Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jak co roku zwracam się do Was o wsparcie! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jak co roku zwracam się do Was o wsparcie! 15 Ankieta - średnia ocena: 9,4015 Ankieta - średnia ocena: 9,4015 Ankieta - średnia ocena: 9,4015 Ankieta - średnia ocena: 9,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
Zbliża się koniec rozliczeń.

Jeśli są jeszcze osoby, które się jeszcze nie rozliczyły i miały to zrobić i odpisać 1% na moja rehabilitację, to proszę , aby to uczyniły dla kolegi, który tu gra z nami i potrzebuje pieniedzy na przeszczep!

Tu jest link do tego postu Czytajcie !!! , pomóżmy chłopakowi, jesli nie 1% to być może mała wpłatą. Każda pomoc jest mile widziana.

Dziekuję wszystkim, którzy pomagaja nam potrzebującym Big Grin
25-04-2016 17:23 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podbijam ostatni raz !

cytat:
ircek napisał(a)
Zbliża się koniec rozliczeń.

Jeśli są jeszcze osoby, które się jeszcze nie rozliczyły i miały to zrobić i odpisać 1% na moja rehabilitację, to proszę , aby to uczyniły dla kolegi, który tu gra z nami i potrzebuje pieniedzy na przeszczep!

Tu jest link do tego postu Czytajcie !!! , pomóżmy chłopakowi, jesli nie 1% to być może mała wpłatą. Każda pomoc jest mile widziana.

Dziekuję wszystkim, którzy pomagaja nam potrzebującym Big Grin
28-04-2016 10:07 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec rozliczeń PIT!
Więc chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc moja osobę i przekazać 1% z podatku na moją rehabilitację! Dzięki Waszej pomocy, będę miał sfinansowane wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Dziękuję!

http://vlep.pl/lxeptc.jpg
02-05-2016 13:34 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W najbliższą niedziele ruszam na pierwszy z zaplanowanych turnusów rehabilitacyjnych. Wyjazd na 4 tygodnie do Centrum Rehabilitacji chorych na SM w Bornym Sulinowie.

Ten wyjazd bedzie sfinansowany z 1%, który miedzy innymi Wy przekazaliście mi w zeszłym roku.

Dzieki bardzo Big Grin
13-07-2016 16:06 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A niech ci to wyjdzie tylko na zdrowie Wink

__________________

r3 barthi
15-07-2016 14:55 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
A niech ci to wyjdzie tylko na zdrowie Wink


Akurat w tym przypadku, na 100% wyjdzie mi to na zdrowie Smile , gdyż rehabilitacja w tej chorobie wiadomo, że pomaga. Gorzej jest z lekami, których po prostu nie ma Frown
15-07-2016 18:04 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sobotę wróciłem z 4-tygodniowego turnusu w ośrodku dla SM w Bornem Sulinowie. http://www.centrumsm.eu/

Teraz trzeba zregenerować siły po cięzkiej rehabilitacji i jesienią ruszam na koleny turnus do Osrodka dla chorych na SM w Dąbku.

Dzięki!!!
15-08-2016 13:46 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam
Już fundacja opłaciła mój turnus w Bornym Sulinowie o którym pisałem wyżej.
Wklejam skan opłacenia, turnusu.
Dzieki za Wasza pomoc!
https://zapodaj.net/03f34767b0d9c.jpg.html
30-08-2016 13:35 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Tomeczek G
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2014
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
witam
Już fundacja opłaciła mój turnus w Bornym Sulinowie o którym pisałem wyżej.
Wklejam skan opłacenia, turnusu.
Dzieki za Wasza pomoc!
https://zapodaj.net/03f34767b0d9c.jpg.html


Smile Smile Smile
30-08-2016 23:22 Tomeczek G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek G Dodaj Tomeczek G do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z racji, że właśnie zakończyło się księgowanie 1% na moim subkoncie w Fundacji. Chciałbym wszystkim i każdemu z osobna bardzo serdecznie podziękować za to ,że postanowiliście przekazać swój 1% na moje leczenie i rehabilitację.
Już kolejny rok mi pomagacie i dzięki temu, mam zagwarantowane środki na rehabilitację w specjalistycznych ośrodkach dla chorych na Stwardnienie Rozsiane w Dąbku i Bornym Sulinowie. Na SM nie ma lekarstwa , a rehabilitacja sprawia, że mogę utrzymać swoja sprawność fizyczną w jak najlepszym stanie. Dlatego jest ona tak ważna. W tym roku udało się uzbierać środki, które w 100% pokryją moje przyszłoroczne wyjazdy na turnusy!

Chylę przed Wami nisko głowę!

19 listopada wróciłem z 5 tygodniowej rehabilitacji w osrodku dla chorych na SM w Dabku.

Ostatnio mniej zaglądam do gry, gdyż doszedł mi kolejny problem z dyskopatia. Wiec mam problemy dłużej posiedzieć przy kompie.

Jeszcze raz wszystkim Bardzo dziekuje!
30-11-2016 10:01 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Terax
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się cieplutko :*:*:*

Pzdr. Magda - Teraxulka
30-11-2016 20:53 Terax jest offline Szukaj postów użytkownika: Terax Dodaj Terax do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Terax napisał(a)
Trzymaj się cieplutko :*:*:*

Pzdr. Magda - Teraxulka


Będę się trzymał Wink
Dzięki za dobre słowa Tongue
03-12-2016 09:51 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jak co roku zwracam się do Was o wsparcie!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH