Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Przegięcie... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Przegięcie...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gekoon
Full Member


Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 59
Klan: PRZECHOWALNIA
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Przegięcie... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś zgłosił w grze... ja zgłaszam tutaj:
Legendarne Doskonałe Runiczne Szorty Rzezimieszka (+1) 34 0 / 0 / 1 / 0 / 33 2016-04-10 12:07:22

Cena jest o kilka razy za wysoka...

Ostatnio kupić się nie da gaci w legendzie bo ceny powariowały...

Legendarny Dobry Wzmocniony Kilt Siłacza 13 5 / 2 / 0 / 0 / 1 2016-04-05
23:37:13 że ile??.. to już nawet śmieszne nie jest...

Takich przykładów jest "na pęczki"...

Można kupować itemy w zawyżonej cenie bo ich zwyczajnie mało jest.. popyt duży ale przepłacanie po 2-3 a nawet 15-20 razy?

Z pozdrowieniami,

Gekoon Smile
10-04-2016 22:55 Gekoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Gekoon Dodaj Gekoon do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obie aukcje uregulowane - zerknę jeszcze na moment na pozostałe portki w legendzie....

Wg moich spostrzeżeń (porównując z r5, na którym gram) akurat specyfika legend taka jest. Wypada ich mniej, nie da rady ich kopiować - więc ogólne zainteresowanie tymi przedmiotami jest też zdecydowanie mniejsze (poza bronią - która jest sensowniejsza niż ich zwykłe odpowiedniki). Wystarczy, że na aukcji pojawi się item i są 2-3 osoby chętne i cena skacze niebotycznie, a na następną legendę do spawania trzeba czekać znacznie dłużej niż na nielegendy.
Staram się nie ingerować zbytnio w takie aukcje chyba, że dochodzi do wyraźnej przesady.
Co do przebić - nikomu nie zabronię przebijać o 200 czy nawet o 1000% wartości jeśli kogoś stać i chce wywalić tyle kamieni. Faktem jest, że kamienie zostaną ścięte w zbyt mocno przebijanych aukcjach i takie aukcje tracą też na wiarygodności cenowej.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2016 13:45 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I bardzo dobrze. To były moje szorty. Zgłosiłem zaraz po zakończeniu aukcji. Przebicie na 300% wydało mi się zdrowym przegięciem, nawet biorąc pod uwagę ilość przebic ....

Ścięto 18KD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebenezum: 12-04-2016 21:31.

12-04-2016 21:29 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Gekoon
Full Member


Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 59
Klan: PRZECHOWALNIA
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gekoon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ebenezum napisał(a)
I bardzo dobrze. To były moje szorty. Zgłosiłem zaraz po zakończeniu aukcji. Przebicie na 300% wydało mi się zdrowym przegięciem, nawet biorąc pod uwagę ilość przebic ....

Ścięto 18KD


Cieszy mnie fakt, że ktoś postrzega sytuację podobnie jak ja... Dziękuję Smile
12-04-2016 22:28 Gekoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Gekoon Dodaj Gekoon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG. HANDLU Przegięcie...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH