Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. 40 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne uczucie, ale w tym patchu wszystko wydaje się mieć ręce i nogi, a dupcie z SWR mają nawet dupcie...
Dziękujemy Ci, BW TEAM.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

25-11-2015 13:14 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Dziwne uczucie, ale w tym patchu wszystko wydaje się mieć ręce i nogi, a dupcie z SWR mają nawet dupcie...
Dziękujemy Ci, BW TEAM.



Zdecydowanie podobne są i moje odczucia, plus dla Administracji.

__________________
R7 - Desmodontidae
25-11-2015 13:16 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
dobra morda
Forum Ace


Data rejestracji: 03-02-2014
Postów: 83
Klan: Runejczycy
Kraina: Necropolia III
Skąd: Mogłem widzieć żeby wziąć chusteczki bo bedziesz płakać ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najbardziej na plus umagi, dodatkowa szansa na rune i multi samaryt

__________________
R4 typ spod szóstki .
25-11-2015 13:17 dobra morda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobra morda Dodaj dobra morda do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jednym slowem jak ktos juz ma dobry umag z danej lokacji to zaczyna sobie zbierac LPC zeby miec drugi powiedzmy na wyprawy. A ten co nie ma dalej musi zbierac zeby ten pierwszy znalesc ktory bedzie sie nadawal.

__________________
Tymiano
25-11-2015 13:40 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sceptog napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Sporym bezsensem byłaby sytuacja "zbieram xxxx pkt ŁPC na dobry umag, wkładam go i zbieram dalej na kolejny bez zerowania".
A tak mamy prostą i logiczną zasadę: przypisanie umaga zeruje ŁPC.


Nikt nie pisze o takiej sytuacji - z tego co widze nikt nie sugeruje tego ze pierwszy umag mozna sobie wybrac, tylko ze to jest pierwszy wylosowany, tak zeby kazda postac miala 8 umagow aktywnych, a gracze ktorzy zbierali punkty laski na lokacjach nie stracili tego co zbierali przed tym patchem nie wiedzac jak on bedzi wygladal (bo obecnie wyglada to tak ze bardziej oplacalo sie wkladac umag jak tylko sie cokolwiek w miare sensownego zlapalo).

Nie piszesz o takiej sytuacji ale to co proponujesz do niej prowadzi.
Oprócz tego pomysł z automatycznym przypisaniem pierwszego znalezionego umaga zaowocuje problemami typu "część ekwipunku mi spada (moria), bo pierwszy umag jaki zdobyłem daje mi minusa do parametru x, a teraz nie mogę się go pozbyć".

Przykro mi, ale nie będziemy zamieniać dobrego, spójnego i logicznego systemu na jakiegoś potworka tylko dlatego, że ktoś nie zdążył czegoś usunąć lub przypisać przed wejściem patcha.

cytat:
muzgu napisał(a)
Czy w nowych realiach aktywne przypisane do postaci umagicznienia nie powinny być widoczne w raporcie ze szpiegowania oraz w podglądzie przeciwnika w arenie 1x1?

Pytam bo w poprzednim układzie były widoczne bo były na przedmiotach.

W raporcie powinny i zostanie to dodane.
W podglądzie przeciwnika na arenie 1v1 nie dało się obejrzeć parametrów przedmiotów, a co za tym idzie - nie dało się podejrzeć umagów przeciwnika. Zostanie to bez zmian.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




25-11-2015 13:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
NeKroM
Forum Ace


Data rejestracji: 25-11-2008
Postów: 85
Klan: r6 Black Dragons, r7 CzeKa_2, r14 Brujah
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydałoby się jeszcze żeby można było zaznaczyć parę eksp/kw do których chce wbić, a nie jak jest, że do każdej ekspy/kw trzeba oddzielnie ustawiać arkana Wink

__________________
r6 - NeKroM
r7- Azrael
25-11-2015 13:57 NeKroM jest offline Szukaj postów użytkownika: NeKroM Dodaj NeKroM do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NeKroM napisał(a)
Przydałoby się jeszcze żeby można było zaznaczyć parę eksp/kw do których chce wbić, a nie jak jest, że do każdej ekspy/kw trzeba oddzielnie ustawiać arkana Wink



potwierdzam, tez tego brakuje, moje odczucia:

1. mozna wbijac/stawiac ekspy wiec skracanie powoli przestanie byc sensowne duzy plus
2. mam umagi dające +do pkt krwi oprocz podnoszenia statystyk, zakladam szamany i nadal mam wiecej pkt krwi: duzy plus
3.mam umagi do budowy typu +35do inteli, dzialaja zawsze czyli dzialaja z talizmanami, duzy plusSmile

podsumowanie: GOOOOD JOB ADMIN

__________________
nick w grze: danielm
25-11-2015 14:03 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
AnoRex
Triple Ace


Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 227

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydała by się też w widoku sali wiekszych run nazwa danej lokacji.
Nie tylko sam obrazek.
25-11-2015 14:04 AnoRex jest offline Szukaj postów użytkownika: AnoRex Dodaj AnoRex do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AnoRex napisał(a)
Przydała by się też w widoku sali wiekszych run nazwa danej lokacji.
Nie tylko sam obrazek.


co ciekawe nazwa lokacji jest.. ale tylko przy slocie gdzie umag z tej lokacji 'wpadl' a nie jest przypisany

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-11-2015 14:07 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Jameson
Triple Ace


images/avatars/avatar-13294.jpg

Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 228
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Kalisz/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyne co bym dodal to widok umagów w raporcie szpiegowskim, reszta ma ogromny +

__________________

Wampirzy Pajacyk
25-11-2015 14:48 Jameson jest offline Szukaj postów użytkownika: Jameson Dodaj Jameson do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RAPORT SZPIEGOWSKI.

Nie pokazane teraz są umagi na poszczególnych itemach. Ale są one wliczone do ogólnej statystyki jakiegoś parametru w raporcie czy nie?
25-11-2015 14:49 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gibelin napisał(a)
RAPORT SZPIEGOWSKI.

Nie pokazane teraz są umagi na poszczególnych itemach. Ale są one wliczone do ogólnej statystyki jakiegoś parametru w raporcie czy nie?


sa, pokazywanie umagow w raporcie szpiegowskim bedzie wprowadzone w pozniejszym terminie

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-11-2015 14:51 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie nie istotne pokazanie. Ważne że jest wliczone i ten ogół tych umagów w nim widać. Czyli po wykonaniu np ataku nie będzie niespodzianek. Wink

Dziękuję.

Dla mnie patch REWELACYJNY.

BWteam się postarało!!!

BRAWO. Smile
25-11-2015 14:53 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
urbi
Forum Ace


images/avatars/avatar-4918.png

Data rejestracji: 17-09-2007
Postów: 80
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Końskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gibelin napisał(a)
...

Dziękuję.

Dla mnie patch REWELACYJNY.

BWteam się postarało!!!

BRAWO. Smile


Zgadzam się
Zasłużone brawa do Was

__________________

25-11-2015 15:09 urbi jest offline Szukaj postów użytkownika: urbi Dodaj urbi do Listy kontaktów
arahan
Junior Member


Data rejestracji: 13-07-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków/ UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co ze szpiegowaniem
skoro umagi nie sa przypisane do przedmiotu , to jak i gdzie je mozna zobaczyc
zrobillem szpiega na krew do badania
sa talizmany , ale umagow nunu
no i w konsekwencji czy dopalki wynikajace z umagow sa wliczane do statystyk w "tabeli " ?

__________________
from kretyn
<Miodek> Znasz motto no lajfow?
<Jeffrej> ?
<Miodek> NO SEX GO EXP!
25-11-2015 16:07 arahan jest offline Szukaj postów użytkownika: arahan Dodaj arahan do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by arahan
a co ze szpiegowaniem
skoro umagi nie sa przypisane do przedmiotu , to jak i gdzie je mozna zobaczyc
zrobillem szpiega na krew do badania
sa talizmany , ale umagow nunu
no i w konsekwencji czy dopalki wynikajace z umagow sa wliczane do statystyk w "tabeli " ?

Patch v 1.7.4 beta - umagicznienia w raportach szpiegowskich

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-11-2015 16:08 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasny zbuj piękny paczh dziekujeeeeemyyyyy Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

25-11-2015 16:11 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a teraz jak to z jedno razami będzie, 2 expy w których uczestniczę kończą się w tym samym momencie, na której zadziała? nie będzie możliwości dokupienia jedno razów do ilości dołączonych exp? kw itp :p

__________________

25-11-2015 16:19 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zadziała na pierwszej kończącej się. jeśli kończą się o tej samej godzinie, to wcześniej rozliczna jest ta, która była założona jako pierwsza.


niedługo Konrad zaradzi temu by 1x były wszędzie

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-11-2015 16:21 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aqq.r12R3 napisał(a)
a teraz jak to z jedno razami będzie, 2 expy w których uczestniczę kończą się w tym samym momencie, na której zadziała? nie będzie możliwości dokupienia jedno razów do ilości dołączonych exp? kw itp :p


Jednoraz zadziała w tej expie w której druga faza zacznie się wcześniej lub jeśli expy się kończą o tej samej porze to jednoraz działa na tej co jest wyżej na liście exp

Edit : poprawka v2

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez :Aureliusz:: 25-11-2015 16:37.

25-11-2015 16:22 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki za info Smile

__________________

25-11-2015 16:23 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
Soti93
Member


Data rejestracji: 07-05-2015
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat: Aqq.r12R3 napisał(a) a teraz jak to z jedno razami będzie, 2 expy w których uczestniczę kończą się w tym samym momencie, na której zadziała? nie będzie możliwości dokupienia jedno razów do ilości dołączonych exp? kw itp :p Jednoraz zadziała w tej expie w której druga faza zacznie się wcześniej. Edit : poprawka


Tu można dodać opcje jak dolączanie do aren, że odrazu jednoraz się kupuje Big Grin

__________________
R2 :Sotti

r7 : Kuba Rozpruwacz

r14 : Alchatars

r15 : Sotti

25-11-2015 16:35 Soti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soti93 Dodaj Soti93 do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r17 wbilem komus na ekspe normalnie, i kilka na samara
na r18 zalozylem swoja ekspe, to normalnie komus wbic nie moge, na samara tak,

tak mialo byc?



edit: chyba drobny bug, jak sie postawi swoja ekspe/kw to na inna mozna isc tylko jako samar, jak sie najpierw komus wbije normalnie na ekspe/kw, to mozna postawic swoja normalnie i isc na inne jako samar

__________________
nick w grze: danielm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez idanielmi: 25-11-2015 16:54.

25-11-2015 16:48 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, Konrad właśnie takie coś zrobi:
problem z jednorazem na wielu expach

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-11-2015 16:48 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kumpel cmentarz odpalił i nie mogę mimo zapro wbić do niego i inny gracz też. Wydaje się ze po patchu nie wyświetla komunikatu że zakładający nie ma zasobów albo jestem zbyt pizdowaty na taką expę że mnie gra nie chce przyjąć. Wink
25-11-2015 17:18 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
Ramzza
Member


Data rejestracji: 19-08-2009
Postów: 35
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: WWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Beznadzieja, po waszym patchu nie mogę założyć żadnej broni 1h, a umagu co mi daje -8 wiedzy, nie można zdjąć, czyli tydzień się będę bujał bez broni. Brawo bravissimo
25-11-2015 17:53 Ramzza jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramzza Dodaj Ramzza do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież to błąd zwykły który naprawią zaraz tak samo jak brak komunikatu o zasobach przy expach. Już nie przesadzaj że straszna beznadzieja bo patch jest świetny.
25-11-2015 18:03 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
Ramzza
Member


Data rejestracji: 19-08-2009
Postów: 35
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: WWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko w czym grać mam jak wszystkie bronie jakie mam mi spadają, tylko przyjacielskie mogę założyć, a na kw dziś już byłem i nie zmienię na inny.

Mogli dać możliwość usunięcia stałego przypisanego umagu, chociaż jednorazowo, a tak to muszę teraz chyba runy tworzyć z nadzieją że wpadnie wiedza, bo nawet jak dodałem dwa wiedzy w treningu to i tak brakuje.
25-11-2015 18:09 Ramzza jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramzza Dodaj Ramzza do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gibelin napisał(a)
Kumpel cmentarz odpalił i nie mogę mimo zapro wbić do niego i inny gracz też. Wydaje się ze po patchu nie wyświetla komunikatu że zakładający nie ma zasobów albo jestem zbyt pizdowaty na taką expę że mnie gra nie chce przyjąć. Wink


sprawdz czy nie musisz recznie zaznaczyc samarytanina

__________________
nick w grze: danielm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez idanielmi: 25-11-2015 18:22.

25-11-2015 18:14 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Akryn
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2015
Postów: 139
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mając aktywną swoją expe nie da się wbić bez "s" do innej. Można tylko z "s". Czy tak ma być czy to jest bug? Ciekawe czy będąc na expie bez "s" można założyć swoją czy też nie. Ktoś sprawdzał?
25-11-2015 18:30 Akryn jest offline Szukaj postów użytkownika: Akryn Dodaj Akryn do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH