Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z instalacją cs source na xp » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z instalacją cs source na xp
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
camper23
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2015
Postów: 0
Kraina: Necropolia II

Problem z instalacją cs source na xp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem tego cs'a z tego linku
[wycięto]
Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.
27-11-2015 22:02 camper23 jest offline Strona domowa camper23 Szukaj postów użytkownika: camper23 Dodaj camper23 do Listy kontaktów
supex0-r18
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie prawda na steamie mam sourca i grałem na xp 32 bit po prostu poszukaj innej instalki najlepiej też patch`a
27-11-2015 22:20
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

RE: Problem z instalacją cs source na xp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
camper23 napisał(a)
Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem tego cs'a z tego linku
http://sourcecs.pl/download/
Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.


Jak wyszedł source to jeszcze nikt o windows vista nawet nei słyszał...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dragonas123: 28-11-2015 02:13.

28-11-2015 02:13 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
karczekk
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2016
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciach
01-12-2016 06:03 karczekk jest offline Strona domowa karczekk Szukaj postów użytkownika: karczekk Dodaj karczekk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z instalacją cs source na xp

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH