Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy sklep z gadgetami BW. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy sklep z gadgetami BW. 15 Ankieta - średnia ocena: 8,6015 Ankieta - średnia ocena: 8,6015 Ankieta - średnia ocena: 8,6015 Ankieta - średnia ocena: 8,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Nowy sklep z gadgetami BW. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Zapraszamy do nowego sklepu BWTeam, znajdziecie w nim mnóstwo gadgetów ozdobionych grafikami z gry.

http://sklepbloodwars.cupsell.pl/


Wielokrotnie prosiliście o dodanie różnych postaci na koszulkach, kubkach itp
Z przyczyn technicznych nie mieliśmy możliwości zaoferowania Wam takich koszulek, dlatego:

- nawiązaliśmy współpracę z zewnętrznym partnerem, u którego będziecie mogli nabyć koszulki oraz inne gadgety z różnorodnymi nadrukami.

- całość produkcji oraz sprzedaży obsługuje sklep partnerski dlatego w razie pytań i uwag prosimy się kontaktować bezpośrednio ze sklepem.

- nasz grafik w wolnych chwilach będzie dodawał kolejne wzory z gry oraz kolejne gadżety. Jeżeli macie jakiś rysunek z gry, którego obecnie nie ma w sklepie, a chcieli byście go tam zobaczyć to dajcie nam znać na forum lub na naszym profilu na facebooku.

- wszelkie uwagi mogące poprawić jakość lub atrakcyjność oferowanych produktów są mile widziane.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


17-12-2015 10:26 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a zajerzec na forum i wypowiedziec sie na tematy poruszane przez graczy to czasu nie macie


+ 1 za spam od Midasa
17-12-2015 10:40
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
a zajerzec na forum i wypowiedziec sie na tematy poruszane przez graczy to czasu nie macie

Są ważniejsze rzeczy Big Grin

Poducha mi się podoba Smile szkoda, że kubeczki małe bo z takich to nie pijam ;P

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

17-12-2015 10:42 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widze kubka ze ssakiem Frown

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-12-2015 11:10 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

RE: Nowy sklep z gadgetami BW. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- nasz grafik w wolnych chwilach będzie dodawał kolejne wzory z gry oraz kolejne gadżety

Mógłby najpierw skończyć moby z drugiej mapy, albo chociaż jakiś mały spoiler.




Co do sklepu to poszewka z potępionym <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KanarkiKikkers: 17-12-2015 11:16.

17-12-2015 11:15 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mega Big Grin poduszka i koszulka z ssakiem podoba mi się najbardziej Big Grin

chce jeszcze kubek i będę spełniony Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-12-2015 11:28 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbcie odznaki jak za moby Wink
17-12-2015 11:37 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny pomysł, zawsze drugie połówki mogą kupić Bw graczowi coś pod choinkę!Big Grin .

Trafiliście w sam raz!Smile
17-12-2015 11:38 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xCannonnx napisał(a)
Zróbcie odznaki jak za moby Wink

dobre!

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-12-2015 11:43 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nareszcie jest w czym wybierać, to nie to samo, co poprzedni sklepik.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

17-12-2015 12:27 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

FIGURKI!!!

dajcie figurki wztki czy łapaczki a kupię cały zestaw!!!
17-12-2015 18:14
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super pomysł. Różnorodność też jest spora więc jest w czym wybierać!

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

17-12-2015 18:47 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy tylko ja widzę problem z "trudnością" znalezienia tego sklepu?

kiedyś był w grze tuż pod kontem premium, potem wylądował na samym dole menu, przy czacie. a dziś już nie ma w ogóle. czyli żeby znaleźć sklep trzeba założyć konto na forum(bo inaczej szukajka nie działa), znaleźć ten temat i kliknąć w link z pierwszego posta. lipa trochę.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
17-12-2015 18:51 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

searcher,
link w grze prowadził do poprzedniego sklepu, który został zamknięty wraz z otwarciem nowego.
Obecnie jest ogłoszenie w grze - wystarczy kliknąć na link, do którego prowadzi i wydaje mi się, że do tego nie trzeba mieć konta na forum.
Planowaliśmy dodanie linka do gry za ok 2 tygodnie, gdy ogłoszenie zostanie zdjęte, ale może faktycznie przydałby się już teraz.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-12-2015 10:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja osobiście nie skorzystam, więc w moim przypadku to bez znaczenia.

ale tryb komórkowy i po ogłoszeniach bw. a komórkowy to najlepszy tryb do grania, więc pewnie trochę osób na takim klika, szczególnie w obecnych czasach, gdzie przez komórki grają masy ludzi.

czy za dwa tygodnie czy teraz? teraz to ja bym wolał grafikę żulka z drugiej mapy Big Grin
ale nie moje wybory są tu najważniejsze, tylko to co przynosi najwięcej korzyści. a przed świętami, patrząc po pozytywnych opiniach, może ktoś zrobi sobie/drugiej osobie drobny prezent z tego sklepu. i może faktycznie lepiej już teraz to tam wcisnąć Smile

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
21-12-2015 10:44 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko, dzięki za opinię. Mam nadzieję, że Abaddon udowodnił, że warto cierpliwie czekać na pozostałe moby Smile
Czemu to tak długo trwa? W pracy grafika ważna jest wena. Gdy taśmowo robi się jednego moba za drugim, to czasem tej weny brakuje i rysunek traci na jakości. Musi być jakaś odskocznia Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-12-2015 11:17 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
FIGURKI!!!

dajcie figurki wztki czy łapaczki a kupię cały zestaw!!!

Koniecznie niepomalowane!! 28mm lub 54 mm. Są w Polsce świetni rzeźbiarze. Jak ktoś nie umie malować to bez problemu można za kilka złoty wynająć jakiegoś gimnazjalistę Tongue
22-12-2015 13:35 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
FIGURKI!!!

dajcie figurki wztki czy łapaczki a kupię cały zestaw!!!



figurki mobow z expedycji tez by sie przydaly

__________________

26-12-2015 10:16 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
creepy
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2015
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po to kupuję premkę byście nie obsrywali mnie reklamami.. a teraz widzę reklamę sklepu -.-

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Samo nazywanie kogoś "typem" też jest obraźliwe i agresywne.

26-12-2015 12:59 creepy jest offline Szukaj postów użytkownika: creepy Dodaj creepy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Spoko, dzięki za opinię. Mam nadzieję, że Abaddon udowodnił, że warto cierpliwie czekać na pozostałe moby Smile
Czemu to tak długo trwa? W pracy grafika ważna jest wena. Gdy taśmowo robi się jednego moba za drugim, to czasem tej weny brakuje i rysunek traci na jakości. Musi być jakaś odskocznia Smile


Ty mi dawaj tego Abaddona na koszulkę i bierę od ręki @.@

tak epickiego arta w BW jeszcze nie widziałem ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
04-01-2016 14:32 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Ty mi dawaj tego Abaddona na koszulkę i bierę od ręki @.@

tak epickiego arta w BW jeszcze nie widziałem ;d


pokazcie nowych brzydali z 2 mapy

według mnie w sklepie powinna być opcja wyboru itemu. czy to koszulka, poduszka, czy kubek i później do przedmiotu wybierasz grafikę z bw. wśród grafik wszystkie mobki.


obecnie jest jakoś dziwnie, ileś tam stron tego samego.

nie mam skilli graficznych, to nie zaprezentuję o co mi chodzi, ale staram się jasno opisać.

1. wybór itemu - koszulka
2. po lewej mamy opcje z kolorami, czarny i biały, oraz typ koszulki.
3. centralnym elementem strony jest front koszulki, tak jak http://sklepbloodwars.cupsell.pl/produkt...mska_kolor.html tyle, że mając możliwość w takim widoku zmienić grafikę na koszulce
4. na samym dole strony wybór dostępnych grafik. wszystkie występujące na bw. od obrazków postaci, po przeciwników ekspedycyjnych.

żeby nie trzeba było patrzeć na te same koszulki, tylko widzisz tą jedną i zmieniasz tylko na dole jaką grafikę chcesz.

mam nadzieję, że ktoś to zrozumiał Big Grin

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
22-02-2016 19:00 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja rozumiem o co ci chodzi :d

To byłoby nawet ciekawe rozwiązanie, ale nie jestem pewny czy to zmienią ;p
poza tym obecnie ten sklep nie taki zły, po prostu pokazali wszystko co mają do zaoferowania, choć nim dojdziesz do tego co Cię interesuję musisz przerzucić parę stron ;d

Edit :
Abbadon i tak rządzi Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 23-02-2016 00:05.

22-02-2016 19:34 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawie wygladalaby tez koszulka ozdobiona runami albo grafikami arkan... pomysly mozna mnozyc i mnozyc

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-02-2016 22:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Ty mi dawaj tego Abaddona na koszulkę i bierę od ręki @.@

tak epickiego arta w BW jeszcze nie widziałem ;d


pokazcie nowych brzydali z 2 mapy

według mnie w sklepie powinna być opcja wyboru itemu. czy to koszulka, poduszka, czy kubek i później do przedmiotu wybierasz grafikę z bw. wśród grafik wszystkie mobki.


obecnie jest jakoś dziwnie, ileś tam stron tego samego.

nie mam skilli graficznych, to nie zaprezentuję o co mi chodzi, ale staram się jasno opisać.

1. wybór itemu - koszulka
2. po lewej mamy opcje z kolorami, czarny i biały, oraz typ koszulki.
3. centralnym elementem strony jest front koszulki, tak jak http://sklepbloodwars.cupsell.pl/produkt...mska_kolor.html tyle, że mając możliwość w takim widoku zmienić grafikę na koszulce
4. na samym dole strony wybór dostępnych grafik. wszystkie występujące na bw. od obrazków postaci, po przeciwników ekspedycyjnych.

żeby nie trzeba było patrzeć na te same koszulki, tylko widzisz tą jedną i zmieniasz tylko na dole jaką grafikę chcesz.

mam nadzieję, że ktoś to zrozumiał Big Grin


Podobnie dziwnie rozwiązane jest dodawane wzorów. Osoba, która się u nas tym zajmuje wysłała już jakiś czas temu maila z opisem jak usprawnić interfejs sklepu - niestety bez odzewu. Spróbuj wysłać tą wiadomość bezpośrednio do nich - jeśli dostaną kilka tego typu maili, to być może coś się ruszy w tym temacie Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-02-2016 07:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie abbe jak najszybciej to na dzien kobiet kupie Smile )
23-02-2016 14:21 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Boethiah
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2016
Postów: 23
Klan: Renegaci [ReG]
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Pomorze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego shortsleeve z generatora wychodzi prawie dyszkę taniej niż bezrękawnik ze stałej oferty?

__________________

18-05-2016 11:31 Boethiah jest offline Szukaj postów użytkownika: Boethiah Dodaj Boethiah do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boethiah, należałoby wysłać takie zapytanie do operatora sklepu (cupsell). My mamy ustawione ceny na minimum jakie się da ustawić (chyba, że się coś zmieniło i o tym nie wiemy).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-05-2016 14:13 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto co lubi ;-0

__________________




24-10-2016 13:07 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy sklep z gadgetami BW.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH