Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 256349 ; 208231 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 256349 ; 208231
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

256349 ; 208231 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

256349
Postać An-Wyszkoni
208231
Postać Dragonsnake

Celowy pushing, mimo ostrzeżenia operatora (w postaci cofnięcia aukcji z opisem 'zbyt wysokie CM' + także celowe, wydanie punktów otrzymanych z aukcji, aby niedopuścić do cofnięcia jej)

30 dni



Doskonałe Spodnie Nocy za 1 575 000



Operator może skrócić karę z warunkiem zebrania przez sprzedawcę punktów w celu ucięcia aukcji

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-07-2016 10:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Dragonsnake
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 2
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam

mam pytanko

dlaczego ja zostałem zablokowany skoro to wystawiający ustawiał cm - przecież na aukcji skoro jest oferta i ma się środki to się licytuję, w tym samym czasie były licytowane chyba dsk ćwiekowane nocki cm 1,2

czy jest możliwość odblokowania konta szybciej - nie wiem może przekazania kwoty wylicytowanej
/ nie łapówka tylko kara za błąd/

pozdro
30-07-2016 13:56 Dragonsnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragonsnake Dodaj Dragonsnake do Listy kontaktów
Dragonsnake
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 2
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tutaj skan z aukcji -

Doskonałe Ćwiekowane Spodnie Nocy 2 1 260 000 2016-07-29

Doskonałe Spodnie Nocy 2 1 575 000 2016-07-28

Doskonałe Spodnie Nocy 2 1 575 000 2016-07-25

Doskonałe Spodnie Nocy 3 1 212 750 2016-07-23

Doskonałe Spodnie Nocy 1 1 100 000 2016-07-01

Doskonałe Spodnie Nocy 0 - brak - (1 200 000) 2016-06-30

Doskonałe Spodnie Nocy 0 - brak - (1 200 000) 2016-06-28

Doskonałe Spodnie Nocy 2 1 312 500 2016-06-22

Doskonałe Spodnie Nocy 1 1 300 000 2016-05-25

Doskonałe Spodnie Nocy 0 - brak - (1 300 000) 2016-05-24
ra
Doskonałe Spodnie Nocy 0 - brak - (1 300 000) 2016-05-23

Doskonałe Spodnie Nocy 1 1 250 000 2016-05-23
a
Doskonałe Spodnie Nocy 2 1 365 000 2016-05-21
30-07-2016 14:09 Dragonsnake jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragonsnake Dodaj Dragonsnake do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie te aukcje jasno pokazują przepłącenie o minimum 300k

CM jest ustawiane przez sprzedawcę, ale jak dostałeś wiadomość o cofnięciu aukcji to albo nie należało już tej drugiej licytować, albo należało ją zgłosić do operatora.
Kupujący może zapłacić dowolną wartość, jeśli to zgłosi (sygnał, że zależało mu na przedmiocie, ale nie chciał pushować sprzedawcy). Wtedy punkty/kamienie są ucinane do wartości rynkowej.


Operator może skrócić karę do 10 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-07-2016 16:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Samael Abaddon
Newbie


Data rejestracji: 10-10-2015
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

An-wyszkoni piszę z pozyczonego konta.

Wystawiłam te spodnie za 1.5k bo przecież ponad 3 msc temu taka cena obowiazywała, chciałam utrzymać cene bo dlaczego przedmioty tak szybko tracą na wartości a nigdy nie zyskują. Jak mi ktoś dał poczatkowa cene i jeszcze ktoś przebił no to tylko sie mi cieszyć, ktoś dał tyle bo mu pewnie zależało a ja wystawiłam przedmiot we własciwym momencie wiec zarobiłam se, co nie? wszak na tym chyba polegają aukcje czyż nie?.

Nastepna rzecz
Jak widze to Dragonsnake kupił te spodnie, no i czmu on dostał 10 dni a ja 30, jak przecież dwie postaci brały uddział w incydencie.
A tak w ogóle ja ostrzeżenia żadnego nie dostałam owszem było ostrzerżenie ale dla Leg.Db.Obręcz Krwi a nie dla Dsk Spodnie Nocy. !!!!!!!!!!

Pytanie, czy gdybym zwróciła(po odblokowaniu oczywiście) teraz do Dragonsnake tę nadwyżkę pr za te Dsk Sponie Nocy
to czy można by anulować blokade konta?
Chodzi o aktualny Event i Loteria Charona i otrzymane po jednej runie i 1000pk!! ewolucji których ja nieotrzymam bo sie nie moge zalogować. Za nieotrzymanie 1000pkt ewolucji będe niekomfortowej sytuacj(w plecy) w stosunku do prawie wszystkich aktywnych wampirów. Więc jeśli nie odblokować konta to czy możnaby chociaż zawiesić tę karę? na czas trawnia okresu eventu ngród loteri charona czy co tam aktualnie się obecnie dzieje.

__________________
---------------------------
R1 Samael Abaddon
04-08-2016 12:53 Samael Abaddon jest offline Szukaj postów użytkownika: Samael Abaddon Dodaj Samael Abaddon do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystawiono za 1,5kk
Jedna osoba dała CM, druga przebiła
Aukcja zostąła cofnięta przez operatora z powodu przepłacenia (i zbyt wysokiego CM) - I to było ostrzeżeniem

Wystawiłaś ponownie ten sam przedmiot za taką samą cenę (nieregulaminową)
Dokładnie dwie te same osoby tak samo zalicytowały
Dodatkowo celowo wydałaś punkty otrzymane z aukcji, aby nie można było jej cofnąć
Zarówno wystawienie jak i identyczny przebieg licytacji może wskazywać na celowy pushing (z jednej i drugiej strony)

Kara jest identyczna zarówno dla sprzedawcy jak i kupującego
W środę można napisać odwołanie do operatora serwera. Odblokuje konta z warunkiem przekazania przez sprzedawcę nadmiaru punktów na konto administracyjne w ciągu 7 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2016 14:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Samael Abaddon
Newbie


Data rejestracji: 10-10-2015
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale dlaczego ta cena jest nieregulaminowa? Lekko ponad 3 miesiące temu jeszcze była w porzadku. Tak owszem specjalnie wydałam pr. żeby mi ich nie zabrano po prostu.

W środe? w środe to już bedzie 13 dni a nie 10, i będzie już po światecznych zabawach, i nie dostane 1000pkt ewolucji i wszsystkiego tego co dostali inni i losowania w loteri charona.. W środe? to sie mi już nie opłaca, dziś! nie można dziś?

__________________
---------------------------
R1 Samael Abaddon
04-08-2016 14:56 Samael Abaddon jest offline Szukaj postów użytkownika: Samael Abaddon Dodaj Samael Abaddon do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednak wtorek, nie środę, ale nie wiem skąd ci się wzięło to 13 dni
dzisiaj minęło 5 dni bana, nie można odblokować konta

o konsekwencjach należało pomyśleć przed pushingiem

To, że 3 mies temu była inna cena nie ma kompletnie żadnego znaczenia skoro przedmiot nie jest zbyt rzadki i masz TERAZ niższe ceny

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2016 16:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 256349 ; 208231

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH