Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Z racji Patcha z bonusem urodzinowym » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Z racji Patcha z bonusem urodzinowym 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
oldavir243
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2012
Postów: 53

Z racji Patcha z bonusem urodzinowym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam zablokowane konto na r3 juz 22 dni niby mogę się odwołać po 30dniach ale to nie bedzie miało już sensu skoro bonus przepadnie urodzinowy i kazdy aktywny gracz bedzie mial super umagi a ja bede w czarnej ciasnej więc postanowiłem koniec tego dobrego z bw mam żal do administracji ze jest taka rygorystyczna i do takich konfidentów jak Lord. Co zazdroszczą innym poswieconego czasu zeby konto było wypasione i szukaja tylko haczykow na innych graczy bo lepiej go udupić niż skupić się na wlasnej grze mam nadzieje ze na r3 się Ci źle gra i podzielisz niedlugo mój los. Kiedyś odpokutujesz to bo jak i dobroć wraca tak i zło.

Podziekowania do znajomych z r3 z ktorymi grałem od dawien dawna.
I tych z ktorymi ostatnio robiliśmy różne cieższe lokacje oni wiedza o kogo chodzi nie bede nikogo wyróżniał bo nie chce o nikim zapomnieć.

Jedynie moją decyzje może zmienić administracja odblokowując moje konto przed 10 sierpniem bym mogł skorzystać z punktow łpc i evo. Prosiłem Szeszeja wiele razy ale oczywiście odmowa. Kiedyś były amnestie na bany to dlaczego z okazji 10 urodzin nie mogę mieć podobnie. Albo te patche nie mogły wejsc po 10 sierpnia bym sie mogl odwołać! Sushi tobie dziekuje za olanie jak do Ciebie pisałem ze 3 razy widzę ze masz gdzieś graczy ktorzy wniesli dużo w rozwoj tej gry. Mam gdzies już wasze zwodzenie przynajmniej więcej kasy zostanie w portfelu.

Liczę jeszcze na opamietanie się i poszukanie alternatywnego wyjścia z tej sytuacji. Zeby nie było piszę to w rozgoryczeniu i bólu że nie bede grał już z wirtualnymi przyjaciołmi z r3.
Trzymcie się!

__________________
r3/r4 oldavir
r6/r10 Ssaku Koivu
01-08-2016 16:21 oldavir243 jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir243 Dodaj oldavir243 do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda ze tak dobry gracz konczy swoja przygodę w taki sposób mam nadzieje ze kiedyś bd jeszcze możliwość zagrania razem

Pozdrawiam i 3mam kciuki za rozpatrzenie raz jeszcze tw odwołania
01-08-2016 17:10 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Eskal202
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2015
Postów: 3

RE: Z racji Patcha z bonusem urodzinowym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieję.. i jestem jak najbardziej za zrobieniem wyjątku z okazji urodzin BW, by tak dobry gracz jak oldavir wrócił na r3 i miał szansę pozostać w grze, po ponad 20 dniowej przerwie (chyba już wystarczy tej "kary"?).. chociaż wiem, że nie jest to głosowanie, byłbym rad, gdyby oldavir nadal grał z nami.
Nauczkę już dostał.. czemu od razu konieczne jest pozbycie się gracza ze starego serwera?

Administracjo.. dajcie mu szansę i zróbcie prezent także i jemu. Smile

__________________
R3 - Cavalorn
01-08-2016 20:08 Eskal202 jest offline Szukaj postów użytkownika: Eskal202 Dodaj Eskal202 do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie moze zabraknac starego wyjadacza ktory mnie zwebrowal do klanu Smile
Zawsze bylo mozna na niego liczyc i pomagal jak mogl... r3 duzo straci jesli old nie wroci Frown (

SM, pare lat temu jak gralem na r1 (niestety nie moglem odzyskac hasla do konta na forum bo nie pamietalem emaila i/lub hasla do niego) dostalem bana z powodu resetu oraz osoba ktora pomagala mi w nim, byla niescislosc w regulaminie, odbanowaliscie mnie (idac mi na reke ) i dodaliscie poprawke do regulaminu wtedy...tak sie ulozylo ze przestalem grac z powodu braku czasu potem... i juz nie wrocilem na r1 (3 lata przzerwy ponad mialem)

Przykmnijcie oko z powodu urodzin bw, skroccie bana zeby old mogl skorzystac z bonusow i grac z nami Smile
02-08-2016 23:50 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga administracjo mało Nas zostało na r3 - zresztą na innych serwerach też - dajcie pograć chłopakowi - mam nadzieję że już zrozumiał swój błąd - odbanujcie Go na te 10 urodziny BW - z tego co pisze widać ze MU zależy na grze - wiec sie Wam to też opłaci bo coraz mniej takich napalencówSmile )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Knight: 03-08-2016 21:14.

03-08-2016 21:07 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy wy kiedys widzieliscie w tym dziale post amdinistracji?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
03-08-2016 22:25 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
oldavir243
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2012
Postów: 53

Autor tematu Temat rozpoczęty przez oldavir243
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za wsparcie ale widzę że nic to nie da trudno tak że kończe z BW! Wszystkiego najlepszego przynajmniej łatwiej zrobię kurs na trenera personalnego bo nic mnie nie będzie blokować!

__________________
r3/r4 oldavir
r6/r10 Ssaku Koivu
05-08-2016 21:07 oldavir243 jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir243 Dodaj oldavir243 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
oldavir243 napisał(a)
dzieki za wsparcie ale widzę że nic to nie da trudno tak że kończe z BW! Wszystkiego najlepszego przynajmniej łatwiej zrobię kurs na trenera personalnego bo nic mnie nie będzie blokować!


old szerlok dobrze napisał...co tu kryć...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

05-08-2016 21:13 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
oldavir243
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2012
Postów: 53

Autor tematu Temat rozpoczęty przez oldavir243
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat do zamkniecia dzis dostałem info ze konto nie zostanie odblokowane bo wykroczenie jest zbyt poważne smiech kur>>> na sali tak jak wy macie wy... bane na graczy z tradycjami od poczatku bylem z bw teraz zrozumiałem ze to było nie porozumienie szkoda było tracić czas można było na coś lepszego poświęcić!!!

__________________
r3/r4 oldavir
r6/r10 Ssaku Koivu
08-08-2016 17:49 oldavir243 jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir243 Dodaj oldavir243 do Listy kontaktów
oldavir243
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2012
Postów: 53

Autor tematu Temat rozpoczęty przez oldavir243
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 6680
Login: oldavir
Premium: TAK
Data wygaśnięcia: 26 sierpnia 2016 15:16:38

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.
r17

r10 jeszcze chwile pomęcze

__________________
r3/r4 oldavir
r6/r10 Ssaku Koivu
08-08-2016 17:52 oldavir243 jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir243 Dodaj oldavir243 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no elo

ps

nikogo to nie obchodzi xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
08-08-2016 18:17 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie prawda jest taka XD że jakbyś nie złamał regulaminu, który sam zaakceptowałeś, to by bana nie było :p

Ja od dawien dawna mam w profilu swój blog na serwerach na których gram, to jest reklama, ale w przeciwieństwie do Ciebie, ja porozmawiałem z SM, czy mogę to zrobić i czy nie będzie z tego żadnej kary

SM udzielił mi zgody, póki jest to non-profit

Ty po prostu wstawiłeś ten link do profilu, więc czego oczekiwałeś?Że op poklepie Cię po pleckach i pozwoli grać dalej?

Jakbyś spushował 100kk też byś płakał, że Cię zbanowali?

Mówi się trudno i żyje się dalej
zawsze możesz przejąć nowa postać, zmienić rasę i grać dalej

Edit : Barthi

tak się składa, że dostałbym bana, to było za czasów KJ'ta ;d i to on mnie uświadomił, że grozi mi ban i mam napisać do SM
oczywiście wpierw się zapytałem go ;d
gdyby on też się zapytał, nadal by grał, ale wolał zrobić po swojemu, a teraz zrzuca winę na złych opków, że są bezduszni

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 08-08-2016 22:43.

08-08-2016 18:51 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko, że on wstawił link na którym zarabiał na niewiedzy innych, tj. inni na niego zarabiali a sami nic z tego by ie wyciągnęli, a ty dajesz przykład jakiegos bloga, za którego bys nie miał bana pewnie nawet bez rozmowy z SMem. Szkoda tylko, że przez taka głupote wyludnia sie coraz bardziej r3.

__________________

r3 barthi
08-08-2016 21:55 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
oldavir243
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2012
Postów: 53

Autor tematu Temat rozpoczęty przez oldavir243
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chlopie jakie zarabianie nic kompletnie nie zarobiłem na zadnym graczu z BW i taka jest prawda. Moja niewiedza i ciul. Wrzucilem przez głupote i tyle. Ale to nie powod by zlewać topowego gracza bo za wieksze przekrety i podszywanie sie pod administracje Ce potrafił stałego zdjać bana na czasowego więc halo pewnie najchetniej administracja by stary serwer zamkneła może się im to już nie opłaca jak gra może 100 aktywnych osob na r3.

Barthi a za oczernianie ze zarabilem na kims masz dowod udowodnij? a jak nie to nie zabieraj głosu.

__________________
r3/r4 oldavir
r6/r10 Ssaku Koivu
08-08-2016 23:29 oldavir243 jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir243 Dodaj oldavir243 do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na prosbe autora Zamykam.//

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


09-08-2016 01:48 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Z racji Patcha z bonusem urodzinowym

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH