Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » nie mam co sprzedac » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony nie mam co sprzedac 10 Ankieta - średnia ocena: 7,3010 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tadzik2133
Junior Member


Data rejestracji: 30-12-2014
Postów: 14
Klan: n/a
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: szkocja

nie mam co sprzedac Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic nie dropie ,co to ma być ? dajcie dropsa w końcu .


a na poważnie kasuje się po arenach i mam nadziej nie wrócić nigdy do tej skopanej gry gdzie umiejętności się nie liczą wcale tak samo jak czas na nią poświęcony i zaangażowanie w grę , 1 przypadkowy dropik robi z noba gracza top , coś tu jest nie halo koledzy i koleżanki ta gra zmierza w złym kierunku ale to już nie mój problem

serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim z którymi miałem przyjemność grac przez te kilka lat

Tadzik maruda .

ps. zapewne zły dział na to ale mam [ciach]

__________________
witam

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez krysiaczek: 23-11-2015 18:49.

22-11-2015 16:19 tadzik2133 jest offline Szukaj postów użytkownika: tadzik2133 Dodaj tadzik2133 do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żeby umiejętności mogły się liczyć to trzeba jakieś mieć. A co ty masz? [ciach]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krysiaczek: 23-11-2015 18:51.

22-11-2015 16:47
tadzik2133
Junior Member


Data rejestracji: 30-12-2014
Postów: 14
Klan: n/a
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: szkocja

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tadzik2133
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale mi kolega pocisnol .... idę się schować do dziury z której wyszedłem

__________________
witam
22-11-2015 17:09 tadzik2133 jest offline Szukaj postów użytkownika: tadzik2133 Dodaj tadzik2133 do Listy kontaktów
V A L L E R
Lord


Data rejestracji: 04-01-2010
Postów: 280

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia Tadziu - słuszne spostrzeżenie... Kiedyś nie było takiej tragedii...

__________________
R6- Victoria Seras
R10- Valler
R14- ElVa
R16 - Valler
R17 - Valler
22-11-2015 17:11 V A L L E R jest offline Szukaj postów użytkownika: V A L L E R Dodaj V A L L E R do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrocisz tadziu, kazdy wraca ;]

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-11-2015 17:16 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
tadzik2133
Junior Member


Data rejestracji: 30-12-2014
Postów: 14
Klan: n/a
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: szkocja

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tadzik2133
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może i masz racje ale odpocznę troszkę. z rok dwa może piec

__________________
witam
22-11-2015 17:17 tadzik2133 jest offline Szukaj postów użytkownika: tadzik2133 Dodaj tadzik2133 do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę,że nie tylko mi nic nie dropi, na 76 lvl latam z leg dsk kuszą driady,którą musiałem kupić typki z 65 lvl wpadali do mnie z epickimi reakcjami czy innymi wilkami. Wyznaczyłem sobie termin do 1 stycznia, jak nic nie wydropi to leci kasacja.
22-11-2015 17:34 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
tadzik2133
Junior Member


Data rejestracji: 30-12-2014
Postów: 14
Klan: n/a
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: szkocja

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tadzik2133
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

50 lewelowcy z kompletem epoików na każdą okazje diady wilki leg dos jastrzębie u maluszków i podobne cuda a człowiek od początku gry nie dopuści nawet żeby mu się 1 wyprawka zmarnowała i nic nie ma to chyba coś jest nie tak nie wspominając już ze od 1 dnia cały czas na premium ,zdaje sobie sprawę losowator itp . klimaty nie może dropic każdy ale widach gołym okiem ze coś jest nie w porządku w rozdawaniu przez grę dropów , może się mylę ale widzę wyraźne wsparcie dla graczy przed wbiciem 65 lew (czyżby zachęta do zakupu kp ? super epicki itemek zachęci do szybszego wbicia akt3 a premka w tym dopomoże )

__________________
witam
22-11-2015 18:55 tadzik2133 jest offline Szukaj postów użytkownika: tadzik2133 Dodaj tadzik2133 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, wystarczy tego spamu.

EDIT:
Temat przeniosłem do odpowiedniego działu i otworzyłem ponownie.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

23-11-2015 08:02 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

idź grać na morię, tam da się obejść największego pecha skillem.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
23-11-2015 09:26 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

alaghai666 i tadzik2133 po +1 za wulgaryzm.

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


23-11-2015 21:51 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » nie mam co sprzedac

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH