Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Sprawa NIEzwiązana z BW - 1% podatku » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sprawa NIEzwiązana z BW - 1% podatku 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mleko
Junior Member


Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Made in China

Arrow Sprawa NIEzwiązana z BW - 1% podatku Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahoj ! Wink

Mam do Was prośbę.

Od 4 lat (chyba ;D - czas zapiernicza...) jestem szczęśliwym posiadaczem konta, na które mogę zbierać 1% podatku.

Dlaczego mogę zapytacie?

Ponieważ, gdy moi ukochani rodziciele mnie wydropili okazało się, że w sufixie mam wpisane Rdzeniowy Zanik Mięśni, typ 1. -100 Siły. Tongue

Dlatego zwracam się do Was z prośbą:

JEŚLI NIE MACIE POMYSŁU, gdzie/komu przekazać swój 1% podatku... to ja się szeroko uśmiecham ! Big Grin

Każdy przekazany przez Was PR wydam na trening (głównie Siły i Zwinności), lub na EQ, które pozwoli mi na walkę z Nie-Życiem w naszym - jeszcze - niepostapokaliptycznym świecie.

100% "wpłat" jest przeznaczane dla mnie. Stowarzyszenie "Nasz Wielbark" (z Malborka), do którego należę, nie pobiera żadnych opłat.

W razie jakichkolwiek pytań, śmiało pytajcie.
Dzięki!


Dane do PIT'u:
KRS: 0000321956
Z dopiskiem: Dla Erwina Sobczaka

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Mleko: 03-03-2016 14:07.

03-03-2016 11:34 Mleko jest offline Szukaj postów użytkownika: Mleko Dodaj Mleko do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak nie masz pomysłu jak stworzyć tego typu ogłoszenie tu masz zgapkę od innego użytkownika

Jak co roku zwracam się do Was o wsparcie!

Twoja obecna forma wypowiedzi tak bardzo odrzuca że wątpię żeby ktokolwiek przekazał Ci 1%

ps. % mam tylko 1 do oddania, wybacz ale nie Ciebie wybrałem :<
03-03-2016 12:44
chycu
Junior Member


Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 19
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raczej kwestia gustu... mi osobiście bardziej przypada to ogłoszenie
03-03-2016 13:09 chycu jest offline Szukaj postów użytkownika: chycu Dodaj chycu do Listy kontaktów
Mleko
Junior Member


Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Made in China

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mleko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
jak nie masz pomysłu jak stworzyć tego typu ogłoszenie tu masz zgapkę od innego użytkownika

Jak co roku zwracam się do Was o wsparcie!

Twoja obecna forma wypowiedzi tak bardzo odrzuca że wątpię żeby ktokolwiek przekazał Ci 1%

ps. % mam tylko 1 do oddania, wybacz ale nie Ciebie wybrałem :<


Masz rację, mało się opisałem. Zaraz cosik dopiszę.

Nie mam co wybaczać. Ważne, że przekazujesz komuś swój 1% Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mleko: 03-03-2016 13:13.

03-03-2016 13:12 Mleko jest offline Szukaj postów użytkownika: Mleko Dodaj Mleko do Listy kontaktów
Baltazar1986
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2015
Postów: 51

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może za rok, bo już poszło do kumpla

__________________
cytat:
Gothar napisał(a)
1. Operator ma zawsze racje i miękkie serce.
2. Jak operator nie ma racji to patrz punkt 1.
3. Zawsze możesz sie odwołać od decyzji, ale nie licz na wiele bo patrz punkt 1.

22-03-2016 14:52 Baltazar1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: Baltazar1986 Dodaj Baltazar1986 do Listy kontaktów
Mleko
Junior Member


Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Made in China

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mleko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko Wink
Dzięki! Wink
23-03-2016 20:57 Mleko jest offline Szukaj postów użytkownika: Mleko Dodaj Mleko do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Sprawa NIEzwiązana z BW - 1% podatku

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH