Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Planowany Patch 1.7.8 - budowanie budynków klanowych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Planowany Patch 1.7.8 - budowanie budynków klanowych 29 Ankieta - średnia ocena: 5,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
V A L L E R napisał(a)
Przyszedł patch 1.7.8, przypisanie talizmanów do zestawów - super zmiana, blokada sprzedaży (przyda się), nowa lokacja (jeszcze trochę to potrwa zanim złapiemy zasięg na r18 ;p), 1 vs 1 - ok, 1 vs 1 + urlop - nie rozumiem tej zmiany, czy osoby będące na urlopie zyskiwały jakieś znaczne bonusy??
Jeżeli chodzi o to, co powinno się znajdować w tym patchu, to niestety, budynki klanowe buduje się tak samo jak wcześniej =[
Wypadałoby zmienić numer patcha na 1.7.7c.


Ogolnie patch taki sobie ale czym wiecej zmian tym lepiej. Moze ludzie na urlopie mieli tak, ze nie pobieralo im tej krwi ? a patch z budowaniem jeden z lepszych, wystarczy podnies posredniak na odpowiedni poziom.
16-03-2016 17:47 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
axell
Member


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super że cały czas bawicie się w kosmetykę poprawiając przyjemność z gry - więc jeśli można to pozwolę sobie zgłosić jedną opcję która bardzo by mi ułatwiła grę, szczególnie w komórki jak wbijam. W przypadku dobijania do ekspy/kw jeśli brakuje kasy na koncie na jednoraza, to żeby automatycznie złom został sprzedawany. Jest to bardzo kłopotliwe jak ma się chwilkę na wbicie, a tu komunikat, że kasy nie ma.

Natomiast jeśli o mnie chodzi to wprowadzenie blokady niszczenia przedmiotów z 5-10 półki jest bardzo niewygodny - bo sporo złomu kupuję na aukcji a półki poniżej 9 to ja nie widzę, czyli teraz wszystko muszę przerzucać na półkę 3 żeby na 4 mieć rzeczy do palenia - trochę bez sensu. Dla mnie to bez sensu nigdy nie prosiłem o odzyskanie spalonego lub sprzedanego przedmiotu a tu takie utrudnienia wprowadzacie.Może lepszym zabezpieczeniem byłaby dodatkowa półka 11 - na którą konieczne byłoby przerzucenie przedmiotów i z tej póki nie można sprzętu obierać, wrzucać do zk, spawać a jedynie sprzedać lub niszczyć. Edytka mówi ze to już nieaktualne.

__________________
Palagrin

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez axell: 16-03-2016 21:16.

16-03-2016 20:57 axell jest offline Szukaj postów użytkownika: axell Dodaj axell do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
axell napisał(a)
Natomiast jeśli o mnie chodzi to wprowadzenie blokady niszczenia przedmiotów z 5-10 półki jest bardzo niewygodny - bo sporo złomu kupuję na aukcji a półki poniżej 9 to ja nie widzę, czyli teraz wszystko muszę przerzucać na półkę 3 żeby na 4 mieć rzeczy do palenia - trochę bez sensu. Dla mnie to bez sensu nigdy nie prosiłem o odzyskanie spalonego lub sprzedanego przedmiotu a tu takie utrudnienia wprowadzacie.Może lepszym zabezpieczeniem byłaby dodatkowa półka 11 - na którą konieczne byłoby przerzucenie przedmiotów i z tej póki nie można sprzętu obierać, wrzucać do zk, spawać a jedynie sprzedać lub niszczyć.

sprawdź raz jeszcze. uwolnili już 10 półkę, by móc normalnie funkcjonować.

edyta: co do urlopowiczów, to coś takiego znalazłem: Arena/krew podczas urlopu dalej nie chciało mi się szukać.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 16-03-2016 21:10.

16-03-2016 21:00 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak tam prace nad budynkami klanowymi? daleko do wypuszczenia patcha ?

__________________

20-03-2016 19:08 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety jeszcze trochę to zajmie - jak tylko wyjdziemy ze spraw bieżących, to zabieramy się do tematu. Będziemy chcieli wydać nowe BK w kwietniu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-03-2016 08:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jeszcze sprawa eventu. Tego co jeśli się jest w budowie to chyba szczęście na wypkach większe czy jakoś tak. Tez coś z tym trzeba zrobić.
21-03-2016 12:50 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
noobysxt
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2012
Postów: 17
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Zamość

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie pomysł również ok ale szkoda że nie ma w planach jakichś nowych budynków...
21-03-2016 18:07 noobysxt jest offline Strona domowa noobysxt Szukaj postów użytkownika: noobysxt Dodaj noobysxt do Listy kontaktów AIM Screen Name of noobysxt: aDS YIM Account Name of noobysxt: asas Zobacz profil MSN noobysxt
Shatterstar
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2014
Postów: 22
Kraina: Moria
Skąd: R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł może i dobry ale... Ogólne koszty budowania budynków są bardzo wysokie (chodzi o złom bo z ludźmi jeszcze można sobie poradzić) więc może w tym kierunku warto by iść? Może jakiś budynek klanowy obniżający koszty budowania innych budynków na zasadzie im wyższy lvl budynku klanowego tym niższe kosztu budowania budynku z placu budowy? Wtedy cały klan skorzysta z takiego rozwiązania i w interesie wszystkich b będzie inwestowanie w taki budynek.
A co do samego pozyskiwania złomu - tak wiem, że można za kk w sklepie kupić ale to niestety też powoduje podnoszenie kosztów budowy i często na wyższych lvl budynków może zabraknąć kk do kupna złomu.
I jeszcze sam czas budowania można by w ten sposób też skrócić.

__________________
BW to nie przymus tylko gra więc podchodź do niej z dystansem...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shatterstar: 21-03-2016 20:33.

21-03-2016 20:32 Shatterstar jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatterstar Dodaj Shatterstar do Listy kontaktów
Hardbeer15
Member


Data rejestracji: 23-12-2015
Postów: 48
Klan: [G-G]
Kraina: Moria VI
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już wolałbym aby np. od 100 lvl było:
co 2 poziomy gracz otrzymuje zmniejszenie kosztów budowy (krwi, PLN i ludzi) o 1%

__________________
|R17 - Hard Beer|
02-04-2016 11:11 Hardbeer15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hardbeer15 Dodaj Hardbeer15 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Niestety jeszcze trochę to zajmie - jak tylko wyjdziemy ze spraw bieżących, to zabieramy się do tematu. Będziemy chcieli wydać nowe BK w kwietniu.



marzec marzec juz po marcu.. cos nowego w sprawie bk ? Smile

__________________

11-04-2016 09:50 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zią, kwiecien dopiero sie zaczal. nie trac czasu konrada na powielanie odpowiedzi

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
11-04-2016 10:22 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
DEFON
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia III
Skąd: CZe-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad / Sushi

Jeśli by to drastycznie nie wydłużyło prac związanych z nadejściem nowego patcha proszę rozważcie tą prośbę graczy: Nowy bonus za srebro - kw

Jest bonus do Run dlaczego nie mógłby być do KW ?
Osobiście denerwuję mnie robienie KW kiedy niby masz te 70% + łpc/100 (%) na kolejny poziom KW i wchodzi po 1-2 lvl mało tego zrobisz KW i dostaniesz jakieś 6 łpc to przecież robienie lokacji zajmie rok czasu nawet bo dopiero przy ilości łpc 1500 zaczyna się fajne KW, a dzięki bonusowi można sobie to przyspieczyć kosztem innych bonusów np rezygnując na jakiś czas z antykwariusza/genetyka

Druga sprawa duża część maluchów, ktorzy wyboostowani są na złomie oraz na Srebrze i dopiero wchodzą w prawdziwy świat BW mogli by dużo szybciej przechodzić lokację i zbierać umagi co powinno ich utrzymać dłużej lub na stale w grze.


Pozdrawiam

__________________
R4
R7
20-04-2016 10:29 DEFON jest offline Szukaj postów użytkownika: DEFON Dodaj DEFON do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veltaxio napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Niestety jeszcze trochę to zajmie - jak tylko wyjdziemy ze spraw bieżących, to zabieramy się do tematu. Będziemy chcieli wydać nowe BK w kwietniu.



marzec marzec juz po marcu.. cos nowego w sprawie bk ? Smile


Zbliza sie koniec kwietnia i jak narazie nie zapowiada sie na wgranie tego patcha w tym miesiacu. Poczekamy ile bedzie trzeba by patch byl gotowy na 100% bez zadnych poprawek.
20-04-2016 13:25 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaraz czerwiec a tutaj cisza.. z czego wynikają tak drastyczne opuznienia ? wiadomo ze opuznienia w projektach zdarzaja sie dosc czesto ale milo byloby gdybyscie zdawali chociaz szczatkowy raport powiedzmy co 2 tygodnie ze np

sushi zaczal wprowadzac budynek zwiekszajacy 2,4,6,8,10% na rune ale w miedzy czasie odkryl uroki wiedzmina 3 dziki gon i terminy sie nieco przesuna ;-)


Nie olewajcie nas bo czekamy na wiele z zapowiadanych nowinek

__________________

18-05-2016 09:10 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Następne zmiany będą zapewne zaraz po patchu balansującym talizmany i rasy. Czyli nie wiadomo kiedy.

Niestety od 2 miesiecy mamy ciszę na forum i nie wiemy czy coś się, zmieni, kiedy zmieni itd.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
18-05-2016 10:36 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veltaxio napisał(a)
zaraz czerwiec a tutaj cisza.. z czego wynikają tak drastyczne opuznienia ? wiadomo ze opuznienia w projektach zdarzaja sie dosc czesto ale milo byloby gdybyscie zdawali chociaz szczatkowy raport powiedzmy co 2 tygodnie ze np

sushi zaczal wprowadzac budynek zwiekszajacy 2,4,6,8,10% na rune ale w miedzy czasie odkryl uroki wiedzmina 3 dziki gon i terminy sie nieco przesuna ;-)


Nie olewajcie nas bo czekamy na wiele z zapowiadanych nowinek


Zasadniczo wynika to z tego, że byłem 14 dni na l4, wróciłem do pracy i po 2ch dniach poszedłem prywatnie do laryngologa, bo inaczej ... tak zaraz znowu na l4 wyląduję.

Nic na to nie poradzę jeżeli leki nie pomogą znowu mam dostać antybiotyk ;/ a za każdym razem jak mnie nie ma powstają zaległości w wielu sprawach, które urzędy traktują jako priorytetowe.


W międzyczasie Konrad kończy patch zmieniający system budowy budynków klanowych.
Po nim wyjdzie patch do TE (czaswojny.pl) oraz patch do umagów.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-05-2016 13:41 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdrowiej tam, w takich wypadkach bw schodzi na drugi plan chociaż to ciągle firma i jak to mówią zaniedbasz przepadnie chytry

__________________

19-05-2016 13:46 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi, a na l4 lezac w lozku nie mozesz czytac forum?

@dol - nie, siedze na bw i na forum - moze sushi tez powinien czasem pograc, w koncu premke ma za darmo

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 19-05-2016 17:35.

19-05-2016 16:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
sushi, a na l4 lezac w lozku nie mozesz czytac forum?


litości, a ty na l4 chodzisz do pracy?

Zdrowiej Sushi, wylecz się tylko do końca żeby potem już problemów zdrowotnych nie było Smile
19-05-2016 16:46 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki chłopaki.

Na l4 staram się leżeć w łóżku.

Inna spawa, że ogólnie mogę chorować tylko w środku miesiąca :rotfl: bo w pozostałych dniach muszę się biurokracją zajmować, ogólnie na chwilę obecną nie mam l4 tylko zapisane leki, jak nie pomogą do wtorku to dostanę antybiotyk i znowu co najmniej tydzień szlak trafi.
Po prostu nie mogę tego dziadostwa wyleczyć, 1-2-3 tygodnie dobrze i potem znowu się zaczyna i tak w koło Macieju Wink

Postanowiłem wydać kasę na "znanego lekarza" i zobaczymy czy postawi mnie na nagi tak żebym chociaż 6 miesięcy wytrzymał bez nowych "eventów" to by było super dobrze.

Ogólnie nie martwcie się, Konrad ciągle coś robi, więc moje choroby tylko komunikację na forum psują. Całą resztę robię jak tylko mam chwilę wolną.

Maile czytam prawie zawsze więc jak by jakieś problemy były z premium itp to wypełniajcie "formularz kontaktowy".

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-05-2016 10:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobr SM. Patch wprowadziliscie szybko i sprawnie. na moriach nie wniosł nic.

Powiedzcie nam kiedy planujecie Patcha balansujacego rasy i talizmany?

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
23-05-2016 14:36 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kompletnie nic nie wnoszacy patch - budynki mamy juz dawno postawione :/
23-05-2016 14:37 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kaplica:
Efekty: +18 do SZCZĘŚCIA na wyprawie, PKT ŻYCIA na ekspedycji +450

Kolejny patch niszczący bojowe właściwości majka na ekspedycjach na necro...

Roll Eyes

__________________
Tonąca_rybka
23-05-2016 14:40 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SALA WIĘKSZYCH RUN poziom 7
0 / 8750

zakładając, że kazdy gracz codziennie wpłaci swój młotek to mamy 8750/50 = 175 dni zbierania na budowe, chyba ktoś coś zle policzył.

PS
jak ofiarować młotek?
Klikam rozbuduj, wybieram zasób i daje ofiaruj i nic isę nie dzieje.
23-05-2016 14:42 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie spostrzeżenie po pachtu do budowy
DOJO poziom 2
by rozbudować licząc że w klanie jest 30 aktywnych osób i codziennie wpłaci ten młotek to :

DOJO poziom 2
0 / 4200
By rozbudować potrzeba 140 dni u nas w klanie budowy zostało kilka dni po patchu niestety budowa się wyzerowała ahh

140 dni licząc że codziennie każdy z tych 30 osób wpłaci ten młotek

Wcześniej czas budowy to 30-27 dni coś koło tego nie pamiętam dokładnie

Myślałem że będzie to troszkę inaczej wyglądać ;/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pik300: 23-05-2016 14:47.

23-05-2016 14:45 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no coś tu nie hallo Smile zamiast budować 30-40 dni będziemy składać młotki przez rok ;D


przydało by się objaśnienie, bo póki co nic nie można "dorzucić" do budowy Wink


PSIARNIA poziom 4
0 / 19000


a to ktoś mi wytłumaczy ? Wink


rok budowania to chyba przesada Big Grin

__________________
r17: Papa
r19: papa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Padrezg22: 23-05-2016 15:00.

23-05-2016 14:48 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsze że tylko lider klanu może dać młotek chyba z tego wychodzi czyli budowa będzie trwała jeszcze dłużej parę lat jak tego nie naprawią ;P

edit

Może niech Lider dostaje te młotki za wszystkich i od razu będzie mógł je wpłacić ?
Na jedno wyjdzie tak mi się wydaję

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pik300: 23-05-2016 14:53.

23-05-2016 14:50 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Tekla1976
Full Member


Data rejestracji: 13-03-2016
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wywalcie ten patch - jakim cudem mozna uzbierac na budowe 0 / 12500 mlotkow???

debilstwo !!!!!!!!!

budowanie jednego budynku - 5 lat

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tekla1976: 23-05-2016 14:53.

23-05-2016 14:52 Tekla1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tekla1976 Dodaj Tekla1976 do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam normalnie młotek ofiarowałem, wystarczy wybrać dowolny surowiec i tyle rotfl nie trzeba mieć każdego z wymienionych ...
23-05-2016 14:53 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Sherisa
Junior Member


Data rejestracji: 20-06-2013
Postów: 14
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

My założyliśmy nowy klan, więc ten patch się "przyda", że tak powiem. Teraz zamiast 5dni stawiać budynek to będziemy o wiele wiele dłużej. Do tego w klanie jest kilka osób póki co. No i nie da się wpłacać

Nie wiem co miał na celu ten patch
23-05-2016 14:53 Sherisa jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherisa Dodaj Sherisa do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Planowany Patch 1.7.8 - budowanie budynków klanowych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH