Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Popełniłem błąd. Można cofnąć aukcję? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Popełniłem błąd. Można cofnąć aukcję?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dragonis
Newbie


Data rejestracji: 09-08-2012
Postów: 3
Klan: aANKH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Popełniłem błąd. Można cofnąć aukcję? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój nick: Dragonis ID: 68955 Serwer R5 Moria II.

Witam, popełniłem błąd i przez przypadek zalicytowałem na aukcji:
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Kobry (+5) 2 0/ 0/ 0/ 0/ 350
Aukcja skończyła się 07/01/2016 16:55:35

Myślałem że to dsk śmiercionośna peleryna szybkości, bo ostatnio była taka wystawiona i to ją chciałem licytować. Przez niedopatrzenie zalicytowałem kobry.

Link do niestety wygranej przeze mnie aukcji:

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c5ad8c02a1

Czy jest szansa i możliwość anulować aukcję i odzyskać kamienie?
Bardzo mi na tym zależy gdyż zbierałem długo na na pelerynę szybkości, a ta którą zalicytowałem do niczego mi się nie przyda.

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dragonis: 07-01-2016 21:49.

06-01-2016 22:49 Dragonis jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragonis Dodaj Dragonis do Listy kontaktów
Dragonis
Newbie


Data rejestracji: 09-08-2012
Postów: 3
Klan: aANKH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dragonis
Aukcję zgłosiłem prawidłowo. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcję zgłosiłem prawidłowo, ponieważ 06.01.2016 o 22:49, natomiast aukcja zakończyła się dzień później tzn 07.01.2016 16:55:35.

Zatem zrobiłem to jeszcze w trakcie trwania aukcji.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Pozdrawiam
10-01-2016 21:15 Dragonis jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragonis Dodaj Dragonis do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Załatwiona w grze.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

11-01-2016 13:56 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Popełniłem błąd. Można cofnąć aukcję?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH