Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 7. Talizman Behemot » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 7. Talizman Behemot 135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Behemot jest akurat ok

__________________
Tonąca_rybka
22-06-2016 15:43 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Drakanus
Lord


Data rejestracji: 26-10-2007
Postów: 497

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po ucieciu Behemota rezygnuje juz calkowicie z tej gry.. na r2 i r17 nie bedzie szlo pograc.. i tak jestem kultkiem i wztem tam i korzystam z behemota..
22-06-2016 15:43 Drakanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Drakanus Dodaj Drakanus do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem przeciwny! Wtedy znów wz oberwie, a to mu daje moc, lepiej wzmocnić kultka talizman, a nie obcinać behemotaSmile
22-06-2016 15:50 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Endrju723 napisał(a)
Jestem przeciwny! Wtedy znów wz oberwie, a to mu daje moc, lepiej wzmocnić kultka talizman, a nie obcinać behemotaSmile


nikt nic nie policzy... zmiany w behemocie lacza sie ze zmianami w treningu, grajac wztem na tych zmianach zyskuje 50 zwinki na nekro, innymi slowy moge sobie isc w przekletej 2h na cmentarz i mam zasieg na dzikim szale, a na demonach moge sobie odpalic cichego lowce

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 22-06-2016 15:56.

22-06-2016 15:55 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
cavs12
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2011
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veltaxio napisał(a)
Wlasnie dlatego chcialbym zasugerowac ankiete serverowa w tej sprawie.. zostawic behemota w obecnej formie, czy znerfic. Niech zdecyduja gracze.


drop dobrze gada, zrobcie ankiete

__________________
R18 - Lapserdak

"Gdzie kucharek sześć... tam piłka zawsze wpada w środek"
22-06-2016 15:55 cavs12 jest offline Szukaj postów użytkownika: cavs12 Dodaj cavs12 do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Endrju723 napisał(a)
Jestem przeciwny! Wtedy znów wz oberwie, a to mu daje moc, lepiej wzmocnić kultka talizman, a nie obcinać behemotaSmile


nikt nic nie policzy... zmiany w behemocie lacza sie ze zmianami w treningu, grajac wztem na tych zmianach zyskuje 50 zwinki na nekro, innymi slowy moge sobie isc w przekletej 2h na cmentarz i mam zasieg na dzikim szale, a na demonach moge sobie odpalic cichego lowce


Możesz mieć rację, aczkolwiek suszi nie napisał, że to jest w związku ze zmianą treningu. Mało tego progi zmian w treningu też są do ustalenia i jeżeli to ze względu na patch treningu to trzeba byłoby się zastanowić własnie nad tymi progami w połączeniu z osłabieniem behemota.

__________________

22-06-2016 16:19 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nerf behemota to splycenie gry, nie powinien byc ruszany.

Po wprowadzeniu go, pojawilo sie duzo wiecej opcji, chociazby suffowana bizuteria - koncentracje, lewitacje (ten juz dawal zwine sam z siebie, ale dorzucona byla sila i bonus z niej), nizsze sufixy pozwalajace podniesc sume / sposta / zwinke i dmg. Np taki msciwy koncentracji pod dystans byl fajna odmiana od standardowego "jak nie siegniesz w zdradzie to bij w jastrzebiu". Kupujac bizu pod behe, mozna bylo dogonic bonus z golych epikow, ktorych sie nie kupi.

Przykladow jest wiecej, jak palna kombinujaca z diamentami koncentracji / madrosci / geniuszu, biala na jastrzebiu bazujac na suffach sily (bo lewitacje / mlodosc to rzadkosc), zdrada i wyzej wymieniony msciwy koncy, geniuszu, madrosci dla palnej / dystansu, itd. Ubrania tak samo - nawet magnetyczne preko juz tak nie bolalo palniaka, a tym bardziej dystansu. Tak samo tygrysy inkow pod dyst.

Ceny bizuterii, jak np jastrzab w porownaniu do jastrzebia koncentracji zaczely sie sporo roznic - i to jest tez na plus, bo dzieki temu resztki rynku byly tez bardziej zroznicowane.
22-06-2016 16:20 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze trzeba sie bylo wczesniej zasstanowic zanim to wprowadziliscie ....

zakladajac ze teraz bedzie behemot dzialal tylko na statystyki wytrenowane

zakladajac 80 sily w trenie, bonus na 4 lvlu uzywajac 4 run to 40 zwinki

kamien czasu - 3 runy - 60 zwinnnosci

macie balans talizmanow rozjechany totalnie i teraz to zauwazyliscie ? to bylo widac 5 minut po wprowadzeniu talizmanow ze nic sie nie spina

to teraz kombinujcie, bo behemot od treningu za 4 runy - to jest badziew
22-06-2016 16:26 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

RE: 7. Talizman Behemot Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
To co obecnie robi Behemot sprawia, że arkana Kultysty w grze nie mają sensu.
Dlatego rozważamy ograniczenie działania Behemota tylko do bazowych statystyk postaci.

I do tego ścinacie zasięg palnej 1h?
Gratuluję.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
22-06-2016 16:30 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy behe będzie liczyć tylko podstawowy trening, jak budynki, czy też już po przeliczeniu?
22-06-2016 16:33 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro behemota uzywasz do walki... to czemu mialby przemnazac liczby dla budynkow, wypraw i wymagan itemow?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 16:35 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie, wtedy ten talizman będzie sobie można o kant czoła rozbić, będzie kompletnie nieprzydatny ;p
Jest dobrze tak jak jest.

__________________
[
22-06-2016 16:37 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytam dlatego, bo jeżeli ma to osłabić talek, to nic się nie zmieni w sytuacji liczenia bonusu po przeliczeniu stat. A akurat ten talizman według mnie wymaga nerfa, bo jest niezbędny do gry, co blokuje inne talki
22-06-2016 17:22 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Korghan
Member


images/avatars/avatar-25007.gif

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 33
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem jak najbardziej na nie.

Argument jakoby używanie behemota pozbawiało sensu użyteczności kocich jest totalnie nietrafiony.

Jako kultek mam behemota i kocie by mieć dobry zasięg na wyższe lokacje i jak dla mnie to jest podstawa.

Wygląda mi to na cios w plecy.
Hip hip hura dla wiecznej bety.

__________________
R15 -> Vector

22-06-2016 17:32 Korghan jest offline Szukaj postów użytkownika: Korghan Dodaj Korghan do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, że wszystkie osoby skończyły czytać zmiany właśnie na tym punkcie, nie czytając tego, co chociażby twardy napisał. Z jednej strony suffowana biżuteria(np. koncentryki) sporo stracą na wartości, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę całokształt zmian w patchu.........będzie to BUFF BEHEMOTA!!!

9. Zmiany w treningu


Zmiana na plus, dzięki temu efektywnie ZWIĘKSZY SIĘ ZASIĘG każdej broni.

Mój przykład: w sali tronowej a eq do ataku(zdrada+palna 1h) mam 190 sposta(bez bonusów z posterunku i evo). Po zmianach będę miał, uwaga uwaga....229 sposta. Czyli będę miał wzrost 39 sposta w porównaniu do obecnego działania talizmanu. I WY TO NAZYWACIE NERFEM?!?

Przepraszam za caps lock, ale czasami nie można racjonalnie napisać w odpowiedzi na niektóre "argumenty".

__________________
R14 - Sonny Psycho
22-06-2016 18:10 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Rozumiem, że wszystkie osoby skończyły czytać zmiany właśnie na tym punkcie, nie czytając tego, co chociażby twardy napisał. Z jednej strony suffowana biżuteria(np. koncentryki) sporo stracą na wartości, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę całokształt zmian w patchu.........będzie to BUFF BEHEMOTA!!!


No wlasnie o to chodzi, o kolejne splycenie gry jesli chodzi o bizuterie, ciuchy. Bo staty i tak beda kosmiczne, moim zdaniem przegiete a wyzsze expy z drugiej, a tym bardziej pierwszej mapy srednio ogarnieta malpa bedzie w stanie kosic w malym skladzie.



Ale po zastanowieniu, jak juz to mozna to zrobic w inny sposob:

Behemot zwieksza tylko statystyki z sali tronowej.

Raz - wartosci bizuterii i kombinowania z nia jesli chodzi o sufixy bedzie zachowana.

Dwa - dalej bedzie sie to zgadzac z argumentem Sushiego jesli chodzi o arkana kultka, dziki nie da juz kilkudziesieciu oczek zwinki.

Swoja droga, nie do konca rozumiem ta argumentacje z arkanami:
-oble / areny / pvp - kultek na kocich i behe i tak ma wieksza zwinke / sume od kogos bez kocich i wychodzi na plus
-expy - po zmianach i tak kocich nie bedzie trzeba uzywac
22-06-2016 18:26 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toż płacz jest wpisany w tą grę. Kto sobie nie radzi...ten płacze.

administracja robi ogromny błąd, że tak często bierze pod uwagę opinie graczy, którzy ciągle chcą wymuszać zmiany pod siebie.


wielokrotnie pisałem, że ludzie myślą łopatologicznie...nie bardzo chce się im pomyśleć. I ci własnie gracze psują ta gre.

tymi patchami daje się dystansom wieksza sume ... a i tak będą płakać, że maja za malo Smile
zresztą z tego co widze to nie ma możliwości dogodzić niektórym...


dramat... według mnie administracja powinna zrobić w pierwszej kolejności najważniejszy patch. ZAMKNĄĆ FORUM !!!

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 22-06-2016 18:36.

22-06-2016 18:35 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest pewien problem bo

na nekro zmiana w trenie + behemot pieknie boostuje zasieg postaci
na morii za to wychodza minusy (tzn po zmianie staty poleca w dol)

a wynika to po prostu z tego, ze na nekro masz tej sily 200, a na morii 500, a trening podobny

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 18:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Rozumiem, że wszystkie osoby skończyły czytać zmiany właśnie na tym punkcie, nie czytając tego, co chociażby twardy napisał. Z jednej strony suffowana biżuteria(np. koncentryki) sporo stracą na wartości, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę całokształt zmian w patchu.........będzie to BUFF BEHEMOTA!!!

9. Zmiany w treningu


Zmiana na plus, dzięki temu efektywnie ZWIĘKSZY SIĘ ZASIĘG każdej broni.

Mój przykład: w sali tronowej a eq do ataku(zdrada+palna 1h) mam 190 sposta(bez bonusów z posterunku i evo). Po zmianach będę miał, uwaga uwaga....229 sposta. Czyli będę miał wzrost 39 sposta w porównaniu do obecnego działania talizmanu. I WY TO NAZYWACIE NERFEM?!?

Przepraszam za caps lock, ale czasami nie można racjonalnie napisać w odpowiedzi na niektóre "argumenty".




Dokładnie tak, jak napisał twardy, ja mam w trenie 62 siły, po zmianach będzie 120(w zaokrągleniu) co da mi na 1lvl talka 12 zwinki.
W ataku z arkanami mam 243 siły, więc zwinki dostaję 2 razy więcej, do tego na expach wbiję jeszcze z szamanami ok 80 siły, co daje mi ponad 30 zwinki...

Różnica spora, tym bardziej, że nie mam jak na realia morii jakoś specjalnie dużo tej siły.

__________________
[
22-06-2016 19:50 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Rozumiem, że wszystkie osoby skończyły czytać zmiany właśnie na tym punkcie, nie czytając tego, co chociażby twardy napisał. Z jednej strony suffowana biżuteria(np. koncentryki) sporo stracą na wartości, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę całokształt zmian w patchu.........będzie to BUFF BEHEMOTA!!!

9. Zmiany w treningu


Zmiana na plus, dzięki temu efektywnie ZWIĘKSZY SIĘ ZASIĘG każdej broni.

Mój przykład: w sali tronowej a eq do ataku(zdrada+palna 1h) mam 190 sposta(bez bonusów z posterunku i evo). Po zmianach będę miał, uwaga uwaga....229 sposta. Czyli będę miał wzrost 39 sposta w porównaniu do obecnego działania talizmanu. I WY TO NAZYWACIE NERFEM?!?

Przepraszam za caps lock, ale czasami nie można racjonalnie napisać w odpowiedzi na niektóre "argumenty".




Dokładnie tak, jak napisał twardy, ja mam w trenie 62 siły, po zmianach będzie 120(w zaokrągleniu) co da mi na 1lvl talka 12 zwinki.
W ataku z arkanami mam 243 siły, więc zwinki dostaję 2 razy więcej, do tego na expach wbiję jeszcze z szamanami ok 80 siły, co daje mi ponad 30 zwinki...

Różnica spora, tym bardziej, że nie mam jak na realia morii jakoś specjalnie dużo tej siły.


czytasz ze zrozumieniem? jeżeli bazowe statystyki to chyba tylko te z treningu. Sposta to tak nie ograniczy bo int i wiedza po zmianie naliczania treningu będą w sumie o wiele większe ale siła z trenu na pewno nie zbilansuje tego co można było wbić z arkan - ja wbijam 120 siły (umagi do krwi) więc na 3 lvl daje mi to dużo obrażeń i 42 zwinki - czyli zasięg - po zmianie behemota na pewno tren mi tej różnicy nie nadrobi.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 22-06-2016 19:58.

22-06-2016 19:58 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
Nerf behemota to splycenie gry, nie powinien byc ruszany.

Po wprowadzeniu go, pojawilo sie duzo wiecej opcji, chociazby suffowana bizuteria - koncentracje, lewitacje (ten juz dawal zwine sam z siebie, ale dorzucona byla sila i bonus z niej), nizsze sufixy pozwalajace podniesc sume / sposta / zwinke i dmg. Np taki msciwy koncentracji pod dystans byl fajna odmiana od standardowego "jak nie siegniesz w zdradzie to bij w jastrzebiu". Kupujac bizu pod behe, mozna bylo dogonic bonus z golych epikow, ktorych sie nie kupi.

Przykladow jest wiecej, jak palna kombinujaca z diamentami koncentracji / madrosci / geniuszu, biala na jastrzebiu bazujac na suffach sily (bo lewitacje / mlodosc to rzadkosc), zdrada i wyzej wymieniony msciwy koncy, geniuszu, madrosci dla palnej / dystansu, itd. Ubrania tak samo - nawet magnetyczne preko juz tak nie bolalo palniaka, a tym bardziej dystansu. Tak samo tygrysy inkow pod dyst.

Ceny bizuterii, jak np jastrzab w porownaniu do jastrzebia koncentracji zaczely sie sporo roznic - i to jest tez na plus, bo dzieki temu resztki rynku byly tez bardziej zroznicowane.


O to to, wszyscy przeczytajcie tą wypowiedź i spróbujcie nie zaprzeczyć (NEKRO). Ucięcie behe będzie równoznaczne z uwaleniem sporej części rynku. Trening niech będzie ważniejszy ale bez przesady, to nie może być główna część postaci.

Argument z arkanami kultka jest z czapy bo powtarzam - równie dobrze potępy mogą zacząć płakać przez spory bonus z biżu suffowanego - behe4 w diamencie by mi dał ponad 100 sposta (pvp!) Jest to szukanie dziury w całym.

also

cytat:
nokia3319 napisał(a)
cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Rozumiem, że wszystkie osoby skończyły czytać zmiany właśnie na tym punkcie, nie czytając tego, co chociażby twardy napisał. Z jednej strony suffowana biżuteria(np. koncentryki) sporo stracą na wartości, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę całokształt zmian w patchu.........będzie to BUFF BEHEMOTA!!!


No wlasnie o to chodzi, o kolejne splycenie gry jesli chodzi o bizuterie, ciuchy. Bo staty i tak beda kosmiczne, moim zdaniem przegiete a wyzsze expy z drugiej, a tym bardziej pierwszej mapy srednio ogarnieta malpa bedzie w stanie kosic w malym skladzie.



Ale po zastanowieniu, jak juz to mozna to zrobic w inny sposob:

Behemot zwieksza tylko statystyki z sali tronowej.

Raz - wartosci bizuterii i kombinowania z nia jesli chodzi o sufixy bedzie zachowana.

Dwa - dalej bedzie sie to zgadzac z argumentem Sushiego jesli chodzi o arkana kultka, dziki nie da juz kilkudziesieciu oczek zwinki.

Swoja droga, nie do konca rozumiem ta argumentacje z arkanami:
-oble / areny / pvp - kultek na kocich i behe i tak ma wieksza zwinke / sume od kogos bez kocich i wychodzi na plus
-expy - po zmianach i tak kocich nie bedzie trzeba uzywac


__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeya: 22-06-2016 20:05.

22-06-2016 19:59 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
cytat:
nokia3319 napisał(a)
Nerf behemota to splycenie gry, nie powinien byc ruszany.

Po wprowadzeniu go, pojawilo sie duzo wiecej opcji, chociazby suffowana bizuteria - koncentracje, lewitacje (ten juz dawal zwine sam z siebie, ale dorzucona byla sila i bonus z niej), nizsze sufixy pozwalajace podniesc sume / sposta / zwinke i dmg. Np taki msciwy koncentracji pod dystans byl fajna odmiana od standardowego "jak nie siegniesz w zdradzie to bij w jastrzebiu". Kupujac bizu pod behe, mozna bylo dogonic bonus z golych epikow, ktorych sie nie kupi.

Przykladow jest wiecej, jak palna kombinujaca z diamentami koncentracji / madrosci / geniuszu, biala na jastrzebiu bazujac na suffach sily (bo lewitacje / mlodosc to rzadkosc), zdrada i wyzej wymieniony msciwy koncy, geniuszu, madrosci dla palnej / dystansu, itd. Ubrania tak samo - nawet magnetyczne preko juz tak nie bolalo palniaka, a tym bardziej dystansu. Tak samo tygrysy inkow pod dyst.

Ceny bizuterii, jak np jastrzab w porownaniu do jastrzebia koncentracji zaczely sie sporo roznic - i to jest tez na plus, bo dzieki temu resztki rynku byly tez bardziej zroznicowane.


O to to, wszyscy przeczytajcie tą wypowiedź i spróbujcie nie zaprzeczyć (NEKRO).


ale to jakies bzdury sa przeciez
nikt ci nie bedzie rownal gry do 1 leg dsk jastrzebia koncentracji, ktorego zobaczysz raz na kilka lat
problem z zasiegiem... mam se dropnac epickiego pajaka lewitacji? ye, right

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 20:03 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie na NIE SM, to Twój najgorszy pomysł od dawna.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
22-06-2016 20:03 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Thule
Newbie


Data rejestracji: 07-12-2015
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie nie. Bardzo zły pomysł.
22-06-2016 20:09 Thule jest offline Szukaj postów użytkownika: Thule Dodaj Thule do Listy kontaktów
Jabolus
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 170
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak tak chcecie być sprawiedliwi to dajcie wszystkim rasom arakana w takich samych kosztach np spost tyle co zwinka

__________________
I co przed kompem się puszysz?
A mamuchna nadal myje Tobie jajka, czyści uszy?


r16 kruk05
22-06-2016 20:17 Jabolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Jabolus Dodaj Jabolus do Listy kontaktów
Darth Yoda
Triple Ace


images/avatars/avatar-23048.jpg

Data rejestracji: 28-02-2010
Postów: 199

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszyscy mają behe i w równym stopniu mogą go wbijać więc nie rozumiem po co ucinać takie coś...jest to uniwersalny talizman i każdy może go używać (nie tak jak np szpony - wtedy trzeba się tępić), a to że ktoś słabiej wbija wyższe lvl no to ma pecha...temat płacz, zupełnie niepotrzebny...

Lepiej majka znerfcie heh

__________________




KUPIŁEŚ = NAPISZ W GRZE I ZŁÓŻ OFKĘ!!!
JEŚLI COŚ WYGRAŁEM - DAJ ZNAĆ NA PW!

N3RVO RULEZZZ
22-06-2016 20:20 Darth Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Darth Yoda Dodaj Darth Yoda do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat behemot na necro działa bardzo dobrze i nie trzeba nic zmieniać.

__________________

r3 barthi
22-06-2016 20:56 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widac ze sushi oderwany od gry...

wraca po 20 dniach i dowala zeby sciac behemota...
niezla impra musiala byc zeby takie cos rozkminic xD

a moze lepiej by sie cos nowego wprowadzilo?
a nie jakies mlotki i nerfy behe... tyle zaleglosci a tutaj nerf czegos z czego wszystkie rasy sa zadowolone...
lacznie z kultystami...
brawo...
a moze tak zrobic cos z tymi poteznymi bonusami dla droperow co z punktow skarbu leca?
a moze dodac mozliwosc alterantynej drogi zdobywania evo?
a moze by tak dodac cos nowego?
jakis set moze wymyslic? bron dodac?
zmienic palne 2h tak zeby byly grywalne?

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
22-06-2016 21:08 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli behe przelicza staty, które będą z treningu po patchu, to nerf jest zrozumiały. Ale myślę, że najlepiej, jakby on albo tego nie uwzględniał, albo trochę mniej dawał, żeby dobre, sufixowane i prefixowane itemy były czymś, na co jest duży zbyt.
22-06-2016 21:42 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
M&M's
Double Ace


images/avatars/avatar-24800.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 109
Klan: LOŻA
Kraina: Moria VI

Arrow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie beh jest odpowiednio dostosowany do każdej z rasy ... jakiekolwiek znerfienie go będzie bolało każdego kto ma pecha w dropie i nie może sobie pozwolić na trzaskanie wszystkich pr w trena ... jak wyżej wspominali padnie handel itd. beh zostaje! znerfic majka ! Big Grin

__________________
r18 - SubZero
22-06-2016 21:44 M&M's jest offline Szukaj postów użytkownika: M&M's Dodaj M&M's do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 7. Talizman Behemot

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH