Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Segregowanie itemów na półkach » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Segregowanie itemów na półkach 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Seshiro
Triple Ace


images/avatars/avatar-22264.jpg

Data rejestracji: 26-07-2010
Postów: 190
Klan: Nakunaru
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Segregowanie itemów na półkach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie zapytanie do twórców, czy byłaby możliwość prowadzenia segregowania, bądź dowolnego układania itemów na półkach. Głównie chodzi mi o serwery morii, gdzie podczas łączenia kilkudziesięciu itemów nie ciężko jest się pogubić Tongue

Wystarczyłoby proste sortowanie itemów rosnąco wg prefa/sufa bądź też by gracze sami mogli sobie te itemy poukładać Smile


Jeśli się nie da to trudno, jakoś przeboleję Smile

__________________
R2: Kazeshiro

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1258763
22-06-2016 21:08 Seshiro jest offline Szukaj postów użytkownika: Seshiro Dodaj Seshiro do Listy kontaktów
Skull_piG
Junior Member


images/avatars/avatar-14547.jpeg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 22
Kraina: Moria II
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za czasami sam mam problemy zeby sie połapać , raz spaliłem łaczenie i był maly problem, kosztowalo mnie to kolo 20k zeby dokupic itemy i przekleic na dobre łaczenie Smile


JAK NAJBARDZIEJ ZA !

__________________
GG349118
22-06-2016 21:11 Skull_piG jest offline Szukaj postów użytkownika: Skull_piG Dodaj Skull_piG do Listy kontaktów
Shandril
Lord


images/avatars/avatar-12395.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 271
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: wziąć na wódkę??:P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

marzę o tym xD i dlatego nie mogę się zebrać do ułożenia ringów teraz, bo mnie to przeraża Big Grin sprawdzać po kolei każdy item za każdym razem, co nowego doszło -_- i łączenia..
Jak najbardziej za!

__________________

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zua, jestem jeszcze lepsza chytry
23-06-2016 09:51 Shandril jest offline Szukaj postów użytkownika: Shandril Dodaj Shandril do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawdźcie w unmodzie w grze raczej to nie wejdzie już wielokrotnie na to patrzyliśmy i nie weszło.

Inną opcją jest segregowanie na oddzielnych półkach

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:38 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juen umar, unmod jak sie wysypal (a przynajmniej wiekszosc jego opcji) po ostatnim paczu, tak wciaz jest wysypany

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
23-06-2016 16:06 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podbijam temat

zacząłem grać w 2006 roku, zaraz na samiuśkim początku, grałem ze dwa lata

potem przerwałem,

wróciłem w 2012.

oddałem konto z R1, zacząłem na R16.

przerwałem.

2017. wróciłem znowu, gram od dwóch miesięcy...


..
I za głowę się łapię - nadal nie ma sortowania itemów w zbrojowni..

BŁAGAM - dlaczego wszystkie itemy są tak rozdupcone??

Osobiście segreguje sobie itemki na półkach

10.kupione

9. bron -bojowa-
8. - II- staty -

7. zbroje - bojowe-
6. - II - staty-

5. biżuteria -bojowa-
4.-obrona/stat-

3. Na sprzedaż

2. puste

1. tak zwany (górnolotnie) DROP


ale dlaczego do ciężkiej anielki nadal nie ma opcji segregowania itemów?

dla mnie idealna była by opcja sortowania DLA KAŻDEJ PÓŁKI Z OSOBNA:

a) Alfabetycznie
b) wedle daty wprowadzenia do zbrojowni
c) wedle PREFIKSU


może za dużo bym chciał, tak naprawdę balsamem i plastrem na ranę byłoby chociaż samo grupowanie wedle prefiksu..

Ludzie.

To jest gra przeglądarkowa oparta na bazach danych.

Grupowanie itemów wedle prefiksów (jak w ZK) nie może być aż tak trudne do zaimplementowania..

chyba, że faktycznie (jak sami - mówię o Twórcach - żartujecie) kod gry to kupa po przeleceniu przez wentylator Smile

PS - jeżeli gdzieś jest jakaś opcja grupowania itemów prefiksami (w unmodzie lub grze) to wybaczcie ślepotę i powiedzcie gdzie owa się znajduje


pozdrawiam gorąco,

Geb

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gabryjel: 15-06-2017 22:22.

15-06-2017 22:21 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Segregowanie itemów na półkach

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH