Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 93123 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 93123
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

93123 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 93123
Postać Saczku

Reklama na SB ( 2016-08-04 18:33 )
Ban stały

__________________

05-08-2016 08:26 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Biovare
Zbanowany

images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Nie ma mozliwosci odbanowania , to bylo moje 1 przewinienie. Nie ma drugich szans ? Wiecej sie to nie powtorzy. Dopiero premke kupilem.... Chociaz ban na jakis czas. Pol, roku rok bana moze byc nawet wiecej byle nie blokowac stale... tyle serca,czasu i pieniedzy w te konto wlozylem.

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Biovare: 05-08-2016 11:02.

05-08-2016 10:46 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów Dodaj Biovare do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po 30dniach możesz napisać odwołanie, ale nie wiadomo jaka będzie decyzja. Pozdrwiam

__________________
Big Grin
05-08-2016 11:16 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak napisał ZeusŁDZ.

Możesz napisać odwołanie po 30 dniach, albo odwołać się do C47

__________________

06-08-2016 07:54 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Biovare
Zbanowany

images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym się odwołać do tego bana , wiem ze to przewinienie jest wysoko karane. Ale jako, że to jest moje pierwsze prosił bym o odbanowanie mojego konta lub zmianę kary na ban czasowy, byle by moje konto wróciło. Dużo czasu, serca i pieniędzy w nie włożyłem. Nigdy bana za nic nie miałem, grałem zgodnie z zasadami także proszę o jedyną i ostatnia szanse. Każdemu może czasem zbłądzić .

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Biovare: 12-01-2017 17:20.

12-01-2017 17:19 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów Dodaj Biovare do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
Tr4ns
Member


Data rejestracji: 19-08-2012
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz Alienware odwołał się od bana stałego za groźby dotyczące realnego życia i takowy ban został zdjęty. Jestem pewien, że w twoim przypadku będzie podobnie.
12-01-2017 21:24 Tr4ns jest offline Szukaj postów użytkownika: Tr4ns Dodaj Tr4ns do Listy kontaktów
amfik-fafik
Double Ace


Data rejestracji: 20-05-2015
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzymać blokadę kara musi być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma auuuaaaaa trzymać do bólu adm nie dajcie się zastraszać trzymajcie mu tego bloka po wsze czasy


sialalalala
12-01-2017 21:39 amfik-fafik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik-fafik Dodaj amfik-fafik do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z uwagi na brak wcześniejszych przewinień i czas trwania bana, postać zostaje odblokowana

__________________

15-01-2017 23:28 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 93123

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH