Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 2. Cofnięcie zmiany w potępionego. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 2. Cofnięcie zmiany w potępionego. 38 Ankieta - średnia ocena: 5,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

2. Cofnięcie zmiany w potępionego. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od teraz gracz, który się potępi będzie miał 7 dni na ANULOWANIE swojej decyzji.
Po anulowaniu potępienia przywrócona zostanie oryginalna rasa postaci.
Gracz nie będzie mógł się ponownie potępić korzystając z tej opcji.

Dodatkowo postaraliśmy się ustalić oryginalne rasy jak największej liczby z Was. Oznacza to, że każdy kogo rasę udało nam się ustalić otrzyma możliwość powrotu do swojej oryginalnej rasy, w ramach powyższego limitu 7 dni na anulowanie decyzji.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 13:26 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez opisu, nie.

"Zmień BEZPOWROTNIE rasę na Potępionego"

BEZPOWROTNIE

SM+1.


EDIT: Gdzie tu widzisz spam?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 22-06-2016 14:15.

22-06-2016 13:37 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Tasiek
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 52
Klan: Samurai
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie lepiej dać jakąś fiolkę uleczającą z potępionego i dać możliwość cofania dowolną ilość razy? cenę ustalić na poziomie 1000 evo
22-06-2016 14:01 Tasiek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tasiek Dodaj Tasiek do Listy kontaktów
M&M's
Double Ace


images/avatars/avatar-24800.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 109
Klan: LOŻA
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kompletnie bezsensu pomysl , jednorazowe cofniecie ok ale nie do przesady

__________________
r18 - SubZero
22-06-2016 14:05 M&M's jest offline Szukaj postów użytkownika: M&M's Dodaj M&M's do Listy kontaktów
Kuuuba
Lord


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 357

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

każdy kto się potępiał widział na co się pisze więc zdecydowanie nie.

__________________
R14: Blomkvist
22-06-2016 14:11 Kuuuba jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuuuba Dodaj Kuuuba do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak mniemam planujecie pozbawić najmniejszego sensu talizman Życie i Śmierć i dlatego dajecie tę opcję?

Proponuję co innego - nie niszczcie ŻiŚ, przynajmniej nie w pve to cofanie rasy nie będzie potrzebneSmile
22-06-2016 14:13 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
M&M's napisał(a)
kompletnie bezsensu pomysl , jednorazowe cofniecie ok ale nie do przesady


Przecież właśnie będzie jednorazowe...

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 14:27 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Olać jednorazowość i anulowanie. Dać zmianę za premkę raz na 180/360 dni i uj.

SM - SKUP SIĘ.
zmieniam rasę na Po, bo jest fajna
administracja tnie Po, by nie była fajna
gram niefajną rasą i klnę w pizdu administrację.
Myśl.
Premka raz na 180 za 180 i robię Ci przelew na 3 dychy, można za to żyć i kochankę mieć.


edyta. AAAA, czyli można będzie się potępiać dowoli za 180 (zmiana rasy) ale tylko jednorazowo jest anulowanie for free? No, zaczynacie myśleć.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cerbin: 22-06-2016 14:31.

22-06-2016 14:29 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Olać jednorazowość i anulowanie. Dać zmianę za premkę raz na 180/360 dni i uj.

SM - SKUP SIĘ.
zmieniam rasę na Po, bo jest fajna
administracja tnie Po, by nie była fajna
gram niefajną rasą i klnę w pizdu administrację.
Myśl.
Premka raz na 180 za 180 i robię Ci przelew na 3 dychy, można za to żyć i kochankę mieć.


edyta. AAAA, czyli można będzie się potępiać dowoli za 180 (zmiana rasy) ale tylko jednorazowo jest anulowanie for free? No, zaczynacie myśleć.


Ten punkt dotyczy "zadaniowej" zmiany rasy w potępionego.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 14:41 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

RE: 2. Cofnięcie zmiany w potępionego. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Od teraz


Od teraz czyli od wprowadzenia patcha w ~sierpniu?
22-06-2016 14:55 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak There od wejscia tego Smile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-06-2016 15:52 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja napiszę to co już kiedyś pisałem:

cytat:
Nosferek napisał(a)
A jak już tę zmianę wprowadzicie, to tak jak to nigdy nie miało być wprowadzone tak samo nie wprowadzajcie setu z arkanami potępionego - nocny łowca i groza.

Jak tak zrobicie to gwarantuję, że deficyt potępionych i grozy (a na wyższe mapy a2 ze 3 są potrzebne) tak umili wszystkim grę, że więcej kasacji będzie z tego powodu niż z wyimaginowanej chęci zmiany rasy Smile .


__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

22-06-2016 16:03 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: 2. Cofnięcie zmiany w potępionego. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Od teraz gracz, który się potępi będzie miał 7 dni na ANULOWANIE swojej decyzji.
Po anulowaniu potępienia przywrócona zostanie oryginalna rasa postaci.
Gracz nie będzie mógł się ponownie potępić korzystając z tej opcji.

Dodatkowo postaraliśmy się ustalić oryginalne rasy jak największej liczby z Was. Oznacza to, że każdy kogo rasę udało nam się ustalić otrzyma możliwość powrotu do swojej oryginalnej rasy, w ramach powyższego limitu 7 dni na anulowanie decyzji.



sushi a powiedz ty mi po kiego się mam zmienić na r1 znowu w kultystę skoro znerfiłeś tą rasę do roli bitej owcy w ciemnej dżungli pełnej mięsożerców..? chytry

Wrzucisz path i nim minie 7 dni muszę szybciutko kliknąć zmianę rasy wiedząc, że nie zrobiłeś nic by podnieść tą rasę z klęczek??? Roll Eyes To jest żart. Prawda???Big Grin

Jak ty to widzisz chłopie. Weź mi napisz bo normalnie nie ogarniam... Big Grin

PROPONUJĘ NAJPIERW ZROBIĆ BALANS I DOPIERO POTEM WPROWADZIĆ SWÓJ POMYSŁ DO GRY.

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
22-06-2016 16:54 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co będzie, gdy potępiony zmieni rasę za premkę?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-06-2016 16:57 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
janangowski
Newbie


Data rejestracji: 23-05-2013
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł na odwrót rasy ,

__________________
rotfl rotfl Tongue rotfl rotfl chytry
22-06-2016 17:33 janangowski jest offline Szukaj postów użytkownika: janangowski Dodaj janangowski do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieeeeeeee

decydujac sie na zmiane na potepa kazdy wiedzial ze nie bedzie mozna tego cofnac

i co i admini znow zrobili ludzi w balona
bo wielu sie nie potepialo bo nie bylo mozliwosci odwrotu

kolejny pomysl jak mlotki .......

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
22-06-2016 19:33 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
kasss
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2015
Postów: 21
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie super pomys szkoda że jednorazowo , ja z chęcią jestem na tak i już bym się cofnęla bo to jednak pomyłka byla a i dodam że mogłaby wejść odpłatnie na stałe
typu 50 dni premki za zmianę Tongue
22-06-2016 19:44 kasss jest offline Szukaj postów użytkownika: kasss Dodaj kasss do Listy kontaktów
Sherisa
Junior Member


Data rejestracji: 20-06-2013
Postów: 14
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem za. Miałam zakończyć grę, dlatego się potępiłam, ale gram dalej i bardzo żałuje, że to zrobiłam Big Grin

Powrót na starą rasę będzie wybawianiem, ale wiadomo, jednorazowo Smile Takie moje zdanie
22-06-2016 20:24 Sherisa jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherisa Dodaj Sherisa do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam bardzo, ja się męczę grając łapaczem i nie zmieniam się na potępionego bo jest taki opis: "Zmień BEZPOWROTNIE rasę na potępionego" a teraz każda osoba, która zmieniła wcześniej rasę na potępionego by przejść trudne początki gry, ma możliwość cofnięcia tej zmiany..

Dno i kilo mułu te wasze pomysły.

Bezpowrotnie, to jest bezpowrotnie i tyle.

__________________

r3 barthi
22-06-2016 20:47 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
M&M's
Double Ace


images/avatars/avatar-24800.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 109
Klan: LOŻA
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
M&M's napisał(a)
kompletnie bezsensu pomysl , jednorazowe cofniecie ok ale nie do przesady


Przecież właśnie będzie jednorazowe...


sushi moja wypowiedz kierowana była do pana wyżej ... pomysł mi się podoba, czy go wprowadzicie to już wasza sprawa , jak nie to płakać nie będę choć nie raz żałuje że się potępiłem

__________________
r18 - SubZero
22-06-2016 21:51 M&M's jest offline Szukaj postów użytkownika: M&M's Dodaj M&M's do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt, ciężko tu znaleźć dobre wyjście... Odtępniania się, moim zdaniem nie powinno być w ogóle, "widziały gały co brały" - ale z drugiej strony właśnie, to co brały, sporo się zmieniło. Proponuję potraktować Potępionego tak jak pozostałe rasy Wink Przynajmniej póki runy nie przestaną być wersją beta.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
23-06-2016 02:37 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
kacper-l
Junior Member


images/avatars/avatar-15474.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 21
Klan: RH+
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się wydaje, że w takim razie należy magazynować zdublowane epiki, bo skoro na potępionego miało się zmieniać bezpowrotnie to jest tylko kwestią czasu kiedy wejdzie handel epikami.

__________________

23-06-2016 15:27 kacper-l jest offline Szukaj postów użytkownika: kacper-l Dodaj kacper-l do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile jeszcze mogę się przychylić do opcji zmiany rasy, to ta propozycja wydaje mi się mało sensowna. Chcesz grać potępem - potęp się i graj. Masz bonus w postaci arkan, których nie ma w setach biżu. A to brzmi mi ja jakiś test ride, bez sensu. Popełniłeś błąd, wybierając tę rasę - ok, możesz zmienić ale będzie miało to swój koszt - 180/360 dni premium.

__________________

23-06-2016 15:50 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Olać jednorazowość i anulowanie. Dać zmianę za premkę raz na 180/360 dni i uj.

SM - SKUP SIĘ.
zmieniam rasę na Po, bo jest fajna
administracja tnie Po, by nie była fajna
gram niefajną rasą i klnę w pizdu administrację.
Myśl.
Premka raz na 180 za 180 i robię Ci przelew na 3 dychy, można za to żyć i kochankę mieć.


edyta. AAAA, czyli można będzie się potępiać dowoli za 180 (zmiana rasy) ale tylko jednorazowo jest anulowanie for free? No, zaczynacie myśleć.


Zmieniłeś rasę na potępa bo jest fajna... Lub raczej dlatego, że administracja zgnoiła twoją oryginalną rasę...

Ja to widzę tak:
Administracja tnie potępa świadomie by nie był fajny... W końcu większość z was i tak się nie skasuje i wywali 180 dni premki na zmianę rasy (30 zł darowizny).
Wszyscy będą szczęśliwi (sushi najbardziej bo mu interes ruszy.;d ) aż do kolejnego rychłego przycięcia którejkolwiek rasy i wszyscy wywalą kolejne 180 dni premium na zmianę rasy bo tamta będzie już nie fajna. Serwery upadają i jakoś trzeba wiązać koniec z końcem. Prawda? chytry

Beta będzie trwać do końca tej gry... Ludzi jest coraz mniej i będzie ich ubywać bo Team zaczął na hurra zdzierać z graczy pln-y. Wszystko jest obłożone podatkiem (premką.) Pytam się jakie to uczucie kasować nas za coś co nam się należy jak psu buda? Płacimy premkę (30 złotych) Wszystkie inne dodatkowe opłaty w grze to nic innego jak celowe podbijanie abonamentu za "darmową" grę.

Może czas sushi napisać jak to jest naprawdę... Może nie nazywaj tego "dobrowolną opłatą" i wnieś obowiązkową opłatę za grę w wysokości 50 zł. Zapłacisz od tego podatek i nasza gospodarka ruszy do przodu.Big Grin I wtedy w tej grze wszyscy będą mieli odblokowane deluxe, skrócenia zmiany rasy, evo itd... I wtedy jeśli zrobicie taki numer jaki odwalacie obecnie z obcinaniem arkan, talków itd gracz zażąda zwrotu pln-ów jakie wydał na ten tytuł...
Wink


Nie szanujecie graczy i jeszcze próbujecie im wciskać, że te dodatkowe opłaty są dla nich prezentem od was z okazji urodzin gry??? rotfl rotfl rotfl

Pozdrawiam i życzę kolejnych pomysłów na ułatwienie nam gry bez konieczności podnoszenia ukrytych opłat.Wink

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
23-06-2016 17:28 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że niektorzy gracze chcą zmieniac rasy za darmo i najlepiej codziennie Big Grin ...to jest dopiero porażka :/

__________________
r14 ---- > mts
25-06-2016 10:26 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
M&M's
Double Ace


images/avatars/avatar-24800.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 109
Klan: LOŻA
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy to wejdzie w życie ?

__________________
r18 - SubZero
26-06-2016 09:02 M&M's jest offline Szukaj postów użytkownika: M&M's Dodaj M&M's do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

glupi czy troll? patch urodzinowy wejdzie w urodziny

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
26-06-2016 10:16 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Administracja tnie potępa świadomie by nie był fajny... W końcu większość z was i tak się nie skasuje i wywali 180 dni premki na zmianę rasy (30 zł darowizny).

W ciągu 7 dni od wejścia patcha będziesz mógł cofnąć zmianę w Potępionego. Potem masz nieograniczoną czasowo jedną darmową zmianę rasy, więc możesz sobie zmienić na co tylko chcesz, kiedy tylko chcesz. Co do Twojej oceny naszych intencji, to pominę to milczeniem, bo nawet nie warto tego komentować.

cytat:
Ludzi jest coraz mniej i będzie ich ubywać bo Team zaczął na hurra zdzierać z graczy pln-y. Wszystko jest obłożone podatkiem (premką.) Pytam się jakie to uczucie kasować nas za coś co nam się należy jak psu buda? Płacimy premkę (30 złotych) Wszystkie inne dodatkowe opłaty w grze to nic innego jak celowe podbijanie abonamentu za "darmową" grę.

Czy ktokolwiek Cię do czegokolwiek przymusza? Płacisz premkę 30 zł czyli tyle samo co 10 lat temu, mimo że dzisiaj te pieniądze mają zupełnie inną wartość nabywczą niż wtedy (z samej inflacji o połowę mniejszą, nie licząc innych czynników mikro i makroekonomicznych). Moglibyśmy podnieść cenę premki i dać te usługi za darmo ale nie każdy ich potrzebuje. W ten sposób sam możesz sobie wybrać ile płacisz za premium w zależności od tego, w jaki sposób grasz i ile chcesz poświęcić na to czasu. A nie, poczekaj, przecież Tobie się wszystko należy, prawda?

cytat:
I wtedy jeśli zrobicie taki numer jaki odwalacie obecnie z obcinaniem arkan, talków itd gracz zażąda zwrotu pln-ów jakie wydał na ten tytuł...

Taki mechanizm istnieje chyba tylko w Twojej głowie Smile
Gdyby jakiekolwiek sądy traktowały poważnie tego typu "roszczenia" to właściwie żadna gra nie mogłaby w żaden sposób ewoluować - wersja 1.0 byłaby ostateczna i niezmienialna. A potem byś narzekał, że nie ma zmian.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-06-2016 09:28 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat co do premki to nawet nie powinniście się wypowiadać. Jest z nią tak jak na wyborach w niektórych krajach... niby dajecie wybór, ale wyjście jest tylko jedno. Albo grasz i płacisz premkę + bierzesz wszystkie skrócenia, albo nie grasz bo nie ma sensu.

Druga sprawa to może i kolega wyżej nie ma pojęcia o prowadzeniu gry, ale wy podobno macie. Jednak wprowadzanie coraz to nowe zmiany, przez które ludzie uciekają zamiast przychodzić.

Nowe zmiany pozwolą ściągnąć trochę dodatkowej kasy zanim ta gra upadnie. I mam wrażenie, że to wszystko zmierza w tym kierunku. Dać kolejne możliwości za premkę, na które ludzie się rzucą zaraz po wprowadzeniu i już tylko zacząć odkładać do czasu aż gra umrze śmiercią naturalną. I tego, że niektórzy gracze piszą sami, że coś powinno być za premkę to nawet nie skomentuję.

Aż przychodzi mi na myśl powiedzenie z niedawnej konferencji Blizzarda, które brzmiało:
"Wy myślicie, że czegoś chcecie, ale my wiemy że tak naprawdę nie chcecie".
W wyniku czego po prostu dostajemy to co najłatwiej (najmniejszym kosztem) uda się zrobić. A domniemana fuzja serwerów nie nastąpi nigdy.

Nie dziwię się frustracji graczy. Sam wydałem na tą grę kupę kasy. I o ile jeszcze gra sprawiała mi przyjemność nie widziałem w tym nic złego. Ale obecnie gra nie oferuje już nic. Ani kontentu, ani radości z gry, ani żadnej przyszłości. Każda kolejna zmiana jest gorsza od poprzedniej.

Pozdrawiam i życzę lepszych decyzji w przyszłości.

__________________

28-06-2016 09:52 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aż przychodzi mi na myśl powiedzenie z niedawnej konferencji Blizzarda, które brzmiało:
"Wy myślicie, że czegoś chcecie, ale my wiemy że tak naprawdę nie chcecie".

Wiesz, co jest najlepsze? Że każdy kto kiedykolwiek kierował jakąkolwiek grą się z tym zgodzi Smile
Nie oznacza to bynajmniej, że jedni są mądrzejsi od drugich. Po prostu patrzą na grę z innej perspektywy i mają względem niej inne oczekiwania.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-06-2016 10:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 2. Cofnięcie zmiany w potępionego.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH