Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 3. Zmiana rasy. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 3. Zmiana rasy. 112 Ankieta - średnia ocena: 5,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nevahaae napisał(a)
twardy!
cicho badz;p


jednorazowa a kto nas zapewni ze za 4 miechy administracja nie utnie niektorym tu i tam a doda tamtym tu i tam i znowu masowe migracje na jedna rase beda?;p



Może i będą ale nie musisz tego robić. To jest dobrowolne. Tak samo jak dobrowolne jest potępienie się albo odpotępienie jak proponują w innym temacie tego patcha.

__________________

22-06-2016 22:27 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
neXt
Lord


images/avatars/avatar-22929.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 285
Klan: LBK
Kraina: Necropolia X
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno nie słyszałem nic podobnie głupiego.
Zakładasz postać więc jesteś świadomy jaką rasę wybierasz.
180 dni premium? już za dużo opcji można zrobić za plny. Panowie dajcie spokój.

__________________

22-06-2016 23:39 neXt jest offline Szukaj postów użytkownika: neXt Dodaj neXt do Listy kontaktów
SoQ
Double Ace


Data rejestracji: 19-06-2008
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Mozliwosc zmiany rasy uwazam za fantastyczny pomysl... nawet jesli powstal z powodow ekonomicznych.

W koncu dostaniemy do reki narzedzie, pozwalajace dostosowywacac sie na biezaco do wspanialych, przemyslanych pomyslow Sushiego i reszty gejzerow intelektu Smile

Dotychczas po kolejnej zmianie mozna bylo jedynie narzekac, przeklinac i zalamywac rece. Teraz wreszcie bedzie mozna jakos zareagowac. Szkoda, ze opcja bedzie platna, ale lepsze to niz niemoznosc zrobienia czegokolwiek i rwanie wlosow z glowy, pomstujac na ekipe Wink

Kiepsko widze jedynie tych, ktorych nie bedzi stac na kupno 180 dni premki co miesiac (czy co ile tam Sushi splodzi kolejne genialne rozwiazanie kulejacego balansu, ktore wywroci jak zwykle gre o 180 stopni). Ale tak to juz jest w Polsce, kto by sie o biednych martwil Smile


Pozdrawiam serdecznie
23-06-2016 00:08 SoQ jest offline Szukaj postów użytkownika: SoQ Dodaj SoQ do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaskocze was, jestem za opcją zmiany rasy a mam 3konta na których rasy nie zmienię, co cie boli ze ktoś źle wybrał albo dostał konto i jest potepem przy broni białej? Niech sobie zmieni na zdrowie dla niego, boicie się ze dostaniecie baty na Arenach?

__________________

23-06-2016 07:43 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TyfuS_R8 napisał(a)
Zaskocze was, jestem za opcją zmiany rasy a mam 3konta na których rasy nie zmienię, co cie boli ze ktoś źle wybrał albo dostał konto i jest potepem przy broni białej? Niech sobie zmieni na zdrowie dla niego, boicie się ze dostaniecie baty na Arenach?


Ja dość często mam wrażenie, że ludzie w tej grze... hmmm... może nawet posunąłbym się do stwierdzenia "w tym kraju" to tzw. psy ogrodnika. Myślę, że to określenie dobrze podsumowuje argumenty osób, które są przeciwko tej zmienia.

edit: literówka

edit 2:

cytat:
Nevahaae napisał(a)
pies ogrodnika pisze
to idz graj w simsy na kodach, tam bedzie odpowiedni poziom gry dla Ciebie
wszystko ułatwic, wszystkim dac tak samo


Własnie o tym mówię, o braku konstruktywnych argumentów. Potrafisz tylko zbesztać człowieka i nic za tym w zasadzie nie idzie.

Jak już pisałem wcześniej zmiana rasy ma być opcjonalna i jak Ci się to nie podoba to nie musisz korzystać. Uwierz mi, że jest dużo osób, które by chciało. Ja do tych nie należę, więc nie rozumiem Twojej agresji.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez pewalker92: 23-06-2016 08:47.

23-06-2016 08:30 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pies ogrodnika pisze
to idz graj w simsy na kodach, tam bedzie odpowiedni poziom gry dla Ciebie
wszystko ułatwic, wszystkim dac tak samo


jesli to jest agresja wg Ciebie to jestes nadwrażliwym człowiekiem ktoremu chyba ciezko sie funkcjonuje skoro tak dotyka Cie to co napisalam

pisalam juz wczesniej
kilka razy
zmiana rasy moim zdaniem nie jest czyms fajnym a wrecz przeciwnie
mam ssaka i łapacza
nie zmienie zadnego mimo ze łapaczem srednio mi sie gra
zmiana rasy to pojscie na latwizne nie graczy a administracji
bo uzytkownicy? zawsze znajda sie tacy co beda korzystac mniej lub bardziej ze zmian ktore pojawiaja sie co chwile
zawsze bede na nie dla zmiany rasy
brak takiej zmiany powoduje to iz ludzie sa zmuszeni do ulepszania sie i kombinowania z eq ktore powinno byc tu najwazniejsze
a teraz bedzie zmiana rasy pod talizmany i arkana ktorymi administracja zongluje jak chce i nie zawsze sa to dobre zmiany
wybacz ze nie podoba Ci sie moje zdanie ale skoro Ty nazywasz mnie psem ogrodnika to ja smialo moge nazwac Cie osoba ktora lubi wszedzie miec latwo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nevahaae: 23-06-2016 09:45.

23-06-2016 08:33 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
DlegionistaD
Full Member


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 60
Kraina: Moria II

RE: 3. Zmiana rasy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy okazji ciekaw jestem czy ktosik zarzadzi w klanie - wszyscy przerabiamy sie na rase X i hajda arena klanowa bedzie zabawna.

__________________
r2
23-06-2016 20:52 DlegionistaD jest offline Szukaj postów użytkownika: DlegionistaD Dodaj DlegionistaD do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie ja tylko jestem ciekaw tego co poruszał Grax.


Hipotetycznie (posłużę się mną i Graxem - a co :rotlfSmile


Grax - gra Łapaczem
Ja - gram kultkiem

Ja płaczę, że kultek za słaby, a łapacz nadal za mocny (faktycznie tak jest) Tongue
Postanawiam wydać te 180 premki i zmienić się na WZ, który mi pasuje, albo Łapacz (powiedzmy).


Teraz gramy "na równym poziomie".
Mija hmm 4 miesiące, a takich graczy jak ja jest powiedzmy setka.

Zaczynają się tematy na forum typu "ZNERFIĆ ŁAPACZA".
Sushi w końcu ulega i coś tam miesza, więc Łapacz nie jest już tak mocno atrakcyjny.
Ja wydałem 180 dni premium i:

a) mam wydać potem kolejne
b) pogodzić się, że został znerfiony
c) nie wiem co


Mając na uwadze fakt, którym jest to, że od x lat klasy są mocno zmieniane i modyfikowane to nie będzie miało sensu.

Chyba, że zostanie z góry ustalone, że od dnia x.x.xxxx klasy NIE ZOSTANĄ JUŻ NIGDY zmienione, balans jest ostateczny (po rozmowach z graczami) i każdy, kto zmieni klasę nie musi się obawiać, że zostanie ona osłabiona/zmieniona.

Pal licho te 180 dni premium, chodzi o sam fakt i częste (można powiedzieć częste) zabawy ze zmianą.

Do tego BW jest już tak mocno rozbudowane, że pod daną klasę gracze ustawiają już wszystko - trening, ewo, talizmany i co potem?


Kolejny możliwy scenariusz to taki, że np. na R1 (tu gram) zrobi się populacja typu:


80 % - Łapacz/Ssak
20 % - WZ


W cale by mnie to nie zdziwiło Roll Eyes



Co by nie było, że jestem na nie.

Jestem na TAK, ale to wymaga dobrego dopracowania i wyłożenia na stół po prostu najlepszego racjonalnego rozwiązania.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

23-06-2016 21:21 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana rasy jest fatalnym pomysłem bo to nie tylko burzy fabułę ale tak jak pisałem wcześniej rodzi pewne uzasadnione podejrzenia że nie komfort graczy jest tutaj na pierwszym miejscu.

!!!!!!!!!!!!!!!!Na pierwszym miejscu zawsze będzie pieniądz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To smutne ale niestety prawdziwe:/

Gdybym miał pewność że ta opcja przysporzy BW nowych "płatników" i nie spowoduje utraty obecnych to byłbym ZA. Wszak za zarobione w ten lekko haniebny sposób pieniądze można by sfinansować udogodnienia dla wszystkich graczy.
Niestety ale uważam że choć te ciągłe niszczenie gry ułatwieniami wszelkiej maści przyciąga jednych a odpycha innych graczy to bilans pewnie w długim okresie czasu nie jest korzystny:/

Jeżeli jednak sprawa jest przesądzona to chciałbym poznać argumentację administracji czemu zmiana razy ma być opcją płatną. W żaden sposób nie mogę dopatrzeć się argumentów za tym żeby obłożyć podatkiem proponowaną tutaj operację!

Skoro jest to remedium na to żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony przez ciągłe zmiany w balansie które wprowadza administracja to czemu jest to opcja płatna?
Płatne to może być skrócenie wypraw albo ataków. Płatna może być karawana.
Płatne mogą być opcje które można zrobić wolniej niż przy pomocy premium ale można je zrobić!

Płatna zmiana rasy ras na pół roku która podyktowana będzie aktualnym balansem ras na BW to jest nic innego jak "PAY TO WIN"

Jeżeli ktokolwiek uważa że to jest zgodne z duchem gry i sprawiedliwe to powinno być dostępne raz na pół roku ale za darmo i to dopiero byłby materiał do analizy w kwestii balasu.
Gdyby w ciągu kilku miesiący połowa serwera zmieniła rasę na X to byłby znak dla administracji żeby znerfić rasę X. Jeżeli rasa Y byłaby najrzadziej wybieraną rasą to można by myśleć o ulepszeniach. Niestety oferowana płatna opcja zmiany rasy wykaże tylko którzy gracze są bardziej szczodrzy a którzy mniej.

__________________
R14 : Brzydall

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albano: 23-06-2016 23:07.

23-06-2016 23:05 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zawsze jestem przeciwny zmianie rasy
Wybór rasy narzuca pewien styl gry oraz zachowania co jest rzeczą bardzo fajną każdy rasa ma swoje mocne strony oraz słabości co powoduje dobieranie odpowiedniego sprzętu oraz ustawienia pod przeciwnika i raczej chciał bym żeby tak zostało
Szczególnie w przypadku potępów którzy dokonali świadomie i dobrowolnie przemiany która jest nie odwracalna (a przynajmniej jeszcze chwilowo jest)
23-06-2016 23:17 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po ile sprzedajecie działki na księżycu?


zmiana rasy NIE!! co do reszty też kiepsko.


zajmijcie się łączeniem serwerów bo wymyślacie coraz większe gówno.

Jeżeli choć trochę szanujecie graczy którzy grają od x-lat, to łączenie serwerów + drobny balans

a jak chcecie nową grę zrobić to skopiujcie pliki źródłowe i zróbcie nową grę.

Działacie na żywym organiźmie. Więc szanujcie trochę nasz czas.

Pozdrawiam
F.
23-06-2016 23:35 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana ras będzie na moriach wyglądać jednokierunkowo -> ssaki + ŁM.
Inne rasy z czasem stracą racje bytu bo albo wszystko w pvp i na arenach wyssają ssaki albo ŁMy utną większość hp.

Jest to najgorsza Wasza decyzja w całej historii BW.

Powinna być możliwość jedynie powrotu z Potępionego w czasie 14-30 dni od potępienia.
24-06-2016 00:36 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Izales
Triple Ace


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 209
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram ponad 7 lat ssakiem, na jednym serwie (r9). Miałem epizod Łapaczem na r17 czy 13 - już nie pamiętam.

Odbieranie mi możliwości zmiany rasy po 7 latach grania (choćby raz) po tylu zmianach (niektórych do tej pory nie ogarniam) jest chamstwem. Od lat tak myślę.

Argument, że będą tylko łapacze i ssaki dowodzi tylko braku balansu i w tej dyskusji wogóle nie jest zasadny moim zdaniem. Moim zdaniem tak jak administracja zmienia grę diametralnie na przestrzeni lat tak gracze mogliby mieć szansę na rewizje swojego zdania o rasie.

Btw. może niech to działa dla kont ze stażem? (np: 3 lata na serwie).

Wydaje mi się, że głosy na nie to głównie Ci co nie chcą sami zmieniać rasy. Na zasadzie: Ja mam super rasę, niech się frajerzy męczą tym co wzięli.
24-06-2016 12:14 Izales jest offline Szukaj postów użytkownika: Izales Dodaj Izales do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Izales napisał(a)
Gram ponad 7 lat ssakiem, na jednym serwie (r9). Miałem epizod Łapaczem na r17 czy 13 - już nie pamiętam.

Odbieranie mi możliwości zmiany rasy po 7 latach grania (choćby raz) po tylu zmianach (niektórych do tej pory nie ogarniam) jest chamstwem. Od lat tak myślę.

Argument, że będą tylko łapacze i ssaki dowodzi tylko braku balansu i w tej dyskusji wogóle nie jest zasadny moim zdaniem. Moim zdaniem tak jak administracja zmienia grę diametralnie na przestrzeni lat tak gracze mogliby mieć szansę na rewizje swojego zdania o rasie.

Btw. może niech to działa dla kont ze stażem? (np: 3 lata na serwie).

Wydaje mi się, że głosy na nie to głównie Ci co nie chcą sami zmieniać rasy. Na zasadzie: Ja mam super rasę, niech się frajerzy męczą tym co wzięli.


JEDNOKROTNA ZMIANA RASY TAK. BEZPŁATNA.

na kontach ze stażem - dobry pomysł.

Ale z ostatnią wypowiedzią się nie zgodzę. WZ przez wiele, wiele lat był praktycznie wybierany przez 1/20 postaci. Panowała opinia że jest to najbardziej kijowa i nie nadająca sie do niczego rasa, chyba ze ktos bedzie miał wieeelkie szczęście. W sumie nadal tak jest, patrzyłem dzis znów na ranking aren 1v1 gdzie najlepiej można sprawdzic jakie rasy są najlepsze:
Top50: 1 WZ
Top100: 4 WZ
Top 200: 7 WZ - chyba to o czymś świadczy. Ale wziąłem tą rasę 5 lat temu i nadal będę nią grał. BO KAŻDĄ RASĄ DA SIĘ GRAĆ, tylko (powtórze jeszcze raz) balans, balans i jeszcze raz balans. Bo grałem też Ssakiem, grałem łapaczem i potępem. każda ma swój sposob gry, czasem sie wygra czasem przegra. Takie jest BW. Więc nie rozumiem płaczu "dajcie mi zmienic rase bo moja jest złaaaa chlip chlip" - przejmij inne konto albo sie skasuj i od nowa. zawsze tak było i niech tak zostanie.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
24-06-2016 12:43 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
cimerea
Member


Data rejestracji: 15-08-2009
Postów: 44
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem generalnie za.

Jak zakładałem moja obecną postać, nie było patcha do dystansu, nie było drugiej mapy, talizmanów, run a i arkana ssaka jeszcze nie były tak posrane jeśli dobrze pamiętam.

A że usrało mi się grać łsem, to łapacz wydawał się wcale sensownym wyborem, jako jedyna rasa, która mogła jako tako podnieść nędzny potencjał dystansu i łsa w szczególności na ekspach.

Potem wprowadzono to, co powyżej. Patch dystansu załatwił sprawę eksp, ale zafundował dodatkowo -30% kryta na legendach. W międzyczasie (być może już wcześniej miały, w pewnym wieku rzeczywiście już ciężko ufać własnej pamięci) ssaki dostały chory kryt na arkanach i szczęście na arkanach, a potem jeszcze kryt moda i swoisty ignor obrony na talizmanach do tych arkan.

Inaczej niż ssakiem już nie da się grać dystansem. Albo biegasz w elfim i szturmowym porzuciwszy śmiercionośny i jakoś nadrabiasz kryta umagami, albo kryta nie masz wcale.

Więc jak przyjdzie pora, przerabiam się na ssaka, już mam dość płynięcia w pod prąd ścieku z tą postacią.

Ale nie zrobię tego od razu. Nauczony przeszłymi doświadczeniami, poczekam, aż już będę miał zebrany cały docelowy build, bo administracja lubi popsuć to i owo, a zbieranie chwilę zajmie. Plus co by nie było druga zmiana jest dość kosztowna.

__________________
"Świat stoi na rozdrożu - z jednej strony zmierza ku katastrofie, z drugiej ku samounicestwieniu. Módlmy się o mądry wybór"
24-06-2016 13:36 cimerea jest offline Szukaj postów użytkownika: cimerea Dodaj cimerea do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cimerea napisał(a)
Ja jestem generalnie za.

Jak zakładałem moja obecną postać, nie było patcha do dystansu, nie było drugiej mapy, talizmanów, run a i arkana ssaka jeszcze nie były tak posrane jeśli dobrze pamiętam.

A że usrało mi się grać łsem, to łapacz wydawał się wcale sensownym wyborem, jako jedyna rasa, która mogła jako tako podnieść nędzny potencjał dystansu i łsa w szczególności na ekspach.

Potem wprowadzono to, co powyżej. Patch dystansu załatwił sprawę eksp, ale zafundował dodatkowo -30% kryta na legendach. W międzyczasie (być może już wcześniej miały, w pewnym wieku rzeczywiście już ciężko ufać własnej pamięci) ssaki dostały chory kryt na arkanach i szczęście na arkanach, a potem jeszcze kryt moda i swoisty ignor obrony na talizmanach do tych arkan.

Inaczej niż ssakiem już nie da się grać dystansem. Albo biegasz w elfim i szturmowym porzuciwszy śmiercionośny i jakoś nadrabiasz kryta umagami, albo kryta nie masz wcale.

Więc jak przyjdzie pora, przerabiam się na ssaka, już mam dość płynięcia w pod prąd ścieku z tą postacią.

Ale nie zrobię tego od razu. Nauczony przeszłymi doświadczeniami, poczekam, aż już będę miał zebrany cały docelowy build, bo administracja lubi popsuć to i owo, a zbieranie chwilę zajmie. Plus co by nie było druga zmiana jest dość kosztowna.


Nie da się grać na czymś innym na dystansie niż ssak? Czy Ty coś brałeś? Jak tak to zmień dillera lub bierz pół dawki.
Na r2 najlepszymi dystansami są Czarks - Potęp, Andreus - Potęp, Arhon - Kultysta.
Najlepszy sprzęt, najlepsze dmg na expach i patrz, nie są ssakami!!

Wymagany jest balans ras a nie możliwość zmiany rasy tak aby gra stała się jednorodna i nudna!

EDIT: Sam na r2 gram kultkiem dystansem - stale jestem w top10 aren 1v1 i klepiemy drzewka w 4 osoby. KAŻDY Z NAS nie jest SSAKIEM i KAŻDY chodzi na expy/kw w śmierć secie mając pełną szansę na crita.

EDIT2: Sęk w tym, że po tym patchu, jeśli tyle osób przerobi się na ssaki to w pvp/arenach 1v1 i 3v3 posiadanie innej rasy będzie bez sensu bo natłok ssaków wszystko wyssa, teraz w miare jest równa liczba ssaków i innych ras...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Robsonm: 24-06-2016 14:03.

24-06-2016 13:57 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Speefa
Member


images/avatars/avatar-11431.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 43
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może nie robić zmiany rasy za premium, a wprowadzic coś ala 4 akt który da mozliwosci zboostowania danej rasy w ich najslabszym aspekcie? Choć sam nie wiem..
24-06-2016 14:05 Speefa jest offline Szukaj postów użytkownika: Speefa Dodaj Speefa do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Dorsusek
W sumie nadal tak jest, patrzyłem dzis znów na ranking aren 1v1 gdzie najlepiej można sprawdzic jakie rasy są najlepsze:
Top50: 1 WZ
Top100: 4 WZ
Top 200: 7 WZ - chyba to o czymś świadczy.

to o niczym nie swiadczy. skad maja sie brac wzty w topce, skoro nie ma mozliwosci zmiany obecnej rasy? wz jest mocny od niedawna, ja zakladalem konto jeszcze jak skora byla do pupy a dzis moim marzeniem jest zeby przed koncem sezonu wbic sie do top 250 na arenach, wiec skad chcesz brac wztow w top 200? wydmuszki ktore lecialy z lvlem kasuja sie duzo wczesniej

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-06-2016 14:16 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
cimerea
Member


Data rejestracji: 15-08-2009
Postów: 44
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak pisałem, ekspy załatwia patch dystansu, nie o ekspy mi tu chodzi tylko o pvp.
Licząc z toporkiem reakcji mam bazowe -1% kryta. 20% z gruczołów, 20% ze szczęścia przeciwko wszystkiemu poza ssakiem, jeśli będę miał 100 przewagi. Wychodzi 39%.
15% z runy jeśli kiedykolwiek zrobię lvl 4 - teoretycznie da się żyć?

Tylko po co się męczyć 120 lvli skoro ssak ma to od razu za darmo.

Kogokolwiek bym nie szpiegował z niessaków na r17 z dystansem, biega z co najmniej dwoma umagami do kryta, a i tak nie każdy ma szczęście znaleźć pełne 15% dwa razy. To 2 umagi na 8 łącznie które ssak zyskuje przewagi za darmo właściwie.

Być może jest gdzieś błąd w moim rozumowaniu, wtedy bardzo chętnie wysłucham wskazówek lepiej zorientowanego gracza. Tylko żeby były w zasięgu gracza lvl 98 i w okolicach 200 kd na r17.

__________________
"Świat stoi na rozdrożu - z jednej strony zmierza ku katastrofie, z drugiej ku samounicestwieniu. Módlmy się o mądry wybór"
24-06-2016 14:29 cimerea jest offline Szukaj postów użytkownika: cimerea Dodaj cimerea do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Originally posted by Dorsusek
W sumie nadal tak jest, patrzyłem dzis znów na ranking aren 1v1 gdzie najlepiej można sprawdzic jakie rasy są najlepsze:
Top50: 1 WZ
Top100: 4 WZ
Top 200: 7 WZ - chyba to o czymś świadczy.

to o niczym nie swiadczy. skad maja sie brac wzty w topce, skoro nie ma mozliwosci zmiany obecnej rasy? wz jest mocny od niedawna, ja zakladalem konto jeszcze jak skora byla do pupy a dzis moim marzeniem jest zeby przed koncem sezonu wbic sie do top 250 na arenach, wiec skad chcesz brac wztow w top 200? wydmuszki ktore lecialy z lvlem kasuja sie duzo wczesniej


A co sprawialo ze wz nie miał szans sie wybić? To ze szedł w trening kosztem expa czy raczej to, ze byla to najmniej popularna rasa? Ja lecialem z lvlem i jestem obecnie na 66 pozycji w 1v1 i niewiele dalej w ogólnym, bo stwierdzialem ze nie będę plakal tylko twardo cisnal i czekal na dropa. I cisnę nie w białej tylko w dystansie. Da się? Da się.

Chciałem po prostu pokazac ze kazda rasa da się grać. Ze nie trzeba wprowadzać zmiany rasy (szczególnie kilkukrotnej i płatnej), tylko lekki balans dać jak np poprawienie skory bestii u WZ.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
24-06-2016 15:38 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by cimerea
Jak pisałem, ekspy załatwia patch dystansu, nie o ekspy mi tu chodzi tylko o pvp.
Licząc z toporkiem reakcji mam bazowe -1% kryta. 20% z gruczołów, 20% ze szczęścia przeciwko wszystkiemu poza ssakiem, jeśli będę miał 100 przewagi. Wychodzi 39%.
15% z runy jeśli kiedykolwiek zrobię lvl 4 - teoretycznie da się żyć?

Tylko po co się męczyć 120 lvli skoro ssak ma to od razu za darmo.

Kogokolwiek bym nie szpiegował z niessaków na r17 z dystansem, biega z co najmniej dwoma umagami do kryta, a i tak nie każdy ma szczęście znaleźć pełne 15% dwa razy. To 2 umagi na 8 łącznie które ssak zyskuje przewagi za darmo właściwie.

Być może jest gdzieś błąd w moim rozumowaniu, wtedy bardzo chętnie wysłucham wskazówek lepiej zorientowanego gracza. Tylko żeby były w zasięgu gracza lvl 98 i w okolicach 200 kd na r17.

kryt to nie wszystko. ssak tez musi trafic a najlepiej za wiecej niz 1

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-06-2016 15:46 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dorsusek napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Originally posted by Dorsusek
W sumie nadal tak jest, patrzyłem dzis znów na ranking aren 1v1 gdzie najlepiej można sprawdzic jakie rasy są najlepsze:
Top50: 1 WZ
Top100: 4 WZ
Top 200: 7 WZ - chyba to o czymś świadczy.

to o niczym nie swiadczy. skad maja sie brac wzty w topce, skoro nie ma mozliwosci zmiany obecnej rasy? wz jest mocny od niedawna, ja zakladalem konto jeszcze jak skora byla do pupy a dzis moim marzeniem jest zeby przed koncem sezonu wbic sie do top 250 na arenach, wiec skad chcesz brac wztow w top 200? wydmuszki ktore lecialy z lvlem kasuja sie duzo wczesniej


A co sprawialo ze wz nie miał szans sie wybić? To ze szedł w trening kosztem expa czy raczej to, ze byla to najmniej popularna rasa? Ja lecialem z lvlem i jestem obecnie na 66 pozycji w 1v1 i niewiele dalej w ogólnym, bo stwierdzialem ze nie będę plakal tylko twardo cisnal i czekal na dropa. I cisnę nie w białej tylko w dystansie. Da się? Da się.

Chciałem po prostu pokazac ze kazda rasa da się grać. Ze nie trzeba wprowadzać zmiany rasy (szczególnie kilkukrotnej i płatnej), tylko lekki balans dać jak np poprawienie skory bestii u WZ.


dlaczego malo ludzi zaczynalo grac wztem

1) skora bestii byla niegrywalnym arkanem
2) przez wiekszosc leveli kocie sciezki > reszta arkan
3) zaczynajac grac wztem gdzies po cichu liczysz, ze bedziesz dropic bron bialaa na nekro to wiadomo jak to wyglada
4) pewnie, ze mozna grac wztem na dystansie/palnej... ale po co, dziki szal i cien sa niepotrzebne -> lepszego dystansa/palniaka zbudujesz na kazdej rasie innej niz WZ

to tak jakby zaczal grac potepem i chciec zlozyc bialasa...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 24-06-2016 15:55.

24-06-2016 15:55 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten kto wymyslil ten pomysl z dowolna zmiana rasy za PLN to chyba kredyt pod hipoteke wzial.

ponownie na NIE

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
24-06-2016 15:57 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak się tak czyta niektóre wypowiedzi to aż nie można przestać się śmiać Tongue Nagle wszyscy, którzy wcześniej nie widzieli nic więcej oprócz czubka własnego nosa, zrobili się wielkimi obrońcami równości ras. "Że za dużo ssakow i ŁM będzie!" - napisało prawdopodobnie 95% ssaków albo łapaczy.
A podstawową zasadą powinno być po prostu - "Nie chcesz, to nie używaj".
Jak się nie umie grać to się idzie przetartymi szlakami. A jak się potrafi, to i z potępa można zrobić super białasa (da się, miałem kiedyś cr'a, na ekspach miazga).
Tym, którym tak wielki ból sprawia opcja zmiany rasy niech najlepiej pójdą sobie gdzieś indziej wylewać swoje żale i frustracje (oczywiście jedyny poważny powód takich osób to "nie bo nie").
Pomysł bardzo fajny, przemyślany, rzekłbym "W końcu!".
W ogóle te zapowiedziane zmiany jakieś takie w końcu w miarę przemyślane Tongue

EDIT:
cytat:
twardy napisał(a)
to tak jakby zaczal grac potepem i chciec zlozyc bialasa...


Nie wiem o co Ci twardy chodzi, przecież to jedno z lepszych połączeń pod ekspy... :/

__________________

Envy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Slayer94: 24-06-2016 16:41.

24-06-2016 16:39 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by nikerio
BEZNADZIEJNA OPCJA!!!!!!!!!!!!!!


nie bedzie przymusu by jej uzyc.

cytat:
Originally posted by Poliwaj
Zmiana rasy nie powinna mieć miejsca, przed rejestracja gracz powinien aznajomić się rasami wystepujacymi w grze, ekwipunkiem itp... BW nie ma roku więc napraawdę można sporo poczytać na ten temat. Teraz nie bedzie sie dropic, a zmieniac ras pod przedmioty... oczywiscie gdy tylko taka możliwość pojawi się w grze ja się kasuje Wink


zaprzeczasz samemu sobie. twierdzisz, ze przed rejestracja kazdy moze zapoznac sie z rasami wystepujacymi w grze. dalej piszesz " BW nie ma roku". wlasnie ma duzo wiecej lat w przeciagu ktorych kultysta byl powoli okaleczany. 7 lat temu aministracja nie informowala nikogo, ze kazda rasa poza kultysta otrzyma po 2 talizmany rasowe- kultysta tylko 1.

wprowadzono do gry przedmioty epickie z brakiem mozliwosci handlu (poza r8). zmiana rasy daje mozliwosc lepszego "dopasowania" sie do epickiego ekwipunku. bardzo dobry pomysl. jednak okres przejsciowy po zmianie rasy powinien byc dluzszy niz 180 dni.

wypowiada sie jak zwykle duzo lapaczy i ssakow. jedyny argument jaki maja przeciw to NIE BO NIE.
zaslaniaja sie balansem (lepiej zrobic balans niz wprowadzac opcje zmiany rasy)
kazda proba balansu - kultysty, potepionego byla natychmiast bojkotowana na forum przez te dwie wyzej wymienione rasy. przesadzona skore wz zostawili w spokoju wiemy jak lubia jej uzywac na ekspedycjach...

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
24-06-2016 18:19 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Izales napisał(a)
Gram ponad 7 lat ssakiem, na jednym serwie (r9). Miałem epizod Łapaczem na r17 czy 13 - już nie pamiętam.

Odbieranie mi możliwości zmiany rasy po 7 latach grania (choćby raz) po tylu zmianach (niektórych do tej pory nie ogarniam) jest chamstwem. Od lat tak myślę.

Argument, że będą tylko łapacze i ssaki dowodzi tylko braku balansu i w tej dyskusji wogóle nie jest zasadny moim zdaniem. Moim zdaniem tak jak administracja zmienia grę diametralnie na przestrzeni lat tak gracze mogliby mieć szansę na rewizje swojego zdania o rasie.

Btw. może niech to działa dla kont ze stażem? (np: 3 lata na serwie).

Wydaje mi się, że głosy na nie to głównie Ci co nie chcą sami zmieniać rasy. Na zasadzie: Ja mam super rasę, niech się frajerzy męczą tym co wzięli.


NIKT CI NICZEGO NIE ODBIERA!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie można odebrać nikomu niczego czego pierwotnie nie posiadał!!!!!!!
Nigdy nie było opcji zmiany rasy zatem nie może jej tak samo Tobie jak i innym odebrać!!!!

To że zostaną ŁM i Ssaki według Ciebie jest brakiem balansu. Ja nie podzielam Twojego zdania co do ras ale podzielam Twoje zdanie w takim stopniu że będzie dobieranie rasy pod aktualny w danym momencie balans ras. To jest chore żeby po tylu latach i pierdyliardzie linków do analizy dochodziło do sytuacji że gracze wybiorą "najlepszą" rasę! Nie może być mowy o lepszych i gorszych rasach zatem trzeba dążyć do balansu ras a nie do ich zmiany!

__________________
R14 : Brzydall

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albano: 24-06-2016 21:01.

24-06-2016 21:00 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
reptil
Newbie


Data rejestracji: 27-05-2016
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jestem jak najbardziej za, ale żeby było jednorazowe darmowe tak jak ma być, ale żeby już każde kolejne było do zapłaty w evo tak jak padały propozycje wyżej, albo żeby tego nie było wogóle, jeszcze 1 raz można, ale tak jak mówią, będą takie migracje co chwile, a żadnego problemu nie da się rozwiązać inaczej niż zmianą rasy :/
ale co do tego że zostaną tylko łapacze i ssaki, no nie go końca sam chcę właśnie z łm zmienić Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez reptil: 24-06-2016 22:19.

24-06-2016 22:16 reptil jest offline Szukaj postów użytkownika: reptil Dodaj reptil do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem oczywiście za tą zmianą rasy ale nie w takim wydaniu jak to proponujecie.

Pierwsza zmiana darmowa + 1 za premium i tyle, a nie zmienianie rasy co pół roku. Zróbcie balans tych tatków, broni i dajcie dopiero wtedy tą zmiane rasy w takim układzie jak napisałem.
25-06-2016 13:11 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Challenge-noup
Member


Data rejestracji: 04-06-2016
Postów: 41
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1x zmiana rasy dozwolona na akt!!
Bez premki!
25-06-2016 13:52 Challenge-noup jest offline Szukaj postów użytkownika: Challenge-noup Dodaj Challenge-noup do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

RE: 3. Zmiana rasy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Biorąc pod uwagę Wasze sugestie opcja ta będzie wyglądała następująco:
- 1 zmiana rasy za darmo
- każda kolejna zmiana razy kosztować będzie 180 dni premium
- rasę będzie można zmieniać nie częściej niż co 180 dni


Czyje sugestie? Najbardziej krzykliwych?

Problem z tą propozycją jest taki że istnieje uzasadnione podejrzenie że
będzie rozmyślny brak balansu by wydoić jak najwięcej kasy.
Wychodzi przecież 1dp za 1 dzień więc całkiem całkiem kasy...

Częstość zmiany i koszt nie pasują do siebie.
Zmiana rasy co 180 dni za 30 dni premki wygląda o niebo lepiej.

Nie bądźcie aż tak pazerni, bo te ceny z kosmosu
w tematach o zmianie rasy nie brały się znikąd,
miały ułagodzić beton przeciwny tej opcji,
ten długi czas między zmianami też.

Jak już wprowadzacie taką opcję to pomyślcie chwilę
czy taka wysoka cena ma jakikolwiek sens.

Moja propozycja, bardzo liberalna:
Darmowa zmiana rasy: raz na 90 dni.
Płatna zmiana rasy: w każdej chwili za 30 dp.

Kto chce niech sobie przepłaca i zmienia i 10 razy dziennie rasę.
28-06-2016 20:49 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 3. Zmiana rasy.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH