Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. 40 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

w dniu jutrzejszym tj 25 11 2015 planowane jest wgranie niedawno zapowiedzianego patcha wprowadzającego Kostkę Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci.

Pozdrawiam
SM

Więcej informacji pod adresem: http://www.bwteam.pl/index.php?a=news&ln=pl&page=1&id=159

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-11-2015 16:49 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Magikens
Forum Ace


Data rejestracji: 14-09-2009
Postów: 75
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli można zapytać to w jakich godzinach teoretyczne wprowadzenie ? 8-12 , 12-18 czy raczej 18-24 ?
24-11-2015 17:10 Magikens jest offline Szukaj postów użytkownika: Magikens Dodaj Magikens do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

RE: Nowy patch - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
niedawno zapowiedzianego

Nie wiem czy oślepłem czy co, ale jakiej zapowiedzi? Daj ktoś linka : O
24-11-2015 17:23 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Soti93
Member


Data rejestracji: 07-05-2015
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.bwteam.pl/index.php?a=news&ln=pl&page=1&id=159

napisany przez: SushiMaker
Data: 20-11-2015 11:50

oraz na facebooku było pisane Wink


Pozdrawiam

__________________
R2 :Sotti

r7 : Kuba Rozpruwacz

r14 : Alchatars

r15 : Sotti

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Soti93: 24-11-2015 17:24.

24-11-2015 17:24 Soti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soti93 Dodaj Soti93 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko kostka i umagi czy tez multisamar i skracanie kw?
jakies nerfy (szpony nocy)/buffy (furia bestii) wpadaja w pojecie 'innych zmian'? czy za balans smieciowych talizmanow wezmiecie sie dopiero po nowym roku?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-11-2015 17:24 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A brakujące wizerunki mobów zostaną dodane? Glaaki zostanie znerfiony?
24-11-2015 17:30 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
Soti93
Member


Data rejestracji: 07-05-2015
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno pytanie tylko względem przypisania Umagicznień do postaci.

Mam 2 umagi ze slamsów.

1. na postaci, drugi zastępczy.

Powiedzmy oba mi pasują (np. 1 mam na atak, drugi na wyprawy)

Czy muszę przestać robic slumsy ?

Aby nie stracić umagicznień ?

Bo wygląda to tak:

aktywny zostaje, ten zastępczy się zmienia jak zaliczę lokacje.

Czy będzie można blokować zastępczy umag aby nie został zastąpiony innym czy automatycznie po znalezieniu 2-ch dobrych umagów muszę zaprzestać zaliczania lokacji np. dla zasobów/repki?

__________________
R2 :Sotti

r7 : Kuba Rozpruwacz

r14 : Alchatars

r15 : Sotti

24-11-2015 17:39 Soti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soti93 Dodaj Soti93 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
tylko kostka i umagi czy tez multisamar i skracanie kw?
jakies nerfy (szpony nocy)/buffy (furia bestii) wpadaja w pojecie 'innych zmian'? czy za balans smieciowych talizmanow wezmiecie sie dopiero po nowym roku?


Balansu w tym patchu nie będzie, gdzieś SM pisał, że ten patch już gotowy to dopiero siada do balansu i będzie w next patchu najprędzej

także jeszcze sobie poczekamy

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
24-11-2015 17:40 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Komando
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2015
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soti93 napisał(a)
Jedno pytanie tylko względem przypisania Umagicznień do postaci.

Mam 2 umagi ze slamsów.

1. na postaci, drugi zastępczy.

Powiedzmy oba mi pasują (np. 1 mam na atak, drugi na wyprawy)

Czy muszę przestać robic slumsy ?

Aby nie stracić umagicznień ?

Bo wygląda to tak:

aktywny zostaje, ten zastępczy się zmienia jak zaliczę lokacje.

Czy będzie można blokować zastępczy umag aby nie został zastąpiony innym czy automatycznie po znalezieniu 2-ch dobrych umagów muszę zaprzestać zaliczania lokacji np. dla zasobów/repki?


Możesz mieć tylko jedno aktywne umagicznienie i nie ma rotowania umagami aktywny/zastępczy Jak wybierzesz zastępczy to główny zniknie
24-11-2015 18:00 Komando jest offline Szukaj postów użytkownika: Komando Dodaj Komando do Listy kontaktów
Soti93
Member


Data rejestracji: 07-05-2015
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem co i gdzie czytałeś.

Ale na FB wyraźnie pisało:

Masz aktywny + zastępczy które w każdej chwili możesz wymienić...

__________________
R2 :Sotti

r7 : Kuba Rozpruwacz

r14 : Alchatars

r15 : Sotti

24-11-2015 18:15 Soti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soti93 Dodaj Soti93 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
tylko kostka i umagi czy tez multisamar i skracanie kw?
jakies nerfy (szpony nocy)/buffy (furia bestii) wpadaja w pojecie 'innych zmian'? czy za balans smieciowych talizmanow wezmiecie sie dopiero po nowym roku?


Balansu w tym patchu nie będzie, gdzieś SM pisał, że ten patch już gotowy to dopiero siada do balansu i będzie w next patchu najprędzej

także jeszcze sobie poczekamy


A Lewiatan dalej będzie rozwalał każdą walkę z białą.. [nekro]

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
24-11-2015 18:18 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, a jak wymienisz - zastępczy nadpisuje aktywny, za to zastępczy się zeruje..

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


24-11-2015 18:19 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Komando napisał(a)
cytat:
Soti93 napisał(a)
Jedno pytanie tylko względem przypisania Umagicznień do postaci.

Mam 2 umagi ze slamsów.

1. na postaci, drugi zastępczy.

Powiedzmy oba mi pasują (np. 1 mam na atak, drugi na wyprawy)

Czy muszę przestać robic slumsy ?

Aby nie stracić umagicznień ?

Bo wygląda to tak:

aktywny zostaje, ten zastępczy się zmienia jak zaliczę lokacje.

Czy będzie można blokować zastępczy umag aby nie został zastąpiony innym czy automatycznie po znalezieniu 2-ch dobrych umagów muszę zaprzestać zaliczania lokacji np. dla zasobów/repki?


Możesz mieć tylko jedno aktywne umagicznienie i nie ma rotowania umagami aktywny/zastępczy Jak wybierzesz zastępczy to główny zniknie


Nie wprowadzaj ludzi w błąd Smile

__________________

24-11-2015 18:27 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
Soti93
Member


Data rejestracji: 07-05-2015
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Friku ;P nie pij tyle Big Grin

Jak to się zeruje ?

Mam aktywny umag tak ?

z Slumsów. np +5 siły.

Zaliczam slumsy wypada mi +5 zwinki

mogę go sobie teraz przełożyć.

Czyli 5 zwinki staje się aktywne


i co te 5 siły przepada ? znika usuwa się etc?

Czy staje się zastępcze i mogę je z powrotem wymienic?

__________________
R2 :Sotti

r7 : Kuba Rozpruwacz

r14 : Alchatars

r15 : Sotti

24-11-2015 18:27 Soti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soti93 Dodaj Soti93 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

umagi zamieniaja sie miejscami i kasuja sie wszystkie lpc

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-11-2015 18:28 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
umagi zamieniaja sie miejscami i kasuja sie wszystkie lpc


Dokladnie tak jest to opisane.
Zeby miec 2 i ich nie stracic musisz przestac robic lokacje po repe.

A reszte yntelygentow na nauke czytania ze zrozumieniem zapraszam, to gimnazjum ryje niezle banie.

__________________

24-11-2015 18:34 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łaska chyba nie będzie się zerowac??

"Co więcej nawet jeżeli mamy już umagicznienie z danej lokacji nadal będzie losowane dla nas nowe oraz zbierane będą punkty Łaski Pana Ciemności. Dzięki temu nie będziecie stali przed dylematem czy zachowywać dobre umagicznienie czy szukać czegoś lepszego!"

__________________
Tymiano
24-11-2015 18:38 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
michal_alton_ napisał(a)
Łaska chyba nie będzie się zerowac??

"Co więcej nawet jeżeli mamy już umagicznienie z danej lokacji nadal będzie losowane dla nas nowe oraz zbierane będą punkty Łaski Pana Ciemności. Dzięki temu nie będziecie stali przed dylematem czy zachowywać dobre umagicznienie czy szukać czegoś lepszego!"


lpc beda sie kasowac jak "wlaczysz" ten drugi umag, ten nieaktywny, zeby stal sie aktywny

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-11-2015 18:46 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
jarstanek napisał(a)
No to jeszcze jedno pytanko odnośnie umagicznień

Załóżmy że mam aktywny umag w lokacji mała brama np. zwinka +10
wpada mi kolejny powiedzmy siła +10 która stoi w kolejce
Robię 3-ci raz tę lokację i wpada szczęście +10
czy 3 ci umag nadpisuje ten drugi czy stoi w kolejce jako 3 ci i te wszystkie umagi widzi każdy gracz u siebie


Wpada Ci zwinka, jeżeli ją przypisujesz do postaci, gdy wpada Ci +10 siły, wpada do slotu
Jeżeli nie przypisujesz zwinki do postaci, zwinka się kasuje i zastepuje siłą

Jak masz przypisaną zwinkę i siłę +10 w slocie, to po zdobyciu szczęścia automatycznie kasuje Ci siłę

jw


Po drugie

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Tak, będzie za darmo.

Tak, będzie można podmieniać.

Tak, będzie można spokojnie zbierać coś lepszego.

Liczba to ilość zebranych ŁPC w danej lokacji.


Po trzecie

cytat:
Facebook napisał
w dowolnej chwili możemy zamienić miejscami umagicznienie aktywne z rezerwowym dla danej lokacji, jednak taka operacja spowoduje wyzerowanie zgromadzonych do tej pory punktów ŁPC dla tej lokacji.


Czy to wyjaśnia co nie co o umagach?

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
24-11-2015 19:19 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Handoo
Newbie


Data rejestracji: 05-03-2011
Postów: 8
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yeah! Jutro akurat minie drugi miesiąc odkąd moja długoletnia narzeczona zostawiła mnie przez portal społecznościowy i tyle ją widziano, więc ten pacz będzie w uj dobry na poprawę humoru! God bless!

__________________
r16 Vlad_Palownik
24-11-2015 19:31 Handoo jest offline Szukaj postów użytkownika: Handoo Dodaj Handoo do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obawialem sie, ze dostaniemy to na swieta ale juz widac upd na horyzoncie. Dzieki BWT, kudosy 4 u.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

24-11-2015 19:54 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Po pierwsze

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
jarstanek napisał(a)
No to jeszcze jedno pytanko odnośnie umagicznień

Załóżmy że mam aktywny umag w lokacji mała brama np. zwinka +10
wpada mi kolejny powiedzmy siła +10 która stoi w kolejce
Robię 3-ci raz tę lokację i wpada szczęście +10
czy 3 ci umag nadpisuje ten drugi czy stoi w kolejce jako 3 ci i te wszystkie umagi widzi każdy gracz u siebie


Wpada Ci zwinka, jeżeli ją przypisujesz do postaci, gdy wpada Ci +10 siły, wpada do slotu
Jeżeli nie przypisujesz zwinki do postaci, zwinka się kasuje i zastepuje siłą

Jak masz przypisaną zwinkę i siłę +10 w slocie, to po zdobyciu szczęścia automatycznie kasuje Ci siłę

jw


Po drugie

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Tak, będzie za darmo.

Tak, będzie można podmieniać.

Tak, będzie można spokojnie zbierać coś lepszego.

Liczba to ilość zebranych ŁPC w danej lokacji.


Po trzecie

cytat:
Facebook napisał
w dowolnej chwili możemy zamienić miejscami umagicznienie aktywne z rezerwowym dla danej lokacji, jednak taka operacja spowoduje wyzerowanie zgromadzonych do tej pory punktów ŁPC dla tej lokacji.


Czy to wyjaśnia co nie co o umagach?


Trova wyjasnil już wszystko co było wątpliwe wiec można już zamknąć ten temat aby spamu nie było nie potrzebnego. Dziękujemy za patcha w końcu coś nowego i przydatnego Big Grin
24-11-2015 19:59 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na dobrą sprawę powinno się dac możliwość jednokrotnego założenia umagu jeśli slot jest pusty bez utraty punktow LPC które juz zostały zebrane. Bo tym sposobem to ja na slumsach nie będę marnowal 50 juz zebranych punktów na jakiś średni umag tylko tak czy siak będę czekać na lepszy

__________________
Tymiano
24-11-2015 22:11 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
michal_alton_ napisał(a)
to ja na slumsach nie będę marnowal 50 juz zebranych punktów na jakiś średni umag

Polecam Ci zaznajomić się z >>TYM<< tematem zanim walniesz coś równie podobnego.
24-11-2015 22:46 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co ma jedno z drugim wspólnego. Mi chodzi o to, że na r18 który jest stosunkowo młodym serwerem, średni umag to dla mnie np +6 zwinki który bym chętnie obsadzil jeśli nie będę musiał kasować punktow. W przeciwnym razie będę zbierał tak długo aż dostane coś bardziej sensownego. A 50 punktów to 2 miesiące zbierania. Jeszcze chwila i wskocze w pierwszy próg. A jak ktoś ma tych punktów 300 i dalej slot jest pusty to też nie będzie wrzucac czegokolwiek żeby zacząć zbieranie od początku. Bo jak sam słusznie zauważyłeś im dłużej się zbiera tym lepsze rzeczy wpadają.
Rozwiązanie dobre jak ktoś już coś ma obsadzone. Jak nic nie ma to się nie przyda.

__________________
Tymiano
25-11-2015 00:19 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgaduje ze jak slot z lokacji pusty to umag automatycznie za darmo trafi jako aktywny, a za drugim razem jako rezerwowy, a pkty lask beda sie zbierac i tak przy samym przejsciu lokacji. tylko zamiana umaga z rezerwy na aktywnego bedzie resetowac pkty lask

__________________
nick w grze: danielm
25-11-2015 00:40 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
idanielmi napisał(a)
zgaduje ze jak slot z lokacji pusty to umag automatycznie za darmo trafi jako aktywny, a za drugim razem jako rezerwowy, a pkty lask beda sie zbierac i tak przy samym przejsciu lokacji. tylko zamiana umaga z rezerwy na aktywnego bedzie resetowac pkty lask


Mam nadzieje ze nie jest tak. mam 2000 pkt łaski z lokacji i nie widzę tego żeby od razu 1 umag wszedl mi jako aktywny i nastąpił reset pkt laski

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
25-11-2015 09:06 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
idanielmi napisał(a)
zgaduje ze jak slot z lokacji pusty to umag automatycznie za darmo trafi jako aktywny, a za drugim razem jako rezerwowy, a pkty lask beda sie zbierac i tak przy samym przejsciu lokacji. tylko zamiana umaga z rezerwy na aktywnego bedzie resetowac pkty lask


Mam nadzieje ze nie jest tak. mam 2000 pkt łaski z lokacji i nie widzę tego żeby od razu 1 umag wszedl mi jako aktywny i nastąpił reset pkt laski


no to wlasnie nie zrozumiales mojego zgadywania. slowo kluczowe: za darmo czyli bez restartu pkt

__________________
nick w grze: danielm
25-11-2015 10:09 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Madnem, dalej nie zrozumiałeś jeżeli dodasz teraz umaga np 20 charyzmy pkt Ci zostaną robisz dalej tą samą lokacje wpada Ci 10 siły i dalej możesz robić nie tracąc pkt, stracisz je gdy zamienisz 20 charyzmy na 10 siły.


Edit : literówki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez :Aureliusz:: 25-11-2015 10:51.

25-11-2015 10:11 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Ham_let
Member


Data rejestracji: 02-09-2015
Postów: 37
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam nadzieję że po wgraniu patcha każdy będzie miał dostęp do wglądu wszystkich swoich umagow bez względu czy w klanie stoją budynki z tych lokacji. I że będzie opcja wyłączenia umaga by nie działał bez jego kasacji.
Żeby nie było czegoś takiego jak teraz że ktoś wpadł na budowę do małego klanu gdzie otwarte są tylko dwie lokacje i nie ma możliwości zdjęcia umaga z tych niewidocznych lokacji. Cześć umagow ma minusy i jeśli będą automatycznie działały to spada mi ekwipunek. Jeśli nie będzie wglądu i możliwości wyłączenia umaga to ktoś złapany patchem w czasie budowy może nie mieć szans normalnie grać.
25-11-2015 10:37 Ham_let jest offline Szukaj postów użytkownika: Ham_let Dodaj Ham_let do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy patch 1.7.4 - Kostka Kaina oraz przypisanie umagicznień do postaci.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH