Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 3. Zmiana rasy. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 3. Zmiana rasy. 112 Ankieta - średnia ocena: 5,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech wejdzie jakimkolwiek kosztem z jakimkolwiek interwalem, byle weszlo. jak juz ludzie sie przyzwyczaja, ze taka opcja jest, to bedzie mozna porozmawiac o zrobieniu jej przystepniejsza

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-06-2016 21:35 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Challenge-noup
Member


Data rejestracji: 04-06-2016
Postów: 41
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głupie rozwiązanie - codzienna nieskończona ilość zmiany rasy - robię wypki, to będzie ssak (od a2), robię ataki więc majek, jestem białasem to teraz na ekspe pójdę sobie jako wz, ale może zasięgu nie będzie? A to kultek niech da arkana, a ja wztem z rasowym ignorem, dodatkowym trafieniem ubiję moba....
Znam osobę, która by tak z nudów robiła -_-
28-06-2016 21:38 Challenge-noup jest offline Szukaj postów użytkownika: Challenge-noup Dodaj Challenge-noup do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Challenge-noup napisał(a)
Głupie rozwiązanie - codzienna nieskończona ilość zmiany rasy - robię wypki, to będzie ssak (od a2), robię ataki więc majek, jestem białasem to teraz na ekspe pójdę sobie jako wz, ale może zasięgu nie będzie? A to kultek niech da arkana, a ja wztem z rasowym ignorem, dodatkowym trafieniem ubiję moba....
Znam osobę, która by tak z nudów robiła -_-


Sam nie zamierzam/zmieniać/żonglować rasą, ale jeśli kogoś stać, lub przejmie konto ,a nie odpowiada mu lm, ssak czy inny wz to jego sprawa i jego kasa mnie nic do tego .

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 30-06-2016 08:20.

28-06-2016 22:04 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Challenge-noup
Member


Data rejestracji: 04-06-2016
Postów: 41
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale tu chodzi o to, że podobno mikropłatności nie wpływają na siłę postaci...
Bezpośrednio teraz nie wpływają, ale po tym patchu już będą Smile
28-06-2016 22:38 Challenge-noup jest offline Szukaj postów użytkownika: Challenge-noup Dodaj Challenge-noup do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Challenge-noup napisał(a)
No ale tu chodzi o to, że podobno mikropłatności nie wpływają na siłę postaci...
Bezpośrednio teraz nie wpływają, ale po tym patchu już będą Smile


czym sie rozni lapacz, ktorym ktos gra od poczatku od takiego, na ktorego ktos przeszedl za 180 dni premium?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
28-06-2016 23:06 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Tekla1976
Full Member


Data rejestracji: 13-03-2016
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Placzkom nie pasuje, ze sie potepili??? Nie moja wina!!!

Sama gram potepami i nie narzekam.

Jestem na wielkie NIE !!!!
29-06-2016 00:47 Tekla1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tekla1976 Dodaj Tekla1976 do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Challenge-noup napisał(a)
No ale tu chodzi o to, że podobno mikropłatności nie wpływają na siłę postaci...
Bezpośrednio teraz nie wpływają, ale po tym patchu już będą Smile


czym sie rozni lapacz, ktorym ktos gra od poczatku od takiego, na ktorego ktos przeszedl za 180 dni premium?


To jest świetne pytanie twardy. W punkt bym powiedział. Zmianą wpływającą na siłę postaci byłoby np kupowanie umagów za premium albo kupowanie przedmiotów za premium. Zmiana rasy to jak zmiana tatuażu z tym że admini nam idą na rękę i pierwszy raz za darmo ma być. Pay to win? Nie, bo ten pierwszy raz jest za darmo.

__________________

29-06-2016 07:42 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Challenge-noup
Member


Data rejestracji: 04-06-2016
Postów: 41
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Challenge-noup napisał(a)
No ale tu chodzi o to, że podobno mikropłatności nie wpływają na siłę postaci...
Bezpośrednio teraz nie wpływają, ale po tym patchu już będą Smile


czym sie rozni lapacz, ktorym ktos gra od poczatku od takiego, na ktorego ktos przeszedl za 180 dni premium?


To jest świetne pytanie twardy. W punkt bym powiedział. Zmianą wpływającą na siłę postaci byłoby np kupowanie umagów za premium albo kupowanie przedmiotów za premium. Zmiana rasy to jak zmiana tatuażu z tym że admini nam idą na rękę i pierwszy raz za darmo ma być. Pay to win? Nie, bo ten pierwszy raz jest za darmo.


Czyli ja np. mógłbym się zmienić w łapacza, a Ci, co mają premke w rasę jaka im najbardziej daje kopa wybierając po kolei?
Aby nie było Pay to win potrzeba 5 darmowych zmian rasy....
29-06-2016 07:57 Challenge-noup jest offline Szukaj postów użytkownika: Challenge-noup Dodaj Challenge-noup do Listy kontaktów
Yato
Double Ace


images/avatars/avatar-25577.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 111
Klan: Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam że możliwość zmiany rasy jest lekką przesadą i nie powinno iść to w tym kierunku. Natomiast zmiana rasy Potępa do macierzystej rasy jak najbardziej za. Czy administracja nie myślała o stworzeniu nowej rasy w świecie bw, że gracz po ukończeniu aktu 2 mógł by wybierać nad potempionym a nową rasą ?

__________________
R4 Nameczanin


Konto premium=drop
29-06-2016 08:14 Yato jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato Dodaj Yato do Listy kontaktów
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem bardzo na nie! Dlaczego? Z góry było wiadome przy zakładaniu postaci, że jej rasy zmieniać nie można i tak to powinno zostać. Ja rozumiem, że wygoda to Wasze drugie imię, ale trochę pracy jak włożycie to jesteście w stanie tak wyrównać te 5 ras, że każdą z nich będzie można pobić każdego. Chcecie pójść na łatwiznę i zamiast zająć się porządnym balansem ras to myślicie, że ludzie Wam napchają kieszenie pieniążkami, a Wy nadal będziecie siedzieć sobie w klimatyzowanych biurach. Zabierzecie się wreszcie do roboty nad balansem i wprowadzaniem nowych rzeczy do gry, a nie pójściem na łatwiznę. Bo tylko to ostatnio robicie. A i jeszcze jedno - odpalenie kilku eventów czy dodanie jakiejś śmiesznej loterii gdzie można wyciągać game-endowe itemy to nie jest dobry kierunek drogi do rozwoju tej gry.

Jeszcze raz powtarzam - jestem na NIE !
29-06-2016 14:34 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście uważam, że lepiej by było tak zbalansować rasy, aby nie było potrzeby skakania między nimi.
Jeżeli gracze mają problem z wyborem, to zrobić serwer testowy, gdzie każdy ma 150lvl full evo, run itemów i może wybrać sobie każdą rasę, płeć, tatek (na morii) i build i niech zobaczy jak wyglądają wtedy jego statystyki, do tego niech ma możliwość zaatakowania hydry/cyborga/kronosa i sprawdzenia jak to będzie wyglądało w walce.
Lub na mniejszych lvl np 1-20 udostępnić graczom wszystkie arkana (I-aktowe) i wyłączyć bonusy pasywne ras. Po osiągnięciu 20 lvl każdy będzie mógł wybrać jaką rasą chce grać ze względu na arkana, wtedy też dostanie info o zdolnościach pasywnych.
Poza tym większym problemem nie jest sama rasa, a masakrycznie niezbalansowana płeć...

Wracając do tematu.
Jeżeli już "trzeba" wprowadzić tą opcję to ok... z tym, że... dobrze by było, gdyby nie było możliwości zmiany rasy na potępionego. Każdy może go wybrać raz tak czy inaczej i ma być możliwość cofnięcia tej decyzji. Potępiony to rasa ekskluzywna i bardzo bym chciał aby taką pozostała. Sam fakt, że każdy po skończeniu II aktu może się na potępa przerobić sprawia, że rasa ta jest odrobinę mniej ekskluzywna (bo kto nie ukończył II aktu, poza "nowymi" graczami?). Brak biżu z arkanami potępa, a więc i możliwości używania talków na podstawie tychże arkan sprawia, że potęp jest trochę bardziej ekskluzywny, ale w chwili gdy każdy bez względu na wszystko będzie mógł go sobie tak o wybrać, to straci całą swoją ekskluzywność.
30-06-2016 08:19 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Challenge-noup
Głupie rozwiązanie - codzienna nieskończona ilość zmiany rasy - robię wypki, to będzie ssak (od a2), robię ataki więc majek, jestem białasem to teraz na ekspe pójdę sobie jako wz, ale może zasięgu nie będzie? A to kultek niech da arkana, a ja wztem z rasowym ignorem, dodatkowym trafieniem ubiję moba....
Znam osobę, która by tak z nudów robiła -_-



czy aby przeczytales(as) propozycje patcha? zakladasz, ze bedziesz robic co pol roku ekspe albo wyprawke? przeciez w propozycji byla mozliwosc zmiany raz na pol roku. te osoby to beda sie chyba nudzic czekajac na mozliwosc kolejnej zmiany rasy.


generalnie zgadzam sie z opinia, ze jak sie dorzuci opcje, to wszystko bedzie OK. kto bedize chcial to skorzysta, kto nei bedzie chcial - nie ma obowiazku. wydaje mi sie, ze to swiete oburzenie, mowa o balansie, o masowym przerabianiu sie na ss i lm, to tylko dlatego, ze ktos smial powiedziec, ze zmiana bedzie za premke ;p


cytat:
Originally posted by Archael
Osobiście uważam, że lepiej by było tak zbalansować rasy, aby nie było potrzeby skakania między nimi.


ja raczej widze to jako mozliwosc dla osob, tkore graja przez pare lat jedna postacia, maja juz ten 100+lvl, i nie chca startowac od poczatku. osobiscie, gdy mysle sobie o ponownym zaliczaniu wyprawek, to odechciewa mi sei resetu Wink

__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 30-06-2016 10:39.

30-06-2016 10:36 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Satyna
cytat:
Originally posted by Archael
Osobiście uważam, że lepiej by było tak zbalansować rasy, aby nie było potrzeby skakania między nimi.


ja raczej widze to jako mozliwosc dla osob, tkore graja przez pare lat jedna postacia, maja juz ten 100+lvl, i nie chca startowac od poczatku. osobiscie, gdy mysle sobie o ponownym zaliczaniu wyprawek, to odechciewa mi sei resetu Wink

dokladnie - mam dwa ssaki a chce wzta, ktorych zawsze bylo tak malo, ze nie da sie przejac zadnego w dobrym stanie :x

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
30-06-2016 11:28 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet jakby byla darmowa zmiana na inna rase, jestem przeciwko
tak jak ktos ma prawo byc na tak, ja mam prawo byc na nie

pojscie na łatwizne i zmulenie totalne dla tej gry to będzie
ucinanie potępów, palnej 1h
zmiana rasy
to wszystko durne decyzje
30-06-2016 11:40 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja wam powiem że przesadzacie

proszę bardzo chętnie zobaczę jak tym którym sie wydaje że LM jest taki mocny opadnie kopara po zmianie na niego

zobaczą że wybór talizmanów jest żaden
a przechwalany majestat jest niekombaptybilny z jakimikolwiek talizmanami i kompletnie nieefektywny na expy i KW

do tego arkana rasowe są do bani a talizmany stworzone pod nie są jeszcze głupsze niż te arkana


bardzo mnie cieszy możliwość zmiany rasy bo zamknie ona usta ludziom którzy piszą o mocy łapacza a sami nigdy nim nie grali - teraz będą mogli się przerobić na "najlepszą" wg nich rasę i ciekawe jakich argumentów użyją by tego nie zrobić.


Dodam jeszcze że na NECRO gdzie to czym walczysz zależy od szczęścia zmiany rasy powinny być wg mnie STAŁYM ELEMENTEM GRY

moze nie jak ekwipunku, evo czy talizmanów ale zmiany powinny być darmowe i częste

tylko w ten sposób będzie tak na prawde można zbalansować rasy
albo wręcz inaczej balans wtedy nie będzie już taki niezbędny bo zamiast niego pojawią sie buildy i profile.

__________________
r4 - Hauru

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zabcia45: 30-06-2016 12:08.

30-06-2016 12:00 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zabcia45 napisał(a)


@UP

Bo łapacz to tylko pvp postać, poki ludzien ie zrozumieja, że istnieją inne aspekty gry jak pvp, to nie skończą płakac, jaki ten łapacz jest mocny.. Co mi z 5-6k hp na ekspie, jak nowe moby walą kryty po 10-20k hp? Taki ten majestat uzyteczny na ekspie. A o talkach rasowych to już szkoda pisac..

Ja jestem na nie jezeli chodzi o zmianę rasy.. jak już pisałem, jeżeli ktoś potępił sie, to wiedział, że ta decyzja jest nieodwracalna, nawet to akceptował a tylko i wyłacznie po to jest potrzebna zmiana rasy, by potepieni zamilkli i nie truli tyłka adminom.

__________________

r3 barthi
30-06-2016 13:17 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana rasy raz na ruski rok nie jest zła.
Dla odmiany będzie czasem można się zabawić czymś innym.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
30-06-2016 13:51 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie duzy + chociaz nie wiem jesli ukroca Potepionego znowu to nie wiem czy go nie zmienie bo narazie shurek + nocny lowca fajne rozwiazanie ale znow ssak badz lm mi sie marzy Tongue
30-06-2016 15:14 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Z`agar
Member


Data rejestracji: 02-06-2016
Postów: 31
Kraina: Necropolia XI
Skąd: BH

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dorsusek napisał(a)
Jednorazowa zmiana okej, jeszcze na to mogę iść, bo duzo sie zmienilo, ale teraz będzie żonglerka rasami dla bogatych.


bogatych? naprawdę? 180 dni premium to 30 zeta, zagraj może w Legendę Wojnę Smoków.

bogatych, szczenna rozwaliła mi strop.


A by nie było spamu to zmieniłbym możliwość drugiej i kolejnej zmiany po 365 dniach.

Popieram.
02-07-2016 13:04 Z`agar jest offline Szukaj postów użytkownika: Z`agar Dodaj Z`agar do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem czego tak beczycieSmile

MACIE 1x FREE

więc jak ktos cos schrzanił to może się wyprostować Smile



opcja płatna raz na pół roku jak komus strasznie nie bedzie pasić to cena 2 paczek fajek lub 6 piw ( dobrych nie ścierwa)

zluzujcie majty deko bo wam chyba gumeczki na mozgi naciskają

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
04-07-2016 08:33 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
swierzak
Member


Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 28
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat jak najbardziej nadaje się do kosza.


Chyba jednak czas przypomnieć treść z strony głównej.


"BRAK MIKROPŁATNOŚĆI

...pieniądze nie mają żadnego wpływu na siłę Twojej postaci!"
04-07-2016 21:20 swierzak jest offline Szukaj postów użytkownika: swierzak Dodaj swierzak do Listy kontaktów
aivo
Forum Ace


images/avatars/avatar-16405.gif

Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 92
Klan: -BK-
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja myślę, że zmiana powinna być możliwa ale 180 dni premium i 180 dni to zdecydowanie za słabe widełki.

360 dni premium i 365 dni to już ilość nad którą każdy się zastanowi, a nie bezmyślnie kliknie. Powinna też być alternatywa dla ludzi grających bez premium. Np za punkty evo. Szczególnie, że do tej pory nie rozwiązaliście problemu z serwerów zagranicznych, gdzie dalej brak jest obsługi przelewów z niektórych krajów.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aivo: 05-07-2016 10:34.

05-07-2016 09:03 aivo jest offline Szukaj postów użytkownika: aivo Dodaj aivo do Listy kontaktów
Arolina
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A takie pytanko do administracji czy wraz ze zmiana rasy będą resetowane punkty ewo co by dostosować je do nowej postaci??

__________________
r-14 nick SHINNOK
r-15 nick SHINNOK

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arolina: 09-07-2016 13:19.

09-07-2016 13:18 Arolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Arolina Dodaj Arolina do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arolina
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest raczka w dol - widac co faktycznie ludzi emysla o tym
tu wiecej osob bylo niz ankiecie

WIEC MAM NADZIEJE ZE ADMINI SIE WYCOFAJA Z TEGO PORONIONEGO POMYSLU JAKIM JEST ZMIANA RASY

a tym bardziej nie dla resetu evo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
09-07-2016 14:53 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE. Po to się wybiera rasę na początku by nią grać w późniejszym okresie. A dodanie możliwości zmiany rasy zabije tą grę jeszcze bardziej, typowy nóż w plecy. Jeśli to przejdzie to dalszej gry w bw już nie będzie widac.
10-07-2016 08:33 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
KING!
Junior Member


Data rejestracji: 27-03-2016
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z całą pewnością wybierając rasę 5lat temu wiedzieliśmy jak będzie wyglądał teraz balans =]
10-07-2016 12:05 KING! jest offline Szukaj postów użytkownika: KING! Dodaj KING! do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KING! napisał(a)
Z całą pewnością wybierając rasę 5lat temu wiedzieliśmy jak będzie wyglądał teraz balans =]


Słowo klucz - "Balans"
W tej chwili balansu nie ma, a zmiana rasy tego faktu nie naprawi
Balans byłby wtedy gdyby:
siła rasy x = siła rasy y = siła rasy z
lub
x > y > z > x ....
Do tego powinniśmy dążyć, zarówno my, przekazując swoje opinie, jak i administracja, która powinna dbać o to na bieżąco.
10-07-2016 15:41 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bau napisał(a)
NIE. Po to się wybiera rasę na początku by nią grać w późniejszym okresie. A dodanie możliwości zmiany rasy zabije tą grę jeszcze bardziej, typowy nóż w plecy. Jeśli to przejdzie to dalszej gry w bw już nie będzie widac.


cytat:
Archael napisał(a)
Słowo klucz - "Balans"
W tej chwili balansu nie ma, a zmiana rasy tego faktu nie naprawi
Balans byłby wtedy gdyby:
siła rasy x = siła rasy y = siła rasy z
lub
x > y > z > x ....
Do tego powinniśmy dążyć, zarówno my, przekazując swoje opinie, jak i administracja, która powinna dbać o to na bieżąco.


Ale to jest fajne jak to akurat ssaki narzekają na możliwość zmiany rasy. Wy mali zazdrośnicy.
10-07-2016 15:48 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem w czym wam przeszkadza taka zmiana rasy skoro każdy może to zrobić ??? co nagle farmy wam uciekną czy o co chodzi Smile

Gra się zmieniła, rasy kiedyś a teraz też inaczej wyglądają, nie jest to opcja ani konieczna do gry ani dozwolona zbyt często według projektu a to że administracja coś z tego ugryzie to jaki problem, wbrew temu co myśli większość utzrymanie takiej gry jednak coś tam kosztuje.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
10-07-2016 16:24 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
Nie rozumiem w czym wam przeszkadza taka zmiana rasy


1) bo sa biedakami cebulakami i w razie czego nie chca wydawac kasy jak ich gra (brak balansu) bedzie do tego zmuszac
2) mozliwosc zmiany rasy moze rozleniwic jeszcze bardziej bwteam jesli chodzi o zmiany w balansie ras i talizmanow, 'nie pasuje? zmien rase'

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-07-2016 16:31 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 3. Zmiana rasy.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH