Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 94454 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 94454 10 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

94454 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 94454
Postać Sopel75

Powrót na konto, które się wcześniej oddało

__________________

11-06-2016 12:17 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Sopel75
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2015
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Re: 94454 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, z powodu kłopotów osobistych, oddałem na jakiś czas postać swojemu koledze z pracy, po czym wróciłem na konto. Moja wina to głównie nieznajomość regulaminu dot. takich spraw. Konto przekazywałem nieoczekiwanie i w pośpiechu, tak, że nie miałem czasu zapoznać się z ustaleniami.
Owszem, zgadzam się że to nie zmienia zaistniałego faktu złamania regulaminu.
Zresztą myślałem że kolega wszystkim się zajmie, ma sporo większe doświadczenie w BW, to on mnie namówił do gry.
Po moim powrocie, okazało się, że sprawa nie została zgłoszona. Nie bardzo wiedząc co z tym począć, machnąłem ręką na problem i grałem dalej. Źle zrobiłem, wiem. Natomiast nie było moją intencją oszukanie kogokolwiek czy ułatwienie sobie gry w jakikolwiek sposób. BW to dla mnie sposób odreagowania stresu po ciężkim dniu pracy, nie potrzebuję tu dodatkowych kłopotów...
Proszę o łagodny wymiar kary Smile
Ps. Umówmy się, sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie zawiść pewnego gracza, po moim odejściu z klanu. Główny cel donosu to eliminacja konkurencji. Zresztą gracz jest znany z uprzykrzania życia innym. Bardzo cieszę się że "sprawa wyszła" Wóz albo przewóz, nie pozwolę się szantażować...
11-06-2016 16:03 Sopel75 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sopel75 Dodaj Sopel75 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak zgłoszenia, to jest najmniejszy problem.
Sprawa polega na tym, że taki powrót jest niemożliwy. Nawet na krótki czas nie można oddać konta pod opiekę

__________________

11-06-2016 22:43 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Sopel75
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2015
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uffff, nie wiem co mam napisać... Szczerze mówiąc to w lekkim szoku jestem.
Nie miałem świadomości takich zapisów... Jednocześnie wiem, że nieznajomość regulaminu mnie nie tłumaczy i nie zwalnia mnie z jego przestrzegania.
Sam nawarzyłem sobie piwa i przyjdzie je wypić.
To co teraz? stałka, tak?
Czy jest jakakolwiek szansa na odwołanie po np. 30 dniach od bana?
Niepowiem, żal czasu poświęconego na racjonalne, mozolne, budowanie postaci a przede wszystkim brakować mi będzie osób z którymi spędziłem na BW naprawdę fajne chwile.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
11-06-2016 23:06 Sopel75 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sopel75 Dodaj Sopel75 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz się odwołać po 30 dniach, ale tak naprawdę powroty na konta nie są odblokowywane.

Ja proponowałbym zacząć grę na innym koncie. Przejętym, lub nowym.

__________________

13-06-2016 07:31 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Sopel75
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2015
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, może to nie czas i miejsce, ale moim zdaniem takie zapisy są irracjonalne i krzywdzące. Bo jakże to, mogę grać na czyimś koncie a na swoim już nie???
Toż to jakaś abstrakcja... Pod kogo te regulaminy piszecie?
To dopiero sprzyja przekrętom.
Nieważne już zresztą...
Za sugestię dziękuję, ale z usług waszej firmy raczej już nie skorzystam.
Raczej wybiorę konkurencyjny produkt.

Pozdrawiam wszystkim bardziej lub mniej mi życzliwym Wink na R14
Dropa Panie i Panowie
Powodzonka
Krzysiek vel Sopel
13-06-2016 12:10 Sopel75 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sopel75 Dodaj Sopel75 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest irracjonalne i krzywdzące. Jeżeli oddałeś konto, to nie masz już na nie powrotu. Jeżeli na nie wrócisz, to konto jest blokowane na stałe.

Ma to zapobiegać sytuacją, gdzie ktoś oddaje swoją postać pod opiekę.

__________________

14-06-2016 09:14 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do "pokrzywdzonego" jako nauka dla przyszłych pokrzywdzonych.

Skoro chciałeś od początku wrócić na to konto za jakiś czas, to po co w ogóle cokolwiek zgłaszałeś?
Grać można z setek różnych IP na jednym koncie. Tego nikt Ci nie zabroni przecież. Jakby grał tylko kolega, a Ty nie to tak jakbyś grał Ty tylko na innym IP.

Po jakimś tam czasie opieki kolegi po prostu zacząłbyś z powrotem grać, a kolega przestał. To tak jakbyś wyjechał na pół roku z domu, po czym do niego wrócił. A tak zablokowałeś sobie możliwość powrotu na konto.

Może w przyszłości Ci się przyda. Szkoda konta.

P.S. Nie wiem co i komu szkodzi powrót na stare konto i podanie go pod opiekę. Idiotyczny zapis, który można legalnie obejść po prostu niczego nie zgłaszając.

P.S.2 Adagio wlep warna bo nie mój temat, ważne, że może komuś moje info pomoże.

Pozdrawiam

__________________

30-06-2016 13:10 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 94454

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH