Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Legendarna Doskonała Jastrzębia Bransoleta Siły niska cena » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Jastrzębia Bransoleta Siły niska cena 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Veles
Member


Data rejestracji: 07-06-2012
Postów: 47
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z mamy

Legendarna Doskonała Jastrzębia Bransoleta Siły niska cena Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link sprzedaży: Legendarna Doskonała Jastrzębia Bransoleta Siły 6,5kk
Link do wycen: Legendarna Doskonała Jastrzębia Bransoleta Siły

No panie operatorze działaj bo to jakaś kpina jest i same wyceny graczy z jednego klanu!

Edit: Dodam jeszcze, że sprzedający się chyba skasował bo nie ma takiego id!

__________________
Wszystkie serwery - Veles

Kupiłeś przedmiot ode mnie to złóż ofkę Smile


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Veles: 20-06-2016 16:49.

20-06-2016 16:47 Veles jest offline Szukaj postów użytkownika: Veles Dodaj Veles do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozmawiałem z kupującym. Cena zostanie wyrównana do 7kk

__________________

21-06-2016 08:05 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba jesteś niepoważny... wiesz ile kosztuje topke zwinka?

Mnie osobiście około 5kk, a mam tylko 72 w treningu... wiele ludzi ma 75-76, więc takie 2 poziomy kosztują ich niemal 17kk... a Ty akceptujesz cenę 7kk? 500k - 1kk więcej niż za zwykłą?

Jeśli cena taka pozostanie to czeka nas odwołanie wyżej. Ceny są specjalnie zaniżane. Kiedy wypowiada się topka widać ile naprawdę jest to warte.

__________________

21-06-2016 08:32 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
Veles
Member


Data rejestracji: 07-06-2012
Postów: 47
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Veles
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żart jakiś... Inni twierdzą że 8kk warta... A tu tylko 500k dopłaty....

__________________
Wszystkie serwery - Veles

Kupiłeś przedmiot ode mnie to złóż ofkę Smile


21-06-2016 08:52 Veles jest offline Szukaj postów użytkownika: Veles Dodaj Veles do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratuluje MSA treningu ale proszę przypomnij sobie:

Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Lisa

od tamtej pory wpadło mnóstwo epików a talizmany już były. Wtedy też było zrobić tak zręczne podliczenie.


Link do wycen był wrzucany na ogólny czat, nikt nie chciał wycenić dopóki nie okazało się że sprzedane.

Vales może tak jak z twardym setem? piszesz pw że kupisz za każdą cenę ale wycenić to się nie chce prawda? a jak sprzedane to afera.

Jak adagio każe dopłacić to tak zrobię. Liczę na szybkie zakończenie tej sprawy.

Pozdrawiam.
F.
21-06-2016 09:27 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fidel0001 napisał(a)
gratuluje MSA treningu ale proszę przypomnij sobie:

Legendarny Doskonały Jastrzębi Pierścień Lisa

od tamtej pory wpadło mnóstwo epików a talizmany już były. Wtedy też było zrobić tak zręczne podliczenie.


Link do wycen był wrzucany na ogólny czat, nikt nie chciał wycenić dopóki nie okazało się że sprzedane.

Vales może tak jak z twardym setem? piszesz pw że kupisz za każdą cenę ale wycenić to się nie chce prawda? a jak sprzedane to afera.

Jak adagio każe dopłacić to tak zrobię. Liczę na szybkie zakończenie tej sprawy.

Pozdrawiam.
F.


Ja już znam takie akcje... koledzy dadzą kilka wycen, szybkie zamknięcie i ręce umyte.

Link który podałeś pochodzi z 07-09-2015 20:05 to po pierwsze.

Po drugie nikt nie wyceniał tego przez tydzień i temat zamknął TMOD. A tutaj padły takie wycenki jak pasowały i już wiadomość "ZAMKNĄĆ TEMAT" zanim inni zdążą wycenić realnie.

Po trzecie moja wycena padła przed sprzedażą. Dopiero jak chciałem zobaczyć jak z tą wyceną dalej to zobaczyłem post o sprzedaży Velesa...

__________________

21-06-2016 09:52 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Ja już znam takie akcje... koledzy dadzą kilka wycen, szybkie zamknięcie i ręce umyte."

Ja takich akcji nie znam, sam poprosiłem o wycenę sprzedającego żeby wszystko było ok.
Linki w grze udostępniono. Szkoda że gracz chciał się skasować przed końcem wycen ale tu już nic do powiedzenia nie miałem. Jak tylko pojawiła się Twoja wycena, zgłosiłem to. Więc to nie jest jedna z akcji które tak dobrze znasz.

Natomiast bardzo dobrze ukazana jest Twoja interpretacja w zależności od sprzedającego tam z uśmieszkiem że 6kk, u mnie do przedmiotu wliczasz najlepszy tren na serwie.

To chyba na tyle.

Pozdrawiam
F.
21-06-2016 10:07 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Veles
Member


Data rejestracji: 07-06-2012
Postów: 47
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Veles
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fidel0001 napisał(a)
Vales może tak jak z twardym setem? piszesz pw że kupisz za każdą cenę ale wycenić to się nie chce prawda? a jak sprzedane to afera.



"Ja go biore. Mow ile Smile " to znaczy ze za kazda cene? Na pewno nie dałbym wiecej jak byl wyceniany. Afera? Taki item kupujesz za cene zwyklego to jest "afera".

__________________
Wszystkie serwery - Veles

Kupiłeś przedmiot ode mnie to złóż ofkę Smile


21-06-2016 10:15 Veles jest offline Szukaj postów użytkownika: Veles Dodaj Veles do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

" Link który podałeś pochodzi z 07-09-2015 20:05 to po pierwsze. " OK. więc może coś świeższego.

Legendarny Doskonały Jastrzębi Sygnet Sztuki - tutaj wyceniasz klanowiczowi
"25 wpływów w ataku z jastrzębiem = BAJKA. Koło 8kk powinno być bo nie uni."

miesiąc później

Legendarny Doskonały Jastrzębi Sygnet Lisa -"skoro 4,5kk zwykły to ten z 6kk" - bo nie zwróciłeś uwagi na wiedzę, ale 22 wpływu widziałeś ? i już nie jest to "bajka"?

siła i wiedza dają do behemota, więc policz sobie w swoim magicznym treningu -22 wpływów * ile tam masz w trenie i odejmij od swojej własnej wyceny


Kończę to bo szkoda czasu, jak zostaje 7kk to ofka wisi jak jeszcze coś dopłacić to proszę o informację.

Pozdrawiam
F.
21-06-2016 13:12 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Ty nie ogarniasz, że ceny się zmieniają i czasem jastrzębie chodza po 6kk a czasem po 8kk czyste? Rzucasz debilne przykłady w odstępach czasowych takich żeby podpasowały pod twoją ustawioną cenę...

Również nie widzę już sensu prowadzić tu konwersji czekam jedynie na decyzję adagio, który może trochę się otrząśnie.

__________________

21-06-2016 15:14 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cena została ustalona na 7kk i taka jest najbardziej sprawiedliwa.

Temat zamykam

__________________

22-06-2016 08:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Legendarna Doskonała Jastrzębia Bransoleta Siły niska cena

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH