Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DYSKUSJA - fuzja r3 i r4 134 Ankieta - średnia ocena: 6,75134 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Piotrek II
Junior Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 20
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie nie temu pomysłowi. Pomijam fakt, że stabilizacja polityczno-militarna na serwerze jest nieunikniona ze względu na strukturę gry więc tak naprawdę żadnych długofalowych zmian nie będzie.
Preferuje posiadać możliwość handlu bezpośredniego zamiast być ograniczonym do aukcji, tak samo jak wole obecne tempo rozgrywki to ciągłej wojny na którą nie mam czasu które sprzyja też rozgrywce na PvM którą też preferuje to hiperaktynego PvP.
Chciałbym także zaznaczyć że taki reset na tym etapie gry nie motywuje do jej kontynuacji a wręcz zniechęca.

Nie pamiętam żeby kiedykolwiek była propozycja fuzji nie uwzględniająca efektywnego podwojenia dostępnych klocków i ich przeniesienia zamiast recyklingu wszystkiego i wywalenia ludzi na 5s. W takiej formie jaka jest ta propozycja będzie mieć tylko negatywne konsekwencje dla graczy.

Taka fuzja nie da efektu podwojenia ludzi tam grających, ludzie odejdą bo zniechęci ich utrata klocka, inni ze względu na brak czasu a jeszcze inni ze względu na wymuszoną zmianę w charakterze rozgrywki a są ludzie (jak ja) którzy wolą spokojniejsze, starsze serwery i chcą korzyści które płyną z takiej gry (jak sen nie przerywany oblami).

__________________
R1: "Piotrek2"
R4: "Piotrekk"
26-11-2015 17:25 Piotrek II jest offline Szukaj postów użytkownika: Piotrek II Dodaj Piotrek II do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli jesteś tym samym mts'em którego pamiętam z dawnych czasów r4, to zakładam że wiesz również, że podczas wojny, nawet jeśli nie bierzesz w niej udziału, ale nie jesteś w topce, to na ogół:

* Jesteś farmą, więc regularnie brakuje ci krwi na arkana, być może również regenerację hp na ekspy czy KW. Innych też to dotyczy, więc ciężej o pomoc z ich strony na ekspach/KW. Być może również dotyczy to ataków po evo/esencji na nieaktywnych teraz.
* Brak ci ludzi, czy to do rozbudowy czy odradzania mobów na ekspach.
* Nie możesz za bardzo rozbudować klocka, bo zaraz ktoś z topki ci go zabierze.
* O s1-s3 możesz co najwyżej pomarzyć.
* Chodzisz na słabsze lokacje, bo jednorazy i arkana kosztują, i nie można nimi za bardzo szastać żeby pomagać kolegom z klanu. Zakładając że masz mocne osoby do pomocy w klanie, bo nie biorą udziału w wojnie..
* Nie możesz za bardzo pozwolić sobie na siedzenie w "ekspowym/Kw" ekwipunku przez noc, musisz siedzieć w obronnym.
* Musisz pilnować jednorazów do ostatniej minuty przed każdą trudną ekspą/KW (choć wtedy ich nie było).

A i pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło. Koniec końców, i tak oznacza to mniejsze możliwości dropienia, ekspowania, KW'owania, runo/talizmanowania, "ewoluowania" itp.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 17:34 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
bestia74
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 24

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie .
Nie ma o czym gadać.

__________________
nick : czosnek - r3
nick : No_Mercy - r14
26-11-2015 17:40 bestia74 jest offline Szukaj postów użytkownika: bestia74 Dodaj bestia74 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powaznie masz problemy z krwia, ludzmi i pln ? chytry

serio ? po tych zmianach ? ups ... to cos faktycznie nie tak :/

ja koksem nie jestem ale wiem ze wystarczy jeden atak i masz wszystko co ci potrzeba.
co lepsze uwazam ze bedzie wiecej pr i itemow na rynku... co spowoduje, ze wieksza ilsoc osob bedzie po prostu sie rozwijac.


prosze Cie nie mowi mi ze nagle cala masa ludzi bedzie uczestniczyc w wojnach... bo ja doskonale wiem ze jesli ktos nie chce to nie wojuje i ma w nosie co sie dzieje dookola.

argumentacja o wojnie jest dla mnie naprawde wrecz glupia. albo dawno nie byles na serverze gdzie niby sie wojuje.

__________________
r14 ---- > mts
26-11-2015 17:42 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Carnage- emeryt, który tylko wali wyprawy. Do wypek nie jest ci potrzebny klocek, nie w dobie epikow, gdzie ma on marginalne znaczenie.

biggie- maluchy się skasują i zostaną sami emeryci, którzy grają z przyzwyczajenia i będą tylko klepać wypki. Do tego maluchy nie będą miały prawa głosu. A na jakimkolwiek serwerze to maluchy mają prawo głosu? A jeśli emeryt i tak tylko wali wypki, to co mu za różnica, na jakim serwie? A i maluchy też tylko walą wypki w liczeniu na dropa, bo dropa nie ma i kupić nic nie idzie. A skąd go kupic, jak nikt praktycznie nie gra? Wink

Sami sobie koledzy podrzucacie kłody pod nogi. Jeden mówi jedno, drugi zaś drugie, a obie wypowiedzi się wykluczają Smile Samym cytowaniem Was można odpierać wasze argumenty Big Grin

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
26-11-2015 17:46 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
powaznie masz problemy z krwia, ludzmi i pln ? chytry

serio ? po tych zmianach ? ups ... to cos faktycznie nie tak :/

ja koksem nie jestem ale wiem ze wystarczy jeden atak i masz wszystko co ci potrzeba.
co lepsze uwazam ze bedzie wiecej pr i itemow na rynku... co spowoduje, ze wieksza ilsoc osob bedzie po prostu sie rozwijac.


prosze Cie nie mowi mi ze nagle cala masa ludzi bedzie uczestniczyc w wojnach... bo ja doskonale wiem ze jesli ktos nie chce to nie wojuje i ma w nosie co sie dzieje dookola.

argumentacja o wojnie jest dla mnie naprawde wrecz glupia. albo dawno nie byles na serverze gdzie niby sie wojuje.


Zgadza się, nie byłem - bo jak pisałem, nie mam na to czasu. I gdy na r4 będzie wojna, to również nie będę miał. O to mi cały czas chodzi. Zresztą odniosłeś się do raptem jednego argumentu, być może faktycznie nieco przeterminowanego już, po obecnych zmianach - ale to nie przekresla całej reszty, którą pominąłeś. A o PLN nic nie wspominałem, one akurat nie są problemem, bo da się je kisić w postaci złomu.

Ok, spróbujmy inaczej. Nawet gdy nie jesteś w topce, to:
* Wojna na serwerze nie wymaga więcej czasu, uwagi, itp., niż gdy jej nie ma.
* Wojna na serwerze w żaden sposób nie utrudnia ekspedycji, KW, dropienia, nabijania evo/esencji.

Uważasz tak? Bo ja nie...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
26-11-2015 17:50 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Piotrek II
Junior Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 20
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
powaznie masz problemy z krwia, ludzmi i pln ? chytry

serio ? po tych zmianach ? ups ... to cos faktycznie nie tak :/

ja koksem nie jestem ale wiem ze wystarczy jeden atak i masz wszystko co ci potrzeba.
co lepsze uwazam ze bedzie wiecej pr i itemow na rynku... co spowoduje, ze wieksza ilsoc osob bedzie po prostu sie rozwijac.


prosze Cie nie mowi mi ze nagle cala masa ludzi bedzie uczestniczyc w wojnach... bo ja doskonale wiem ze jesli ktos nie chce to nie wojuje i ma w nosie co sie dzieje dookola.

argumentacja o wojnie jest dla mnie naprawde wrecz glupia. albo dawno nie byles na serverze gdzie niby sie wojuje.

Ludzie płoną żeby zasilić drugą mapę.
Nie będzie ani pr ani itemów na rynku bo nadal tylko unikaty będą chodzić drogo a reszta za grosze, więcej ludzi się nie będzie rozwijać bo liczba graczy spadnie, i to poważnie, nie licząc nawet tych co w rozwoju cofną albo polecą na pustaki tylko po to żeby się odbić od niewiarygodnie rozbudowanych klocków w mocnych klanach. Graczy ubędzie i skończy się znacznie gorzej niż jest a nie jest źle (może nie idealnie ale nie źle).

__________________
R1: "Piotrek2"
R4: "Piotrekk"
26-11-2015 17:55 Piotrek II jest offline Szukaj postów użytkownika: Piotrek II Dodaj Piotrek II do Listy kontaktów
necra
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
tak sobie policzyłem, kwadrat który budowałem jest wart ponad 1 mld PLN

POŚREDNIAK: 33
DOM PUBLICZNY: 14
RZEŹNIA: 17
POSTERUNEK POLICJI: 24
SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH: 17
AGENCJA OCHRONY: 24
GARNIZON: 38
HANDLARZ BRONIĄ: 29
POGOTOWIE: 12
LOMBARD: 27
DZIENNIK LOKALNY "NOCNA ZMIANA": 21
SZPITAL: 2
ZBROJOWNIA: 15
STARY RYNEK: 5
POSTÓJ TAXI: 5

to daje 50 000 sztuk złomu, licząc 400/sztukę jestem minimum 20kk do przodu, proszę bardzo róbcie fuzję poproszę kumpla żeby kupił ode mnie złom, zbudował mi klocek a ja będę miał i klocek i 20kk pr
DO tego zakaz handlu bezpośredniego

PATOLOGIA, jestem i będę na NIE!

Chce ktoś wojen niech sobie gra na młodszych serwerach, ja się bawię ze starymi znajomymi, nawojowałem się już i na r1 gdzie grałem 6 lat i na r7 i na r4 w jego wcześniejszych stadiach.



chce ktos sie bawic w udawane wojny? niech napisze do kolegow i zakladajcie konta na mlodych serwerach, a nas w to nie mieszajacie i nie rujnujcie nam gry!!

chcecie wydziwiac? ale bez nas !!

nie kąsa się ręki, która was karmi (skończą się dziesiątki premium jak ludzie się pokasują po tym przekręcie to się obudzicie z ręką w nocniku)

R3 JEST NA NIE.
26-11-2015 18:11 necra jest offline Szukaj postów użytkownika: necra Dodaj necra do Listy kontaktów
ulkaTerax
Full Member


Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 66
Klan: Ten co trzeba :)
Kraina: Necropolia III
Skąd: M-M

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł poroniony i tyle.... co z tego, ze polaczal r3 i r4 jak polowa ludzi sie skasuje... i co wtedy??? zostanie martwe polaczenie!!!

JESTEM NA NIE!!!!!!!!!!

__________________

Teraxulka r3, r4, r6, r14 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ulkaTerax: 26-11-2015 18:16.

26-11-2015 18:15 ulkaTerax jest offline Szukaj postów użytkownika: ulkaTerax Dodaj ulkaTerax do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
Carnage- emeryt, który tylko wali wyprawy. Do wypek nie jest ci potrzebny klocek, nie w dobie epikow, gdzie ma on marginalne znaczenie.


Puki mogę robić co mi się podoba i nikomu to krzywdy nie czynię.
Chcesz zrozumieć czy nie, po co ci to ?
Napisałem 1 a nie 2, więc po co mi coś wmawiasz.


Co dziwne tyle osób które jest na tak nie gra ani na r3 ani na r4.
Dziwne...

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CarnageLink2: 26-11-2015 18:19.

26-11-2015 18:17 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
m3dyC
Newbie


Data rejestracji: 11-03-2015
Postów: 9
Klan: każdy
Skąd: rX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CarnageLink2 napisał(a)
cytat:
nithrom napisał(a)
Carnage- emeryt, który tylko wali wyprawy. Do wypek nie jest ci potrzebny klocek, nie w dobie epikow, gdzie ma on marginalne znaczenie.


Puki mogę robić co mi się podoba i nikomu to krzywdy nie czynię.
Chcesz zrozumieć czy nie, po co ci to ?
Napisałem 1 a nie 2, więc po co mi coś wmawiasz.


Co dziwne tyle osób które jest na tak nie gra ani na r3 ani na r4.
Dziwne...


dokładnie. na forum publicznym same komentarze typu: chyba ich... mmmm lub o zakończeniu gry po wprowadzeniu takiej zmiany

ojj zmniejszy się ilość graczy, oj zmniejszy (nie będzie miał kto premek kupowac to się zdziwicie....) będzie jeszcze mniej ludzi niż na którymkolwiek z serwerów

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ GRACZY Z R3 "NIE CHCEMY TEJ ZMIANY" i spróbujcie to uszanowac jeśli jesteśmy dla was nie tylko przedmiotami do kupowania premium.

__________________
medyC
26-11-2015 18:29 m3dyC jest offline Szukaj postów użytkownika: m3dyC Dodaj m3dyC do Listy kontaktów
dobra morda
Forum Ace


Data rejestracji: 03-02-2014
Postów: 83
Klan: Runejczycy
Kraina: Necropolia III
Skąd: Mogłem widzieć żeby wziąć chusteczki bo bedziesz płakać ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie bo gram na r4 i mi się to nie widzi . Wczesniej grałem na r3 i podejrzewam że żaden serwer by nie odpuścił drugiemu i by była wojna i to dosyć dlugo nie między klanami tylko właśnie między serwerami co by spowodowało taka liczbę kasacji ze na nowym serwie zostało by mniej ludzi w sumie niż teraz na poszczególnych

__________________
R4 typ spod szóstki .
26-11-2015 18:31 dobra morda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobra morda Dodaj dobra morda do Listy kontaktów
Blue_mag
Member


Data rejestracji: 20-01-2013
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiscie mozna polaczyc serwery ale jako beta

__________________
r4 Blue_mag
26-11-2015 18:32 Blue_mag jest offline Szukaj postów użytkownika: Blue_mag Dodaj Blue_mag do Listy kontaktów
jstawi
Newbie


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 6
Klan: Samurai
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł jest całkowicie nietrafiony. Zasady które miałyby temu towarzyszyć są nieakceptowalne. Grając kilka lat na R4 nie mam zamiaru zaczynać od "0" i bawić się budowy klocków i przepychanki na serwie. Zmiana serwera na wyłącznie aukcyjny to kolejna bzdura która rozwala wszystkie spółki oraz dezorganizuje zbrojownię klanową.

Panowie proponując takie zmiany zasnanówcie się najpierw nad konsekwecjami. Nie sprawi to wcale że połączony serwer będzie bardziej atrakcyjny, a doprowadzi do kolejnych kasacji.

pozdro

__________________
----------------------
nick R4: Vokial
ID 30803



"Aukcja trwa 48h po otrzymaniu CM"
26-11-2015 18:33 jstawi jest offline Szukaj postów użytkownika: jstawi Dodaj jstawi do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oni nie chcą atrakcyjności serwera tylko chcą oszczędzić na utrzymaniu.
Tak przynajmniej mi się wydaje, mogę się mylić.

W każdym razie można to pewnie inaczej załatwić, np podwyższyć odrobinę premium.
Tylko tak że załatwi sprawę, i nie poleci po kiszeni graczy.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
26-11-2015 18:43 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
moris
Member


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE NIE NIE ! ! ! Napewno nie na takich zasadach...

Podwójcie strefy x2 lub x3 i stworzycie fajny wyjątkowy serwer.

Klocki od zera - do bani pomysł
Auckyjny system - do bani

Z ankiety na pewno nie uzyskacie 70% poparcia za fuzją dlatego nie ma co kombinować. Zgodzą się wszystkie te osoby co nie mają fajnych klocków/klanów/kumpli.

Server rodzinny? Tu się nie wypowiadam bo jedyne konto mam na R4, gdy dojdzie do fuzji na tych zasadach pożegnam się z gierką Smile

Przemyślcie to dobrze bo więcej stracicie jak zyskacie. Na początku będzie totalny bajzel, to pewne :p

Pozdro i NIE NIE NIE

__________________
Mój nick : Cilivio

<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
26-11-2015 18:47 moris jest offline Szukaj postów użytkownika: moris Dodaj moris do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy po fuzji nie będziesz mógł robić tego, na co masz ochotę? Nie wydaje mi się Wink ale tego typu argumenty, które stosujesz, można odbijać jak piłeczkę.

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
26-11-2015 18:52 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko po co ?

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
26-11-2015 18:57 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi sie, ze jak nie dojdzie do fuzji zapanuje pewien smutek i zal, ze jednak cos nas ominelo.

A moze by tak z przytupem! Powojowax serwer?

Pisalem na str 3
Czy administracja robi to by dac nam powoedzmy frajde czy wplywy z serwerow sa zbyt niskie w stosunku do utrzymania.

Jest sporo placzu i obaw na nie ale jest sporo graczy ktorzy podsycili swe emocje i juz zacieraja rece na te nowosc.

Ja na lewno zagram na polaczonym dla ciekawosci co z tego bedzie... A po wojence raz ciach znowu spokoj...

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

26-11-2015 19:00 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
janangowski
Newbie


Data rejestracji: 23-05-2013
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na NIE !!!!!!

__________________
rotfl rotfl Tongue rotfl rotfl chytry
26-11-2015 19:01 janangowski jest offline Szukaj postów użytkownika: janangowski Dodaj janangowski do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokujcie lepiej liczbe klockow w klanie 3s 2s
zobaczycie ilu ludzi gra.....
bez handlu -nieakceptowalne
50% ludzi jedynie trzyma wieloletnia przyjazn -zabierzecie spółki -kasacja
26-11-2015 19:02 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Kris18
Junior Member


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba już was całkiem *** jestem na NIIEEE

najlepiej skasujcie odrazu r3 i r4 po co ludzie się mają sami kasowa? bo po fuzji wiekszośc sie skasuje a wam się skończy kasa z premium i zobaczymy co powiecie wtedy??

po prostu żal mi czytać takiej paranoi...

POZDRO dla administracji jesteście zajebiści na odwrót....

__________________
r3 Kriss
26-11-2015 19:02 Kris18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kris18 Dodaj Kris18 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CarnageLink2 napisał(a)
Tylko po co ?


I kolejny argument piłka- to po co teraz klikasz wypki? Stary, pomyśl Tongue


A tak z ciekawości zapytam- ile jest pustych s2/3 na r4 i r3?

I od razu wyjaśnię wszystkim patriotom z r3/4, którzy wyganiają imigrantów z innych serwerów, bo mają czelność pisać w tym temacie. Wypowiadamy się, bo

1) Bo temat jest w miejscu publicznym, gdzie każdy ma głos i nie ma zakazu wypowiedzi dla osób innych niż z r3/4.
2) Bo admini chcą znać zdanie WSZYSTKICH GRACZY
3) To, co stanie się z r3 i r4 pociągnie konsekwencje dla całej przyszłości bw. Tak, gadacie o innych serwerach, ale nie myślicie już o tym, że one też mogą być w przyszłości łączone.

Wiecie co? To jest żałosne. Jak tak, to są jęki i płacze, że jest serwerów za dużo, że serwery są martwe, że handel zdechł a itemy wyczekiwane latami są warte dziesiątki milionów pr. A jak tylko admini w końcu posłuchali graczy co do fuzji, to jest jeszcze gorzej. Każdy chciałby 12345 aktywnych wampirków, kwitnący handel, cud miód, mannę z nieba, rządową posadkę, sekretarkę lub sekretarza jak marzenie, oraz dom na Karaibach. Ale jak jest wymagane jakieś poświęcenie, to od razu jest masa postów o dokładnie takim sensie:

"ja stracę swoje s3, na którym mogę siedzieć ile zechcę, bo w martwym klanie nikt i tak go nie chce rolować i mogę go nie mieć, albo będę, O ZGROZO, musiał je rolować, to ja nie chcę, fuzja jest be, skasuję się, dropić się nie da, bo wojna, żyć się nie da, bo będę musiał rolować".

Tylko tego nikt nie powie otwarcie.

Oświecę was- każdy straci Smile Wiele budynków jest postawione dzięki już nieistniejącym obecnie umagom(bo ktoś je skasował), ale to się z czasem odrobi. A złom się odzyska. I myślę, że nieaktywnych też by przeniesiono, przynajmniej częściowo, więc i maluch mógłby tam zarabiać(1k złomu przy 2 połączonych najstarszych serwerach byłby pewnie wart fortunę). A jak wam tak dobrze, że tylko walicie wypki, to ja mam pomysł dla Sushiego- otwórzcie serwer o nazwie "trupiarnia". Niech każdy domek będzie tam takiej samej jakości i wartości, co s1. Kto chce tylko walić wypki, mógłby przenieść tam postać. A kto chciałby przenieść się na serwer połączony, to niech może zrobić transfer na niego i tyle.

UP: Kris, a możesz napisać swój post po polsku? Brak przecinków boli ;p

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 26-11-2015 19:25.

26-11-2015 19:21 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
ulkaTerax
Full Member


Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 66
Klan: Ten co trzeba :)
Kraina: Necropolia III
Skąd: M-M

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
CarnageLink2 napisał(a)
Tylko po co ?


I kolejny argument piłka- to po co teraz klikasz wypki? Stary, pomyśl Tongue


A tak z ciekawości zapytam- ile jest pustych s2/3 na r4 i r3?

I od razu wyjaśnię wszystkim patriotom z r3/4, którzy wyganiają imigrantów z innych serwerów, bo mają czelność pisać w tym temacie. Wypowiadamy się, bo

1) Bo temat jest w miejscu publicznym, gdzie każdy ma głos i nie ma zakazu wypowiedzi dla osób innych niż z r3/4.
2) Bo admini chcą znać zdanie WSZYSTKICH GRACZY
3) To, co stanie się z r3 i r4 pociągnie konsekwencje dla całej przyszłości bw. Tak, gadacie o innych serwerach, ale nie myślicie już o tym, że one też mogą być w przyszłości łączone.

Wiecie co? To jest żałosne. Jak tak, to są jęki i płacze, że jest serwerów za dużo, że serwery są martwe, że handel zdechł a itemy wyczekiwane latami są warte dziesiątki milionów pr. A jak tylko admini w końcu posłuchali graczy co do fuzji, to jest jeszcze gorzej. Każdy chciałby 12345 aktywnych wampirków, kwitnący handel, cud miód, mannę z nieba, rządową posadkę, sekretarkę lub sekretarza jak marzenie, oraz dom na Karaibach. Ale jak jest wymagane jakieś poświęcenie, to od razu jest masa postów o dokładnie takim sensie:

"ja stracę swoje s3, na którym mogę siedzieć ile zechcę, bo w martwym klanie nikt i tak go nie chce rolować i mogę go nie mieć, albo będę, O ZGROZO, musiał je rolować, to ja nie chcę, fuzja jest be, skasuję się, dropić się nie da, bo wojna, żyć się nie da, bo będę musiał rolować".

Tylko tego nikt nie powie otwarcie.

Oświecę was- każdy straci Smile Wiele budynków jest postawione dzięki już nieistniejącym obecnie umagom(bo ktoś je skasował), ale to się z czasem odrobi. A złom się odzyska. I myślę, że nieaktywnych też by przeniesiono, przynajmniej częściowo, więc i maluch mógłby tam zarabiać(1k złomu przy 2 połączonych najstarszych serwerach byłby pewnie wart fortunę). A jak wam tak dobrze, że tylko walicie wypki, to ja mam pomysł dla Sushiego- otwórzcie serwer o nazwie "trupiarnia". Niech każdy domek będzie tam takiej samej jakości i wartości, co s1. Kto chce tylko walić wypki, mógłby przenieść tam postać. A kto chciałby przenieść się na serwer połączony, to niech może zrobić transfer na niego i tyle.

UP: Kris, a możesz napisać swój post po polsku? Brak przecinków boli ;p


o czym Ty czlowieku ciach

__________________

Teraxulka r3, r4, r6, r14 Smile

26-11-2015 19:37 ulkaTerax jest offline Szukaj postów użytkownika: ulkaTerax Dodaj ulkaTerax do Listy kontaktów
Jola1957
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Gorzów Wlkp.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem ZDECYDOWANIE NA NIE dla połączenia serwerów r3 i r4.

Na r3 gram prawie od początku istnienia serwera, mieliśmy wojny i się skończyły. Może pojedynczym osobom ich brakuje, ale jak już tu parę osób pisało, mogą to sobie zrekompensować na nowych serwerach.
Tak, r3 jest emeryckim serwerem. Dla większości graczy to jest to, co ich jeszcze trzyma na bw. No i towarzystwo osób, z którymi ma się chęć grać. Myślę, że podobnie jest teraz i na r4. Ci co chcą "bardzo" aktywnej gry mają taką szansę na nowych serwerach.
Ci, którzy się "wyśmiewają" z nas emerytów i NAGLE bardzo chcą wrócić na połączony serwer r3/r4 bo będzie WOJNA, bo "będzie się coś działo" itd. zastanówcie się nad tym, czy będzie wam się chciało zaczynać od zera. Pewnie nie, będziecie chcieli dostać dobre konto, z którego po jakimś czasie i tak zrezygnujecie i odejdziecie, tak jak już to robiliście wcześniej. A graczy, którzy skasują się po połączeniu serwerów już się nie odzyska.

Do Administracji - rozumiem, że COŚ chcecie zrobić. Problem w tym, że w takiej formie połączenie dla wielu graczy oznacza koniec gry. Nie dla wszystkich, tylko pytanie ilu ich zostanie.

Na r3 gram dla fajnych ludzi zarówno w moim klanie, jak i w pozostałych. Nie walczymy ze sobą (nie mówię o PvP), pomagamy sobie wzajemnie, a m.in. dlatego, żeby utrzymać graczy. Nie chcę tego zmieniać, bo nie mam ani czasu, ani zdrowia na siedzenie na bw i zajmowanie się wojnami. Chcę sobie spokojnie poklikać i nie obchodzi mnie zdanie osób, które odeszły i z r3 i r4, a teraz chcą decydować o przyszłości serwerów.

Połączenie r3 i r4 dla mnie oznacza koniec gry na bw. Jest tego plus, bo zamiast wydawać pieniądze na premium (a robię to od 8,5 lat i nazbierało się tego sporo) zaoszczędzę na coś innego. No i czas, który przenaczam na bw, też wykorzystam inaczej Big Grin

A co do nowych graczy, to nie ma co liczyć, że ich przybędzie. Na r14 prowadzę klan dla takich maluchów, emerytów i zupełnie nowych graczy. Widzę jak ci nowi szybko rezygnują z gry. I jest tego wiele powodów. Na samym początku startu bw łatwiej było się we wszystkim zorientować. Ja należałam do takich osób, dla których bw było pierwszą w życiu grą, zupełnie zielonych. Ale parę podpowiedzi i zaczęłam dawać sobie radę. Teraz nowy gracz nim się zorientuje, co i jak, traci ochotę do gry, zwłaszcza jak nie ma kogoś kto mu pomoże.

Ponieważ pomysł połączenia serwerów już padł, pewnie do niego dojdzie niezależnie co piszemy. Jedyne o co mogę prosić Administrację, aby z wyprzedzeniem co najmniej tygodniowym podała termin, żeby można było spokojnie pożegnać się z graczami, przekazać klan komuś kto będzie chciał grać na połączonym serwerze i spokojnie się skasować na wszystkich serwerach Smile

__________________
r3 -> Ulta klan White Dragons
r14 -> Pamyli klan RELAX Luz

Upoważniam do upowania moich tematów Zje

26-11-2015 19:42 Jola1957 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jola1957 Dodaj Jola1957 do Listy kontaktów
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem jak najbardziej za łączeniem serwerów, główny płacz widać jest o konieczność budowania wszystkiego od nowa i 2 razy mniej 3/2/1 stref, by nie było to problemem i by ludzie się nie kasowali po fuzji, taki serwer powinien moim zdaniem mieć dwukrotność wszystkich kwadratów w danych strefach i ludzie, którzy siedzieli na danym klocku powinni być przenoszeni na tej strefie na której siedzieli i z tymi samymi budynkami.

Wtedy płacz graczy z 3 i 4 serwera by zniknął ale pojawiły by się płacze z innych serwerów o to, że oni mają więcej kwadratów w lepszych strefach. Dlatego myślę, że z czasem powinny być łączone również inne serwery jak np r2 +r5 itd. i ilość kwadratów w danej strefie też powinna być podwajana.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez toczym: 26-11-2015 19:46.

26-11-2015 19:43 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
ar2ro
Forum Ace


images/avatars/avatar-3009.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 84
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: S_L Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Wytłumaczcie mi to sprzedawanie budynków i dawanie złomu....

Jak ktoś NIGDY nie włożył nawet 1 pr w klocek, a ukradł komuś, kto wydał miliony pr...do kogo należy złom z tego klocka? Rozumiem, że klan top1 na szybko teraz zacznie anihilację klanów niżej i rozkradnie wszystko co najlepsze, a potem jeszcze da swoim znajomym. Więc na czym ma polegać to sprzedawanie budynków.

Moim zdaniem nie powinno być żadnego oddawania złomu, albo fuzja i zabawa albo nie i trzymanie się swoich klocków. Apeluję Sushi i Konrad o rozwagę, bo robiąc jedną złą decyzję ustanawiacie precedens.


Nie ma znaczenia kto budował klocek. Każdy siedzi na jakimś poziomie rozbudowy, aby mógł odzyskać kwadrat o takich samych parametrach jak wcześniej, to odzyska kasę za budynki i będzie mógł je szybko odbudować. To bardzo sprawiedliwe rozwiązanie. Dzięki fuzji nikt nie wyląduje na słabszym klocku (chyba że siedział na S3, S2 lub S1, wtedy może wylądować na S4).


Dalej patologia. Dlaczego? Załóżmy faktycznie za sprawiedliwe rozwiązanie, że ktoś 2 dni przed połączeniem serwerów kradnie świetny klocek, dostaje setki milionów PLN na połączonym serwerze. Jest graczem top10, szybko z dawnymi kolegami zaczynają robić klan top1 i...kradną ludziom świeżo zbudowane klocki. Co tam kilka dni siedzenia na s5. Nie dość, że wpadło paręset milionów PLN, to jeszcze można głupków oskubać ze świeżutkich klocuszków i mieć mnóstwo złomu na kolejną rozbudowę. No przecież ja bym na bank tak zrobił, bo to logiczne jak cholera.

Nie wiem jak powinno się nowy serwer uchronić przed taką tyranią, ale cóż. Co innego jak się walczy o klocki, a co innego jak BW daje za nic kilkaset milionów PLN i jeszcze bezproblemową szansę zamiany tego na PR, bezproblemową nawet dla 2 kont. Jednym kontem budujemy stary klocek, drugie konto przejmuje ten klocek, a za PLN ze swojego starego klocka rozbudowuje ten poprzedni do niebotycznej sumy. A nawet jeśli jest to jakoś w regulaminie zabronione, to co za kłopot dogadać się z kolegą, który też ma 2 konta - jedno na R3, a drugie na R4. Wzajemnie sobie pobudują niemożliwe do przejścia klocki.
Sushi i Konrad, po takim połączeniu sugeruję oddzielenie R3-4 od reszty serwerów na arenach, bo nie uśmiecha mi się walka o monety z ludźmi, którzy mają po 27 lvl policji, 30 ochrony etc. Pomysł oddania PLN ot tak, to TAK SAMO idiotyczny pomysł jak dawanie kilkunastu epików do wyboru co kilka miesięcy. Apelowałem wtedy, że dojdzie do patologii, ale gdzie tam, wtedy byliście tacy mądrzy -,-. Teraz znowu apeluję do waszego [mam nadzieję jeszcze zdrowego] rozsądku, byście nie robili kolejnej patologii i nie rujnowali balansu gry.

Aha i na koniec - fuzja to świetny pomysł, tylko wymyślcie co zrobić by nie doszło do żadnej szansy robienia wałków na złomie i klockach. Póki co widzę opcję taką, że zamiast budowania klocka w 1s, przenosimy swoje poprzednie budynki do zdobytego klocka. Ot ctrl+c ctrl+v. Nikt nie zgarnia setek milionów w złomie tylko przenosi swoją siedzibę. Nie ma szans, by ta siedziba zsumowała istniejące już lvl, czyli nie budujemy 10 lvl policji, a potem dokładamy swoje stare 23 Smile , mając 19 lvl policji i nakładając swój stary klocek [23 policja] sprzed połączenia, otrzymujemy policję na lvl...23

Myślę, że to jest proste rozwiązanie i eliminuje jakiekolwiek moje wątpliwości związane z fuzją. Znając niestety życie, wprowadzicie te kilkaset milionów, a za 2-3 miesiące będą tematy w systemach "patologia na fuzyjnym serwerze, klocki nie do prześcia, jak mamy rywalizować z nimi na arenach, to nie fair, zróbcie coś". Po czym zrobicie...nerf wszystkich budynków na fuzyjnym serwerze do jakiejś wartości. Stracą uczciwi i oszuści i będzie znowu od cholery tematów płacz, że "uczciwie zbudowałem klocek, a wy..." bla bla bla. Czekam aż pójdziecie swoją starą zwyczajową drogą bym mógł powiedzieć jak zawsze na BW "a-nie-mówiłem?!"


idealnie ujęta sytuacja

wiele zostało napisane w tej sprawie i projekt w tym kształcie jest nie do przyjęcia

obecnie na nie

brałem udział w narodzinach r4 - wojnach serverowych - byłem liderem klanu itd.

r4 to nie jedyny server na którym miałem konto - miałem bo jedyne aktywne mam na r4 i chwalę sobie czas spędzony na BW z ludźmi których znam itd.

jak nie wiadomo o co chodzi - to wiadomo że chodzi o kasę

za mało płacimy za premke żeby spokojnie sobie pograć na emeryturze - nie jestem jakimś rozparzonym nastolatkiem - tylko weteranem wojny serverowej który już nie szuka wojen

od tego chyba jest server hardcor


z tym złomem i budowaniem w 1s nie załatwicie sprawy tylko doprowadzicie do tego że stracicie wiernych graczy BW

ar2ro - obecnie aktywny na r4 i r14 - zawsze ten sam nick
konta mam albo miałem na wszystkich serverach

__________________
r4, r14 --> ar2ro

grunt to luźna łydka Wink

" Niech Bóg da Nam siłę bo idziemy na wojnę...
I niech nam wybaczy bo będziemy nieśli śmierć "

26-11-2015 19:45 ar2ro jest offline Szukaj postów użytkownika: ar2ro Dodaj ar2ro do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
CarnageLink2 napisał(a)
Tylko po co ?


I kolejny argument piłka- to po co teraz klikasz wypki? Stary, pomyśl Tongue


A tak z ciekawości zapytam- ile jest pustych s2/3 na r4 i r3?

I od razu wyjaśnię wszystkim patriotom z r3/4, którzy wyganiają imigrantów z innych serwerów, bo mają czelność pisać w tym temacie. Wypowiadamy się, bo

1) Bo temat jest w miejscu publicznym, gdzie każdy ma głos i nie ma zakazu wypowiedzi dla osób innych niż z r3/4.
2) Bo admini chcą znać zdanie WSZYSTKICH GRACZY
3) To, co stanie się z r3 i r4 pociągnie konsekwencje dla całej przyszłości bw. Tak, gadacie o innych serwerach, ale nie myślicie już o tym, że one też mogą być w przyszłości łączone.

Wiecie co? To jest żałosne. Jak tak, to są jęki i płacze, że jest serwerów za dużo, że serwery są martwe, że handel zdechł a itemy wyczekiwane latami są warte dziesiątki milionów pr. A jak tylko admini w końcu posłuchali graczy co do fuzji, to jest jeszcze gorzej. Każdy chciałby 12345 aktywnych wampirków, kwitnący handel, cud miód, mannę z nieba, rządową posadkę, sekretarkę lub sekretarza jak marzenie, oraz dom na Karaibach. Ale jak jest wymagane jakieś poświęcenie, to od razu jest masa postów o dokładnie takim sensie:

"ja stracę swoje s3, na którym mogę siedzieć ile zechcę, bo w martwym klanie nikt i tak go nie chce rolować i mogę go nie mieć, albo będę, O ZGROZO, musiał je rolować, to ja nie chcę, fuzja jest be, skasuję się, dropić się nie da, bo wojna, żyć się nie da, bo będę musiał rolować".

Tylko tego nikt nie powie otwarcie.

Oświecę was- każdy straci Smile Wiele budynków jest postawione dzięki już nieistniejącym obecnie umagom(bo ktoś je skasował), ale to się z czasem odrobi. A złom się odzyska. I myślę, że nieaktywnych też by przeniesiono, przynajmniej częściowo, więc i maluch mógłby tam zarabiać(1k złomu przy 2 połączonych najstarszych serwerach byłby pewnie wart fortunę). A jak wam tak dobrze, że tylko walicie wypki, to ja mam pomysł dla Sushiego- otwórzcie serwer o nazwie "trupiarnia". Niech każdy domek będzie tam takiej samej jakości i wartości, co s1. Kto chce tylko walić wypki, mógłby przenieść tam postać. A kto chciałby przenieść się na serwer połączony, to niech może zrobić transfer na niego i tyle.

UP: Kris, a możesz napisać swój post po polsku? Brak przecinków boli ;p


Każdy kasujący postać straci konto ale i zyska czas i pieniądze.


Ulta mądrze napisała, nie spodziewałem się po niej innej wypowiedzi.
Jeżeli dojdzie do fuzji serwerów a prędzej czy później dojdzie, wtedy się zobaczy ale ja już nie będę tego światkiem. W klanie ludzie też są mojego zdania.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
26-11-2015 19:51 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
m3dyC
Newbie


Data rejestracji: 11-03-2015
Postów: 9
Klan: każdy
Skąd: rX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jola1957 napisał(a)
Jestem ZDECYDOWANIE NA NIE dla połączenia serwerów r3 i r4.

Na r3 gram prawie od początku istnienia serwera, mieliśmy wojny i się skończyły. Może pojedynczym osobom ich brakuje, ale jak już tu parę osób pisało, mogą to sobie zrekompensować na nowych serwerach.
Tak, r3 jest emeryckim serwerem. Dla większości graczy to jest to, co ich jeszcze trzyma na bw. No i towarzystwo osób, z którymi ma się chęć grać. Myślę, że podobnie jest teraz i na r4. Ci co chcą "bardzo" aktywnej gry mają taką szansę na nowych serwerach.
Ci, którzy się "wyśmiewają" z nas emerytów i NAGLE bardzo chcą wrócić na połączony serwer r3/r4 bo będzie WOJNA, bo "będzie się coś działo" itd. zastanówcie się nad tym, czy będzie wam się chciało zaczynać od zera. Pewnie nie, będziecie chcieli dostać dobre konto, z którego po jakimś czasie i tak zrezygnujecie i odejdziecie, tak jak już to robiliście wcześniej. A graczy, którzy skasują się po połączeniu serwerów już się nie odzyska.

Do Administracji - rozumiem, że COŚ chcecie zrobić. Problem w tym, że w takiej formie połączenie dla wielu graczy oznacza koniec gry. Nie dla wszystkich, tylko pytanie ilu ich zostanie.

Na r3 gram dla fajnych ludzi zarówno w moim klanie, jak i w pozostałych. Nie walczymy ze sobą (nie mówię o PvP), pomagamy sobie wzajemnie, a m.in. dlatego, żeby utrzymać graczy. Nie chcę tego zmieniać, bo nie mam ani czasu, ani zdrowia na siedzenie na bw i zajmowanie się wojnami. Chcę sobie spokojnie poklikać i nie obchodzi mnie zdanie osób, które odeszły i z r3 i r4, a teraz chcą decydować o przyszłości serwerów.

Połączenie r3 i r4 dla mnie oznacza koniec gry na bw. Jest tego plus, bo zamiast wydawać pieniądze na premium (a robię to od 8,5 lat i nazbierało się tego sporo) zaoszczędzę na coś innego. No i czas, który przenaczam na bw, też wykorzystam inaczej Big Grin

A co do nowych graczy, to nie ma co liczyć, że ich przybędzie. Na r14 prowadzę klan dla takich maluchów, emerytów i zupełnie nowych graczy. Widzę jak ci nowi szybko rezygnują z gry. I jest tego wiele powodów. Na samym początku startu bw łatwiej było się we wszystkim zorientować. Ja należałam do takich osób, dla których bw było pierwszą w życiu grą, zupełnie zielonych. Ale parę podpowiedzi i zaczęłam dawać sobie radę. Teraz nowy gracz nim się zorientuje, co i jak, traci ochotę do gry, zwłaszcza jak nie ma kogoś kto mu pomoże.

Ponieważ pomysł połączenia serwerów już padł, pewnie do niego dojdzie niezależnie co piszemy. Jedyne o co mogę prosić Administrację, aby z wyprzedzeniem co najmniej tygodniowym podała termin, żeby można było spokojnie pożegnać się z graczami, przekazać klan komuś kto będzie chciał grać na połączonym serwerze i spokojnie się skasować na wszystkich serwerach Smile




WIĘKSZOŚĆ JEST NA NIE. NIE WPROWADZAJCIE TEJ...... ZMIANY JAK CHCECIE, ŻEBY KTOŚ GRAŁ. INACZEJ POŻEGNACIE SIĘ Z NAMI I BĘDZIE GRAŁO 30 OSÓB NA JEDNYM WIELKIM SERWIE, BO JAK LUDZIE USŁYSZĄ O TAKIEJ GŁUPOCIE JAK TE POŁĄCZENIE TO TEŻ SIĘ POKASUJĄ.

NIE ZGADZAMY SIĘ NA ZMIANY.


__________________
medyC
26-11-2015 20:04 m3dyC jest offline Szukaj postów użytkownika: m3dyC Dodaj m3dyC do Listy kontaktów
Kris18
Junior Member


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przemyślcie nasza propozycje bo nas stracicie na zawsze jak dojdzie do tej śmiesznej fuzji... Mamy tu swoje klany i znajomych i nie potrzeba nam nikogo więcej na r3...



chyba tyle możecie uszanować.

__________________
r3 Kriss
26-11-2015 20:11 Kris18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kris18 Dodaj Kris18 do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » DYSKUSJA - fuzja r3 i r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH