Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 6. Zmiany w balansie broń palna 1h Moria » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 6. Zmiany w balansie broń palna 1h Moria 44 Ankieta - średnia ocena: 5,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
slimthug
Double Ace


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 121

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obciecie bonusu do zasiegu jak najbardziej sluszne , w tej chwii palna 1h ma wszystko : ataki, dmg, zasieg, inicjatywe nawet w smierc secie na inkach
pora zeby wrocili chociaz do pasterzy , nie mowiac o tym zeby musiei miec umagi do sposta

__________________
r19 KillaBee
23-06-2016 12:24 slimthug jest offline Szukaj postów użytkownika: slimthug Dodaj slimthug do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm Ty na łsie też to masz (przynajmniej na ekspach, w pvp za to zamiast dmg masz lucka) więc w czym problem?
23-06-2016 12:27 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slimthug napisał(a)
obciecie bonusu do zasiegu jak najbardziej sluszne , w tej chwii palna 1h ma wszystko : ataki, dmg, zasieg, inicjatywe nawet w smierc secie na inkach
pora zeby wrocili chociaz do pasterzy , nie mowiac o tym zeby musiei miec umagi do sposta

Zbuduj mi set z tym wszystkim i wpływami jednocześnie? Tak bym nie wchodził w świeczkę z 600 spostrza nie na 30% i go jeszcze sięgał...

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxic: 23-06-2016 13:09.

23-06-2016 13:08 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit: pomyła - proszę bez warna. Ewentualnie jak się da usunięcie posta.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxic: 23-06-2016 13:10.

23-06-2016 13:09 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
Zbuduj mi set z tym wszystkim i wpływami jednocześnie? Tak bym nie wchodził w świeczkę z 600 spostrza nie na 30% i go jeszcze sięgał...


A dlaczego uważasz, że palna 1h powinna być mega uniwersalna i wszystkie buildy rozwalać. Biała bez umagow do ignora musi się namęczyć, jak ktoś przedawkuje defa. Palna 1h powinna też mieć wyzwanie, jak ktoś przedawkuje sposta.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-06-2016 13:44 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Toxic napisał(a)
Zbuduj mi set z tym wszystkim i wpływami jednocześnie? Tak bym nie wchodził w świeczkę z 600 spostrza nie na 30% i go jeszcze sięgał...


A dlaczego uważasz, że palna 1h powinna być mega uniwersalna i wszystkie buildy rozwalać. Biała bez umagow do ignora musi się namęczyć, jak ktoś przedawkuje defa. Palna 1h powinna też mieć wyzwanie, jak ktoś przedawkuje sposta.

Proszę bardzo, tylko wymyśl mi, jak to można zrobić. Gdzie dla palnej jest tylko jedyna słuszna broń? Niech dodadzą do Skorpów po 50 wpływów na ds5, niech dodadzą do mp5k po 30 spostrza.
Niech będzie alternatywa. Z przyjemnością poskładam alternatywne zestawy broni.

Chyba, że uważasz, że ucinając dmg o 60% osiągniemy efekt? Tak oczywiście, jeśli wtedy dasz radę ubić cały HP przeciwnikowi szybciej niż on tobie.
Chcesz mi coś udowodnić, napisz PW. Mogą być wszędzie max prefy i sufy.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
23-06-2016 14:44 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sugerujesz, że oni spostuja się z charyzma i mają mega dużo hp?
Napisałem Ci, że nie każdy build z równie łatwym podejściem da się sklepać.
Masz talizmany z wpływami, jednorazy, luckiem. Arkana wspierające.
Może zamiast smierciucha inny set.
Ile niby taka świeczka (bez sposta z kw) wyciągnie, że nie dasz rady w nią wejść na 90% z zasięgiem.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-06-2016 14:56 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
slimthug
Double Ace


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 121

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Hmm Ty na łsie też to masz (przynajmniej na ekspach, w pvp za to zamiast dmg masz lucka) więc w czym problem?

porownujesz moje 20k-30k dmg na runde w smierc secie ,jastrzebiach (nietoperze), do 50k ktore robi byle palniak z slonkach madrosci? albo moze chcesz porzomawiac o tym ze mimo ze mam top build do inicjatywy i wbijam nocnego to palniaki maja wyzsza inicjatywe w tychze slonkach madrosci?
albo ze moje 20k hp w obronie gdy "probuje" spostowac w max inicjatywie (jastrzebie nietoperza, tygrys preko, efi pasterza, elf ss , rekcja) to i tak palniaki w slonkach MADROSCI mnie zabijaja i maja zasieg?

dodam jeszcze ze jak jestem w inicjatywie to mimo umaga 2/4 dmg moj dmg na hita jest rowny/mniejszy od dmgu na hita tychze palniakow (a atakow maja 2 x wiecej)

__________________
r19 KillaBee

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez slimthug: 23-06-2016 16:21.

23-06-2016 16:19 slimthug jest offline Szukaj postów użytkownika: slimthug Dodaj slimthug do Listy kontaktów
DuszyCIen
Ex-OP FR


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 223
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slimthug napisał(a)
cytat:
Janca napisał(a)
Hmm Ty na łsie też to masz (przynajmniej na ekspach, w pvp za to zamiast dmg masz lucka) więc w czym problem?

porownujesz moje 20k-30k dmg na runde w smierc secie ,jastrzebiach (nietoperze), do 50k ktore robi byle palniak z slonkach madrosci? albo moze chcesz porzomawiac o tym ze mimo ze mam top build do inicjatywy i wbijam nocnego to palniaki maja wyzsza inicjatywe w tychze slonkach madrosci?
albo ze moje 20k hp w obronie gdy "probuje" spostowac w max inicjatywie (jastrzebie nietoperza, tygrys preko, efi pasterza, elf ss , rekcja) to i tak palniaki w slonkach MADROSCI mnie zabijaja i maja zasieg?

dodam jeszcze ze jak jestem w inicjatywie to mimo umaga 2/4 dmg moj dmg na hita jest rowny/mniejszy od dmgu na hita tychze palniakow (a atakow maja 2 x wiecej)


pokaz mi prosze tego "byle" palniaka w slonkach madrosci co ma 50k hp (podaj tez jego skan od razu). Smiem watpic ze tyle wyciaga...
23-06-2016 19:28 DuszyCIen jest offline Szukaj postów użytkownika: DuszyCIen Dodaj DuszyCIen do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyciąga wyciąga. Nawet z marnym eq ale z odpalonym żarem, cichym i pieśnią.
Edit 50k hp czy 50k dmg/runda. 50k hp na obecnych talkach to żart hp. Nawet ja tyle wyciągam.

Łs ma easy mode na pvp, rewo ma easy mode na pve. Dla mnie bomba. Po to wybierałem ten tatuaż. Łs na mega marnym eq wygrywa WSZYSTKO w pvp. A na kox eq jest nie do zjechania dzięki darmowemu bonusowi do lucka. Tnijmy łs

__________________
Coś, kiedyś

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szampi1: 23-06-2016 20:39.

23-06-2016 19:47 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szampi1 napisał(a)
Wyciąga wyciąga. Nawet z marnym eq ale z odpalonym żarem, cichym i pieśnią.
Edit 50k hp czy 50k dmg/runda. 50k hp na obecnych talkach to żart hp. Nawet ja tyle wyciągam.

Łs ma easy mode na pvp, rewo ma easy mode na pve. Dla mnie bomba. Po to wybierałem ten tatuaż. Łs na mega marnym eq wygrywa WSZYSTKO w pvp. A na kox eq jest nie do zjechania dzięki darmowemu bonusowi do lucka. Tnijmy łs



dobra palniak 1h rewo kultek z 30 ignora i zrobieniem evo może tyle wyciągać na rundę ale... ( skoro wbite sufowane słonka i wbity śmierć set to marny sprzęt. )
umag 30 ignora szukałem 2 lata, evo zbierałem kolejne 1/3 roku... więc skoro przez 3 lata udało mi się takie coś zrobić to nie możemy powiedzieć że jest to łatwizna.


w pvp żeby sięgnąć świeczkę co ma 500+ sposta używam grimoirie i tak wchodzę na 30%.. mając umagi do wpływów i sposta.

więc powiedzcie mi że to wszystko takie proste, łatwe, szybkie i przyjemne.

__________________
r17: Papa
r19: papa
23-06-2016 22:27 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmierć set na pelerynie zabójcy i słonka sufowane mądrością nie powinny uzasadniać robienia 50k na rundę. To nie zasługa sprzętu czy umaga tylko przegietego żaru i pieśni a raczej combo jaki za sobą niesie. Umag ignora także nie jest dobrym usprawiedliwieniem bo oznacza to że gdy złapiesz juz wszystkie umagi endowe to na tym marnym eq i kultku zrobisz 100k na rundę. Ale to nie jest wina tatuażu czy zasięgu. Różnica między inkami i pasterzami to jakieś 2-3k na rundę. Jeśli będziemy zmuszeni zdjąć smierciucha, będziemy robili kolejne 5-10k na rundę mniej. To za mało biorąc pod uwagę ze jedynym plusem rewo jest dmg (z zasięgiem to już nikt oprócz snajperow problemu nie ma- na razie), tak samo jak plusem łs jest luck a berka resp. Wzmocnić palną 2h, legendarne 1h zostawić w spokoju

__________________
Coś, kiedyś
23-06-2016 23:26 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Akryn
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2015
Postów: 139
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyłka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Akryn: 24-06-2016 00:37.

24-06-2016 00:35 Akryn jest offline Szukaj postów użytkownika: Akryn Dodaj Akryn do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szampi1 napisał(a)
Śmierć set na pelerynie zabójcy i słonka sufowane mądrością nie powinny uzasadniać robienia 50k na rundę. To nie zasługa sprzętu czy umaga tylko przegietego żaru i pieśni a raczej combo jaki za sobą niesie. Umag ignora także nie jest dobrym usprawiedliwieniem bo oznacza to że gdy złapiesz juz wszystkie umagi endowe to na tym marnym eq i kultku zrobisz 100k na rundę. Ale to nie jest wina tatuażu czy zasięgu. Różnica między inkami i pasterzami to jakieś 2-3k na rundę. Jeśli będziemy zmuszeni zdjąć smierciucha, będziemy robili kolejne 5-10k na rundę mniej. To za mało biorąc pod uwagę ze jedynym plusem rewo jest dmg (z zasięgiem to już nikt oprócz snajperow problemu nie ma- na razie), tak samo jak plusem łs jest luck a berka resp. Wzmocnić palną 2h, legendarne 1h zostawić w spokoju



marne nie marne... czas i nieszczęście do wbitek, dropów, eksp jest takie a nie inne co wydłuża robienie czegoś większego Smile ale czy słonka lisa są take uber? dużo nie zmieniają poza wpływami i ciut więcej wiedzy(+5/szt) płynącej z tego suffu... orcha spoko da dopałke czystego 20 dmg... to wcale nie są kolosalne różnice które by w jakimś znacznym stopniu podniosł dmg. wszystko spoczywa teraz na umagach i talizmanach...


do zasięgu juz tutaj nic nie wymyślimy... chyba że słonka nietoperza... które widziałem 1 czy 2 sztuki z loteri...


więc dajcie snajperom połowe bonusu rewo do zasięgu i balans będzie zachowany Smile

__________________
r17: Papa
r19: papa
24-06-2016 00:53 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Padrezg22
do zasięgu juz tutaj nic nie wymyślimy... chyba że słonka nietoperza... które widziałem 1 czy 2 sztuki z loteri...


co do wpisu wyzej odnosnie ze ktos widzial slonka nietoperka 1 czy dwa z loterii

hmmmmm naprawde?

szybki skan poszedl i co znalazlem?

Doskonały Jastrzębi Łańcuch Celności (+5)
Doskonały Jastrzębi Sygnet Nietoperza (+5)
Doskonały Jastrzębi Sygnet Nietoperza (+5)

no dobra to nie slonka i akurat nie u palniaka :-)

Legendarna Doskonała Słoneczna Apaszka Szczęścia (+5)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Szczęścia (+5)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Szczęścia (+5)

no to nie nietoperze ale.....]

Doskonały Jastrzębi Łańcuch Szczęścia (+5)
Doskonały Jastrzębi Sygnet Szczęścia (+5)
Doskonała Jastrzębia Bransoleta Szczęścia (+2)

o tez nie slonka...

Doskonały Słoneczny Łańcuch Szczęścia (+2)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Koncentracji (+5)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Nietoperza (+5)

no comment...

wiec prosze durnot nie pisac
nie jestestem za zbytnim obcinaniem palnej 1h ale jest dysbalans
a admini zniw wszystko na hurra i pol roku beda poprawiac

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 24-06-2016 10:55.

24-06-2016 10:50 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kacik - grasz białą 2h rządzącą w pvp i dzielącą 1 miejsce w pve z palną 1h, jeżeli coś jest niezbalansowane to właśnie biała 2h.
24-06-2016 11:12 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proponuję powoli przyjrzeć się Zizowi i Pieśni Krwi, bo zaraz będą 4-te lvle tego tatka, a palna w pvp robi juz przerąbany dmg... nie wspomne o ekspach, bez uwzglednienia drzewa, a w kilku przypadkach nawet widziałem, że palnniak z pieśnią krwi wychodzi lepiej na drzewie niz białasi

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
24-06-2016 11:16 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pvp jelsi chodzi o ataki to kazda bron jest dobra poprostu trzeba dobrac przeciwnikow

dzienneie dostaje z 5 atakow wszystkie przegrywam hmmmmm

areny- w topce (top15) utrzymuje sie mnie wiecej 3-4 bialasow tylko
wiec to chyba nie tu mamy przewage

ekspy - poza drzewem bo to pierwsza lokacja gdzie faktycznie cos biala moze
kroluje palna 1h
a nawet na drzewie zeby zwinkowac musze tak zmienic eq ze robie 40k max 50k dmg w 10 rund gdzie palniak jak przezyje a czesto te 2 rundy dozywa to robi 50k w 2 rundy - hmmmmmm
nie wspomne ze na cmentarzu prawie takie same prki palniaki sa wstanie wyciagnac....

wiec gdzie ta przewaga 2h??

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
24-06-2016 11:22 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

komus sie ubzduralo, ze palna moze cmentarz spostowac i dalej takie bzdury opowiada wszedzie xD pls
24-06-2016 13:14 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
delordione napisał(a)
komus sie ubzduralo, ze palna moze cmentarz spostowac i dalej takie bzdury opowiada wszedzie xD pls



u nas spostuje cmentarz
co prawda jeden snajper ale spostuje;p
24-06-2016 13:27 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Speefa
Member


images/avatars/avatar-11431.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 43
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie nerfmy palnej 1h ale zrobmy cos ze snajperami bo zaczynaja byc zagrozonym gatunkiem Smile
24-06-2016 13:48 Speefa jest offline Szukaj postów użytkownika: Speefa Dodaj Speefa do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja nie mowie o spostowaniu tylko easy modzie dla dobrych palniakow na cmentarzu

robia 40-50k dmg na cmentarzu na runde
majac ponad 10k hp i uniki
to nie easy mode? i to bez spostowania?

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
24-06-2016 14:06 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

majac ponad 10k hp i uniki
to nie easy mode? i to bez spostowania?


majac ponad 10k hp i uniki
to nie easy mode? i to bez spostowania?




to jak wytlumaczysz mi 4 bialasow, ktorych nie zabije drzewo?
24-06-2016 14:16 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wytlumacze
dzrewo ich nie zabije ale wcalenie jest pewne ze zabija oni drzewo
w tej chwili na r17 tylko z 2-3 najlepszymi bialasami jets to prawie pewne - w innym zestawieniu jest ze ekspa skonczy sie remisem - mowie o duzych mobkach

ps.dalej mowie ze moze za duzo chca obciac ale nie wiem bo palna nie gram i nie liczylem

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 24-06-2016 14:38.

24-06-2016 14:38 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
cytat:
Originally posted by Padrezg22
do zasięgu juz tutaj nic nie wymyślimy... chyba że słonka nietoperza... które widziałem 1 czy 2 sztuki z loteri...


co do wpisu wyzej odnosnie ze ktos widzial slonka nietoperka 1 czy dwa z loterii

hmmmmm naprawde?

szybki skan poszedl i co znalazlem?

Doskonały Jastrzębi Łańcuch Celności (+5)
Doskonały Jastrzębi Sygnet Nietoperza (+5)
Doskonały Jastrzębi Sygnet Nietoperza (+5)

no dobra to nie slonka i akurat nie u palniaka :-)

Legendarna Doskonała Słoneczna Apaszka Szczęścia (+5)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Szczęścia (+5)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Szczęścia (+5)

no to nie nietoperze ale.....]

Doskonały Jastrzębi Łańcuch Szczęścia (+5)
Doskonały Jastrzębi Sygnet Szczęścia (+5)
Doskonała Jastrzębia Bransoleta Szczęścia (+2)

o tez nie slonka...

Doskonały Słoneczny Łańcuch Szczęścia (+2)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Koncentracji (+5)
Legendarna Doskonała Słoneczna Bransoleta Nietoperza (+5)

no comment...

wiec prosze durnot nie pisac
nie jestestem za zbytnim obcinaniem palnej 1h ale jest dysbalans
a admini zniw wszystko na hurra i pol roku beda poprawiac




Durnoty? Hmmm zwróć uwagę ile każdy z tych osób poświęciła na klejenie i jakie dropy miała...to są bulidy planowane od początku.


Nietoperz i końca są z loteri i mi bajek nie wciskaj

__________________
r17: Papa
r19: papa
24-06-2016 15:16 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lae przecierz pisales ze widziales 1-2 z loterii
to sa w tym co napisaelm 2 a reszta zlozona wiec tozaprzecza temu co napisales ze takie rzadkie bo nie rozmawiamy o niskich levelach tylko wlasnie o topce bo to topka ma chodzic na najwieksze moby ....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
24-06-2016 15:40 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
lae przecierz pisales ze widziales 1-2 z loterii
to sa w tym co napisaelm 2 a reszta zlozona wiec tozaprzecza temu co napisales ze takie rzadkie bo nie rozmawiamy o niskich levelach tylko wlasnie o topce bo to topka ma chodzic na najwieksze moby ....




Odbiegamy od tematu... Niech naprawia snajpera i po problemie... Amen!

__________________
r17: Papa
r19: papa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Padrezg22: 24-06-2016 16:48.

24-06-2016 16:22 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wracając do przekokszenia broni palnej 1h.
Na r17 TOP5:
Rewo (palna 1h)
Berek (biała 2h)
Sanjper (palna 2h)
ŁS (dystans)
Snajper (palna 2h)

Czyli wychodzi na to, że na samej górze nie jest tak źle z balansem. Palnej 2h jest nawet najwięcej.
Z tego co pamiętam Black się przymierzał, nawet przerobił na chwilę na palną 1h, ale wrócił z powrotem do 2h.

Jest jeszcze inna sprawa. Każdy patrzy na game-endowe r2/5/9...
R17 zostało spaczone na początku i teraz maluchy męczą się bez biżuterii (tak, tak, tyle dyskutowano o przekokszonych tytanach...i że przecież po co komu biżuteria z prefixem), bo palna bez słonek jeszcze sobie jakoś poradzi, ale białą bez jakiegoś setu na palcach to po prostu lipa.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
24-06-2016 17:05 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

toxic ale zapomniales dodac ze kolejne 5 osob w ranku to juz palna 1h???

co juz burzy twoj balans

i kolejne 5 to ja cr biedny taki samotny
jeden berek i znow 3 razy palna 1h

hmmm balans....

na top 15:
polowa to palna 1h plus 2 palne 2h

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 24-06-2016 17:35.

24-06-2016 17:32 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
slimthug
Double Ace


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 121

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
Wracając do przekokszenia broni palnej 1h.
Na r17 TOP5:
Rewo (palna 1h)
Berek (biała 2h)
Sanjper (palna 2h)
ŁS (dystans)
Snajper (palna 2h)

Czyli wychodzi na to, że na samej górze nie jest tak źle z balansem. Palnej 2h jest nawet najwięcej.
Z tego co pamiętam Black się przymierzał, nawet przerobił na chwilę na palną 1h, ale wrócił z powrotem do 2h.

Jest jeszcze inna sprawa. Każdy patrzy na game-endowe r2/5/9...
R17 zostało spaczone na początku i teraz maluchy męczą się bez biżuterii (tak, tak, tyle dyskutowano o przekokszonych tytanach...i że przecież po co komu biżuteria z prefixem), bo palna bez słonek jeszcze sobie jakoś poradzi, ale białą bez jakiegoś setu na palcach to po prostu lipa.


co do topki to po pierwsze troche mala probe sobie wybrales, po drugie sporo palnej 1h w topce gra malo aktywnie , po trzecie nic nie zmiania faktu ze kazdy dobry palniak w DM robi mniej wiecej 2x taki dmg jak chociazby dystans (oprocz Miti, Typhona i pewnie Xeremele wszyscy maja slonka madrosci/pielgrzyma max) biala w Topce sie trzyma bo zwinkuje drzewa, ale nie chcesz porownywac sprzetu i trudnosci jego zrobienia (ilosci potrzebnych setow) do jednego buildu ktory musi miec palniak 1h

skoro palna 1h nie potrzebuje nerfa (chociazby takiego do zasiegu) to odlaczego przy kazdej spornej kwestii" arana/taizmany wiekszosc pisze: ale palna 1h to zrobi miazge, nie bo palna 1h bedzie jeszcze mocniejsza, nie bo i tak 90% serwera to palna 1h itp

__________________
r19 KillaBee

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez slimthug: 25-06-2016 09:21.

25-06-2016 09:12 slimthug jest offline Szukaj postów użytkownika: slimthug Dodaj slimthug do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 6. Zmiany w balansie broń palna 1h Moria

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH