Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch v. 1.7.5 beta 17 grudnia 2015 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch v. 1.7.5 beta 17 grudnia 2015 10 Ankieta - średnia ocena: 8,2010 Ankieta - średnia ocena: 8,2010 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
black_mistress napisał(a)

Jedyna sluszna decyzje jest zdegradowanie tych pil do leg db ... i cofniecie patcha z "balansu" broni bialej 2h.

Nie mam piły i mnie wkurzają ale... załóż kask, rozpędź się i w ścianę.

Fajny pacz. Czekamy na kolejne.
17-12-2015 12:49 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Konrad

ja bardzo prosze zebyscie przyjrzeli sie Furii Bestii (przynajmniej na nekro) w porownaniu chociazby do Szponow Nocy... w szponoach dodajecie DMG do arkana, ktore daje sposta! to jest kuriozalne! wymagania 3 zielonych i 2 zoltych run przy furii bestii powoduja, ze ten talizman jest najbardziej niegrywalnym ze wszystkich innych! odpalenie furii bestii nie pozwala na odpalenie behemota... po co wbijac dmg jak sie w nic nie trafi? dla 60% (na 4 poziomie, ktory zobaczymy za rok jak nie wiecej) potencjalnego ciosu? po co mi dodatkowe ataki jak i tak ich nie ebde trafiac? no ja nie rozumiem

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 17-12-2015 12:55.

17-12-2015 12:54 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez jestem zdziwiony ze WZ nie zostal poprawiony. Jego talki sa jednymi z najslabszych w grze i teraz jedynymi ktore maja % na odpalenie sie... znajac moje szczescie majac nawet 50% na kontre to i tak w czasie walki moge jej nie wyprowadzic nawet raz. Big Grin lepszym rozwiazaniem byloby dac ten % do ignora wlasnie do talka z dzikim szalem i zmienic runy na odpalenie go by potrzebowal 2 zielonych a nie tak jak do tej pory 3. WZ jest najslabsza i najmniej grywalna rasa, czemu go nie podrasujecie tak aby stal sie konkurencyjny w stosunku do innych ras?
17-12-2015 12:56 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, a zamierzacie znerfić glaakiego, czy ma pozostać on mobem odpalanym tylko na NB?

raikiri
Coś te Twoje obliczenia dmg z maski nie bardzo są prawidłowe.
17-12-2015 12:56 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up. a no tak bije się w czolo 2 nie zauwazylem ;P

i tak bym proponowal tam trafienie podrzucic do dmg zeby jakos konkurencyjny byl do szpona ;p

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

17-12-2015 13:01 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje patch na plus. Bedzie nam sie znacznie lepej gralo. Zycze wam I sobie motywacji przy balansie talizmanow.
Ps.
Obiecuje wieciej nie krytykowac nowych rzeczy wprowadzanych do gry. Prosze o odblokowanie dropa

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
17-12-2015 13:59 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PROPOZYCJA


Na wstępie cieszę się, że moja propozycja z tematu o zmianie loterii doczekała się wprowadzenia w grze, nie wiem czy taka była tego inspiracja, ale to najlepsze posunięcie jakie można wymyślić do loterii. Widzę jednak mały problem:

cytat:
W przypadku wybrania prefixu, sufix będzie losowany przez grę (analogicznie w przypadku wyboru sufixu)


Przy założeniu, że ktoś wybiera speeda, każdy prefix będzie pozytywny, prawda? Niestety to wyjątek, jak ma się sprawa gdzie indziej?

Nocki: można trafić na prefix pancerny i stracić 18 zwiny, a to sporo.

Przy epik demon pile, można wylosować ból i jest "bul" tak samo w ilości 18 zwiny.

I znowu Szybkie Wakizashi....Bólu - ciach i po całej zwinie.

Epik Runiczny Kilt...narkomana

Moja propozycja jest taka, by losowanie dodatkowego afiksu było dobrowolne. Jeżeli gracz zechce, może zaryzykować, a jak komuś wystarczy 1 afiks, to po sprawie. Myślę, że to uchroni przed jakimś potwornym płaczem, że ktoś wygrał na loterii, a wylosowało mu taki afix, że nie opłaca mu się nosić tego przedmiotu. Oczywiście tematu nie piszę pod siebie, bo [Sushi, Konrad i ja] dobrze wiemy jak się na moim koncie rzeczy mają chytry

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
17-12-2015 14:05 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy myslicie w ogole o zmianach w opasce i bandanie? Czy pozostanie to tak jak jest i zmienimy nazwe gry na FemaleWars?
17-12-2015 14:09 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
Ravenheart
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Chełm

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loteria niby fajnie że trochę osłabiona, ale przy obecnym wachlarzu możliwości nagradzania moglibyście ją z kolei urozmaicić bardziej, ludzie, krew i kasa to tak jak skarpetki od mamy pod choinkę, po prostu czysta euforia pod dostaniu prezentu. A można np dawać (wszystko pisane z perspektywy gracza necro v2):

- pr (np 1000 * lvl postaci * numer aktu), na niskim lvl parnnaście tysi diametralnie gry nie odmieni, a na wysokim nawet parę baniek nie robi zazwyczaj większej różnicy

- runy, tutaj macie multum opcji, losowa lvl 1-2-3-4, losowa z koloru lvl 1-2-3-4, dowolnie wybrana, co się komu zamarzy

- łpc, + x na daną lokacje lub na wszystkie

- srebrne monety

- punkty evo

wiem ze teraz już za mało czasu, ale na serio loteria może być fajną zabawą, a nie tylko czekaniem kto dropnie item, a kto będzie potem płakał na forum "jakie to życie niesprawiedliwe".

Dodatkowo można by dołożyć coś w stylu "rzadkie przedmioty jednorazowe" jako drop. Co przez to rozumiem? Ano to że były to przedmiot który po użyciu działa określoną ilość czasu, godzine, dwie, dzień, do ustalenia, a który dawałby graczowi bonus jak przy niektórych eventach globalnych (100% szansy na powodzenie ataku, +10 obrażeń, evo x2, zwiększona szansa na udaną wyprawke itp)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ravenheart: 17-12-2015 14:23.

17-12-2015 14:16 Ravenheart jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravenheart Dodaj Ravenheart do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
PROPOZYCJA


Na wstępie cieszę się, że moja propozycja z tematu o zmianie loterii doczekała się wprowadzenia w grze, nie wiem czy taka była tego inspiracja, ale to najlepsze posunięcie jakie można wymyślić do loterii. Widzę jednak mały problem:

cytat:
W przypadku wybrania prefixu, sufix będzie losowany przez grę (analogicznie w przypadku wyboru sufixu)


Przy założeniu, że ktoś wybiera speeda, każdy prefix będzie pozytywny, prawda? Niestety to wyjątek, jak ma się sprawa gdzie indziej?

Nocki: można trafić na prefix pancerny i stracić 18 zwiny, a to sporo.

Przy epik demon pile, można wylosować ból i jest "bul" tak samo w ilości 18 zwiny.

I znowu Szybkie Wakizashi....Bólu - ciach i po całej zwinie.

Epik Runiczny Kilt...narkomana

Moja propozycja jest taka, by losowanie dodatkowego afiksu było dobrowolne. Jeżeli gracz zechce, może zaryzykować, a jak komuś wystarczy 1 afiks, to po sprawie. Myślę, że to uchroni przed jakimś potwornym płaczem, że ktoś wygrał na loterii, a wylosowało mu taki afix, że nie opłaca mu się nosić tego przedmiotu. Oczywiście tematu nie piszę pod siebie, bo [Sushi, Konrad i ja] dobrze wiemy jak się na moim koncie rzeczy mają chytry


a ja uwazam, ze mozliwosc wybrania sobie podstawy oraz prefiksu lub sufikxu to i tak DUZO, ryzyk fizyk, na wyprawkach masz gorzej

lo jezu epicka demoniczna xxx bolu, ludzie biegaja z przekletymi, ktore maja 0 zwiny i jakos zyja

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
17-12-2015 14:18 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loteria Charona: i tu wszystko sie zaczeło Big Grin kazdy wie ze e dem piła autokraty to zuO ^^ dobrane eq do tego oczywiscie z dropa Epicznych epikow ktore maja wypadac postaci Smile robi miazge ^^
aby nie bylo dodaliscie - do trafienia co z tego jak siadzie kryt to naprawde trzeba miec defa duzo by dac rade walczyc

Krytyk


daje przyklad r1 co robi jeda osoba z piląSmile

teraz przejde do necrov2

aktualnie nie mam linka ale przy okazji wrzuce gdyz mam 800 defa walcze palna bez umagow do niego ^^ pan z piła bije mnie w ataku jak ta lala xD jedynie przy ilosci zwniki mamy jakies tam szanse by to rozbic Smile

kazdy wie jak jest odnosnie tego p(ł)aczu nowemu graczowi zabieracie mozliwosci wygrania broni kto wygral ma szczescie i niech sie cieszy czemu nie zrobic rownosci dajecie wybrac epika kazdemu .Mieszacie teraz jakies prefixy sufixy losowe samo to ze uda sie komus wylososwac dany item to co z tego jezeli jakoscia bedzie on gorszy od itemu ktory wylosowal jego znajomy rok temu bo on mial ta mozliwosc ze sobie wybral a nie liczyl na jakis szczescie w tej grze ktorego nie ma ! a tak naprawde ile osob te pily droplo a ile osob na je z loterii od tego moze trzeba zaczac ze wgl malo kiedy pila katana badz kama wypadnie .

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

17-12-2015 15:04 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
black_mistress
Full Member


Data rejestracji: 07-08-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Durex_Play napisał(a)
Loteria Charona: i tu wszystko sie zaczeło Big Grin kazdy wie ze e dem piła autokraty to zuO ^^ dobrane eq do tego oczywiscie z dropa Epicznych epikow ktore maja wypadac postaci Smile robi miazge ^^
aby nie bylo dodaliscie - do trafienia co z tego jak siadzie kryt to naprawde trzeba miec defa duzo by dac rade walczyc

Krytyk


daje przyklad r1 co robi jeda osoba z piląSmile

teraz przejde do necrov2

aktualnie nie mam linka ale przy okazji wrzuce gdyz mam 800 defa walcze palna bez umagow do niego ^^ pan z piła bije mnie w ataku jak ta lala xD jedynie przy ilosci zwniki mamy jakies tam szanse by to rozbic Smile


No ja mam 700 Smile i jedyna mozliwoscia jest przezwinkowac pile uzywajac 1h, gorzej jesli pilarz ma umaga 6/4 (albo dolozmy jeszcze 3/4 czy +100 defa) i juz walka w NAJLEPSZYM wypadku konczy sie remisem.

Jesli dolozyc do tego przewage lucka po stronie pily to zwinki nie potrzebuje bo wystarczy ze 15% swoich atakow trafi i wyciaga dmg podobny do dystansa ktory trafia wszystko . . .
17-12-2015 15:55 black_mistress jest offline Szukaj postów użytkownika: black_mistress Dodaj black_mistress do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lutek1302 napisał(a)
Loteria Charona: bazując na opiniach graczy oraz przeprowadzonych ankietach dokonaliśmy kilku zmian w działaniu loterii:

Dla serwerów młodszych niż rok: opcja wyboru przedmiotu o dowolnym prefixie/sufixie nie będzie w ogóle dostępna.
Dla serwerów Necro starszych niż rok będzie można wybrać rodzaj przedmiotu, a także jego prefix LUB sufix. W przypadku wybrania prefixu, sufix będzie losowany przez grę (analogicznie w przypadku wyboru sufixu).
Dla serwerów Moria starszych niż rok działania loterii pozostanie bez zmian.



Ale tutaj raczej nic nie zrobiliście dla graczy tylko przeciw graczom to cofnijcie teraz wszystkim sufix lub prefix w takim razie albo zostawcie jak było wtf


Dokładnie. Nie pomyśleli jak to wpłynie na nowy serwer, szczęśliwcy dostali mega power up na dodatek poszli sobie do jednego klanu,brali kwadraty,które chcieli. Teraz blokujecie możliwość aby w innych klanach pojawiły się piły . i
17-12-2015 17:04 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
Teraz blokujecie możliwość aby w innych klanach pojawiły się piły . i

przecież:
cytat:
Konrad napisał(a)
Poza tym nadal można wygrać Epicką Demoniczną Piłę, być może nawet Autokraty przy dużej ilości farta.


__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
17-12-2015 17:08 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
Teraz blokujecie możliwość aby w innych klanach pojawiły się piły . i

przecież:
cytat:
Konrad napisał(a)
Poza tym nadal można wygrać Epicką Demoniczną Piłę, być może nawet Autokraty przy dużej ilości farta.


Taa dopiero przy kolejnej loterii i jeszcze może wypaść jakiś gówniany sufix.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GreatXX: 17-12-2015 17:17.

17-12-2015 17:14 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nareszcie możliwość zaznaczenia wielu eksp na raz. Nawet nie wiecie jak bardzo mi się nie chciało klikać jedno i to samo x razy. Myślę, że nie tylko ja byłem tak leniwy Wink

Loteria - gram na Morii I więc sprawa mnie nie dotyczy aczkolwiek po ostatnich wydarzeniach wydaję się to sensowne.

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

17-12-2015 18:51 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
black_mistress napisał(a)
cytat:
Durex_Play napisał(a)
Loteria Charona: i tu wszystko sie zaczeło Big Grin kazdy wie ze e dem piła autokraty to zuO ^^ dobrane eq do tego oczywiscie z dropa Epicznych epikow ktore maja wypadac postaci Smile robi miazge ^^
aby nie bylo dodaliscie - do trafienia co z tego jak siadzie kryt to naprawde trzeba miec defa duzo by dac rade walczyc

Krytyk


daje przyklad r1 co robi jeda osoba z piląSmile

teraz przejde do necrov2

aktualnie nie mam linka ale przy okazji wrzuce gdyz mam 800 defa walcze palna bez umagow do niego ^^ pan z piła bije mnie w ataku jak ta lala xD jedynie przy ilosci zwniki mamy jakies tam szanse by to rozbic Smile


No ja mam 700 Smile i jedyna mozliwoscia jest przezwinkowac pile uzywajac 1h, gorzej jesli pilarz ma umaga 6/4 (albo dolozmy jeszcze 3/4 czy +100 defa) i juz walka w NAJLEPSZYM wypadku konczy sie remisem.

Jesli dolozyc do tego przewage lucka po stronie pily to zwinki nie potrzebuje bo wystarczy ze 15% swoich atakow trafi i wyciaga dmg podobny do dystansa ktory trafia wszystko . . .



tak jak piszesz ale zobacz sobie areny 1vs 1 kto jest na podium kto ma najlepsze wyniki ? a teraz wymyslaja aby nie bylo i dostaniesz jakis sufix z pupy ^^ a jak znowu drugi raz ktos wygra w loterii Big Grin moje zdanie jest jedno albo to naprawic albo dac wszystkim po rowno a nie ze jest taka przepasc z niektorymi postaciami ^^

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

17-12-2015 19:54 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie, patch wszedł, są błędy ale to nic.

Pytanie jedno:
Do oblężeń tez przydałoby się wbijać na raz, tzn do kilku jak do eksp teraz.
Wydaje mi się, że kiedyś już tak było, czy to byłoby tak trudne do dopisania?

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
17-12-2015 19:56 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
V A L L E R
Lord


Data rejestracji: 04-01-2010
Postów: 280

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla serwerów młodszych niż rok: opcja wyboru przedmiotu o dowolnym prefixie/sufixie nie będzie w ogóle dostępna.

Przepis ten dotyczy serwerów, które wejdą, czy też serwerów, które obecnie już istnieją?
Jeżeli dotyczy R18, to czy przedmioty już wybrane w poprzednich edycjach zostaną usunięte? Jeżeli nie, to dlaczego promujecie tych graczy nie dając szansy innym?

__________________
R6- Victoria Seras
R10- Valler
R14- ElVa
R16 - Valler
R17 - Valler
17-12-2015 20:02 V A L L E R jest offline Szukaj postów użytkownika: V A L L E R Dodaj V A L L E R do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
V A L L E R napisał(a)
Dla serwerów młodszych niż rok: opcja wyboru przedmiotu o dowolnym prefixie/sufixie nie będzie w ogóle dostępna.

Przepis ten dotyczy serwerów, które wejdą, czy też serwerów, które obecnie już istnieją?
Jeżeli dotyczy R18, to czy przedmioty już wybrane w poprzednich edycjach zostaną usunięte? Jeżeli nie, to dlaczego promujecie tych graczy nie dając szansy innym?


Swoje już osiągnęli dzięki piłom, skoro tak będzie to wyglądało to powinni im dać losowy sufix.
17-12-2015 22:44 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
craffty
Junior Member


Data rejestracji: 10-05-2015
Postów: 20
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VII
Skąd: r9,r19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie się patch podoba i czekam na kolejne.


Ja mam jeden problem dotyczący aktualnego patcha 1.7.5 beta, nie wiem czy tylko u mnie to występuje czy u reszty graczy też, dotyczy to ekspedycji.

Postawiłem dzisiaj Ekspedycję i napisałem do kolegi aby do niej dołączył, nie zostawiłem mu "Zaproszenia" bo czasem ktoś lubi zapomnieć "użyć arkan", kolega dołączył i ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, że Kolega idzie "bez arkan" co okazało się nie prawdą bo użył Grozy a przy przyjmowaniu go na ekspedycję (tam gdzie pisze jakie arkana bierze) pokazało tylko Koszty jakie muszę ponieść gdy go przyjmę.


Nie wiem czy ten błąd występuje tylko u mnie czy u reszty graczy tak samo.

Z góry przepraszam jeśli piszę to tu bezpośrednio w tym temacie.

Pozdrawiam
Tomek
18-12-2015 07:44 craffty jest offline Szukaj postów użytkownika: craffty Dodaj craffty do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Craffty - jak ktos ci wisi na ekspe, to z lewej strony jego nicku pojawil sie taki mieczyk i jak na niego najedziesz, to pokazuje ci wszystkie uzyte arkana, evo i jednoraz Wink

Co do patcha to super zalatwiona sprawa ^.^
Loteria rozwiazana w jedyby wlasciwy sposob. Nie przejmujcie sie placzem zazdrosnikow, ktorych hejt jest spowodowany tym, ze komus sie pofarcilo, a im nie. Niemniej losowanie drugiego afiksu faktycznie mogloby byc dobrowolne - nawet jezeli wszyscy beda ryzykowali, to nikt nie bedzie mogl obwiniacnikogo procz siebie, ze trafil demon pile bolu, albo run kilt narkomana Wink
19-12-2015 02:34 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dość spory rozrzut poziomów:
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=db7288d8a0
28-12-2015 21:39 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Tig
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dydu napisał(a)
Dość spory rozrzut poziomów:
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=db7288d8a0


Widzę że taki sam kwiatek jak i rozgrywki klanowe i walki typu:

klan A - 100 000pkt vs klan B - 250 000pkt

bo system nie potrafi znaleźć i dopasować bardziej wyrównanych przeciwników ;d

BTW
"Nowa Arena: zwiększono dynamikę rankingów dla aren 3v3 i klanowych."

a kiedy będzie można powalczyć z równymi sobie, nie 2 razy silniejszymi? To tak z ciekawości bo zawsze mnie to nurtowało
29-12-2015 11:40
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch v. 1.7.5 beta 17 grudnia 2015

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH