Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. 40 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Akryn napisał(a)
Mając aktywną swoją expe nie da się wbić bez "s" do innej. Można tylko z "s". Czy tak ma być czy to jest bug? Ciekawe czy będąc na expie bez "s" można założyć swoją czy też nie. Ktoś sprawdzał?


kolega z klanu najpierw wbił bez 's' a potem bez problemu założył swoją expe
25-11-2015 18:49 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
idanielmi napisał(a)
cytat:
gibelin napisał(a)
Kumpel cmentarz odpalił i nie mogę mimo zapro wbić do niego i inny gracz też. Wydaje się ze po patchu nie wyświetla komunikatu że zakładający nie ma zasobów albo jestem zbyt pizdowaty na taką expę że mnie gra nie chce przyjąć. Wink


sprawdz czy nie musisz recznie zaznaczyc samarytanina



Nie rozumiesz. Zaznaczonego miałem samka. I nie leciała moja expa.

Kilka osób w klanie też miała taką sytuację.
25-11-2015 18:51 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mały bug się wkradł po patchu. nie ma info o tym, że założyciel nie ma zasobów na przyjęcie. to jest najprawdopodobniej powodem tego, że nie możecie wbić.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-11-2015 18:55 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież o tym pisałem.

A i podsumowanie WSZYSTKICH umagów w SWR COŚ PIĘKNEGO. Smile
25-11-2015 19:02 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6285b210cc

Dzięki BWT za drobne osłodzenie mi zbierania łpc ze szpitala na 15% ignora Smile Tak więc mam umag i nadal mam 1761 łpc, a moja postać przy 7 umagach wygląda teraz tak:



Szkoda tylko, że uparłem się na białą 1h i najpierw muszę jeszcze nazbierać ignora Big Grin

Najlepszy patch od dawna Smile

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
25-11-2015 19:19 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja chce rune zielona stworzyc jakie runy mam wlozyc :>?

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

25-11-2015 20:55 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Durex_Play napisał(a)
a ja chce rune zielona stworzyc jakie runy mam wlozyc :>?


Przeczytaj opis kostki to się dowiesz...

niebieska + czerwona + zółta

__________________

25-11-2015 20:59 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
maIef napisał(a)
cytat:
Durex_Play napisał(a)
a ja chce rune zielona stworzyc jakie runy mam wlozyc :>?


Przeczytaj opis kostki to się dowiesz...

niebieska + czerwona + zółta


to czemu sa gotowce na rune zolta i czerwona :>?

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

25-11-2015 21:03 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ponieważ one są najrzadsze.
szanse na poszczególne kolory, to:
złota/żółta 1/7(2/14)
czerwona 3/14
niebieska 4/14
zielona 5/14

tak więc żółte wpadają narzadziej, potem czerwone i robi się zapotrzebowanie na nie. dobra rada: nie twórz zielonych

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-11-2015 21:06 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To były zasoby. Jednak brak komunikatu.
25-11-2015 21:51 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie czy bedzie cos robione z runami 2 poziomu bo tak popedzilem ze od jakiegos czasu wala mi sie niebieska runa z wygladem i nie wiem co z nia zrobic Big Grin Big Grin

__________________
Tonąca_rybka
25-11-2015 22:17 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem Wam tak Graluluje administracji ,wrescie cos sie dzieje w tej dosc fajnej grzeSmile


OBY TAK DALEJ PANOWIE




edit nie obrazil bym sie jak by bylo bez +1Smile DZIEKUJE

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
26-11-2015 06:42 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszy pacz od bardzo dawna - gratuluje administracji oby tak dalej ;-)

Chwile zajmie jeszcze wyłapanie i poprawienie błędów ale zmiany oczywiście na plus. Jeszcze tylko zmiana ekspa na drugiej mapie i będzie grywalnie.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


26-11-2015 08:45 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szybkie info, co trzeba poprawic (nie mam czasu wertowac forum, czy ktos juz to poruszal):

1) zbyt malo kombinacji kostki kaina. Z glupia frant wsadzilem 2 czerwone 1 zielona (czy jakos tak) i nie wypluło zadnego wyniku. Bez sensu... powinno byc jak papier-nozyce-kamien - 2 cz 1 z daje 1 n, 2 n, 1 z daje 1 cz, i tak w koło macieju.



2) u nas w klanie leci teraz po 15 eksp naraz i 15 kw. do kazdego trzeba wbijac osobno (od nowa zaznaczyc arkana i evo). Mam 12 klikniec do kazdej ekspy + guzik dolacz, to 13.

13x30 = 390 klikniec, zeby "obskoczyc" wszystko. no do jasnej ciasnej!
A teraz wyobrazcie sobie te 390 klikniec Z KOMORKI, bo wiekszosc ludzi gra mobilnie.

Rozwiazania nr 1: zapisanie zestawow ewo+arkana, wtedy wbicie wymaga klikniec nastepujach:
(wybierz ekspe kilkajac w kropeczke) + (set arkan i evo) + (dolacz do ekspy) = 3 guziki zamiast 13.
x 15 eksp = tylko 45 klikniec.

Rozwiazanie nr 2: mozliwosc dolaczenia do 15 eksp NARAZ (tzn zaznaczania wiecej niz jednej kropeczki przy liscie eksp). wtedy wbicie wymaga:
15x (wybierz ekspe) + 12 x (pojedyncze arkana + pojedyncze evo) + (dolacz do ekspy) = znacznie gorsze rozwiazanie.


Blagam, przy takiej ilosci opcji, MUSICIE streamlinować interfejs. Kazdy programista wam to powie, a juz na pewno spec od consumer satisfaction :-).

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem
26-11-2015 09:36 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy planujecie jakiekolwiek ograniczenia multisamara? u mnie w klanie skracanie eksp spadło o 80% i z tego co mi odpowiedzieli w klanie: każdy kto do tej pory skracał za premkę napisał, że już nigdy nie będzie musiał tego robić i nie zrobi, bo po co. takich osób było 18, reszta za repę wszystko robiła.

zgaduję, że w skali wszystkich klanów i serwerów ta liczba jest ogromna. co za tym idzie? spadają wpływy do waszej kieszeni. nic tak aktywnie nie było używane jak łowy i skróty za premkę. podejrzewam, że będzie to spora strata.

czy mamy się czego obawiać? jakichś wymuszonych płatności? czy może pokładacie nadzieję w tym, że ten patch, który tak pozytywnie odebrano ściągnie graczy do bw w starym stylu, tj. z polecenia(dawno nie widziałem aż takiego entuzjazmu, a ja oceniam równie dobrze parę wcześniejszych patchy, a tu ze wsząd pochwały).


jak to będzie? mamy się czego obawiać?

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
26-11-2015 11:36 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na razie obserwujemy zmiany. Ale nie planujemy nikogo do niczego zmuszać. Jak strasznie dostaniemy po kieszeni to będziemy wtedy się martwić.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-11-2015 12:29 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Tig
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze dobry ukłon w naszą stronę.

Ja osobiście po wykupieniu 180dni premium od razu zużywam 1/3 na usługi premium: skrócenia czasu ataków, wyprawki deluxe, karawana deluxe. Nie mam czasu siedzieć pół dni i klepać.

Tak więc jeśli możemy troszkę zaoszczędzić na łowach a w szczególność skracania i czekania na następną expe to chwała za to administracji.


Były ankiety odnośnie cen premium, usług. Z tego co pamiętam duża część osób wypowiedziała się że usługi premium dużo kosztują i zjadają nam dni premium.

Tak więc w świetle tego bardzo dobrze że mamy teraz możliwość nie skracania każdej expy. Przynajmniej tyle na początek w tym temacie i kierunku.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tig: 26-11-2015 13:40.

26-11-2015 13:30
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do spadku liczby osób skracajacych, to na pewno mniej ludzi będzie teraz skracać, ale większość ludzi skracała na reputacjie, przynajmniej u mnie w klanie. Od kiedy robi się po kilka poziomów kw na raz, reputacji jest tyle, że można spokojnie założyć i skrócić za reputacje a w moim przypadku ta repka cały czas rośnie pomimo, że cały czas odpalam i skracam ekspe za repke. Więc nie sądze żeby przez to ludzie kupowali mniej premki.
26-11-2015 14:07 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znam osoby która skracała za premkę...
Myślę że na 1 kw można zebrać tyle repy że na tydzień starczy gdy wylosuje Ci 6 poziomów cytadeli na raz gdy ktoś wie jak zarobić więcej repy czyli zrobić dmg a nie stracić hp.

Szczerze mówiąc premka jest nie adekwatna co do jej możliwości

Kiedyś było tylko skracanie wypek i ataków w 1
dziś doszło nam tyle opcji za premkę że potrzeba jej 2-3x tyle ile w akcie 2 na jego początku

Zwiększa się ilość bonusów możliwych do zakupienia a by wydłużyć ilość dni w zakupionej premce by choć starczała ona na połowe bonusów jakie używało się kiedyś...

Pomyślcie sobie ile kasy wydajecie na gry takie jak diablo gta czy inne
ile te bonusy wam daja w tej grze a ile wydajecie na bw i co z tego ma się
Czy cena jest adekwatna do ilości zysku

Kiedyś była ankieta czy premka jest za droga czy nie. Pewnie 90% odpowiedziało że tak bo chce taniej
Ale moim zdaniem zabrakło pytania czy ilość dni proponowanych jest adekwatna do ceny i ilości bonusów z jakich korzysta się

Myślę że BW nie zbiednieje od tego bo większość osób na necro i tak skracała za repkę

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

26-11-2015 14:32 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
sosik
Lord


images/avatars/avatar-7664.jpg

Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 284
Klan: EQUILIBRIUM
Kraina: Moria IV; Moria V
Skąd: Jarosław (obecnie Kraków)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też bardzo proszę o możliwość zakupu jednorazowych przedmiotów w momencie dołączania do ekspedycji / króla wzgórza. W tej chwili jednoraz działa losowo.

__________________
pozdrawiam
sosik

r13 id 34292
r15 id 6
26-11-2015 19:15 sosik jest offline Szukaj postów użytkownika: sosik Dodaj sosik do Listy kontaktów
Menthu
Newbie


Data rejestracji: 02-08-2013
Postów: 2
Kraina: Moria
Skąd: Legion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie odnośnie magii którą otrzymałem dzień przed włączeniem patcha. Proszę mi podpowiedzieć jak można ją usunąć ze slotu (z lewej strony) ponieważ została ustawiona bez mojej ingerencji i mojej potrzeby. Nie chce jej nie potrzebuje, a jest uaktywniona. Wiem że można ją będzie podmienić w momencie gdy coś fajnego mi się pojawi z nowych i wiem ze wyzeruje mi to łpc, ale teraz jest ona mi zbędna. Nie ma czego takiego jak było wcześniej, że mogłem sobie ją usunąc bez aktywowania. Z tego co wiem podobną sytuację ma kilka osób.

Edit
Przydałoby sie wprowadzenie możliwości usuwania magi z aktywnych i nieaktywnych slotow w dowolnym momencie bez konieczności czekania na podmiane kolejną magią.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Menthu: 01-12-2015 23:43.

26-11-2015 22:23 Menthu jest offline Szukaj postów użytkownika: Menthu Dodaj Menthu do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Menthu napisał(a)
Proszę mi podpowiedzieć jak można ją usunąć ze slotu (z lewej strony)

nie można

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
26-11-2015 22:43 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przed chwilą wrzuciłem do gry kilka niewielkich poprawek bazujących na Waszych opiniach:
- umagicznienia będą pokazane w raportach szpiegowskich
- po najechaniu na lokację w SWR, w której nie ma mamy umaga zapasowego, będzie wyświetlona nazwa lokacji
- dodatkowo dodałem SZCZĘŚCIE do parametrów pokazywanych w raporcie szpiegowskim.

Multidołączanie i wybór jednoraza pojawią się w następnym patchu. Będziemy starali się wydać go jeszcze przed świętami BN.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-11-2015 10:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Przed chwilą wrzuciłem do gry kilka niewielkich poprawek bazujących na Waszych opiniach:
- umagicznienia będą pokazane w raportach szpiegowskich
- po najechaniu na lokację w SWR, w której nie ma mamy umaga zapasowego, będzie wyświetlona nazwa lokacji
- dodatkowo dodałem SZCZĘŚCIE do parametrów pokazywanych w raporcie szpiegowskim.

Multidołączanie i wybór jednoraza pojawią się w następnym patchu. Będziemy starali się wydać go jeszcze przed świętami BN.


w raportach szpiegowski pokazuje moje umagi a nie przeciwnika:

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=34e1814462

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=02deb68de9

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a7792e2b1a
27-11-2015 10:47 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7560283a1b

u mnie to samo Smile

__________________

R10 Bounty_Hunter

27-11-2015 10:56 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki, teraz powinno być ok.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-11-2015 10:58 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i działa już poprawnie, thx.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
27-11-2015 11:09 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
popi
Triple Ace


images/avatars/avatar-18517.jpg

Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Klan: Wolny strzelec :))
Kraina: Necropolia VI
Skąd: BKW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KTo pracował nad "nową salą wielkich run" ??? chyba kobieta??? albo jaki pedzio (bez obrazy) serio FIOLETOWY KOLOR!!!! za niedługo zmienicie wygląd strony na różowy i dodacie nowe postacie, lalki barbie i kucyki.....

__________________
popi r10| thorgal r3
27-11-2015 21:46 popi jest offline Szukaj postów użytkownika: popi Dodaj popi do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie można dodać do kostki kaina jakiś kombinacji typu
2 zółte + 1 zielona = 1 niebieska
2 czerwone + 1 niebieska = 1 zielona

albo coś?
Nazwiecie mnie szczęściarzem, ale ja mam najwięcej złotych i przez to nie mogę odpalać talizmanów
XD

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
29-11-2015 11:51 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przydalaby sie tez mozliwosc rozbicia runy wyzszego poziomu zeby mixowac.. oczywiscie z karencja.. np mam 2 poziom runy do dmg.. ale juz jej nie potrzebuje i chce odzyskac z niej czerwone runki wiec ja rozbijam i powiedzmy odzyskuje 2 czerwone runy szalu 1 poziomu (tracac 1).

__________________

21-12-2015 08:07 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH