 9 lat poznałem masę świetnych ludzi. Masę ludzi, z którymi można pogadać o wszystkim. Od pierdół, przez rzeczy codzienne, do zagadnień istnienia i duchowości. Masę ludzi, z którymi dało się przeżyć, było tez kilku ananasków, dla których czarne i tak było białe. Co poradzić - natura ludzka.

Zaczynałem na r1/r3. Nie wiedziałem, co jest pięć. Big Grin
Potem przeskoczyłem na r4. Świetne wojny Soesma - Saints.. To były czasy! Te przekręty StecO, to była bajka..Ludzie żyli pręgierzem na forum.
Potem poważniej r6.. W Zajoncach Plejboja ogarnięto mnie do tego stopnia jaki pozostał do dziś: Mechanika>bzdury.
Pozdrawiam Noxiego, Bulakja, Mordimera nupa ( pamiętasz jak kiedyś pożyczałem od Ciebie db demon korbacz i db smoking szybkości? Big Grin To były czasy... Te medki duo z leg speedem i antyk halabardą/ zwinnym krwiopijcą.. ) Pozdrawiam Młodego, Turbodymomana, Magalygy, Iliana, Aduna, Caliego ze Scream, Nawet Hypershocka nupa Big Grin Kupę czasu graliśmy razem. Smile Tych, którzy już na bw nie zaglądają, ale warto ich wspomnieć - Roodik, Pivo Anka.

Liznąłem trochę morii. Nawet więcej niż trochę. Miotłą w bazyla!!! Happy
R10 - też zaliczyłem kilka epizodów po starcie serwera.
R11 - te wojny, to było coś... Kultek, DestrO, Tomach, Zanael nup.. JKS Świrlandia Bombardiel, Izka bella - MAMOOOOO!! Big Grin Z Drizztem i nupem Destro Założyliśmy NUPY, Rikiego -Pani C też pozdrowię, fuzja ze Złomrexem ostatecznie odesłała naczelnego Kuraka do Kurnika. ;-)
Powojowaliśmy i się skasowałem, kiedy upadek Kurai był już w 100% jasny. xD Taki typowy Vey.

R14 pochłonęło mi chyba najwięcej czasu. Od PuB na start. Z wujkiem Sinatrą na czele ( Kto ma wiedzieć, ten wie.). Potem w XVQ chyba się zaczęło.. Wojna od zawsze. Dlatego ten serwer był najfajniejszy! Szkoda, że "dobra" strona mocy, stała się teraz tą złą.. I to bez Kaczuszki.. Big Grin Ale przynajmniej serwer żyje i wszystko się kręci. E-L, 69, Val, Limmo, Mass, PDM, XvQ - trochę Was tam ludzie było..

W szczególności pozdrawiam towarzyszy na polu bitwy od zawsze - w zasadzie od czasów r4 - Rimmonek nup największy, mts placek wszechczasów i bobobrajant. Trójca święta. Jakbym dropił - spadki dostalibyście większe. Big Grin ( haha )

Potem w kolejności przypadkowej: Dzika - zostawiła nas Tongue , Martin, Szydek + Ciarecki - Zdrówka! ;-), Greliximus, Cava, Brzydall, Grzmutek od czekoladek Big Grin , Arek11, Szaleństwo ( I Pioter i Karolajn ), Iszl, Gosiek - Drago, Gosiek Gosiek, i Gosiek - Bling, D-Wade, Astarota, Aequitas, Kane też pamiętam, vader, cadm i wielu wielu innych. Jeśli kogoś pominałem, niech nei czuje się dotknięty - ludzka pamięć.

Oby wam się!

R18 - No dobra - tutaj było śmiechowo i tu przypominają mi się stare dobre czasy, kiedy najlepsza część bw - wbijanie 40 lvla, była kiedyś dłuższa i przez to po prostu fajniejsza.
Żeby nie zapomnieć - w sumie z góry mogę pozdrowić wszystkie Muppety. Od początku, do końca jeden klan. Było dobrze, czasem źle. Trochę krwi sobie z niektórymi zepsuliśmy i gra toczyła się dalej. Z Wesołym znaliśmy się jeszcze z czasów kiedy "siedzieliśmy" razem w Val na r14, Kacperek - zamierzchłe czasy r3.. Destro głównie r11.. Evan też gdzieś się tam szlajał po tych starych serwerach Big Grin Chociaż Evana, to już bardziej z morii i r10 znałem.

Najmłodszy, ale i najbardziej uczący serwer.
Może jestem Bloodwarsowym dinozaurem, ale bardziej ceniłem czasy, kiedy do ubicia mobów trzeba było się napocić. Skompletować eq, trzymać jako tako trening na poziomie. Teraz wygląda to tak, że w byle czym, zasięg jest na wszystko. Byle lvl podciągnąć, evo wytrenować i zawojowana pierwsza mapka..

Każda innowacja zabijała stare, dobre bw. Nie mówię, że nowe jest złe. Wszystko, co stoi w miejscu - ginie. Taka jest ewolucja. Jednak w czasach obecnych, właśnie tego czasu jest co raz mniej, stąd moja decyzja o kompletnej kasacji. Wyhodowałem w końcu te jajka i podjąłem ostatecznie taką decyzję. Trzeba zająć się czymś bardziej produktywnym niż spamowanie o krwawe preko na sell. Tongue

Z BWTeamem się nie żegnam, bo kolorek zostaje. Lubię to spamowisko, dlatego od czasu do czasu i tak będę zaglądał na FM. Big Grin Big Grin
Moja forumowa skrzynka również stoi otworem - jak będę, to odpiszę, może w czymś pomogę.


Drodzy Gracze - Dropcie! Zakładajcie expy! Róbcie ataki! I miejcie dystans! Wy tworzycie BW.

Zdrówka! Smile

__________________

ZMIEL KORZENIE SKRUCHY
Z LIŚCIEM PRZEBACZENIA
W MOŹDZIERZU SERCA
MŁOTEM JEDNOŚCI.
PRZESIEJ TO PRZEZ SITO SPRAWIEDLIWOŚCI I SŁUSZNOŚCI.
GOTUJ W OGNIU MIŁOŚCI
Z MIODEM UCZUCIA
JEDZ TO RANO I WIECZOREM
PALCEM ZADOWOLENIA.

08-10-2015 12:27 Veyron* jest offline Szukaj postów użytkownika: Veyron* Dodaj Veyron* do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak wrocisz do nas Smile

wiec nie bede sie rozpisywal ...

__________________
r14 ---- > mts
08-10-2015 12:44 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
cadm
Junior Member


Data rejestracji: 15-02-2011
Postów: 12
Klan: NH / SD / van / PDM
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: ck

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddam Ci swoje konto bo zaczyna mnie to nudzić Tongue

__________________
------------------------------
nick
(r12): cadm
(r14): cadm
(r15): cadm
08-10-2015 12:50 cadm jest offline Szukaj postów użytkownika: cadm Dodaj cadm do Listy kontaktów
khazdul
Forum Ace


Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 89
Klan: DATE,immo
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapomnial Frown
08-10-2015 13:01 khazdul jest offline Szukaj postów użytkownika: khazdul Dodaj khazdul do Listy kontaktów
Mikael
Junior Member


Data rejestracji: 14-07-2010
Postów: 21
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kobe - zapomniał na pewno celowo Big Grin

Vey stary małpiszonie, ciekawe ile bez nas wytrzymasz i jak szybko wróciszSmile

Pozdroo

__________________
R14 - Martin_Pietrov
08-10-2015 13:11 Mikael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikael Dodaj Mikael do Listy kontaktów
grelix
Double Ace


images/avatars/avatar-21654.jpg

Data rejestracji: 08-04-2011
Postów: 105
Klan: APEIRON/Emerald League
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: DarkVampires

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja do tych w/w kont dodam swoje, lamerskie Tongue

Tymczasem oddechu świeżego życzę, na spojrzenia z innej perspektywy niż wyświetlacz telefonu lub monitora komputerowego na ten łez padół.

Jeśli chęć na pogaduch najdzie, pisz a zapewne odpowiemy Big Grin

Niech Moc i Drop będzie z Tobą

__________________
R14: Greliximus
Kupiłem coś - składam ofkę.
Sprzedałem coś - czekam na ofkę.
<1-50 )brak
<50-100) 5 pkt
<100-500) 20 pkt
<500-1000) 50 pkt
<1000-5000) 100 pkt
<5000-10.000) 500 pkt
<10.000-50.000) 1000 pkt

08-10-2015 13:15 grelix jest offline Szukaj postów użytkownika: grelix Dodaj grelix do Listy kontaktów
laszlo mexico
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2011
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

placek Big Grin

__________________
r14-lszl
08-10-2015 14:51 laszlo mexico jest offline Szukaj postów użytkownika: laszlo mexico Dodaj laszlo mexico do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w prawdziwym życiu Vey, zaglądaj czasem do nas na FM Wink
ps: Jedyna osoba która ogarnęła że na zdjęciu są Reloopy! Big Grin

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 08-10-2015 15:25.

08-10-2015 15:25 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
RimmoN
Double Ace


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buziak Vey. ;-P

__________________
ex Tmod
10-10-2015 19:28 RimmoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RimmoN Dodaj RimmoN do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vey, będzie mi Cie brakować xd Kto będzie spał w zielonym, kto będzie mnie karcił za wszystko Big Grin Trzymaj się, 3 oko! Smile

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
10-10-2015 19:44 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę do działu ,,o graczach"

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-10-2015 18:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Veyron trzymaj się:p.


Nie miałem okazji Cię "poznać " w grze, ale na BWTEAM tak Smile , Pozdrawiam!
31-10-2015 21:05 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a o mnie nie wspomnial morda Big Grin

ale nie dygaj ide w Twoje slady

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
12-11-2015 21:17 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w realu ! Kazdego z nas czeka emerytura Big Grin

__________________
Tonąca_rybka
13-11-2015 00:06 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Veyron baack today...

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
13-04-2016 21:38 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
UmpaUmpa
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 17
Skąd: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I o ZlejKobiecie tez juz nie pamiętał Tongue
A tak serio.. będzie r19 wrócisz i Ty
I może stare Muppety tez wrócą Smile
Trzymaj się misiaczku !

__________________
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>



14-05-2016 19:11 UmpaUmpa jest offline Szukaj postów użytkownika: UmpaUmpa Dodaj UmpaUmpa do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Veyronowe pożegnanie.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH