Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Czarny władzy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czarny władzy 14 Ankieta - średnia ocena: 8,0714 Ankieta - średnia ocena: 8,0714 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Czarny władzy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Czarny Sygnet Władzy (+3) 7 5 / 2 / 3 / x / 322 2016-02-20
19:38:02 Zgłoś aukcję do operatora
Dobra Czarna Bransoleta Władzy (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 400 2016-01-20
14:04:44 Zgłoś aukcję do operatora
Doskonała Czarna Bransoleta Władzy (+3) 6 0 / 0 / 0 / 200 / 395 2015-10-31
12:25:03

Mój za 400kd został cofnięty. Wiec jakie mam dac Cm?


Edit. I proponuje poczytać SB z dzisiaj tak od 17. Bo nie tylko ja uważam, że obecny op bladego pojęcia o sytuacji na r5 nie ma

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 01-04-2016 18:10.

01-04-2016 16:32 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lepszą ceną minimalną było by 100kd

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-04-2016 09:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NaughtyBoY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
lepszą ceną minimalną było by 100kd

Czy to z Pańskiej strony jest złośliwość czy bezczelność ?
Item warty 400kd mam wystawić za 100kd ?
Czyli idąc tym tokiem myślenia, Pan tutaj ustala ceny, nie rynek, tak ?
Powiem krótko, cena minimalna była odpowiednia. Ale dobrze, wystawie za 100kd Smile

__________________


02-04-2016 10:26 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może lepiej zmienić w grze nazwę AUKCJE na WIDZIMISIE OP

Dzięki za ostrzeżenie Tongue

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


02-04-2016 13:25 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100kd jako CM, nie końcowa cena

i tak, operator ustala ceny, po to on/ona jest, aby nie dochodziło do pushingu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-04-2016 13:43 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NaughtyBoY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale my tutaj nie mówimy o pushingh, Cena była odpowiednia i doskonale Pan o tym wie. Tylko niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego mam ryzykować, czy będę osoby zainteresowane online czy pójdzie poniżej ceny rynkowej, bo Op wymyślił sobie z palca wyssane (25% wartości) cm.
Kontrola pushingu chyba nie tak wyglada,



Edit.
I nie, operator nie ustala cen, operator powinien kontrolować czy cena nie odbiega od ceny rynkowej, czy nie bylo pushingu, ustalać multikonta i oszustwa. Ceny ustala Rynek, nie operator.

__________________


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 02-04-2016 14:11.

02-04-2016 14:08 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

op jest od ustalania cen a nie rynek/gracze xD ? dobre ale i ....

to kiedy nasz szanowny op zacznie nam ustalac godziny odpalania exp/kw kupowania premki itp/itd ????????????????????????????/

z cego co mi wiadomo to op w grach sa od pilnowania naduzyc i lamania regulaminu :V

dziekuje za warna ;]

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
02-04-2016 15:49 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
illithan
Member


Data rejestracji: 04-12-2015
Postów: 41
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzies na forum nawet widzialem ze cena itemu to srednia rynkowa a nie widzimisie opa tylko nie pamietam juz gdzie xD
02-04-2016 16:24 illithan jest offline Szukaj postów użytkownika: illithan Dodaj illithan do Listy kontaktów
KING!
Junior Member


Data rejestracji: 27-03-2016
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Weź ty się Ce dynamicznie zapoznaj z powierzchnią ściany xD
Pierwszy kwietnia był wczoraj

Takie sytuacje pokazują, że operatorami powinny zostawać TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby, które grały/grają w tę grę i coś osiągneły, a nie nooby popychadła jak nie będę wskazywał palcem kto.

Przyjdzie taki oderwany od rzeczywistości łoś i będzie sobie ustalał cm na podstawie rzutu kostką.

Równie dobrze mógłby tego czarnego wystawić bez cm zamiast za 100. Na to samo wyjdzie.

cytat:
a gdzies na forum nawet widzialem ze cena itemu to srednia rynkowa a nie widzimisie opa tylko nie pamietam juz gdzie xD


To źle widziałeś. Średnia rynkowa to właśnie widzimisię opa bo nie jest w żaden sposób zdefiniowana przez regulamin.
02-04-2016 17:11 KING! jest offline Szukaj postów użytkownika: KING! Dodaj KING! do Listy kontaktów
illithan
Member


Data rejestracji: 04-12-2015
Postów: 41
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
100kd jako CM, nie końcowa cena



A co jak zejdzie za powiedzmy 120kd? wtedy bedziesz cofal aukcje pol roku az wkoncu pojdzie za 400kd ktore i tak zetniesz do 380 bo tak?
02-04-2016 17:55 illithan jest offline Szukaj postów użytkownika: illithan Dodaj illithan do Listy kontaktów
Shandril
Lord


images/avatars/avatar-12395.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 271
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: wziąć na wódkę??:P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
100kd jako CM, nie końcowa cena

i tak, operator ustala ceny, po to on/ona jest, aby nie dochodziło do pushingu


Trzy razy się zabierałam za pisanie, ale jakoś tak obraźliwie wychodziło, więc ograniczę się do tego iż osoby które GRAJĄ, śledzą codziennie przez 8 lat rynek na ten przykład znają się lepiej. Może i wasze zasady, ale takie są realia.
To co uskuteczniasz to jest właśnie może nie pushing ale celowe zaniżanie cen. Myślisz, że na r5 ludzie pilnują itemów? Otóż nie. Bardzo często coś schodzi za bezcen [pierwsze z brzegu elastyk krwi, którego ja kupiłam i to chyba dwa razy - raz cofnięta, bo za tanio, drugi raz kupiłam z cm wyższą] bo właśnie ktoś nie daje ceny minimalnej. Nie dlatego, że nie ma chętnych, nie dlatego że to jest słaby item - ale na naszym serwie nie ma wielu graczy i bardzo duże znaczenie odgrywa godzina zakończenia aukcji. Biorąc pod uwagę to co zwykle - zakończone aukcje, widełki pref+suf i itemy z podobnych kategorii pref+suf, zapotrzebowanie - cm 400kd jest uczciwa - nie za niska, mniej osób będzie licytowało, ale również eliminuje się przez to ryzyko sprzedania za grosze i wtopienia. Wartość od 360 do 450 kd obecnie.
To samo się tyczy cofania - bo za duże przebitki. Spójrz na liczbę przebitek niektórych itemów z ostatnich paru dni choćby i teraz policz liczbę przebitek i 3min doliczanego czasu do przebitki przed 30 sekund. Bywa, że przebijanie jest co pare kk przez godzinę. Mało komu się chce/ma tyle czasu na regularne pilnowanie, lepiej od razu podbić do sugerowanej ceny która mieści się w granicach wyceny.
Nie wiem na jakiej podstawie wyceniałeś ten item, ale to nie ten serwer. Pozdrawiam.

__________________

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zua, jestem jeszcze lepsza chytry
02-04-2016 18:04 Shandril jest offline Szukaj postów użytkownika: Shandril Dodaj Shandril do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Średnia z cen, gdzie nie było takich na serwerze (nie licząc tego z przed dwóch lat)? dobre sobie

Najwięcej o cenie przedmiotu mówi przebieg licytacji
To ile osób bierze w niej udział, jakie są przebicia
Można nawet sprawdzić czy ktoś kupuje dla siebie czy celowo zawyża cenę

Sprzedaż z CM nie mówi o tej cenie kompletnie nic
Wystarczy, że ktoś ma dużo PR/kamieni i nie obchodzi go cena to zapłaci ile mu się podoba, podobnie zrobi osoba, która zechce spushować sprzedawcę
Obie sytuacje są niepożądane, i w obu można regulować cenę jeśli nie będzie tylko jednej oferty

Cena rynkowa to nie jest cena, którą jeden gracz na serwerze zechce dać, mimo większej ilości chętnych

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-04-2016 18:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Czarny władzy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH