Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » 13827 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 13827
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

13827 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 13827
Postać Juggernaut

E-reklama na publicznym SB o godzinie 17:37

ban stały

Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R17
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-07-2016 17:59 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Juggernaut
Newbie


Data rejestracji: 14-07-2016
Postów: 1

Witam z tej strony właściciel postaci Juggernaut z r17 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym złożyć wyjaśnienie chociaż ono nie jest tu potrzebne.Złamałem regulamin i za to zostałem ukarany zgodnie z tabelą kar,zgodnie z parafrazą zasady że nie znajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.Rozumiem że popełniłem wykroczenie i muszę być za to odpowiedzialny.Czyli wypić piwo które sam sobie naważyłem.Nie mam żalu ani do osoby która to zgłosiła ani do operatora za decyzje,którą ustanowił to tylko mnie utwierdza w przekonaniu że na
bw są osoby które reagują.Mogę się pocieszyć faktem że ten błąd jest i będzie nauką gdyż człowiek całe życie uczy się na własnych błędach,cieszę się że właśnie tu mnie spotkało w cyfrowym świecie gdyż w realnym świecie mogło by się to skończyć źle dla mnie.
Mam tez do pana Buca parę próśb:
Po pierwsze chciałbym by pan Buc wysłał wiadomość w moim imieniu do członków mojego obecnego klanu lub do postaci Laczupakabra lub DMMad sam im niestety nie mogę wysłać z powodu zaistniałej sytuacji)o następującej treść:
Witam z tej strony Juggernaut chciałbym was wszystkich przeprosić za to że zawiodłem was i klan do którego należę,z powodu błędu który popełniłem prawdopodobnie będę musiał się z wami na stałe pożegnać Frown gdyż pewnie łatwiej wygrać w totka niż uzyskać amnestie z banu stałego . Składam w wasze ręce podziękowania za wspólną grę,za czas który mi poświęciliście,za niezliczoną ilość pomocy a w szczególności za zrozumienie i miła atmosferę,którą udało wam się stworzyć.Byliście i jesteście i będziecie wspaniali Big Grin (wybaczcie mi)(Laczupakabra,DMX jeżeli tylko któryś z was dostał tą wiadomość prześlijcie ją reszcie klanu .) Wasz Juggernaut .
Po drugie jeżeli nie jest możliwe przesłanie tej wiadomość to proszę by pan Buc wysław któremuś z wyżej wymienionych wampirów link do tego miejsca w forum oprócz puszczenia linku na sb w r17
Po trzecie proszę by link do tej konwersacji został umieszczony na wszystkich serwerach by przestrzec innych graczy przed popełnieniem mojego błędu.
Po czwarte jeżeli jest pan Buc wstanie to proszę o umieszczenie na stronie startowej F.A.Q. lub na stronie głównej regulamin dotyczący sb by można go było łatwiej znaleźć
Rozumiem że praca operatora serwera jest pewnie trudna i pan Buc pewnie ma wiele innych ważniejszych spraw na głowie dlatego też jeżeli miałbym wybierać którą prośbę by pan spełnił to proszę jedynie o spełnienie w priorytecie mojej prośby 1 i 2.Był bym rad jeżeli spełni pan Buc chociaż tą prośbę.
Ja nie jestem wstanie tego zrobić a to dla pana tylko parę kliknięć myszką.Czy proszę o zbyt wiele?
<PS>Chciałbym zwrócić się z apelem do wszystkich graczy,użytkowników forum ,operatorów ,administratorów
Pamiętajcie każda gra się kiedyś kończy,nie zapominajcie o życiu w realnym świecie(Możecie się cieszyć z oby żyć i czerpać z nich przyjemność) ,nie dajcie się uzależnić od komputera,żadna uczciwa praca nie hańbi ,pamiętaj o swojej rodzinie i bliskich wam osobach .Nie dajcie sobie wmówić że jesteście bezużyteczni każdy z was jest wspaniały na swój sposób ,jeżeli wydaje się wam że nikt w was nie wieży odrzucie te złudzenie ja w was wieżę,we wszystkich razem i w każdego z osobna,nigdy się nie poddawajcie wstawajcie po każdym upadku a przede wszystkim uwierzcie w siebie i w swoje możliwości bądźcie odważni i wytrwali w swoich dążeniach a osiągniecie obrane cele bo "Dla tego co wieży,sytuacja nigdy nie jest beznadziejna"

Ślę wam wszystkim pozdrowienia Jugernaut

<PS2>Ostatnią prośbę złożem wraz z odwołaniem.
14-07-2016 12:15 Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: Juggernaut Dodaj Juggernaut do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-07-2016 20:10 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » 13827

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH